Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Manchester United 0-0 Portsmouth (10.08.2008)
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #16
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
A sparingi loserpoolu, mecze Valerengi Oslo i inne duperele to pokazują... Ehh :evil:

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
07-08-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #17
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Też mnie to rozwścieczyło, ale co zrobić... trzeba się zadowolić Sopcastem. Niestety widzę, że mamy tylko trzy kanały, a reszta na stronach...

Chciałbym zobaczyć w środku Possebona. Bardzo mi zaimponował w tych sparringach. Skład mamy trochę zdziesiątkowany, więc Ferguson mógłby (a nawet powinien) mu dać szansę.
10-08-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Podono na Sportklub leci.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-08-2008 13:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #19
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
A na jakiej platformie jest ten sportklub??? na Cyfrze znajde ten kanal, czy nie za bardzo ?
10-08-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #20
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Na "n" tylko, na cyfrze nie ma.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-08-2008 13:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #21
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Mecz Manchesteru to jak jakiś mega hit wypasiony reklamują Smile

http://www.sportklub.pl/

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
10-08-2008 13:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #22
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Van der sar

Neville
Rio
Vidic
Evra
Fletch
Scholes
OShea <świr>
Nani

Giggs
Tevez

Ławka:
Brown
Carrick
Campbell
Evans
Da Silva
Possebon

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
10-08-2008 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #23
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Najgorsze co może być - Giggs w ataku :/ Cieszy mnie powrót Neville;a do wyjściowej jedenastki, mam nadzieję że zaliczy udany powrót.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
10-08-2008 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #24
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Tarcza Wspólnoty 2008 dla Manchesteru United. Znów wygraliśmy coś po karnych. Samo spotkanie na Wembley mogło się podobać. Moje subiektywne, na gorąco po spotkaniu oceny:


Van der Sar- z niczego właściwie stał się bohaterem spotkania. Wystarczyło stanąć i zasłonić całą bramkę w serii jedenastek, a rywale juź wiedzieli, że nie będzie łatwo strzelić.
Neville- nalezy być zadowolonym po tym wystepie. Jeszcze nie wytrzymał całego spotkania, ale w dobrym stylu wraca do pierwszego składu i z Newcastle zapewne dostanie kolejną szansę.
Ferdinand- dobrym ustawieniem właściwie wyeliminował z gry napastników rywali.
Vidic- zdecydowanie za wolny dziś Nema. Błędów nie było, ale musi się rozegrać w meczach o stawkę.
Evra- co chwilę sunął lewą flanką z groźną akcją. Bardzo dobry występ.
Fletcher- niespodziewanie jeden z najlepszych na murawie. Często schodził z prawej strony bezpośrednio w pole karne, co owocowało dojściami do niezłych okazji. Szkoda szczególnie kiksu, gdzie będąc trzy metry przed pustą bramką nie trafił w piłkę. Oraz poprzeczki po jego kapitalnym lobie zewnętrzną częścią stopy.
O'shea- bardzo przyzwoicie. Wywiązał się ze swoich zadań w środku pola.
Scholes- dobrej gry Paula dzisiaj brakowało. Niezbyt często uruchamiał napastników. Parę dobrych rozegrań to za mało jak na niego.
Nani- niezwykle szybki, za szybki dla rywali. Stworzył sobie parę okazji. Trzeba go dzisiaj pochwalić za występ.
Giggs- kilka dobrych kombinacji z partnerami z drużyny. Nie było źle, ale o dobrej formie jeszcze trudno mówić.
Tevez- jak zwykle się napracował. Parę przebłysków, ale bramki strzelić się nie udało- przynajmniej z gry. Należał się ewidentny karny po faulu na nim. Przeoczenie sytuacji, gdzie Hreidarsson ciągnął go za nogę leżąc na murawie spokojnie można nazwać skandalem.
Brown- na swoim poziomie.
Carrick- przydał się w serii jedenastek.
Campbell- stworzył sobie jedną doskonałą okazję, ale jego strzał powędrował ponad bramką.


Fan United od 1992 roku
10-08-2008 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Oskar Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 420
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #25
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Van der Sar - Przyzwoity występ. Nieoceniony w rzutach karnych.
Neville - Widać, że długo nie grał w meczu o stawkę - stracił kilka piłek, ale dobrze udzielał się w ofensywie.
Evra - Bardzo dobry mecz Francuza. Nie dość że bezbłędnie w defensywie to jeszcze kilka groźnych rajdów lewą stroną.
Ferdinand - Jak zwykle nie do przejścia.
Vidić - Niezły mecz. Wygrał wiele pojedynków główkowych.
Fletcher - Mógłby zostać bohaterem meczu gdyby nie problemy ze skutecznością. Mimo to jeden z najlepszych na murawie.
O'shea - Jak zwykle solidny i pracowity. Odebrał kilka ważnych piłek w środku boiska.
Scholes - Średni mecz Anglika. Miał pare niezłych podań, ale wciąż nie jest w najlepszej dyspozycji.
Nani - Szybki, waleczny ale nieskuteczny. Tracił zbyt wiele piłek a momentami zachowywał się tak jakby robił wszystko żeby zostać ukaranym żółtą kartką.
Giggs - Dobrze współpracował z Tevezem, ale bez fajerwerków.
Tevez - Świetny mecz reprezentanta Argentyny, który nie tylko był najbardziej wysuniętym zawodnikiem ale także cofał się by pomagać kolegom z drugiej linii. Miał kilka okazji, ale udanie interweniował David James.
Carrick - Niewidoczny. Pewnie wykorzystał rzut karny.
Brown - Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu, że Wes jest bardzo dobrym zawodnikiem jeśli się na niego stawia i gra w pierwszym składzie. A jeśli chodzi z ławki to jest conajwyżej solidny i zdarzają mu się głupie błędy.
Campbell - Ładnie minął dwóch rywali w polu karnym, ale strzelił za wysoko. Nieco ożywił grę, a najbardziej podobała mi się jego walka w rogu boiska po długim podaniu Scholesa, gdzie piłki jednak nie odebrał ale wyprowadził obrońcę Portsmouth z równowagi zażartą walką.

Loserpool, not a Liverpool.
"Przyłóż termometr, 100 stopni na kark, byle by na gramofonie w końcu wcisnąć start"
10-08-2008 18:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #26
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Van der Sar - 6 - bezrobotny. Dopiero w serii karnych mógł coś obronić, co uczynił Wink
Neville - 7 - pełnoprawny powrót naszego kapitana. Od samego początku, aż do czasu kiedy go zdjęto grał na najwyższych obrotach. Jestem pewien, że w tym sezonie będzie stałym "gościem" w pierwszej jedenastce.
Ferdinand - 7 - mocny punkt obrony, dzisiaj lepiej od Vidicia.
Vidic - 6 - nie napracował się za wiele, ale troszkę odstawał od Ferdinanda.
Evra - 7 - przyzwyczaił już nas do defensywno-ofensywnej gry...
Fletcher - 8 - świetny początek sezonu. Wyróżniał się na boisku swoją pracowitością i aktywnością. Razem z Tevezem najlepszy na boisku. Brakowało tylko bramki...
O'shea - 6 - jak zawsze walczył, a na dodatek często brał udział w akcjach ofensywnych.
Scholes - 6 - praktycznie niewidoczny. Mało piłek "a'la Scholes"...
Nani - 8 - czasem za dużo holował piłkę, a czasem za bardzo chciał podać. Defensywa Pompeys nie dawała sobie z nim rady.
Giggs - 7 - jego wymiana podań z pierwszej w niektórych akcjach była genialna. Weteran się nie starzeje Smile
Tevez - 8 - świetny mecz Argentyńczyka. Brał udział w każdej akcji, bardzo często rozgrywał. Wg. mnie najlepszy zawodnik na boisku, ex aequo z Darrenem Fletcherem.
Brown - 6 - solidnie
Carrick - 6 - bez fajerwerków
Campbell - 6 - ładna końcówka, ale troszkę za krótko. Świetnie zakręcił rywalami w polu karnym, szkoda, że nie trafił...

Ogólnie mecz oceniam na 7+/10. Niby zajebiste tempo, sporo akcji, ale mało strzałów i zero goli...
10-08-2008 18:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #27
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
VDS - przez 90 min praktycznie bezrobotny, a konkursie "11" obronił karnego i przestraszył Diarra'e i Johnson'a
Neville- bez jakiś fajerwerków ale i też bez większych błędów, odpowiednia forma przyjdzie, jeszcze tylko parę meczyków i będzie git Wink
Rio - nie do przejścia
Vidic - nie ustrzegł sie dziś błędów
Evra - świetne rajdy lewą falnką, jeszcze tylko poprawi dośrodkowania i strzały i będzie zajebiście
Fletcher - obok Teveza najlepszy na boisku. Bardzo dobrze radził sobie z obrońcami, szkoda tylko że zmarnował wspaniałą sytuajce...
Scholes - dziś troszkę w cieniu, ale ponizej pewnego poziomu nie schodzi
O'Shea - jestem zaskoczony jego grą, jak zawsze nie mogłem patrzeć na to co wyprawiał w pomocy tak dziś było całkiem przyzwoicie Wink
Nani - świetne rajdy, jest szybciutki i stara się to jak najczęściej wykorzystać. Czasem jakby bez głowy ale ogólnie było w porządku
Giggs - Noż kurwa nie wytrzymam. Po jaką cholerę SAF go ciśnie do ataku? To już wolałbym oglądać Campbella w słabszej dyspozycji niż jego. Parę ładnych zagrań ale to za mało
Tevez - świetny mecz Carlito, był praktycznie wszędzie, walczył o każdą piłkę, swobodnie mijał obrońców, gdyby nie będący w świetnej dyspozycji James miałby bramkę na swoim koncie

Carrick - nic specjalnego
Brown - jak bym przy piłce to myślałem że mnie szlak jasny trafi
Campbell - liczyłem na to że wyjdzie w pierwszym składzie... w szedł na parenaście minut miał jedną dobrą sytuacje gdzie dobrze poradził sobie z 3 obrońcami ale przewalił

No i drugi puchar w tym sezonie jest już nasz (pierwszy to ten na torunee Wink ) zaczynamy tak jak w zeszłym sezonie, mam nadzieję iż również skończymy tak jak w tym poprzednim Big Grin



Mój Blog: Pod presją czasu
10-08-2008 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #28
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
Nie mam zbyt wiele czasu, więc odniosę się tylko do Giggsa. Już dawno mówiłem, że Ryan na skrzydle jest po prostu już słaby(niestety) i zapewne częściej będziemy go oglądać w centrum boiska.Dzisiaj zagrał w przodzie i już było dobrze.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2008 20:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Figlarz Offline
Member
***

Liczba postów: 94
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #29
Re: CS: Manchester United - Portsmouth (10.08.2008, 16.00)
A jak dla mnie zagrał zajebiście. Może nie był tak widoczny jak Fletch, czy Carlos, ale wg. mnie zasługuje na uznanie.
11-08-2008 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości