Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #76
Re: Ben Foster
Foster oficjalnie podpisał nowy kontrakt, obowiązujący do 2013 roku.

Wypowiedź sir Alexa chyba rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące obsady bramki w przyszłości.

Cytat:- Jesteśmy zachwyceni, że Ben podpisał nowy kontrakt. Jest jednym z najlepszych młodych bramkarzy w Anglii, a my widzimy w nim następcę Edwina van der Sara.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
07-07-2009 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #77
Re: Ben Foster
Cóż, od czasów Petera Schiltona angielska ziemia nie wydawała zbytnio uzdolnionych golkiperów. Wypada tylko Benowi życzyć szybkich i stałych postępów oraz przede wszystkim zdrowia. Może podoła przez najbliższe parę sezonów chociaż w pewnym stopniu godnie zastąpić Edwina, który za rok zawiesi korki na kołku. Chociaż cieżko będzie mu dorównać to ja jednak wierzę w możliwości Fostera. Powodzonka Ben!!!
07-07-2009 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #78
Re: Ben Foster
a Seaman ? ?

Średnio jestem przekonany co do Bena, no ale czas pokaże co z niego będzie.
07-07-2009 17:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #79
Re: Ben Foster
No w sumie jestem skłonny się z Tobą zgodzić, Seaman prezentował dość dobrą formę, ale do bramkarzy klasy światowej bym go nie zaliczył.Oby na takiego bramkarza wyrósł nam Ben! Wink
07-07-2009 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #80
Re: Ben Foster
muszeq napisał(a):Wypowiedź sir Alexa chyba rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące obsady bramki w przyszłości.

Cytat:- Jesteśmy zachwyceni, że Ben podpisał nowy kontrakt. Jest jednym z najlepszych młodych bramkarzy w Anglii, a my widzimy w nim następcę Edwina van der Sara.
Co tam Fergusonowi przyjdzie do głowy za rok czy dwa to nie wiemy. Na razie to pewnie takimi słowami mobilizuje Bena do jeszcze cięższej pracy.


Fan United od 1992 roku
07-07-2009 22:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #81
Re: Ben Foster
Foster tymczasem został wycofany z kadry Anglii na mecz z Holandią z powodu kontuzji. Czyżby starcie z Drogbą było aż dotkliwe?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
10-08-2009 17:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Miko Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,615
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #82
Re: Ben Foster
Obawy Fabio Capello są słuszne, nikt nie chce powtórki a'la Robinsona i Carssona z Chorwacją w el. do ME 2008.
10-08-2009 18:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #83
Re: Ben Foster
Oby się nie wykurował do spotkania ligowego, bo chciałbym, żeby zagrał Kuszczak, który na szansę zasługuje. A jestem pewien w 100%, że gdyby Ferguson miał do dyspozycji Anglika, to wystawiłby go do gry. Już nawet nie chodzi o faworyzowanie. Chodzi bardziej o chęć pokazania wiary w niego.

Foster - nigdy nie będziesz Polakiem :lol:

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
10-08-2009 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Chudy Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 528
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #84
Re: Ben Foster
Podpisuje się pod powyższą wypowiedź, oby nie zagrał w najbliższym meczu ligowym. Niech Tomek dostanie szanse, aby pokazać się z dobrej strony. Myśle że jak dobrze się zaprezentuje to pogra spokojnie do października.

Co do kontuzji, to chyba robi się z niego drugi Kirkland, wielki talent i wielkie szkło.
10-08-2009 19:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #85
Re: Ben Foster
Przyszłość bramki w United będzie malować się w jasnych barwach, jeśli Ben w najbliższych trzech spotkaniach zaliczy takie występy jak z Wigan. Dzisiejszy występ na pewno doda mu pewności, już nie ma nerwowych ruchów, są za to kapitalne parady, wtedy kiedy drużyna tego potrzebuje. Ferguson określił hierarchię i anglik ma spokojne bronienie aż do powrotu Edwina.
Interwencja z pierwszej połowy po strzale Koumasa- palce lizać.


Fan United od 1992 roku
22-08-2009 18:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #86
Re: Ben Foster
Sebos, nie staraj się. Ten temat cieszy się zainteresowaniem tylko wtedy, kiedy Foster da ciała.

Od początku twierdziłem, że należy postawić na Bena i pomimo błędów, które niewątpliwie popełni, sprawdzić go do czasu aż wróci VdS. Póki co Anglik spisuje się naprawdę dobrze i wszyscy ci, którzy twierdzili, że Foster to na 100% nie jest materiał na GK nr 1 na OT muszą być lekko zaniepokojeni Wink
Wszystko jednak okaże się w przyszłości - ja jednak powtórzę : sprawdźmy w tym sezonie to, co mamy i ewentualnie(!) w lecie szukajmy bramkarza. Foster póki co rokuje co najmniej dobrze.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-08-2009 18:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #87
Re: Ben Foster
michal85 napisał(a):Sebos, nie staraj się. Ten temat cieszy się zainteresowaniem tylko wtedy, kiedy Foster da ciała.

Czcze gadanie. Ja tam nie miałem najmniejszego zamiaru go chwalić po meczu z Birmingham bo wiadome było co wyczyniał w spotkaniu o CS. Jeśli zagra tak jak do tej pory z Arsenalem nie ma sprawy. Czekam gdy będzie musiał interweniować przynajmniej 7-8 razy w meczu. Zapewne tak będzie w w meczu z Gunners. Zagra dobrze - trzeba będzie uderzyć się w pierś i przyznać racje.

Cieszy mnie jego dobra gra i to niezmiernie Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
22-08-2009 19:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #88
Re: Ben Foster
michal85 napisał(a):wszyscy ci, którzy twierdzili, że Foster to na 100% nie jest materiał na GK nr 1 na OT muszą być lekko zaniepokojeni Wink

Zaniepokojony to będę jak tym nr 1 zostanie na stałe. Dalej twierdzę, że to nie jest odpowiednia osoba, żeby na stałe zagościć w bramce United.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
23-08-2009 11:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #89
Re: Ben Foster
Ja proponuję Przyrowskiego.

A tak poważnie to i tak w Kuszczaku widzę większy talent niż w Fosterze. I to nie kwestia narodowości. Po prostu czuję się pewniej gdy pomiędzy słupkami widzę Kuszczaka.

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
23-08-2009 12:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sir_matt Offline
Member
***

Liczba postów: 183
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #90
Re: Ben Foster
Mi w sumie ciężko powiedzieć, który z dwójki Foster - Kuszczak jest lepszy. Obaj tak samo słabo grają nogami (ale do Fostera przynajmniej podają obrońcy Smile ), są niepewni na przedpolu i zostaje tylko w miarę dobra gra na linii. Konkluzja z tego taka, że potrzebujemy jakiegoś klasowego zawodnika na tę pozycję.

What a friend we have in Jesus ?
He's a saviour from afar
What a friend we have in Jesus ?
And his name is Cantona
23-08-2009 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości