Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy i tematy - dyskusja
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
Cytat:pokaż mi , gdzie mówiłem o nabijaniu postów? Chyba nie zrozumiałeś moich argumentów.

Pewnie o nabijanie tez Ci chodziło, tylko nie napisałes.
23-04-2006 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
niurek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
z całym szacunkiem, ale nie ma takiej opcji, żeby typerów nie bylo. Aczkolwiek liczenie postów z typerów to bezsens, ale jeśli nie da się tego wyłączyć to trudno.
23-04-2006 18:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Od wczoraj już są dodane działy, więc przedstawię swoje uwagi.

Niepotrzebny osobny dział Humor. Przecież wystarczy założyć jeden temat na temat humoru we freestylerze i będzie dobrze, bo tyle wystarczało na starym forum.

W dziale typer mogłyby być również różnego rodzaju zabawy (oczywiście wszystko z umiarem). Wtedy trochę nazwa tego działu musiałaby się zmienić. W dalszym ciągu szukam rozwiązania, żeby tam nie zliczało postów i nie popuszczę Tongue

Cytat:Mecze
Temat poświęcony poszczególnym spotkaniom Manchesteru, zarówno ostatnim jak i legendarnym.

O serwisie
Temat poświęcony pracy serwisu <!-- w -->http://www.ManUtd.pl<!-- w -->. Wszelkie uwagi - krytyczne i pochwalne - mile widziane.

O forum
Temat poświęcony pracy Forum. Wszelkie uwagi - krytyczne i pochwalne - mile widziane.

W tych opisach zamiast temat miało być chyba dział, nie?
24-04-2006 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Pejter - poprawione.

Wojtek3 napisał(a):Pewnie o nabijanie tez Ci chodziło, tylko nie napisałes.

Jesteś w błędzzie. Gdyby chodziło mi o nabijanie licznika, to bym o tym napisał. Czemu miałbym tego nie robić? Tak czy siak: typery będą. Ile - zobaczymy. Ale główna atrakcją forum mają być romowy, a nie typowanie Idea
24-04-2006 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
mATT napisał(a):Pejter - poprawione.

A co z tą opcją, żeby w dziale Typer oprócz typoerów było również kilka innych zabaw? (oczywiście przydałoby się wtedy niezliczanie postów, pracuję nad tym, niedługo powinienem mieć rozwiązanie). Wtedy zmieniłaby się trochę nazwa działu.
24-04-2006 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Drugi post z rzędu, ale minął już prawie tydzień od poprzedniego.

Gdzieś czytałem, jak ktoś proponuje, żeby Komnata Ojca Dyrektora była niewidoczna dla użytkowników niemających do niej dostępu. Moim zdaniem, jest to dobry pomysł, bo rzeczywiście po co mają oni widzieć, że takie coś istnieje, jak i tak nie mają dostępu. Praktycznie jest to im niepotrzebne. Nie wiem tylko, czy jest taka opcja, aby ukryć Komnatę dla zwykłych użytkowników.
30-04-2006 18:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Oczywiście, że jest taka opcja. Zezwolenia dla for - prywatne, ukryte, ale to juz jedynie mATT może zrobić, nikt inny nie ma dostępu do panelu.
30-04-2006 19:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Pejter napisał(a):Gdzieś czytałem, jak ktoś proponuje, żeby Komnata Ojca Dyrektora była niewidoczna dla użytkowników niemających do niej dostępu.

owszem jest takie cos. ale czy nie moze ten dzial zostac odkryty? owiany mgielka tajemnicy i niewiadomej? a moze akurat ktos ciekawy co jestw srodku zechce zapisac sie do redakcji ? :wink: nie sadzicie? :wink:
30-04-2006 20:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Typery - jakie robimy na przyszły sezon? Kogo grono moderatorskie proponuje na prowadzących? Nie chcę, żeby wyszło jak w Copa, gdzie nagle ziomo nie miał neta i w efekcie pieczę nad typerkiem sprawował Ciampel. Zatem jak? Decydujmy, bo wielka piłka zbliża się dużymi krokami.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
12-07-2007 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Fakt, ziomo dał plamę, choć nie chciałem mu tego mówić prosto w oczy, bo by się chłopak załamał. Może jeszcze kiedyś dostanie szansę, aczkolwiek na kolejny sezon potrzeba osób konkretnych, działających szybko i sprawnie. Może ktoś z naszego grona redakcyjnego jest chętny na prowadzenie któregoś z typerów?

Premiership + Liga Mistrzów - konieczność. Pozostaje rozważyć resztę propozycji.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-07-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ja moge wziasc Premiership, Mega chyba nie dam rady, za duzo, LM za malo. Pracuje, musicie zrozumiec. Jeden typer moge wziasc..

Under The Boardwalk - United Warriors
12-07-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Właśnie wziąłem pod uwagę Twoje obowiązki i pracę, dlatego w ogóle nie chciałem Cię angażować w sprawy dotyczące typerów. Cieszy mnie choć to, że się regularnie wypowiadasz, mimo wcześniejszych zapowiedzi, które nie wróżyły niczego dobrego Wink Jednak jeśli sam wyrażasz chęć prowadzenia Typera Premiership, to wszystko mamy ustalone. OE idzie w takim razie do śmietnika, zgadzacie się? W przypadku trzech "frontów" może uda się załatwić małą nagrodę za zwycięstwo w każdym.

capo di tutti capi

MUSC PL
12-07-2007 22:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Wiec Wojtas bierze krolowa wszystkich lig 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
13-07-2007 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #29
 
A ja bym chciał Ci Wojtuś pomóc w razie czego, właśnie napisałem w typerach, nie czytając wcześniej tego tematu, dlatego... Wojtuś, jestem do Twojej dyspozycji w kwestii brytyjskiego typera :>

Pozdrawiam Wink
14-07-2007 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Chcesz to bierz, nowy jestes, wykaz sie 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości