Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Chelsea (29.04.2006)
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
I właśnie dlatego uważam, że United nie oddadzą tak łatwo 3 punktów. Nie ważne, czy to już koniec sezonu i czy sytuacja w tabeli jest nieodwracalna. Wystąpią przeciwko sobie dwie najlepsze drużyny Premiership obecnego sezonu i dlatego można śmiało spodziewać się zażartego i pełnego sytuacji i walki pojedynku. Zagłosowałem na remis...
25-04-2006 22:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Ja mam tylko nadzieję, że Chelsea nie zapewni sobie mistrzostwa w meczu z nami. Oczywiście wierzę w zwycięstwo United, lecz jak każdy, który zna się na angielskiej lidze wie, że na Stamford Bridge jest bardzo trudno wygrać. Liczę na kolejny dobry występ Wayne'a Rooney'a, który obeciał, że bardzo przyłoży się w tym meczu. Z dobrymi drużynami idzie nam ostatnio świetnie (wygrana z Arsenalem, Chelsea w tamtym "półroczu"...), tak więc teraz nie powinno być inaczej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-04-2006 22:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
obstawiam 1:0...no ewentualnie 2:1 dla diabłów. nie byłbym soba gdybym myslał inaczej Tongue chociaz mecz łatwy nie będzie...

Ciampel -> proponuję brać przykład z kolegów i wysilić się bardziej!
25-04-2006 22:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
manutd85 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
United ma wiele do udowodnienia Chelsea, a do tego Londyńczycy nie są w najlepszej dyspozycji. Jednak przystąpią do spotkania z wielką determinacją i chęcią pokazania, że zasługują na mistrzostwo. Moim zdaniem United pokażą klasę i po raz kolejny staną na wysokości zadania i wygrają ten mecz. Stawiam 2:1 dla M.U. ale po bardzo ciężkim meczu. Bramki Rooney, Nistelrooy, a dla Chelsea Crespo.
25-04-2006 22:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
Raz ich juz w tym sezonie pokonalismy - oni obiecują ze to sie nie powtorzy! Gramy na wyjezdzie to minus.
Plusem jest to ze na druzyny z czołowki mobilizujemy sie podwójnie - do tego Rio i Wayne zapowiadają ze zrobią wszystko by grajki Mourincho nie świetowały akurat po tym spotkaniu.

Moj typ - 1:1
25-04-2006 23:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
danp Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Rooney ma "misje", to dobrze dodatkowa motywacja raczej pomaga niz przeszkadza, licze na dobry wynik i dobra gre (czyt. wygrana). Bedzie ciezko, ale nie jest to niemozliwe bo i Czelsi ma slabsze mecze, sa do cykniecia.
25-04-2006 23:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fa_manu Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
Ciężko będzie, ale trzeba z wiar&
No to już w ten weekend mecz na szczycie...zwycięstwo dawałlo by nam jeszcze nadzieje nawet na mistrzostwo, ale łatwo nie będzie. Przynajmniej żeby Man Utd miał zająć 2 miejsce to z dwoma zwycięskimi meczami z MistrzemSmile Stawiam na 1:2 dla Man Utd...Rooney 2 bramySmile
26-04-2006 00:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Leny Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 22
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Co tu dużo pisać musimy wygrać ponieważ w lidze angileskiej Chelsea dlugo nie przegrała u siebie my bedziemy tymi pierwszymi ktorzy ja pokonaja :twisted: .Ja licze w Ruuda że uda mu sie cos strzelic i dogonic Henry'go.Najgorsze beda stałe fragmenty gry dla chelsea bo u niech nie ma kto strzelac z akcji,no może Robben.
26-04-2006 07:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Vitold Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Łatwo na pewno nie będzie, ale Chelsea grała niedawno z L'poolem, a my mieliśmy 2 tygodnie przerwy i myślę, że to może być znaczącym czynnikiem. Ale wydaje mi się,że jeżeli wygramy, to skromie 1-0.
26-04-2006 10:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #25
 
Patrząc na ostatnie 10 meczy jestemy faowrytami. Patrząć realnie nimi nie jesteśmy. Chelsea w przekroju całego sezonu spisuje sie o wiele lepiej :

-LM ćwierfinał
-FA CUP półfinał
-Mistrzostwo Anglii

Te 3 pozycje wystarczą. Ale pokonaliśmy ich raz, co daje nam w pewnym sensie jakąś przewage. Troche martwo mnie to, że piłkarze przed meczem mówią ze chcą przeszkodzić Chelsea świętowania Mistrzostwa na SB. Przez to tylko pogaraszają sprawę, robią z meczu mecz o życie, co takim nie jest. Jesli pokonamy Chelsa, i tak nie bedziemy mieli mistrza. Powinnismy podejść na luzie, piłkarze powinni sie juz pogodzić z tym ze mistrza juz miec nie bedziemy mieli. Przez takie wypowiedzi mecz moze sie tylko zaostrzeć, polecą kartki, kary itp.

Osoboiście uważam, ze wygramy 0-1. Choć jak Chelsea strzeli nam pierwsza gola, to cienko to bede widział. Ciekawe jak spisze sie nasza pomoc środkowa O'Shea/Giggs. Czy sprosta Essienowi, Cole'owi i Lampardowi ? Okaże sie w sobote w południe. Miło by było widziec drugie zwyciestwo z Chelsea w tym sezonie Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
26-04-2006 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Co tu dużo mówić? Wszyscy sądzą, że będzie cięzko i ja też tak twierdzę. Stawiam na 1-0 dla nas. W normalnej sytuacji remis uznałbym za sukces, jednak nie chcę, żeby Chelsea zapewniłą sobie właśnie w mecuz z nami mistrzostwo. Oczywiście, jeśli nie wygramy, a np. zremisujemy to też będę w pewnym sensie zadowolony. Liczę na przebłysk geniuszu Roo i mam nadzieję, że utrzemy nosa londyńczykom.
26-04-2006 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Kazdy tu mowi o skoromnej wygranej 1-0, a ja mowie, ze my ten mecz 3-0 wygramy. Chelsea, ktora ostatnio bardzo ciezkie spotkania rozegrala (w tym L'pool na stadionie "Diablow" 1-2 przegrana) jest juz zmeczona i nawet jesli z nami przegraja to zwyciestwo ligi i tak praktycznie do nich nalzey. My po dwu tygodniowej przerwie, jestesmy spragnieni gry i na ten mecz jedziemy pelni optynizmu i wiary w siebie.
2x Ruud i 1xRooney, tak obstawiam 8)
26-04-2006 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adrain1993 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
oczywiscie ze wygramy z Chelsea. Fakt bedzie to mecz nie zaliczajacy sie do latwych ale wierze ze ManUtd bedzie gral do ostatniej minuty i pokona rywala.

GLORY GLORY MAN UNITED!!!
26-04-2006 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Myślę ze głupstwem by bylo skazywac United od razu na porażkę. Mało tego według mnie jest faworytem bo Chelsea nie gra ostatnio zbyt dobrze a Manchester United wręcz przeciwnie Smile
26-04-2006 19:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Czerwone Diabły oczywiście są faworytami. Chelsea Londyn nie ma ostatnio formy. Brakuje im tego odstrzału, którego mieli na początku sezonu. Lampard już nie jest taki jak jakiś czas temu.

Manchester United
26-04-2006 20:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości