Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #61
Re: Ben Foster
Ja też widziałem szmaty Kuszczaka. Ale Foster popełnia je z nie mniejszą częstotliwością. A przy tym Ben jest kontuzjogenny, taki szklany bramkarz. Wolę Kuszczaka - po pierwsze (odezwał się patriotyzm) jest Polakiem, a po drugie (dodał rozsądek) wydaje się pewniejszym rozwiązaniem i posiada świetny refleks.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
16-12-2008 23:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #62
Re: Ben Foster
Nie wiem, gdzie widzieliście te szmaty Kuszczaka. Oczywiście reprezentację pomijam, bo akurat chodzi tutaj o grę dla United. Jedyne co pamiętam to gol wpuszczony w meczu ze Sportingiem, ale nie mogę niestety znaleźć tej bramki, a o ile dobrze pamiętam to kolesiowi wyszedł strzał życia.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
16-12-2008 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #63
Re: Ben Foster
Widziałam parę meczy w Watford - kilka świetnych interwencji i fajne poukładanie obrony, ale tez widziałam pare niepewnych intrwencji - ale po to on tam był by sie ogrywać.
Teraz zmaga się z kontuzjami i trudno go ocenić - w ostatnim meczy wpuścił szmatę, ale Tomek też. Poza tym zawodnicy MU w paru miejscach wypowiadali się o tym, że komfortowo im sie gra pod Fosterem. I widac też większy spokój w jego poczynaniach, lepsze podania, mniejsza nerwówka wśród obrony - ale wciąż mu daleko do poziomu Saara i nogami nie gra tak jak on i nie jest tak pewny przy obronie trudnych strzałów, itp. Ale tomek tez nie jest.
Nie wiem czy którys z nich będzie nr 1. Ale jeśli to wolę Anglika, a Tomka w jakimś dobrym klubie z pierwszej dziesiątki, gdzie mógłby byc bohaterem wielu meczy, a nie bramkarzem któremu się wszystko wytyka - on niestety zrobił się coś nerwowy ostatnio i MU będzie go dalej takim czynić.
W kazdym razie przed Tomkiem ważny mecz w czwartek, Życze mu by sobie dobrze poradził!

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-12-2008 00:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #64
Re: Ben Foster
No znaczy te szmaty to bardziej duże błędy niż szmaty. No ale ze Sportingiem mimo wszytko szmata. A Foster? Pamiętam jak puścił Robinsonowy strzał, albo ostatnie kiepskie spotkania z Blackburn i niezręczna sytuacja z Celtikiem. Ale ogólnie ich poziom jest raczej wyrównany, i pod względem wad, i atutów.

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
17-12-2008 00:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Ben Foster
Sa dość wyrównani, choć nie podobni. To inny typ zawodników - z jednej strony lubie takich jak Tomek, ale mam wrażenie, że brak mu umiejętności, których może już nie nabyć. To nie drugi Schmeichel niestey(przynajmniej mam takie wrażenieTongue). Za to Foster wnosi jakis spokój do gry - może to tylko iluzja, ale naprawde mam wrażenie, że obrona jest dużo spokojniejsza i lepiej zorganizowana pod Fosterem. On jest spokojny, ale też w nim widac sportową złość. W ogóle to fajny bramkarz, ale nie wiem czy wybitny i czy dostatecznie dobry na MU.
Ja w ogole juz nic nie wiem co do tych naszych bramkarzy - naprawde mam taki mętlik, że coraz mniej umiem o nich powiedzieć, hehe.
Zobaczymy jak będzie, na razie Foster znowu ma kontuzję. Jak będzie ich miał więcej, to trzeba będzie naprawde kogos kupić.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
17-12-2008 00:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #66
Re: Ben Foster
branka napisał(a):Poza tym zawodnicy MU w paru miejscach wypowiadali się o tym, że komfortowo im sie gra pod Fosterem.

Dziwne , żeby rozpowiadali na lewo i prawo co innego. Takie słowa podbudowują bramkarza ale nie ma się co oszukiwać . Wątpię czy kiedykolwiek nasi obrońcy będą pewni mając za sobą Anglika.
Foster i kontuzje czyli 1587 odcinek telenoweli . Chłopak ma naprawdę cholernego pecha. Co jakiś czas łapie jakiś uraz, mniej czy też bardziej groźny ale łapie. Choćby dlatego jego szanse na grę w pierwszym składzie są nie oszukujmy się są minimalne.

muszeq napisał(a):Jedyne co pamiętam to gol wpuszczony w meczu ze Sportingiem, ale nie mogę niestety znaleźć tej bramki, a o ile dobrze pamiętam to kolesiowi wyszedł strzał życia.

Co tam interwencja Kuszczaka , każdy pewnie pamięta gol Ronaldo z wolnego w doliczonym czasie gry i niech tak zostanie Tongue

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
17-12-2008 14:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #67
Re: Ben Foster
mufc.pl napisał(a):Ben Foster przeszedł operację naprawy uszkodzonego więzadła prawego kciuka, co oznacza, że dla golkipera Manchesteru United obecny sezon dobiegł końca. 26-latek nie będzie miał więc okazji do występu w ostatnim ligowym spotkaniu z Hull City oraz finałowym meczu Ligi Mistrzów z Barceloną.

To już kolejna kontuzja Fostera w barwach "Czerwonych Diabłów". Obecny uraz wyklucza Anglika z gry na następnych dziewięć tygodni, o czym poinformował sir Alex Ferguson. - To duży cios dla Bena, ponieważ poza finałem Ligi Mistrzów opuści on także spotkania reprezentacji.

- Starał się kontynuować sezon z kontuzją, jednak stało się to na tyle poważne, że jedynym rozwiązaniem była operacja. To dla niego rozczarowujące, ale najważniejsze jest to, że już po wszystkim.

Nieudanie kończy udany sezon. Wygrał rywalizację o miano numeru dwa w United więc z pewnością liczy na więcej.
18-05-2009 14:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #68
Re: Ben Foster
Cytat:O swoją przyszłość na Old Trafford może być spokojny Ben Foster. Angielski bramkarz podpisał nowy kontrakt, zatrzymujący go w Manchesterze United na kolejne cztery sezony.
Ben będzie zarabiał 50 tys. tygodniowo, czyli dwa razy więcej niż dotychczas Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
23-06-2009 09:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #69
Re: Ben Foster
Jeśli to okaże się prawdą to chyba mamy kandydata na bramkarza nr 1, a transfery Diego Lopeza i innych można włożyć między bajki. Pytanie tylko, czy Foster wykorzysta szansę. Chciałbym, żeby tak się stało, bo mamy dziury na innych pozycjach, a jak jeszcze przyszłoby martwić się o bramkarza, to...

Ciekawe jak w przyszłym sezonie będzie wyglądać hierarchia w bramce. Podejrzewam, że Kuszczak sobie nie pogra. Wydaje mi się, że van der Sar ciągle będzie bramkarzem nr 1, ale Foster dostanie więcej szans.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
23-06-2009 09:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #70
Re: Ben Foster
Podobno Saar ma grać dużo mniej, tak mówił Tomek. Ben jest za to kontuzjogenny więc nie wiadomo co i jak. Tomek może sie dostanie na jakieś wypozyczenie, jak nie to będzie walczył, Fergie twierdzi ponoć, że nie stoi na straconej pozycji i że na razie go nie zawiódł.
Fajnie by było mieć Polaka- bramkarza, ale boje się ze jednak Ben zostanie nr1. Ale pożyjemy, zobaczymy, na 100% będziemy wiedzieć dopiero pod koniec przyszłego sezonu co i jak.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-06-2009 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #71
Re: Ben Foster
branka napisał(a):boje się ze jednak Ben zostanie nr1
Ale temu, że jest za słaby, czy temu, że nie jest Polaczkiem?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-06-2009 12:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #72
Re: Ben Foster
Ja chce żeby w United bronił najlepszy możliwy bramkarz, który zapewni naszym obrońcom spokój z tyłu. Tomka lubię ale niestety on takim bramkarzem nie jest. Czy będzie nim Ben? Zobaczymy, zadatki ma ale martwią mnie te jego kontuzje.

Co do Tomka to pisałem to już w temacie o nim. Moim zdaniem najlepiej by zrobił gdyby zmienił klimat na Hiszpanię. Ze swoją charakterystyką (świetna gra na linii, słaba w polu) myślę, że by się tam sprawdził i miałby szansę powalczyć o nr 1 w jakimś mocnym zespole (oczywiście nie mówię o Barcelonie czy Realu ale w takiej Sevilli, Valencii a może nawet Villarealu)

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-06-2009 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #73
Re: Ben Foster
matys - Dlatego, że wiecznie ma kontuzje to raz, dwa bo lubię Tomka(niezaleznie od narodowości) trzy bo nie jestem na razie przekonana, że Ben jest naprawdę tak dobry, by być naszym bramkarzem nr 1. Ale co do Tomka też nie jestem na 100% przekonana Wink
Dlatego na razie i tak potrzebny jest jeszcze ten sezon by w pełni ocenić sytuację. I nie zdziwię się jak MU kupi za 2 sezony jakiegos bramkarza.

fidain - Tomek chce grać w Anglii, nie chce sie przenosić do innej ligii Wink Ja bym go widziała w jakimś klubie środka tabeli, mysle że dałby radę. No ale to ostatni rok, w którym sobie może pozwolić na siedzenie na ławie, jak chce zrobić jeszcze karierę - jak nie wywalczy nr 1 to musi sie próbować wynieść. Ale nie dziwie mu sie, ze chc ejeszcze sezon powalczyć, jak Fergie mu wprost mówi że ma szanse - i cenie takie coś bardziej, niż ucieczka Teveza w obawie, ze nie dostanie miejsca w pierwszym składzie.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-06-2009 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #74
Re: Ben Foster
ale Tevez chciał grać żeby pojechać na mundial. Tomek planów nie ma.

Foster mnie nie przekonuje, jest jednak troche pewniejszy od Kuszczaka. Bardziej się nadaje, choć na linii gra zdecydowanie gorzej. Kuszczak z drugiej strony też niedawno podpisał kontrakt.

Ten rok jeszcze damy rade, później trzeba będzie kogoś sprowadzić.
23-06-2009 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
branka Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 844
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Ben Foster
Jeśli Leo odejdzie Tomek dostanie zapewne powołanie. Póki jest Leo, nawet jak będzie nr1 MU to nie zostanie bramkarzem reprezentacji.

'I live my life for the stars that shine, people say it's just a waste of time
When they said I should feed my head, that to me was just a day in bed'
23-06-2009 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości