Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy / Tematy - propozycje
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Cóż, może rzeczywiście taki temacik by się sprawdził, bo niektóre błędy popełniane przez naszych userów aż rażą po oczach. Takich błędów dopuszczają się zwłaszcza nowi użytkownicy, którzy maja wielki zapał i chcąc szybko napisać posta nie zważają na to, czy nie ma w nim byków. Choć oczywiście błędy zdarzają się także najlepszym, ale trzeba jednak z tym walczyć, bo jak nieraz widzę posta pełnego byków to aż się za głowę łapię.

Pejter napisał(a):Moja prosta rada - zainstalować Firefoxa z wbudowanym sprawdzaniem błędów i problem z ortografią na forum się skończy.

No ja właśnie używam i, choć rzadko popełniam błędy ortograficzne, to czasem mogę sobie szybko byka poprawić, a przecież są inne błędy np. literki się kliknie w złej kolejności lub się ogonków nie da przy "polskich znakach"(co jest jeszcze dopuszczalne, ale - to też błędy ortograficzne :!: )

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-06-2007 06:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Stojkovic napisał(a):Ciampel jak już coś piszesz, to nie edytuj tylko pisz posta, bo musze jeden pod drugim pisać...
Chcesz zakładaj, ale na własną odpowiedzialność...
To że na starym forum ktoś coś w takim temacie pisał, nie ozbacza, że w nowym napisze...

A od czego jest opcja edit? U nas wyświetla to jako nowy post, nie musisz pisać kolejnego :wink:

Nie trzeba w tym temacie prowadzić szerokich konwersacji, chodzi mi o sam apel, choć taki właściwie już jest w jednym z punktów regulaminu (czy ktoś w ogóle go czytał?) - napomknąłem co nieco o słowniku ortograficznym. Błędy podkreślam na czerwono, nie chcę tym czegoś danej osobie udowadniać, po prostu staram się dbać o jako taki porządek.

Racja, to forum o UNITED, ale jakieś standardy wypadałoby zachować, nie sądzisz? Niedługo każdy zacznie wrzucać swoje posty do jakiegoś pokemonowego translatora i dopiero zrobi się bajzel. Nie mówię, żeby pisać ze słownikiem pod nosem, ale wypowiedź bez rzucających się w oczy byków od razu robi wrażenie...

capo di tutti capi

MUSC PL
25-06-2007 10:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Jeśli widzisz to tak, że będziesz się rzucał o kazdą literówkę w poscie. Chyba nikt to nie pisze tak tragicznie, by zaraz mówić o upadku poziomu gramatycznego forum.
Nie ma sensu wymyślać tematów na siłę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2007 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #64
 
Jesli ktos potrafi zalozyc subforum pod nowy sezon 07/08 niech to zrobi zaraz bo mecz z Urawa za dwa dni i wypadaloby juz podyskutowac o tym :!:

Spokojnie, na razie temat jest jako osobne spotkanie, dziś zostanie założone subforum na sezon 07/08.// V.

Under The Boardwalk - United Warriors
14-07-2007 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Wojtek, subforum już zrobione. Nie było mnie przez ostatni tydzień, a tylko ja mogłem je zrobić, także wybaczcie zwłokę :wink:
15-07-2007 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Wątki meczowe mamy bardzo ładnie posortowane, zawsze można wrócić do przeszłości i po raz kolejny rzucić okiem na przebieg danego spotkania. Ja bym tylko proponował zrobić coś z nazwami tych subfor, chodzi mi o ich skrócenie, bo kiedy dojdzie kolejny sezon, chyba nie zmieścimy się w szerokości tej ramki. Myślę, że coś w stylu "Sezon: 07/08; 06/07; 05/06" dawałoby nam o wiele większe pole manewru.

capo di tutti capi

MUSC PL
21-07-2007 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
-IMPORTANT-

Jak łatwo zauważyć, wyczyściłem dział "Gry, zabawy i grafika" znany również pod szyldem "Wylęgarnia zupełnie niepotrzebnych postów" (WZNP). Zostawiłem tylko tematy na poziomie, z których rzeczywiście można coś wynieść/czegoś się nauczyć. Nie ma miejsca na skojarzenia i wyczerpujące dyskusje odnośnie przydatności majtek czy bokserek lub smaku wody mineralnej oraz soku malinowego. Uznaliśmy to po prostu za rzecz zbędną.

Teraz przyznać się - komu spadł kamień z serca, a kto zamierza odejść z forum? Według mnie ten dział nie powinien pojawić się nigdy, no ale skoro już jest, to można się jeszcze w kwestiach sportowych pobawić 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
05-08-2007 13:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #68
 
Wiec wg mnie taki porzadek byl chyba potrzebny, bo jednak "co za duzo to niezdrowo". A jak wspomnial Ciampel tematy, ktore zostaly(Quiz, grafika) sa ciekawe. A w pozostalych bylo po prostu gadanie o niczym.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
05-08-2007 13:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #69
 
Moim zdaniem, bardzo dobrze, że wyczyszczono te wszystkie zabawy, nic one na forum nie wnosiły, a te co zostały, to są jeszcze jakieś konkretne i sensowne. Pełno postów tylko tam było i niektóre trzeba było czytać i przy niektórych interweniować nawet :lol: Ale ogólnie jestem zadowolony z tego faktu Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
05-08-2007 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Ja do tego działu nawet nie zaglądam i jak dla mnie może on przestac istniec :wink:

Mam nadzieje że wszyscy zostaną mimo wszystko :lol:
05-08-2007 17:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Ciampel - nie mozna skasowac tego tematu juz do konca ? Na hu* Ci temat o grafice albo Quizie sportowym, chcesz sie dowiedziedc czegos wiecej ? Wejdz na www, od tego masz internet. Tworzycie porzadny serwis i forum, to tworzcie porzadnie, na poziomie.

Jak porzadny fan MAN UNITED wejdzie na forum i zobaczy temat GRY I ZABAWY to smiechem wybuchnie, przemyslscie to.

Under The Boardwalk - United Warriors
05-08-2007 18:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #72
 
Zauwazylem, ze procz skokow narciarskich tematy o spotach zimowych sa prawie nie ruszane. Czy nie lepiej byloby polaczyc te wszystkie biathlony, biegi, hokeje i inne w jeden temat? Sporty Zimowe Smile

Chyba dobry pomysł, obadam później sprawę // P.

I jak obadales sprawe? :wink:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
29-12-2007 14:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #73
 
zaga92 napisał(a):I jak obadales sprawe? Wink

A, ze tak spytam, po co robic z igly widly, mamy jakis limit na tematy ? Dajcie juz spokoj, zrobcie lepiej cos by w typerach nie bylo takiego burdelu.

Under The Boardwalk - United Warriors
31-12-2007 12:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #74
 
Wojtek3 napisał(a):Dajcie juz spokoj, zrobcie lepiej cos by w typerach nie bylo takiego burdelu.

Jaki burdel masz na mysli? Bo ja zadnego nie zauwazam, jesli chodzi o burdel z tematami/działami.

jest burdel i to wiekszy niz myslisz.Nie chodzi mi o tematy tylko o caloksztalt.

amor patriae nostra lex
31-12-2007 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Co sie stało z tematem Transfery, nasze propozycje itd :?:
Przynajmniej ja go nie widze :shock:

Znowu jakies problemy?

problemy z tym beda zawszem, zaraz bedzie
27-05-2008 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości