Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manchester United vs Chelsea (29.04.2006)
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
no własnie wydaje mi sie, że bardzo duzo w tym meczu bedzie zalezalo od tego jak bedzie spisywal sie Lampard to on jest siłą napędową tego klubu, jesli bedzie w formie - bedzie strasznie ciezko o zwyciestwo, ale ja jestem dobrej mysli Smile

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
26-04-2006 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Każdy kibic jest dobrej myśli. Musimy wygrać to spotkanie, pokazać Chelsea, że Manchester United jest lepsze. Gdy wygramy będziemy mieć satysfakcję, wielką satysfakcję. A więc, Diabły pokazcie na co was stać

Manchester United
26-04-2006 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Jacques Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Z pewnością będzie to bardzo zacięty mecz ponieważ obie drużyny pragną wygrać. Tylko jest jedna różnica Chelsea chce wygrać ponieważ wygrana da im puchar a Man Utd chce wygrać z powodu honoru. Kto by chciał żeby oddać puchar przeciwnikom w meczu z nimi. W każdym razie ja jestem dobrej myśli i mam nadzieje że MU wygra. Mój typ to zwycięstwo Manchesteru przewagą jednej bramki 1-0 lub 2-1
26-04-2006 22:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Manchester ma bardzo realne szanse na wygraną. Trzeba tylko wyłączyć z gry Lamparda i Drogbe. Są oni najgroźniejszymi zawodnikami Chelsea. Manchester United według mnie wygra 1-0 a bramkę strzeli Rooney Wink
27-04-2006 10:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Moim zdaniem najgroźniejszymi piłkarzami Chelsea Londyn są Frank Lampard, Joe Cole i Arjen Robben. To na nich gracze Czerwonych Diabłów powinni uważać i ktyć przede wszytskim.

Manchester United
27-04-2006 12:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pawel_Mily Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Elo! Lekkim PLUSEM jest to że w bramce stanie Cudicini ale nie sądze żeby dało nam to jakieś znaczne ułatwienie. Wiadomo że Red Devils są teraz w b. dobrej formie ale niestety poprzez bezsensowny remis z ostatnim w lidze Sunderlandem przekreśliły nam się plany na zdobycie mistrzostwa w Premiership. Osobiście uważam że mecz ten będzie (tak jak mówili poprzednicy) jedynie o przysłowiową pietruszke; czyli o nic. Wygrana jedynie doda nam pewności siebie przed nadchodzącym sezonem i już prawie zagwarantuje nam wice - mistrzostwo co daje nam występ w LIDZE MISTRZóW (niestety tylko 3pkt przewagi nad trzecim LIVERPOOLEM). Osobiście obstawiam 0:2 ale to tylko dlatego że licze na cud gdyż chyba nikt nie zaprzeczy że Chelsea na Stamford Bridge nie jest drużyną łatwą do pokonania tym bardziej jeżeli chodzi o przypieczętowanie mistrzostwa i to na własnej trybunie (ze swoimi kibicami)! Nie ma co się rozpisywać; zobaczymy jak będzie w sobote 29 o godz. 18! Pozostaje mi liczyć powodzenia i prosić o troche szczęścia :)) pozdro!!
27-04-2006 16:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Red napisał(a):no własnie wydaje mi sie, że bardzo duzo w tym meczu bedzie zalezalo od tego jak bedzie spisywal sie Lampard to on jest siłą napędową tego klubu, jesli bedzie w formie - bedzie strasznie ciezko o zwyciestwo, ale ja jestem dobrej mysli Smile

No nie wydaje mi sie tak, Chelsea bez Lamparda to nadal "DreamTeam". Spojrz na takich zawodnikow jak: Maniche, Drogba, Robben i Terry. Oni rowniez maja cos do powiedzenia, rowniez moga napedzi swoja druzyne.
28-04-2006 06:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
W tamtym sezonie było dwa razy w plecy z Chelsea. W tamtym sezonie dwa razy do przodu z Arsenalem, w tym niestety już nie... ale za to chociaż 2 wygrane z Chelsea ładnie by wyglądały. Mistrzostwa to wiadomo, że już nie będzie i takie gadania, że mecz o nic, a czy chcielibyście Chelsea tryumfującą po meczu z Manchesterem :?: No jasne, że nie. Licze na United. ?Niech pokażą charakter. Wygrają i tym samym zmuszą Londyńczyków na czekanie na mistrza aż do meczu na Ewood Park :wink:

1:2 :!: Nie straćmy pierwsi bramki bo będzie cięzko.
Roo i Cris :!:
28-04-2006 09:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
pablo666202 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
No pewnie że ich pokonamy!!! MusimyBig Grin A jak nie to będzie kicha... Ale jak tu się nie starać o wygraną w takim meczu. To będzie widowiskoBig GrinBig GrinBig Grin

Ciampel -> mniej emotek, więcej tekstu - mała rada na przyszłość.
28-04-2006 19:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Rooney napisał(a):Zagłosowałem na Chelsea.Powiedzmy sobie szczerze.Manchester nie jest najlepszą drużyna w Premiership.

lol? Moim zdaniem trzeba zawsze byc optymista, zaglosowalem na United poniewaz aby zachowac honor musimy wygrac ten mecz.

Pozycja wicemistrza nie jest zla, ale w kolejnym sezonie powinnismy celowac w mistrza.

EDIT/// Przepraszam, ja juz tak z przyzwyczajenia Smile
28-04-2006 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuś Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Mam nadzieje że Chelsea nie będzie musiała świętować mistrzostwa po meczu z ManUtd

Ciampel -> A ja mam nadzieję, że następnym razem bardziej wysilisz swoje szare komórki!
28-04-2006 19:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mATT Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
nervix napisał(a):
Rooney napisał(a):Zagłosowałem na Chelsea.Powiedzmy sobie szczerze.Manchester nie jest najlepszą drużyna w Premiership.Wynik ciężko będzie obstawic.Wśród garczy Chelsea najbardziej trzeba bedzie uważać na Drogbe(jeśli zagra) ,ponieważ to włąśnie on powinien strzelać bramki.Lecz w Manchester United zawsze jest Ruud van Nistelrooy i Rooney.W obronie królować powinien Vidic ,który jest ostatnio w fantastycznej formie.Wszystko byłoby odpowiednio lecz pamiętajmy-mecz jest poprostu o zwykłą pietruszkę.Manchester United troszeczke bardziej zależy bo walczy jeszcze o drugie miejsce ale właściwie to miejsce tez jest pewne.A wiec co.Postarajcie się chłopaki zagrać jak najlepiej no ale uważać na kontuzje i kartki.

Pozdrawiam.
Rooney

lol? Moim zdaniem trzeba zawsze byc optymista, zaglosowalem na United poniewaz aby zachowac honor musimy wygrac ten mecz.

Pozycja wicemistrza nie jest zla, ale w kolejnym sezonie powinnismy celowac w mistrza.

nie cytujemy calego posta, jedynie wybrany fragment

(ja robie to z uwagi na zwrocenie uwagi :wink: )
28-04-2006 20:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Mam ogromną nadzieje, że wygramy to spotkanie, bo nie wyobrażam sobie żeby Chelsea świętowała tytuł po meczu z nami podobnie jak to zrobił Arsenal na Old Trafford bodajże w sezonie 01/02. Chelsea ostatnio nie zachwyca więc o ile wygramy tym bardziej będziemy żałowali tego remisu z Sunderland bo kto wie jakby sie to jeszcze potoczyło w ostatnich dwóch kolejkach, w ostatnim spotkaniu Chelsea przegrała z LFC w FA Cup 1:2 i tym samym przegrała drugi mecz w Teatrze Marzeń w tym sezonie, na Stamford Bridge będzie bardzo cięzko, ale jak wygramy ten sezon można udać za udany - Carling Cup, viceMISTRZOSTWo i dublet z Chelsea. Tongue

Mój typ 1:2 dla UNITED 8)

Come on UNITED !!!!!!!!!!!! Big Grin

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 09:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ech Chelsea zaczeła z wysokiego C ;// po 7 minutach jest 1-0 dla The Blues, strzelił Gallas, mam nadzieje ze uda nam sie podniesc po tak szybko zadanym ciosie

edit: Co to dużo mówic, Chelsea pokazała nam gdzie jest nasze miejsce w szeregu - porażka 3:0 i do tego kontuzja Wayne'a :/ jestem po prostu załamany nie chce mi sie nawet pisac wiecej o tym spotkaniu

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
29-04-2006 12:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Jaaa... właśnie świeżo po meczu ... TRAGEDIA !! 3-0 .. w pierwszej polowie mecz wyrownany nawet Diably przwazaly ... ale to co sie pozniej dzialo ... DNO DNA ... smutno bylo patrzec najpierw na 3 bramki, na kontuzje Rooneya, bezradność diabłów ... i w końcu na radość ruskich ... :cry:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
29-04-2006 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości