Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Foster
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #91
Re: Ben Foster
Do Kuszczaka też już podają. No, ale to były sparingi, nie wiem jak zachowają się w meczu o stawkę. 8-)

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
24-08-2009 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #92
Re: Ben Foster
Cytat:Manchester United goalkeeper Ben Foster has headed back to the England camp in Watford after having returned to Manchester for the birth of his baby boy.

As there were no complications with the new arrival and his partner was in safe hands, Foster felt sufficiently confident to link back up with Fabio Capello's squad ahead of Saturday's friendly with Slovenia at Wembley.
Wypada pogratulować Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
06-09-2009 09:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #93
Re: Ben Foster
Jedno już wiemy, Foster nie jest tym, który po VDS powinien być nr 1 w bramce United...

10 meczy. 4 czyste konta, 3 mecze zawalił - tak w największym skrócie można podsumować jego grę.

Ben bronić potrafi, co pokazał w niektórych meczach. Jednak popełnia zbyt dużo błędów, a takiego bramkarza nikt na Old Trafford mieć nie chce.
Błędy, które popełniał świadczą o tym, że Anglik ma problemy z koncentracją podczas meczu. Widocznie Foster nie wytrzymuje presji związanej z grą w tak wielki klubie jak United. Wczoraj prosty błąd, wystarczyło wypiąstkować piłkę i byłoby po sprawie. Tak samo było w meczu z City, wystarczyło wybić piłkę w trybuny...

Na szczęście do zdrowia wraca już Edwin i to Holender raczej wystąpi w następny ligowym meczu z Boltonem. Jednak jeśli ten mecz będzie dla niego zbyt szybko, chciałbym by na bramce stanął Kuszczak.
Długo broniłem Fostera, ale moja cierpliwość również ma swoje granice.



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2009 09:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #94
Re: Ben Foster
I teraz pojawia się tylko pytanie: Czy po pierwszych słabych meczach nie warto było dać szansy Kuszczakowi? Kto wie jak Tomek pokazałby się wobec kontuzji Edwina. Z Fosterem w bramce straciliśmy łącznie 10 bramek. Z tego niektóre nie powinny mieć miejsca. Widać, że z Edwinem za plecami nasi obrońcy mają pewien komfort, czują się pewnie, a z Fosterem to jest już różnie.

Jeśli Ben jest nadzieją Albionu na pozycji bramkarza, to wystarczy jedynie pogratulować selekcjonerowi.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
04-10-2009 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #95
Re: Ben Foster
Nie przesadzajmy. Był niejeden taki mecz, w którym Foster uratował nam tyłek i w którym nasze tyły wyglądały pewnie. Z Kuszczakiem w składzie tego rzadko doświadczaliśmy pomimo tego, że popełniał mniej błędów. Nie wiem z czego to wynika, ale już w poprzednim sezonie było widać, że jak Tomek jest w bramce, to nasi obrońcy wyglądają o klasę gorzej. To nie mógł być przypadek.

Co nie zmienia faktu, że chyba czas Fostera minął. Nie będzie mógł powiedzieć, że nie dostał szansy. To dobry bramkarz, ale wszystko wskazuje na to, że jako kolejny nie wytrzymuje gry pod taką presją.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
04-10-2009 12:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dsw_MUszyna Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 439
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #96
Re: Ben Foster
Osobiście wolę bramkarzy solidnych, bez mega wypaśnego wyciągania się jak struna na linii ani 90% skuteczności sam na sam, niż tych z przebłyskami geniuszu, którym w co drugim/trzecim meczu zdarzy się babol kosztujący utratę bramki w głupi sposób.
Naprawdę wierzyłem w Bena i miałem nadzieję że błędy z derbów będą jego ostatnimi, jednak myliłem się. To będzie się powtarzać i dopuścić do tego nie można.
Do widzenia Ben, życzę Ci powodzenia.

na forum dsw_MUszyna, na Redlogu Dominik Wink
MUSC PL Member
<!-- m -->http://naazymut.blox.pl<!-- m --> << notatki z moich wędrówek
04-10-2009 14:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #97
Re: Ben Foster
ja wiem jedno Kuszczak musi odejść najlepiej zimą ... sam na pewno nie odejdzie bo dla niego rola w United wydaje się wymarzona ... chodzi o to że trzeba wymienić Polaka bez ambicji na bramkarza który nie odda bramki bez walki a tym samy wykopie Bena z MUFC ... marzy się dwójka bramkarzy ... Jussi i np. Igor ... Jussi najpierw jako bramkarz numer 1 po Edwinie a Igor rywalizacja z Benem ale pewnie do tego nie dojdzie i czeka nas era bramkarzy pokroju Carrolla ... szczerze to jak miałbym wybierać to wolałbym aby w bramce United stał nawet Heaton niż Foster!
04-10-2009 14:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #98
Re: Ben Foster
bobsley napisał(a):szczerze to jak miałbym wybierać to wolałbym aby w bramce United stał nawet Heaton niż Foster!
Aż tak głęboko w dupie masz los United?

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-10-2009 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #99
Re: Ben Foster
Ojej, nie wygraliśmy meczu i znów na pierwszy plan wybiega temat Fostera. Jakie to przewidywalne :lol: Jak Foster zawali babola i zagra cienki mecz, ale wygrywamy to na forum słychać "Foster cienko, ale liczą się 3 pkty", jak tracimy pkty to "Foster chujowy, wyjebać go". Trochę niekonsekwentni jesteście bo widzicie jego antytalent tylko po nieudanych meczach. I już drugi (conajmniej raz) piszę takiego posta na tym forum :lol: No naprawdę ludzie, wymagacie dużego poziomu pisania na forum, a sami go nei utrzymujecie.

Tak apropo to ja od początku jak w meczu z FCF o CS desygnowany był Foster, to nie wróżyłem nam dalekiej przyszłości i w shoucie nieraz pisałem, że wolę Kuszczaka, ale spotykałem się z ogromnym przeciwem ogółu, bo mówiłem to, niczym heretyk, po wygranych dla nas meczach. Hmm, znów miałem rację?

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-10-2009 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #100
Re: Ben Foster
maju

1) Kiedyś grę Fostera trzeba podsumować, a że najprawdopodobniej był to jego ostatni mecz (VDS wraca do zdrowia) jest to odpowiedni moment by to uczynić. Także nie trafiłeś...

2) Rzeczywiście z Kuszczakiem w bramce mielibyśmy teraz maksymalną ilość punktów i zero bramek straconych...
Poza tym co z tego, że Ty wolisz Kuszczaka? Co z tego wynika? Dostajemy jakieś dodatkowe punkty?

Latka lecą, a Ty dalej swoje...



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2009 15:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maju Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,351
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #101
Re: Ben Foster
To z tego, że w ostatnim czasie często mam rację na forum...

tyle ćpunów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze, popatrz, o popatrz! szerokimi ulicami zapierdalają z blantami, popatrz, o popatrz!... mmmm... bit, co to mu zapodaje bitem, patrzę mu na postacie wbite w ziemię, o w ziemię!
04-10-2009 17:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #102
Re: Ben Foster
Ale w czym Ty człowieku masz racje? W czym?



Mój Blog: Pod presją czasu
04-10-2009 17:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valentine83 Offline
Member
***

Liczba postów: 72
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #103
Re: Ben Foster
Jak najszybciej niech ten koszmar zwany"Foster" sie zakonczy. Widac wyraznie ze robi fatalne bledy. Jak widze go przy pilce to sie zastanwiam co mu w tej glowie huczy i czy nie popelni kolejnego fatalnego bledu... A jak wiemy popelnia ich sporo :shock:

Poznańska Wiara MU
<!-- m -->http://www.poznanskawiaramu.bnx.pl<!-- m -->
04-10-2009 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bobsley Offline
Member
***

Liczba postów: 161
Dołączył: Sep 2009
Reputacja: 0
Post: #104
Re: Ben Foster
matys napisał(a):
bobsley napisał(a):szczerze to jak miałbym wybierać to wolałbym aby w bramce United stał nawet Heaton niż Foster!
Aż tak głęboko w dupie masz los United?

nie nie ma aż tak głęboko losów United tylko Tom jeszcze się może rozwinąć a Ben wyższego poziomu nie osiągnie ... dla mnie wymarzonym zakupem było by pozyskanie bramkarza Kłusaków a Foster z Kuszczakiem dalej nie sobie walczą o rezerwowego chociaż jak powiedziałem z chęcią Tomka bym wymienił na jakiegoś bramkarza z ambicjami a nie jak Polak który cieszy się pewnie z tego że w ogóle jest w United ... Kuszczak potencjał ma i pewnie boi się sprzeciwić i coś powiedzieć bo wie że jedno słowo nie tak i może go nie być w United a z takiego klubu wylecieć to łatwo ale wrócić o wiele trudniej i pewnie dlatego jest tak posłuszny i w moich oczach głupi bo co z tego że jest w United jak jego rola jest znikoma Wink

Jussi na OT!
04-10-2009 18:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #105
Re: Ben Foster
No i co z tego, że się może rozwinąć, na razie wystarczająco rozwinięty jeszcze nie jest. Bramka to nie miejsce na eksperymenty, wystawienie takiego żółtodzioba to byłby strzał w stopę.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
04-10-2009 18:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości