Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carling Cup
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ah ten Grzegorz!!
Ja bym na jego miejscu skonczyla kariere :? Wszyscy z niego zalewaja, wysmiewaja go! A teraz w dodatku jeszcze ten gol samobojczy Big Grin Co za gosc Big Grin

zaga92- zajefajny masz podpis!!!! 8)

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
14-08-2007 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #32
 
stal_mielec napisał(a):Ah ten Grzegorz!!
Ja bym na jego miejscu skonczyla kariere Confused Wszyscy z niego zalewaja, wysmiewaja go! A teraz w dodatku jeszcze ten gol samobojczy Very Happy Co za gosc Very Happy

Nie wiem, czy to ironia, czy nie, ale powiem Ci tylko tyle, że piszesz głupio. Rasiak był (może nadal jest) jednym z najlepszych napastników swojego klubu. Fajnie, że napisałeś o golu samobójczym, a może przypomnisz nam, że również strzelił bramkę dla swojego zespołu? Dziwne, że o tym zapomniałeś. Albo jak na Ukrainie wygrał nam mecz z Izraelem też tego nikt nie pamięta. Nienawidze tej nagonki. Na Croucha też tak najeżdżano, a teraz o nim słowa nikt nie powie ;]

Pozdrawiam.
14-08-2007 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #33
 
Mates napisał(a):Nie wiem, czy to ironia, czy nie, ale powiem Ci tylko tyle, że piszesz głupio. Rasiak był (może nadal jest) jednym z najlepszych napastników swojego klubu. Fajnie, że napisałeś o golu samobójczym, a może przypomnisz nam, że również strzelił bramkę dla swojego zespołu? Dziwne, że o tym zapomniałeś. Albo jak na Ukrainie wygrał nam mecz z Izraelem też tego nikt nie pamięta. Nienawidze tej nagonki. Na Croucha też tak najeżdżano, a teraz o nim słowa nikt nie powie ;]

Mates posluchaj to jest dziewczyna, a piszesz w rodzaju meskim :wink:
A poza tym zgadzam sie z toba, ze Rasiak jest jednym z najlepszych zawodnikow w klubie i uwazam, ze to byla jednorazowa wpadka. Po rzucie roznym niefortunnie glowa skierowal pilke do swojej bramki. Cos takiego jak Adriano w meczu z nami.
Mam nadzieje, ze Rasiak zagra w koncu w Premiership.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
14-08-2007 12:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
W takim razie przepraszam. Nie zmienia to jednak faktu, że takie myślenie jest myśleniem błędnym. Ludzie. Jak Rio Ferdinand strzelił sobie gola samobójczego w meczu z Portsmouth to nikt mu kariery kończyć nie kazał :|

W sumie Rasiak to jest poziom The Championship co z resztą widać.

Koniec OT.
14-08-2007 12:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #35
 
Mates napisał(a):Fajnie, że napisałeś o golu samobójczym, a może przypomnisz nam, że również strzelił bramkę dla swojego zespołu?
No tak, ale to bylo po samoboju, poza tym ten gol nic nie dal!! :|

Mates napisał(a):Albo jak na Ukrainie wygrał nam mecz z Izraelem też tego nikt nie pamięta.
A ty nie pamietasz meczu Anglia-Polska?? On w tym meczu gral gorzej niz amator: zepsuta sytuacja 2na1, wpadal na gosci, podawal nie wiadomo gdzie!! OK rozumiem ze go bronisz, ale NIE KAZDY GO LUBI! :?

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
14-08-2007 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #36
 
Ludzie sie smieja z niego, bo "tak wypada" lub moga byc źle postrzegani. A ja uwazam, ze duet Sagan&Rasiak to jest aktualnie duet do reprezentacji. (w sytuacji, gdy Smolar gra na skrzydle). Nie mamy lepszych napastnikow.

Jego bramka w meczu CCC, moze nic nie dała, ale nie zapominaj, ze ogolnie strzelil dla Świętych zdobył 21 bramek.

Southampton miało sie w tym meczy odbudowac po przegranej 1-4 na wlasnych stadionie z Crystal Palace w lidze, ale coz... Kazdemu sie zdarzaja potkieniecia. Tak jak United w ostatniej edycji CC...

amor patriae nostra lex
14-08-2007 12:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
Wiesz kazdy ma swoich idolow itp!
Ja po prostu nie jestem za Rasiakiem i tyle moze reszta uwaza inaczej ale ja poprostu mam swoje zdanie i nie zmienie go dlatego ze cale forum uwaza inaczej!!!!!!!!!!!!!!1 8)

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
14-08-2007 12:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #38
 
stal_mielec napisał(a):Ja po prostu nie jestem za Rasiakiem i tyle moze reszta uwaza inaczej ale ja poprostu mam swoje zdanie i nie zmienie go dlatego ze cale forum uwaza inaczej!!!!!!!!!!!!!!

Po pierwsze, po co tyle wykrzykników. Po drugie... Nie zmienisz tego zdania nie dlatego, że całe forum uważa inaczej, ale dlatego, że 3/4 polski śmieje się z Rasiaka. A teraz tak z czystej ciekawości zapytam: ile widziałaś spotkań Rasiaka w Championship? Przypuszczam, że na palcach jednej ręki można zliczyć Wink

Co do CC... Myślę, że United chcąc nie chcąc zajdzie wysoko w tegorocznych rozgrywkach. Młodzież dojrzała. Rok temu sobie nie poradzili, a w tym sezonie myślę, że powinno być lepiej.

Pozdrawiam.
14-08-2007 14:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Ktoś sobie powiedział, że Rasiak to "drewno" i tak się przyjęło. Moim zdaniem to słowo nie jest odzwierciedleniem jego umiejętności, bo chwilami gra naprawdę nieźle, co doskonale widać właśnie w The Championship - zresztą nie tylko na przestrzeni minionego roku, a znacznie wcześniej. Można go nie trawić, ale szacunek by się przydał. O króla strzelców drugiej ligi angielskiej nie walczy byle alkoholik z ulicy Wink

Co do naszych szans w Carling Cup, podzielam zdanie Matesa. Młodzież dojrzała, ale przecież letnie wzmocnienia również znacznie poszerzyły naszą kadrę, co jest dodatkowym plusem. Kto nie zagra w lidze, ma szansę w Pucharze Ligi, a walka o każde miejsce w składzie jest tak wyrównana, że w obu meczach będzie grał niezwykle mocny skład, siłą rzeczy.

capo di tutti capi

MUSC PL
15-08-2007 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #40
 
Ciampel napisał(a):Ktoś sobie powiedział, że Rasiak to "drewno" i tak się przyjęło. Moim zdaniem to słowo nie jest odzwierciedleniem jego umiejętności, bo chwilami gra naprawdę nieźle, co doskonale widać właśnie w The Championship - zresztą nie tylko na przestrzeni minionego roku, a znacznie wcześniej. Można go nie trawić, ale szacunek by się przydał. O króla strzelców drugiej ligi angielskiej nie walczy byle alkoholik z ulicy Wink


Tylko, że kiedy dawana jest mu szansa na zrehabilitowanie się w oczach polskich kibiców (mecz reprezentacji), on znowu nawala. Były czasy kiedy nikt nie śmiał złego słowa na niego powiedziec (Groclin), ale potem przyszła "gra" w Sienie i naprawdę kiepskie wystepy w reprezentacji (wtedy grał rzeczywiście jak drewno, nie ma co się oszukiwac) i tak zostało. No cóż, interent to potężna siła.

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
15-08-2007 12:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Już w środku tego tygodnia zostanie rozegrana druga runda Carling Cup, w której udział wezmą nawet niektóre zespoły Premiership. Chodzi m.in. o Derby County, M'Boro, Reading, Fulham czy naszych rywali zza miedzy - Manchester City. My rozpoczniemy zmagania o ten "najmniej znaczący" puchar w następnej fazie, ale warto popatrzeć już teraz, czy któryś z naszych ligowych przeciwników potknie się lub nadzwyczaj wyróżni Wink

Cytat:Wtorek

Plymouth Argyle v Doncaster Rovers
Southend United v Watford
Nottingham Forest v Leicester City
Wigan Athletic v Hull City
Birmingham City v Hereford United
Carlisle United v Coventry City
Bristol Rovers v West Ham United
Derby County v Blackpool
Rochdale v Norwich City
Portsmouth v Leeds United
Cardiff City v Leyton Orient
MK Dons v Sheffield United
Burnley v Oldham Athletic
Swansea City v Reading
Peterborough United v West Bromwich Albion
Shrewsbury Town v Fulham
Wolverhampton Wanderers v Morecambe
Sheffield Wednesday v Hartlepool United
Luton Town v Sunderland
Wrexham v Aston Villa
Charlton Athletic v Stockport County

Środa

Middlesbrough v Northampton Town
Newcastle United v Barnsley
Bristol City v Manchester City

capo di tutti capi

MUSC PL
27-08-2007 13:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
No i mamy pierwsze niespodzianki. Za burtą jest już Wigan, Sunderland, Derby. West Ham miał spore problemy z ograniem Bristol Rovers. Na kwadrans przed końcem zrobił się kocioł, gdy gospodarze strzelili kontaktową bramkę, jednak "Młoty" z trudem utrzymały prowadzenie do końca. Fatalny błąd Antona Ferdinanda, dał się ograć jak dziecko. Czyżby nie chciał być gorszy od brata? 8)

City również z kłopotami. W 70 minucie zrobił się remis i gdy wszystko wskazywało na to, że "Citizens" będą musieli pobiegać kolejne pół godziny po murawie, piłkę do siatki wpakował Bianchi.

capo di tutti capi

MUSC PL
31-08-2007 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
UNITED trafiło w trzeciej rundzie Carling Cup na Coventry City, które występuje na co dzień w The Championship. Rywal mało wymagający, zresztą plusem jest też to, że ten mecz rozegrany zostanie przed własną publicznością na Old Trafford. Szanse dostaną przede wszystkim młodzi, w bramce na 100% zobaczymy Tomka Kuszczaka, który będzie miał szanse się pokazać, choć szczerze wątpię, że będzie miał dużo roboty w meczu. Jest to najmniej ważny puchar, ale zawsze powalczyć o niego można, niech Młode Diabły pokażą, na co ich stać Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-09-2007 14:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Ale w tym pucharze - nawet pomimo niezwykle niskiej rangi - nie można nikogo lekceważyć. Nie muszę chyba przypominać, kto nas wyeliminował z Carling Cup w zeszłym sezonie. Tym niemniej jestem jakoś spokojny o te rozgrywki. Mamy szeroką kadrę, kilku "młodych wilczków" i każdy będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, kiedy dostanie szansę. Artylerię przygotujemy dopiero na Chelsea, Arsenal lub Liverpool, w przeciwnym wypadku jazda z rezerwami Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
01-09-2007 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Ciampel napisał(a):Ale w tym pucharze - nawet pomimo niezwykle niskiej rangi - nie można nikogo lekceważyć. Nie muszę chyba przypominać, kto nas wyeliminował z Carling Cup w zeszłym sezonie.

Tak każdy to pamięta, odpadliśmy dość szybko, nie można lekceważyć rywala, jednak te pierwsze rundy to teoretycznie słabsi rywale i musimy dać szanse młodym, bo w sumie ten puchar to dla nich szansa na wykazanie się. Jeśli się trafi groźniejszy rywal, to oczywiście mocniejszy skład, jednak wątpię, że będzie to najsilniejszy, jakim UNITED dysponuje... zawsze Ci młodzi się tam będą plątać wśród tych bardziej doświadczonych. I dobrze Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
01-09-2007 14:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości