Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #136
Re: Ben Foster
fasol napisał(a):6mln za Bena - brać w ciemno. Jeśli to prawda to dziwię się włodarzom Kogutów.
Ja nie, 6 mln Ł za reprezentanta kraju, to nie jest dużo. Znowu nie róbmy z niego cieniasa. Tottenham to może być taki klub w sam raz dla niego. Pewne miejsce w składzie, dużo więcej roboty niż w United, co chyba mu bardziej odpowiada niż interwencja raz na 10 minut, jak to często ma/może mieć miejsce na Old Trafford.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
17-11-2009 20:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #137
Re: Ben Foster
Czary napisał(a):W zimę na pewno razem nie odejdą.

Ja byłym za takim scenariuszem
Edwin przedłuża kontrakt, zimą wypożyczenie w celu znalezieniu klubu lub od razu transfer definitywny Kuszczaka. W styczniu zakontraktowanie Igora i automatyczne wypożyczenie do końca sezonu do CSKA a od nowego sezonu Igor "rywalizuje" z Benem o schedę po Edwinie ... Ben albo godzi się na rezerwowego albo opuszcza United a z Igorem w United sytuacja z rezerwowym bramkarzem wygląda jak w Realu czyli ,że jest tylko Iker Tongue
17-11-2009 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #138
Re: Ben Foster
sebos_krk napisał(a):To Gomes się gdzieś z Londynu wybiera? Spurs potrzebują bramkarza do rywalizacji z Brazylijczykiem, bo Cudicini leczy obrażenia po wypadku. Foster równie dobrze może grzać ławę na White hart lane, a to mu wyjazdu do RPA nie przybliży.
Gomes, z tego co się orientuje, nie prezentuję równej, stałej formy, także Ben nie byłby skazany na pożarcie w rywalizacji z Brazylijczykiem. Swoją szansę na pewno by dostał, tylko pytanie jakby ją wykorzystał.

A tak w ogóle, to uważam, że Foster zostanie. Powiedział parę słów, o tym, jak mu źle i prasa od razu szuka sensacji.

Powiem tak - nie wierzę, w żadne Akinfiejewy, czy inne takie. Widzę to następująco - Edwin przedłuża kontrakt o rok, a pozostała dwójka dalej walczy o miejsce numer two, przynajmniej do lata, bo wtedy jeden już raczej na pewno odejdzie. Wydaje mi się, że padnie na Kuszczaka. Igora, czy kogoś tam, witamy dopiero w 2011.
17-11-2009 21:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #139
Re: Ben Foster
Kwas napisał(a):Igora, czy kogoś tam, witamy dopiero w 2011.

jak dla mnie za duże ryzyko bo w razie nieudanych występów Bena i Tomka po odejściu Edwina kluby mogą windować ceny za bramkarzy ... tym bardziej cena za co niektórych może wzrosnąć po MŚ w RPA Wink

Igora zaklepałbym już w styczniu a ten później, jeszcze z Edwinem w składzie spokojnie by się wkręcał w grę na Wyspach Wink
18-11-2009 06:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #140
Re: Ben Foster
A w razie nieudanych występów Ruska to co?Jak wybiegać w przyszłość to na całego

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-11-2009 08:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #141
Re: Ben Foster
matys napisał(a):Ja nie, 6 mln Ł za reprezentanta kraju, to nie jest dużo.

Jest reprezentantem kraju bo jest w Anglii posucha na bramkarzy. Od czasów Petera Schiltona mają problemy z obsadą tej pozycji. Według mnie jest cieniasem i jeżeli Koguty są skłonne zaoferować 6 baniek funtów to nalezy skorzystac i sprzedać Anglika. Przecież on rywalizuje z Kuszczakiem o miano drugiego bramkarza, nie z Edwinem o pozycję nr 1, a Tomcio również do wirtuozów między słupkami nie należy. Dlatego 6 mln to dobry deal dla United jak dla mnie.
18-11-2009 15:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #142
Re: Ben Foster
Tjaaa. Seaman to była czołówka światowa, a takiego bramkarza jak James(czyli przez 2-3 lata ścisła czołówka PL) to my nie mieliśmy od lat, a jakoś nikt nie mówi, że mamy kłopot z GK.

Jeśli ktoś oglądał Fostera w Watford (czy nawet w tych kilku meczach reprezy) to wie, że cienki to on na pewno nie jest. To, że ktoś nie radzi sobie w United nie oznacza, że jest do dupy grajkiem.

Wracając natomiast do wypowiedzi Fostera - jak dla mnie trochę niepoważna. Dostał szansę, nie może powiedzieć, że nie miał okazji się wykazać, albo że niesłusznie zasiadł znowu na ławce. To w jakiej jest obecnie sytuacji to tylko i wyłącznie jego wina.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-11-2009 17:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #143
Re: Ben Foster
fasol napisał(a):Jest reprezentantem kraju bo jest w Anglii posucha na bramkarzy.
Jest reprezentantem? Jest. To by o połowie Angoli można powiedzieć, że grają, bo jest taka a taka rywalizacja na danej pozycji.

fasol napisał(a):Dlatego 6 mln to dobry deal dla United jak dla mnie.
No to ja też tak uważam, tylko, że tym samym nie mówię, że dla Kogutów jest to jakiś śmieszny biznes.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
18-11-2009 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
pedro Offline
Member
***

Liczba postów: 138
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #144
Re: Ben Foster
michal85 napisał(a):Wracając natomiast do wypowiedzi Fostera - jak dla mnie trochę niepoważna. Dostał szansę, nie może powiedzieć, że nie miał okazji się wykazać, albo że niesłusznie zasiadł znowu na ławce. To w jakiej jest obecnie sytuacji to tylko i wyłącznie jego wina.

Plus zale Naniego...irytujace sie to robi, jak sie nie podoba to wyjazd. Pussies :/

LUHG
18-11-2009 17:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #145
Re: Ben Foster
devilpage.pl napisał(a):Ben Foster odejdzie z Manchesteru United, jeśli znajdzie się klub chętny zapłacić za Anglika cztery miliony funtów.

Ja tam się cieszę. Grał słabo w tym sezonie, choć moim zdaniem cztery miliony to nie wiele, zważywszy, że Foster jest reprezentantem Anglii. Może trafi do WHU, bo Greenem jest zainteresowane parę większych klubów Wink

Form Is Temporary, Class Is Permanent
10-01-2010 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #146
Re: Ben Foster
Źródło: Daily Mail

I tyle na ten temat Wink

Jakoś nie wierzę żeby w obliczu kłopotów osobistych Edwina i jego wciąż niepewnego powrotu do gry SAF decydował się na sprzedaż naszego drugiego (podczas nieobecności Edwina) bramkarza. A jak, odpukać Kuszczak złapie kontuzje to kto będzie grał? Amos?

Edit: No chyba, że Ferguson ma upatrzonego jakiegoś bramkarza do kupna wtedy to możliwe ale wciąż w to nie wierze.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
10-01-2010 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #147
Re: Ben Foster
Jak dojdzie do sprzedaży Bena, to najodpowiedniejszym momentem wydaje się być letnie okienko transferowe. Ciężko się to piszę, ale Ben jest nam teraz potrzebny.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
10-01-2010 14:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #148
Re: Ben Foster
Cytat:Manchester United odrzucił ofertę Tottenhamu Hotspur za Bena Fostera - podaje "Sky Sports". Według angielskiego serwisu, propozycja "Kogutów" nie odpowiadała realnej wartości 26-letniego golkipera.
Skoro taką informacje podaję Sky Sports, to chyba rzeczywiście musi być coś na rzeczy. Choć pewnie prawdziwym powodem dla którego oferta Kogutów została odrzucona był fakt, że na razie SAF nie ma zamiaru pozbywać się Anglika.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-01-2010 17:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #149
Re: Ben Foster
Troche mi szkoda Bena, bo będzie tym sposobem grzał ławę do końca sezonu, ale dobro zespołu jest dla Fergiego najważniejsze i potrzebuje dwóch dobrych zmienników dla Sara - po sezonie, jesli Holender odejdzie, a u nas dalej będzie krucho z finansami, będą musieli stanąć na wysokosci zadania i godnie bronić dostępu do naszej bramki. A jak będzie kasa na innego bramkarza, to trzeba będzie Fostera sprzedać.

Swoją drogą Ben jest w dalszym ciągu kontuzjogenny, teraz też ma jakiś uraz i prawdopodobnie jutro przez to nie zagra - a to raczej ostatnia jego szansa na występ w pierwszej 11 w tym sezonie...

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
18-01-2010 17:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #150
Re: Ben Foster
Angielskie media z BBC na czele podają, że Foster przechodzi do Birmingham za 4 mln + klauzule dotyczące jego występów. Do tego Hart stwierdził w wywiadzie dla Sky Sports, że Ben na pewno godnie go zastąpi. Także wydaje mi się, że powoli możemy się żegnać z Anglikiem. Pozostaje nam teraz tylko czekać na oficjalne stanowisko klubu w tej sprawie.



Mój Blog: Pod presją czasu
12-05-2010 17:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości