Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Działy / Tematy - propozycje
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Admin mATT wspominał nam, żeby typerów nie było od groma, dlatego poniekąd trzeba się dostosować. Na razie mamy cztery i niech tak pozostanie. Następne pojawią się tylko w razie jakichkolwiek propozycji, a te i tak zostaną głęboko rozpatrzone. Przecież mieliśmy kiedyś sytuacje, że prowadzący odchodzili/rezygnowali po pierwszej kolejce. Teraz te funkcje trzeba dawać osobom bardziej zaufanym. Oto lista:

Wojtek3 - Mega Typer (od września, do tego czasu zastępowany przez brata)
Farmer - Premiership i MT do września
Zashi - Orange Ekstraklasa
Valverde - LM

Osobiście mogę nie mieć czasu na prowadzenie jakiegoś typera, a skoro są chętne osoby, to nie będę na siłę zajmować im miejsca. Lista jest zamknięta, oczywiście można sobie brać osoby do pomocy, co jest bardzo wskazane w razie wyjazdów, wycieczek etc. Do komentarzy mamy jeden temat i wszystkie typery będą funkcjonować tak, jak na starym forum - typy i punktacja w jednym temacie. Miłej zabawy.

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2006 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Wogóle nie lubie takich zabaw ,ale mam jedną propozycje:
Dużo osób ma aparat cyfrowy? zresztą co pytam, większosc ma zapewne aparat w telefonie.

Można by założyc temat i wrzucac jakieś ciekawe fotki które sami wykonaliśmy (Przyroda,widoki,jajcarskie itd)

Przykład:
http://i7.tinypic.com/5yrmwox.jpg

JUZ PRZENIOSLEM MOJĄ PROPOZYCJE! TAQMTEN POST SKASUJCIE.
07-06-2007 13:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Myślę, że można zmienić nazwę tematu "Aparaty, kamery" i tam dawać naszą fotograficzną twórczość. Pewnie zbyt popularny temat to nie będzie, zatem myślę, że takie coś wystarczy.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
07-06-2007 20:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Valverde napisał(a):Myślę, że można zmienić nazwę tematu "Aparaty, kamery" i tam dawać naszą fotograficzną twórczość. Pewnie zbyt popularny temat to nie będzie, zatem myślę, że takie coś wystarczy.

W całości popieram, fotki pojawiałyby się z pewnością bardzo sporadycznie, dlatego można wszystko wrzucać do obecnej już fotozabawy - zawsze to jakieś urozmaicenie, a i nie wpłynie zbytnio dewastująco na tamtejszy porządek. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, byście już od dzisiaj zaczęli pokazywać nam swoje twory Wink

Z kolei swoje osobiste propozycje nowych "topiców" będę od razu wprowadzał w życie, bo kiedyś takie tematy cieszyły się dość dużym powodzeniem, stąd nie spodziewałbym się nagle jakiejś zmiany w tej kwestii.

capo di tutti capi

MUSC PL
07-06-2007 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Moze by tak zalozyc dzial KOSZ i chowac w nim wszystkie zamkniete tematy typu Henrik Larsson i meczowe. Bedzie czysto i schludnie, co Ty na to Pejter ? :wink:

Under The Boardwalk - United Warriors
09-06-2007 22:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Jeśli chodzi o tematy typu Henrik Larsson to dobry pomysł, ale co do meczowych to moje założenie było takie, żeby zrobić taki podział jaki jest teraz (sezonami) w dziale Mecze i tam jest wszystko poukładane. Mi się wydaje, że tam akurat jest schludnie. Zacznie się nowy sezon to utworzy się nowy poddział i tam będą kolejne tematy meczowe, a tematy z poprzednich sezonów są ładnie poukładane w swoich poddziałach.
10-06-2007 07:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Też wydaje mi się, że obecny podział jest lepszy niż opcja "Kosza". Załóżmy, że za pół roku będę potrzebował znaleźć info o meczy z Sunderlandem z sezonu 2005/06. Wtedy musiałbym spędzić pół dnia na szukaniu tego tematu w bałaganie jaki zawsze w koszu panuje...

[Obrazek: Ole201.jpg]
10-06-2007 08:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Dobra nie to nie, poprostu myslalem, ze jak kazdy zamkniety temat bedzie w jednym dziale to latwiej bedzie znalesc. Ja bym na pewno tak zrobil, a jak nie chcecie to nie, trudno.

Under The Boardwalk - United Warriors
10-06-2007 21:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Jak zdążyliście już pewnie zauważyć, kilka dni temu utworzony został dział "kosz", który jest przeznaczony na tematy przestarzałe lub cieszące się małym zainteresowaniem. Zawsze jakiś "rozdzialik" został w nich zapisany, dlatego szkoda ich ostatecznie usuwać, a taka operacja zapewnia im stały byt w zamkniętym dziale. Z kolei mecze są ładnie posegregowane na swoim miejscu, według mnie to się komponuje znakomicie. Nie trzeba brać przykładów z innych for, wystarczy trochę inwencji własnej, a nasza koncepcja jest stokroć lepsza od zrzutki całego bajzlu do śmietnika.

Dzięki Wojtuś za pomysł, to głównie Twoja zasługa :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
12-06-2007 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Nie widze tematu o "tatuażach" mozna by podyskutowac na ten temat i powrzucac jakies ciekawe wzory,co myslicie????
Albo podsuncie pomysl w jakim innym temacie mozna o tym dyskutowac!
21-06-2007 08:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #56
 
Jak masz tatuaz to wrzuc fote, a my pogadamy w temacie z komentami do zdjęć Smile

amor patriae nostra lex
21-06-2007 12:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Racja, zrób według instrukcji Zashiego. Nie ma sensu tworzyć nowego tematu, bo pewnie niewiele osób może pochwalić się tatuażem, a przecież nie będziemy rozmawiali o jednarazowych z chipsów.

Chyba będę zmuszony do założenia czegoś w stylu "Ortografia na forum i w internecie" - zainspirowały mnie do tego ostatnie "ananaski", jakie dane było mi spotkać. Jeśli za orty będa jakieś fajne "nagrody", to może w końcu niektórzy zaczną sięgać po słownik :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
21-06-2007 12:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Ciampel napisał(a):Chyba będę zmuszony do założenia czegoś w stylu "Ortografia na forum i w internecie" - zainspirowały mnie do tego ostatnie "ananaski", jakie dane było mi spotkać. Jeśli za orty będa jakieś fajne "nagrody", to może w końcu niektórzy zaczną sięgać po słownik :wink:

Niezły pomysł, niektórzy wiele by na tym zyskali. Tylko realizacja musiałaby być bardziej dopracowana, ale to kwestia chwili wolnego czasu :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-06-2007 00:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Ciampel napisał(a):Chyba będę zmuszony do założenia czegoś w stylu "Ortografia na forum i w internecie" - zainspirowały mnie do tego ostatnie "ananaski", jakie dane było mi spotkać. Jeśli za orty będa jakieś fajne "nagrody", to może w końcu niektórzy zaczną sięgać po słownik

Tylko co ty tam będziesz pisał co? Bo moim zdaniem mało kto zajrzy do tego tematu, a pozatym to nie jest forum wydziału polonistyki na UJ-cie tylko forum o MU. To może ja założę koncik kulinarny i kólko majsterkowiczów...Moim zdaniem mimo wszystko zbędne. Bo każdy jakieś błędy popełnia, ale żaby zaraz o tym temat zakładać... bezsens

Ciampel -> http://www.besty.webd.pl/forum/viewtopi ... 34&start=0 co powiesz o tym?

EDIT:

Ciampel jak już coś piszesz, to nie edytuj tylko pisz posta, bo musze jeden pod drugim pisać...
Chcesz zakładaj, ale na własną odpowiedzialność...
To że na starym forum ktoś coś w takim temacie pisał, nie ozbacza, że w nowym napisze...

pozdro

[Obrazek: Ole201.jpg]
24-06-2007 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
Ale tu nawet nie chodzi o to, żeby tam się jakaś wielka dyskusja wywiązała. Taki temat miałby na celu swego rodzaju apel do użytkowników.

Moja prosta rada - zainstalować Firefoxa z wbudowanym sprawdzaniem błędów i problem z ortografią na forum się skończy.
24-06-2007 21:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości