Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strefa humoru
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #301
 
Z gabinetu dentystycznego wypada pacjent.
- Jak było? - pyta żona.
- Dwa wyrwał.
- Przecież tylko jeden cię bolał.
- Nie miał wydać.


Spotkało się kilku informatyków i jak to zwykle bywa, rozmowy szybko zeszły na tematy komputerowe. Wreszcie któryś z nich zaproponował:
- Panowie, porozmawiajmy o czymś normalnym, np. o dupach.
Nastąpiła bardzo długa cisza, a po niej jeszcze więcej krępującego milczenia.
Wreszcie któryś odpowiada:
- Słuchajcie, moja karta graficzna jest do dupy...


Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę? - Posłuchaj! Dwa tygodnie temu były moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia. Może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet "cześć kochanie", nie mówiąc już o życzeniach. Pomyślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały, - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej. Ktoś pamiętał. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała:
- Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się, - bo była to najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała:
- Dzisiaj jest taki piękny dzień - czy musimy wracać do biura?
- Właściwie to nie - stwierdziłem.
- No to chodźmy do mnie - zaproponowała.
U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała:
- Czy nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego?
- Jasne - zgodziłem się bez wahania.
Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła. niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali "Sto lat" a ja. kurwa, siedziałem na kanapie. w samych skarpetkach.


Był sobie facet, który dbał o swoje ciało. Pewnego razu stanął przed lustrem, rozebrał się i zaczął podziwiać swe ciało. Ze zdziwieniem stwierdził jednak, iż wszystko jest pięknie opalone oprócz jego członka! Nie podobało mu się to, wiec postanowił cos z tym zrobić. Poszedł na plażę, rozebrał się i zasypał cale swe ciało, zostawiając członka sterczącego na zewnątrz.
Przez plażę przechodziły dwie staruszki. Jedna opierała się na lasce. Przechodząc obok zasypanego faceta ujrzała cos wystającego z piasku. Końcem laski zaczęła przesuwać to w jedna, to w druga stronę.
- Życie nie jest sprawiedliwe - powiedziała do drugiej.
- Czemu tak mówisz? - spytała tamta zdziwiona.
- Gdy miałam 20 lat byłam tego ciekawa, gdy miałam 30 lat bardzo to lubiłam, w wieku 40 lat już sama o to prosiłam, gdy miałam lat 50 już za to płaciłam, w wieku 60 lat zaczęłam się o to modlić, a gdy miałam 70 to już o tym zapomniałam. Teraz, kiedy mam 80 lat, te rzeczy rosną na dziko, a ja nawet nie mogę przykucnąć!

Futrzak:
http://pl.youtube.com/watch?v=QmAPMTNu8bM
29-07-2008 12:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pier Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 37
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #302
 
Dowód na rzetelności informacji z pewnego polskiego serwisu o United:

News:
http://i36.tinypic.com/2enbw9c.jpg

Żródło:
http://kineticnorth.com/BBCNews/?NewsGU ... d9f075d499




Chcesz zostać redaktorem BBC? Zacznij od zaraz, napisz swojego pierwszego newsa:

http://kineticnorth.com/BBCNews/Report/
11-08-2008 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #303
 
mocne :lol: :lol: :lol:
link

[Obrazek: sorryvk6.gif]
13-08-2008 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #304
 
Bardzo to smutne. Niestety wśród tego typu totalnie skretyniałych ludzi, tego typu portale mają największe wzięcie, a co z tego wynika widzimy.
Głupich trzeba utylizować
13-08-2008 09:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #305
 
WoLaK napisał(a):mocne :lol: :lol: :lol:
link

mocne? :roll: To jest totalny idiotyzm, a ty jeszcze te emotikonki dajesz.... :roll:

amor patriae nostra lex
13-08-2008 11:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #306
 
Bo tak szczerze to przy takim zdjeciu nie wiadomo czy sie smiac z glupoty osoby wystawiajacej je czy płakac

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-08-2008 11:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #307
 
WoLaK napisał(a):mocne Laughing Laughing Laughing
link

Człowiek który wstawił to zdjęcie musi być ograniczony umysłowo i należy mu się głębokie współczucie a także pomoc psychiatryczna.

Ta cała nasza klasa to żal.pl poza nielicznymi normalnymi użytkownikami reszta to przygłupawe dzieciaki neostrady,które podniecają się tym że mają durne fotki 358 znajomych z czego 40,50 może 60 to faktycznie ich znajomi.Te konta "fikcyjne" to w ogóle jest już poezja.Ale to nic,fotka to dopiero jest imbecylizm,nie wiem jak można się zalogować na takie ciu****o :?:

Piszę o tym w Strefie humoru ponieważ chcę mi się śmiać kiedy widzę jak bardzo, nasza super inteligentna młodzież żyje takimi pierdołami.

CONCILIO ET LABORE
13-08-2008 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #308
 
pierwotny zamysł portalu nasza-klasa był trafiony, dlatego ten serwis odniosl taki sukces, jednak teraz to czysta komercha, dlatego ludziom zaczyna opierd****, ale coz, nic sie na to nie poradzi

dobra koniec off topicu

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-08-2008 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #309
 
Ja tam konto mam na n-k, mam ale się tam nie pokazuję, jednak trzeba przyznać, że nawet ten serwis już się powoli upodabnia do tej fotki, która jest szczytem debilstwa i pustactwa. No cóż, nie można na to nic poradzić, są głupie pomysły we łbie niektórych ludzi i te pomysły realizują.

Dobra, żeby nie było OT: http://pl.youtube.com/watch?v=IyvT7gKm9 ... re=related

Od małolata.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
13-08-2008 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #310
 
http://pl.youtube.com/watch?v=7SDec1UCzJ4 REMY GAILLARDWink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
13-08-2008 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości