Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carling Cup
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Nie powiem, że United mogli to spotkanie wygrać, zagraliśmy dobrym składem z teoretycznie słabym zespołem, jednak wczoraj się okazało, że Southend byli od nas lepsi. Trochę szkoda, że nie ma już Diabłów w tym pucharze, ale rozpaczać też nie można, bo to był najmniej wartościowy puchar, teraz można się skupić na ważniejszych sprawach.

UNITED :!:
08-11-2006 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Rozumiem, że to niszowy puchar, ale zagraliśmy miernotę i po prostu żal było nawet słuchać tego w radiu. Dlaczego tak jest, że ze słabymi zespołami Man Utd nie potrafi grać? Nie wiem, ale tak już jest od dłuższego czasu i nic się nie zmieniło. Nie będę się rozpisywał, bo nie ma o czym. Musimy się skupić już teraz na innych rozgrywkach i zapomnieć o tej kompromitacji.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce...
08-11-2006 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
... a w maju jak nic nie zdobędziemy ( cóż za pesymizm i dystans Wink ) padną głosy z Manchesteru - dlaczego tak szybko odpadalismy z CC. Nie wiem chyba już nie pamietacie radości zawodnikow jak cieszyli sie z tego pucharu. Przez 3 lata dwa puchary to ich cieszyło. Wiem, że jestesmy teraz w formie i mozna pisać ze bedzie dobrze w maju. Jednak dla mnie CC to puchar, a wcale nie trzeba było męczyć całego podstawowego składu. No cóż, odpadlismy już, smieją sie z nas pewnie na kazdym forum, teraz trzeba pokazac w innych rozgrywakach ze jestem mocni. Dla mnie to szkoda CC, puchar to puchar ..

Under The Boardwalk - United Warriors
08-11-2006 20:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Dla mnie tak jak Wojtkowi bardzo szkoda tego pucharu, bo to zawsze puchar, zawsze jedno trofeum więcej. Nie mówię, że gdybyśmy wczoraj wygrali, zwycięstwo w całym turnieju mieli w kieszeni, ale... No cóż, chyba najbardziej boli mnie to, że przegraliśmy w takim składzie, tacy gracze, a tu blamanż...
08-11-2006 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
Wielka szkoda! To tutaj mial grac Kuszczak. Byc moze bedzie gral w FA Cup - ale to juz duzo bardziej prestizowy turniej i byc moze SAF postaci na Holendra w bramce. Oby nie bo chcialbym aby Tomek tez pogral. Oczywiscie dobrze - bo innej gry nie przyjmuje. To byl taki puchar dla slabszych graczy i gdzie oni maja teraz grac...

amor patriae nostra lex
08-11-2006 22:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Mysle ze Fergie napewno w poczatkowych rundach FA Cup postawi na Tomka,ale gdy dojdziemy gdzies do 1/4 to chyba raczej postawi na bardziej doswiadczonego VDS'a, chociaz Kuszczak tak strasznie nie odstaje od Edwina jesli chodzi o umiejetnosci.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-11-2006 15:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Zdobywcą Carling Cup została Chelsea która pokonala Arsenal 2:1. Zaczeło sie po mysli Arsenalu gdyż objeli prowadzenie po golu Walcott'a, kilka minut poźniej wyrownał Drogba. W 84 minucie ten sam piłkarz zdobył gola dającego puchar Chelsea.. w doliczonym czasie padły trzy czerwone kartki... z boiksa wyleciał zdrajca Mikel i Adebayor a tazke Toure.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
25-02-2007 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Słuchałam realcji w radiu i wynika z niej nie mniej, nie mniej, nie więcej, że gra była naprawdę ostra. Dodam jeszcze, że Terry, który dopiero co wrócił po kontuzji znowu wylądował w szpitalu. kiedy znoszono go z boiska był nieprzytomny. Odzyskał ją dopiero w szpitalu. Zmienił go Mikel, który zaraz wyleciał. Dla Chealse znowu strzela Drogba.
No, cóż na pewno było na co popatrzeć, ale nie jestem szczęśliową posiadaczką nSportu.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
25-02-2007 19:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Trochę oglądałem ten mecz, ogólnie zaskoczyła mnie, nawet pozytywnie, postawa Arsenalu, który grał rezerwowym składem, a pomimo tego nawet sobie poradził. Jednak piłkarze Chelsea w tym spotkaniu okazali się lepsi, Drogba cały czas w dobrej formie strzeleckiej. Tak więc The Blues wygrywają pierwszy puchar i mam nadzieję, że zarazem ostatni 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-02-2007 20:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Ja oglądałem skróty w teleexpresie Big Grin i musze powiedzieć, ze wolałbym Arsenal zamiast Chelsea jako zwycięzcę tego turnieju. Może i ktoś pomyśli o mnie, że jestem nienormalny... ale miłym akcentem była bójka obu drużyn. Niestety Terry oberwał z "laczka" w głowę... mimo wszystko szkoda faceta.

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-02-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Stojkovic napisał(a):Może i ktoś pomyśli o mnie, że jestem nienormalny

Ja wsumie w tym finale z nikim nie byłem, chociaż po cichu liczyłem bardziej na Arsenal. Wsumie nie wiem czemu, ponieważ obu zespołów nie darzę jakąś sympatią, a wręcz przeciwnie, ale jakoś bardziej mi by pasowało, gdyby to Kanonierzy wygrali. Wygrała jednak ekpia Moruninho, ale ja z tego powodu oczywiście nie płaczę Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-02-2007 10:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #27
 
Stojkovic napisał(a):Może i ktoś pomyśli o mnie, że jestem nienormalny... ale miłym akcentem była bójka obu drużyn.

To ja tez jestem nienormalny - fajnie to wygladało. Szkoda tylko ze sedzia nie oberwał.

Nie byłem ani za Arsenalem, ani za Chelsea.

Szkoda Terry`ego. Oby nic wielkiego mu sie nie stalo, jednakże do gry na boisku nie musi szybko wracac - najlepiej po meczu Chelsea - ManUtd...ale pewnie juz bedzie grał...

amor patriae nostra lex
26-02-2007 17:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Zashi napisał(a):najlepiej po meczu Chelsea - ManUtd...ale pewnie juz bedzie grał...
I to już potwierdzone. Nic takiego na szczęście się nie stało, Terry odpocznie sobie pewnie jeden mecz i potem znowu będzie grać. To dobrze - unikniemy komentarzy, że Mistrzem Anglii zostaliśmy przez kontuzję Terry`ego - niby bzdura, ale wkurzające to będzie Tongue

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
26-02-2007 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Wojtek3 napisał(a):a w maju jak nic nie zdobędziemy ( cóż za pesymizm i dystans Wink ) padną głosy z Manchesteru - dlaczego tak szybko odpadalismy z CC.

I Wojtuś na szczęście nic złego nie wykrakał, ostatecznie Premiership powędrowało do naszej kieszeni i nie ma co płakać nad szybkim pożegnaniem się z Carling Cup. Co prawda zwycięstwo z Southend zapewniłoby nam dalszy byt w tym turnieju, ale te dodatkowe potyczki mogłyby nieco kolidować z ważniejszymi meczami, a wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego byłoby ciężko później z czegoś zrezygnować. Może w następnym sezonie CC też się zmieści gdzieś w klubowych gablotach pomiędzy innymi trofeami Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
05-06-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #30
 
Wczoraj w pierwszej rundzie Carling Cup "polska" druzyna Southampton przegala z Peterborough 1:2. Wszystko byloby normalne, gdyby nie dwa gole Rasialdo. Ktory najpierw po rzucie roznym, skierowal pilke glowa do wlasnej bramki, a pare minut pozniej po akcji Wright-Philipsa zdobyl honorowa bramke dla Southampton.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-08-2007 09:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości