Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy / Tematy - propozycje
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
mich_gier963 napisał(a):
Maryc napisał(a):
mich_gier963 napisał(a):Sądzę, że Typer powinien być na stronie. Jak na taki dobry serwis powinno być Typowanie wyników meczów. Ale wiem...może brak czasu, ale można nad tym pomyśleć. <!-- w -->http://www.chelsea.pl/typowanie<!-- w --> - zoaczicie sobie na ten typer. Moim zdaniem bardzo fajny.
Tylko po co akurat na stronie? Lepiej, jak wszystkie typerki będą w jednym dziale na forum i kwita. Nie ma co patrzeć na lońdyńskie stronki, nie powinnieneś brać z nich przykładu. Było dobrze na poprzednim forum, a teraz jak będą w jednym dziale to będzie elegancko.

Maryc okWink Ale ja tylko dałem przykłąd fajnie zrobionego TyperkaWink

Typowanie na stronie jest bezsesowne moim zdaniem, ktoś by musiał odwalać kawał roboty, ponieważ duzo osoób wchodzi na strone i typuje raz a nie często kilka razy.

Co innego typowanie na forum, my z Diabłem mielismy kilka na tamtym forum. Nie wiem jak bedzie teraz z typowaniem. Nie wiem czy ktoś mi pomoże, jeszcze ja wracam z wakacji 31 sierpnia, styczności z interentem raczej mieć nie bede, wiec ktos by musiał zacząć Premiership, Mega Typer...

Under The Boardwalk - United Warriors
27-04-2006 06:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Teraz nie ma jakiegokolwiek sensu zakładania typerów, bowiem sezon dobiega końca i w takim wypadku zwycięstwo danej osoby po trzech kolejkach byłoby raczej zwykłym fartem. Nawet nie ma co kontynuować tych z wcześniejszego forum (ktoś tam ma na pewno w wordzie jakieś ogólne klasyfikacje), bo taki układ też mija się z celem (w końcu mistrzem ma być osoba najlepiej typująca w przekroju całego sezonu). Jedynie warto założyć niedługo Typer MŚ, bo odbędzie się on od samego początku do końca i jego wynik nie będzie w żaden sposób wypaczony. Pełną parą z innymi możemy ruszyć od sierpnia, co do nagród i innych szczegółów, to jeszcze się dogadamy, bo przecież zostało dużo czasu.

capo di tutti capi

MUSC PL
27-04-2006 13:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drax Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Mój pierwszy post na nowym forum Smile . Proponowałbym stworzyć dział proponowany już przez Corey'a ( pzdr. Wink ). A więc typowy Freetalking, podobny do Freestylera, ale bardziej na luzie. Nie byłyby tam zliczane posty, wiec mozna by było zaszaleć. ( oczywiscie bez robienia chlewu ) Przykładowo własnie takie gry jak "Skojarzenia" "X czy Y" lub inne zabawy, lub różne śmieszne rzeczy znalezione w internecie, filmiki itp. Po prostu wolna amerykanka, małpi gaj, czy jak inaczej to nazwać... Oczywiście za wulgaryzmy takie same kary jak w innych działach, w końcu ten dział miałby służyć do zabawy, a nie do bezkarnego wyładowywania nerwów Wink

Druga propozycja to dział, w którym zamieszczalibyście tematy, w których informowalibyscie o jakichkolwiek zmianach na forum np. własnie powstawanie jakiegoś nowego działu, zmiany techniczne itp. Wink Czyli po prostu dział z ogłoszeniami.

To tyle. Pozdro Wink
30-04-2006 10:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Odnośnie pierwszej kwestii Drax'a to się całkowicie zgadzam. Na razie te wszystkie zabawy, o których wspomniałeś, zostały zawieszone z wiadomych względów. Jeśli znajdzie się ten skrypt umożliwiający założenie takiego działu, to mATT na pewno dla Was to zrobi, ale jeśli nie, nie róbcie żadnych problemów/nie wypominajcie/nie burzcie się, bo chciałem zaznaczyć, że to jest forum Manchesteru UNITED, a nie serwis "Dla dzieci" na Wirtualnej Polsce. Tutaj powinny się sypać masy postów n/t wszystkiego, co związane z naszym klubem. Rozumiem, że czasami zabawa musi być (czy typery to za mało?), ale jej nadmiar też nie jest zbytnio wskazany. Dział "ogłoszenia" raczej już mamy, gdyż myślę, że "Pomoc" można w ten sposób nazwać, bowiem czasem będą tam umieszczane ważne informacje i wiadomości.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-04-2006 15:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
To co będzie z działem "Man Utd Plus" ?? Wprowadzicie go na forum czy nie ?

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
05-05-2006 14:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #21
 
Ze względu, że trwa ciągła wymiana zdań na temat czy na forum powinnien się pojawić Shout Box, proponuje zamieścić (przykładowo) w tym temacie ankiete dotyczącą SB. Przypuśćmy że czas trwania ankiety wynosiłby tydzień (lub ile tam chcecie Tongue ), i sprawa została by rozwiązana. :wink:

Pozdro :twisted:
07-05-2006 00:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Wróg Arsenalu napisał(a):Ze względu, że trwa ciągła wymiana zdań na temat czy na forum powinnien się pojawić Shout Box

Jakoś nie zauważyłem, żeby trwała ciągła wymiana na ten temat. Napisano tylko kilka postów i sprawa została zamknięta, przynajmniej na razie. Wydaje mi się, że, póki co, ShoutBox nie powstanie, ale decyzja, czy umieścić ankietę, czy nie, należy do admina.
07-05-2006 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
ShoutBox ma plusy i minusy, fajnie sobie tak pogadać z każdym w każdej chwili w końcu to taki "mini chat" ale z doswiadczenia wiem ze jak na forum jest SB to tez odrazu jest mniej postów i ludzie mniej piszą, bo czesto sie napisze w ShoutBox'ie wiec po co pisać to samo i nabijać posta, jak dla mnie SB nie jest konieczny.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
07-05-2006 10:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wróg Arsenalu Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 626
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Pejter napisał(a):Jakoś nie zauważyłem, żeby trwała ciągła wymiana na ten temat. Napisano tylko kilka postów i sprawa została zamknięta, przynajmniej na razie. Wydaje mi się, że, póki co, ShoutBox nie powstanie, ale decyzja, czy umieścić ankietę, czy nie, należy do admina.

Racja, w ostatnich dniach już o SB nikt nie pisał, ale można by sprawe zakończyć. A do tego, moim zdaniem dobrze by było zrobić ankiete, i po sprawie... :wink:
07-05-2006 11:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Przymierzałem się do tematu o kibicach w Anglii ale wątpie by coś z tego wyszło...
07-05-2006 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Powinien powstac temat " wszystko o United, czego nie dotycza poprzednie tematy" Tongue Tongue Tongue

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
12-07-2006 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #27
 
KanT napisał(a):Powinien powstac temat " wszystko o United, czego nie dotycza poprzednie tematy" Tongue Tongue Tongue

Własnie - brakuje tematu "Manchester United Plus", ktory był na starym forum. To wlasnie tam mozna by wrzucic tematy o:
-Nowych Strojach
-FC United

...i pare innych.

amor patriae nostra lex
12-07-2006 21:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
KanT i Zashi, macie rację. Już był poruszany ten temat, ale jak na razie nic z tego nie wyszło. Postaram się, żeby taki dział powstał w jak najszybszym czasie.
12-07-2006 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Farmer16 Offline
Member
***

Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Nie chce nic mówić, ale co pozostaje ze sprawą Typerów?. Już zaniedługo Orange Ekstraklasa mianowicie za 2 dni, więc może założyć temat z tym tyyperem?. Osobiście jestem chętny do poprowadzenia tego typera, jednak nie będzie mnie tylko w okresie 31 lipca-9 sierpien. Musze mieć zgode bodajże od administratora forum. Więc jak?
26-07-2006 14:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #30
 
Farmer - akurat do tego Typera zglosilem sie pierwszy. Jakies 5 dni temu do Ciampela na PW pisalem Smile

amor patriae nostra lex
26-07-2006 14:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości