Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 1-1 Newcastle United (17.08.2008)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #46
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
No niestety zagraliśmy naprawdę słabo. Pierwsza połowa jeszcze przyzwoita. Mielismy swoje szanse, lecz nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Sporo szczęścia miało też Newcastle (obrona głową strzała Campbella). Jak dla mnie jedno jest pewne. Tym składem personalnym nie mozemy dużo ugrać. Nie dość, że podstawowy skład jest zdziesiątkowany, to jeszcze nie mamy wartościowych zmienników :/

Co do drugiej połowy to ta była bardzo słaba. Niby dużo utrzymywaliśmy się przy piłce, niby 'siedzieliśmy' na ich połowie, ale brakowało pomysłu na sforsowanie obrony Newcastle. W moich oczach zawiódł Scholes. W takiej sytuacji od zawodnik takiego kalibru oczekuje się więcej, niż pare crossów na drugą stronę boiska. Poza tym jeśli nominalni boczni obrońcy (Rafael i Evra) grają na skrzydłach pomocy to chyba jest coś nie tak....

No nic pozostaje mieć nadzieję, że w spotkaniu z Portsmouth uda nam się zdobyć trzy punkty.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-08-2008 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olis Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 297
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
mateksa napisał(a):2.Na Stretford przed meczem ułożyli z kartek napis 'PLEASE'. Nie kumam, co to miało znaczyć.
Fani ułożyli napis " More goals please ". Nawiązanie do meczu ze stycznia zeszłego sezonu z Newcastle, gdzie jak wiesz było 6:0.

'It's gonna be legen - wait for it - and I hope you're not lactose intolerant because the second half of that word is - DAIRY!'
17-08-2008 18:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #48
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Nie mam czasu to wiele, więc tylko kilka słów ode mnie.

Cytat:Po tym meczu nasuwa mi się jeden wniosek, nasza młodzież jeszcze nie dorosła do PL.
Którzy naszych młodzików zawiódł? Bo chyba nie jest nim Brown, który był chyba najgorszy na boisku. Nie jest nim na pewno też Scholes, który był po prostu słaby. Jak dla mnie żaden z naszych młodych graczy nie zawiódł. Zawiedli inni.

Cytat:Jak komentatorzy C+ zauważyli NU mieli lepszą ławkę rezerwowych niż Manchester.


Proszę Cię...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2008 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #49
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Po meczu musiałem się przejść bo byłem cholernie zdenerwowany. Także teraz oceny na spokojnie ale na pewno nie obejdzie się bez ostry słów, o niektórych piłkarzy.

Bardzo słaby mecz w wykonaniu RED DEVILS. Pierwsze 20 min był ok. Ładne akcje, parę dobry sytuacji, niestety na bramce był dziś Given, który miał pieprzonego farta. Głupio straciliśmy bramkę, na szczęścia szybciutko udało się doprowadzić do remisu. No a potem to już była porażka... W ogóle nie mieliśmy II linii. O'Shea to nie wiedział gdzie biegać i co robić, Scholes niestety dziś słabiutko, skrzydła tak sobie, w ataku też nie było różowo.
Mam nadzieję iż na następnym mecz do dyspozycji będą już Park, OH może Anderson, choć nie wiem czy tak szybko wróci. Mam również nadzieję iż urazy Carricka i Giggsa nie są zbyt groźne. A Nani wraca już na następny mecz czy dopiero na 3 kolejkę?

VDS - przy bramce bez szans
Brown - parodia, nie może FA zawiesić go za nieudolną grę? Jak kurwa w następnym meczu nie zagra Gary, to mnie szlak jasny trafi
Rio - dobrze sobie radził, choć widać że to jeszcze nie jest optymalna forma
Vidic - jak zawsze z poświęceniem, parę błędów...
Evra - dobry mecz, zarówno w ataku jak i w obronie, w II połowie z konieczności grał w pomocy, lecz był osamotniony
Fletcher - spieprzył przy bramce, chwile później wyrównał. Ogólnie to grał dobrze.
Carrick - nie grał najlepiej a do tego jeszcze kontuzja Sad
Scholes - to nie był nasz maestro. To z pewnością nie był jego dzień. W I połowie było jeszcze ok, w II? Bardzo słabo...
Giggs- nawet dobry mecz w wykonaniu Ryana. Zaliczył asystę, coś tam po rozgrywał, coś pokiwał, do tego doszła jeszcze kontuzjaSad
Rooney - owszem może i dużo biegał po boisku i pomagał rozgrywać, ale jak dochodził do pola karnego to myślałem że mnie szlak jasny trafi! Co się z tym chłopem dzieje? Zawsze potrafi przybombić z daleka a teraz? Strzela jak jakaś pipka. Zastanawiam sie czy on kiedyś strzeli choć ponad 20 w lidze....
Campbell - bardzo dobry meczyk. Gdyby nie ten cholerny Given to już w swym pierwszym meczu (w pierwszej "11") mógłby strzelić bramkę. Był tam gdzie być powinien. Jeszcze troszkę sie musi nauczyć, ale będą z niego ludzie Smile

O'Shea - no żesz kurwa brak mi słów, no po prostu nie jestem w stanie opisać jego gry. Beznadziejnie, wyglądał jakby pierwszy raz był na dużym boisku...
Possebon - debiut w PL nie może zaliczyć do udanych. Troszkę się gubił, jeszcze się musi sporo nauczyć
Silva - powinien wcześniej wejść na boisko i to nie za Campbella tylko za beznadziejnego Browna. Szkoda że ten faul na nim nie był w polu karnym ...

Nie ma co płakać, tylko trzeba wyciągnąć wnioski i wziąć się do roboty. Jutra, najpóźniej we wtorek mam nadzieje kupimy napastnika, myślę że potrzebny by nam może był jakiś skrzydłowy... no ale to już nie w tym temacie.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-08-2008 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #50
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Aż tak źle chyba jednak nie było jak co nie którzy userzy napisali . Wiadomo że lepiej byłoby rozpocząć sezon od mocnego uderzenia i pokazać chelsea że mają godnego konkurenta ale cóż nigdy nie można mieć wszystkiego . Pierwsze minuty wskazywały że możemy powtórzyć wcześniejsze wyniki z Newcastle , strzał Campbela (od razu rzucony na wielką wodę i bardzo dobrze, spisał się poprawnie a do gola nie wiele mu brakowało, oby częściej dostawał szanse do gry) trawił w głowę Givena który chyba powoli dochodzi do niezłej dyspozycji . Dalej uderzenie Rooneya (biegał, latał, strzelał, podawał ale co z tego wyszło? tak naprawdę nie wiele, mało grał przed sezonem i myślę że z każdym następnym meczem będzie lepiej) i dobitka Scholesa( dawno nie widziałem takiego słabego i bezbarwnego Scholsea , czyżby powolutku zbliżał się do końca jakże świetnej kariery?).
Niby nic wielkiego , rzut różny i nieszczęście stało się faktem . Martins jest szybki ale że nikt nie przeszkodził mu wyskoczyć najwyżej do tego dośrodkowania ;/
Było naprawdę nerwowo ale szybkie wyrównanie Flechera która był jednym z najlepszych w pierwszej połowie jak i nie najlepszym ale drugie 45 minut , niestety ale prawie że nie widoczny , cień zawodnika z pierwszej połowy.
Pierwsza połowa była naprawdę niezła i napawała na zwycięstwo United . Ale co o niej pisać jak nie wydarzyło się w niej prawie nic.
Dwie połowy i dwa zespoły tak można podsumować w skrócie ten mecz . Na dodatek nie wiadomo co z Carrickiem . Eh przydałby się teraz nam Ronaldo oj przydałby się .
Ławka rezerwowych nie wyglądała imponująco ale na bank wróci na następny mecz Tevez, powoli kończy się zawieszenie Naniemu , z IO wróci Anderson , Hargreaves się wreszcie wychoruj i będzie naprawdę dobrze . Wiadomo że Rafaela da Silve , Posebona czy też Johnego przewyższają pod kilkoma względami .

RedLucas napisał(a):Poza tym jeśli nominalni boczni obrońcy (Rafael i Evra) grają na skrzydłach pomocy to chyba jest coś nie tak....

Rzucał się w oczy przede wszystkim Evra ale on zagrał całe 90 min . Jednak Giggs ostatnio i Flech to nie Ronaldo czy Nani .

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-08-2008 20:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #51
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
michal85 napisał(a):
Cytat:Jak komentatorzy C+ zauważyli NU mieli lepszą ławkę rezerwowych niż Manchester.


Proszę Cię...
Oglądałeś mecz na C+?
Jak nie to nie wiesz kiedy to powiedzieli, a było to wtedy gdy nasza gra była cholernie nieudolna a na naszej ławce siedziała sama młodzież, niektórzy nawet bez debiutu. A na ławce Newcastle siedziało kilku ofensywnych zawodników, na pewno nie geniuszy, ale z większym doświadczeniem niż nasza młodzież. Więc teraz ja cię proszę...

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
17-08-2008 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Olle Offline
Member
***

Liczba postów: 159
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #52
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Słaby mecz w wykonaniu United. Wyraźnie brakowało Teveza albo Ronaldo, kogoś kto szybkim podaniem pomiesza szyki obrony przeciwnika. Keegan prawie nie ruszał się z ławki, a to dobitnie świadczy o braku pomysłu na ciekawą akcję naszej drużyny. Po prostu dziad nas rozpracował, a naszą ławkę rezerwowych pewnie zupełnie zignorował, bo nie było na niej żadnego asa, o dżokerze nie mówiąc. Wynik jak wynik, jeden punkt jest i pod koniec sezonu zobaczymy ile będzie wart. Młodzież z czasem zgra się z pierwszą drużyną, Campbell pokazał dzisiaj, że ma w sobie pewność i instynkt, którym wcale nie tak dawno zachwycał Louis Saha. Ale mimo wszystko wciąż potrzebujemy doświadczonego napastnika, bo nie może być tak, że remisujemy na własnym stadionie, a debiutującego w PL Campbella zmienia inny debiutant Da Silva.
17-08-2008 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #53
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Cytat:Oglądałeś mecz na C+?
Jak nie to nie wiesz kiedy to powiedzieli, a było to wtedy gdy nasza gra była cholernie nieudolna a na naszej ławce siedziała sama młodzież, niektórzy nawet bez debiutu. A na ławce Newcastle siedziało kilku ofensywnych zawodników, na pewno nie geniuszy, ale z większym doświadczeniem niż nasza młodzież. Więc teraz ja cię proszę...
Oglądałem na c+ i słyszałem tą głupotę, którą palnął Nahorny. Inaczej nie mogę tego nazwać, jak gość prawi, że na ławce NU siedzą tacy zawodnicy jak Geremi i Smith. Ten sam Smith, który bramki w PL nie zdobył od przeszło roku. Tym bardziej śmieszy mnie, że ktokolwiek przyznaje rację Nahornemu, bo my mieliśmy wciąż w rezerwie takich zawodników jak Neville, Evans, czy O'Shea.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-08-2008 22:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sarni Offline
Member
***

Liczba postów: 125
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #54
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
michal85 napisał(a):
Cytat:Oglądałeś mecz na C+?
Jak nie to nie wiesz kiedy to powiedzieli, a było to wtedy gdy nasza gra była cholernie nieudolna a na naszej ławce siedziała sama młodzież, niektórzy nawet bez debiutu. A na ławce Newcastle siedziało kilku ofensywnych zawodników, na pewno nie geniuszy, ale z większym doświadczeniem niż nasza młodzież. Więc teraz ja cię proszę...
Oglądałem na c+ i słyszałem tą głupotę, którą palnął Nahorny. Inaczej nie mogę tego nazwać, jak gość prawi, że na ławce NU siedzą tacy zawodnicy jak Geremi i Smith. Ten sam Smith, który bramki w PL nie zdobył od przeszło roku. Tym bardziej śmieszy mnie, że ktokolwiek przyznaje rację Nahornemu, bo my mieliśmy wciąż w rezerwie takich zawodników jak Neville, Evans, czy O'Shea.

Od 3 lat Smith nie strzelił. Najgorszy napastnik w lidze.

Olis napisał(a):
mateksa napisał(a):2.Na Stretford przed meczem ułożyli z kartek napis 'PLEASE'. Nie kumam, co to miało znaczyć.
Fani ułożyli napis " More goals please ". Nawiązanie do meczu ze stycznia zeszłego sezonu z Newcastle, gdzie jak wiesz było 6:0.

To nie było nawiązanie do niczego, to była kampania reklamowa Nike.

jestem barmanem na tym dancingu
18-08-2008 08:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #55
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Foster26 napisał(a):A Nani wraca już na następny mecz czy dopiero na 3 kolejkę?

Niestety wraca do gry dopiero w 3 kolejce. A szkoda, bo brakuje nam skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia :/

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-08-2008 08:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kisia92 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 577
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #56
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Cytat:Neville, Evans, czy O'Shea
Neville i Evans w ofensywie by nie pomogli, więc pożytek z nich był żaden, a O'shea już dawno grał za kontuzjowanego Carricka^^
Cytat:brakuje nam skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia :/
Wczoraj na skrzydle Evra grał, do czego to doszło^^

If I'd observed
all the rules
I'd never have got

Anywhere

Marilyn Monroe
18-08-2008 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #57
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Dużo już napisaliście, więc nie bd powtarzał wcześniejszych myśli, że brakuje kogoś, że szpital, że formy brakuje poszczególnym napastnikom.

Więc, mi brakowało kogoś, kto byłby w stanie wygrać pojedynek 1 na 1, po zejściu Giggsa, jedynym który dawał sobie radę z rywalami był Evra. Fletcher z konieczności grał na prawej flance, pozycji, na której początkowo występował, jednak nie radził sobie tam, stąd gra w środku pod koniec. Smutne, że w tym meczu jedyną stratą nie były 2 pkt, a uraz Carricka, który wyłącza go na 2 tygodnie:/

Brakowało solidnych ofensywnych rezerwowych, O'Shea wiadomo, on rozgrywać tak jak Carrick nie umie, Possebon i Da Silva na pewno woleliby debiutować w łatwiejszym meczu, bo tu wyraźnie brakowało doświadczenia i widać było, że niektórzy jeszcze do końca im nie ufali.

Mecz można porównać do ostatniego wolnego Rooney'a, mianowicie był atak, ale mało finezyjny i mało skuteczny, a wielka szkoda, bo gra była wolna i przewidywalna.

Kolejny mecz z Portsmouth na wyjeździe, nie bd na pewno łatwiej i trzeba się wzmocnić napastnikiem, potrzeba nam powrotów kontuzjowanych.
18-08-2008 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #58
Re: PL: Manchester United - Newcastle Utd (17.08.2008; 17.00)
Należał się nam karny w tym meczu! Obejrzałem sobie teraz uważnie tą sytuację z 2 minuty gdzie po wolnym wykonywanym przez Giggsa Milner zagrał piłkę ręką. Karny jak chuj, nie wiem gdzie sędzia miał oczy, przecież Milner robi wyraźnie ruch ręką żeby zablokować piłkę zmierzającą w światło bramki. Piłka była uderzona z niedużą szybkością a do tego z odległości 9 metrów, więc miał czas 10 razy schować te łapska.

Będę liczył błędy na naszą korzyść i przeciwko nam w Premiership. Zobaczymy, co wyjdzie na koniec.

1-0 na tą chwilę na niekorzyść.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-08-2008 18:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kula Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 735
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #59
Re: PL: Manchester United 1-1 Newcastle Utd (17.08.2008)
[Obrazek: 21efaa4ad50d3fdd.jpg]

Pytanie, czy to jest po golu Fletchera czy po bramce dla NUFC ?

eśli pozwolisz by robactwo się rozmnożyło - rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać" - de Saint-Exupery

http://redlog.pl/author/Kula/|http://www.lastfm.pl/group/Manchester+Un...Supporters|http://kula.ndl.pl
18-08-2008 20:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
roo1410 Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #60
Re: PL: Manchester United 1-1 Newcastle Utd (17.08.2008)
Po golu dla Man United. Big Grin

we're FC United - we're going up
18-08-2008 20:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości