Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #466
 
Pejter napisał(a):Zawalił podobno przy pierwszej bramce (minął się z dośrodkowaniem), ale nie wiem, bo nie widziałem.

Dudek wyszedł na 16 metr do piłki by ją odbić, jednak napastnik Pompey okazał sie szybszy i z przed samych rąk wybił piłke nad Dudka i na pustą bramke strzelił na 1-0 Tongue

Ładny gol Hyppi na 1-2 z główki. Fin powrócił do składu Liverpoolu na ten mecz, kiedyś podstawowy obronca, dzis rządzi Agger.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 08:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #467
 
Pejter napisał(a):Jak to zmarnujemy to chyba nasza delegacja z forum wybierze się do Manchesteru...

Veto, nie mam zamiaru nigdzie jechać, bo i nie będzie potrzeby 8)

Cóż, Mourinho już biedny sam siebie okłamuje i stara jakoś podtrzymać na duchu, bo nawet terminarz ułożył się na koniec po naszej myśli. Chelsea podejmie Arsenal, który na derby się na pewno zmobilizuje, do tego nas i uważam, że już nawet po pierwszym z tych meczów będziemy mogli świętować, a na Stamford Bridge pojedziemy zagrać o pietruszkę. Nie ma takiej opcji, żebyśmy nie wygrali mistrzostwa - wczorajszy comeback pokazuje klase najlepszego zespołu w Anglii, a niebawem w Europie.

capo di tutti capi

MUSC PL
29-04-2007 09:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #468
 
Ciampel napisał(a):a na Stamford Bridge pojedziemy zagrać o pietruszkę.

Mam nadzieje, ze tak sie nie stanie. W przypadku wygranej naszej z Man City i Chelsea w nastepnej kolejsce będziemy mieli ciągle 5 punktów przewagi i Chelsea bedzie miała tylko matematyczne szanse ( musieliby strzelic bardzo dużo bramek ). Natomiast gdybysmy zremisowali z Man City i Chelsea wygrała to by było ciekawiej w meczu na Stamford 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 09:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #469
 
Wojtek3 napisał(a):było ciekawiej w meczu na Stamford

Ja juz wole, zeby nie bylo az tak ciekawie, ale zeby MU jadac na mecz z Chelsea mial juz zapewnione zwyciestwo w lidze. Wtedy grali by juz na luzie i na pewno widowisko stalo by na wysokim poziomie.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
29-04-2007 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #470
 
Grzeho napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):było ciekawiej w meczu na Stamford

Ja juz wole, zeby nie bylo az tak ciekawie, ale zeby MU jadac na mecz z Chelsea mial juz zapewnione zwyciestwo w lidze. Wtedy grali by juz na luzie i na pewno widowisko stalo by na wysokim poziomie.

Gdy pojadą już pewni swego to własnie wtedy będzie luźniej i widowisko nie bedzie stało na wysokim poziomie. Ja czekam na prawdziwą batalię na Stamford Bridge i wygraną United, wtedy pokażemy, że mistrzostwo kraju idzie tam, gdzie idzie 8)

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2007 10:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #471
 
Sam Allardyce zrezygnował z trenowania Boltonu z powodów osobistych. Na początku gdy przeczytałem tylko nagłówek troszkę się zdziwiłem, bo przecież Bolton radzi sobie w tym sezonie bardzo dobrze, więc byłem zdziwiony. Jednak po przeczytaniu całej wiadomości zauważyłem właśnie, że ma problemy osobiste. Jestem ciekaw dwóch rzeczy: kto zastąpi Allardyce'a na posadzie szkoleniowca Boltonu, no i czy kiedykolwiek jeszcze wróci do "trenerki" ?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
29-04-2007 21:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #472
 
Big Sam zasłynął jako trener, który podawał rękę piłkarzom niechcianym w innymi zespole. Wiele takich nazwisk można tutaj napisać. Allardyce to dobry trener, który z przeciętnego Boltonu zrobił silną ekipę aspirującą o europejskie puchary. Szkoda, że musi zrezygnować, ale widocznie te problemy są bardzo poważne skoro póki co musi odstawić trenerkę na bok.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-04-2007 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #473
 
Cytat:Gdy pojadą już pewni swego to własnie wtedy będzie luźniej i widowisko nie bedzie stało na wysokim poziomie. Ja czekam na prawdziwą batalię na Stamford Bridge i wygraną United, wtedy pokażemy, że mistrzostwo kraju idzie tam, gdzie idzie Cool

Wojtek, kiks na Stamford Bridge i porażka z Chelsea mocno podsyciłaby atmosferę i ja szczerze mówiąc, nie chciałbym takiego obrotu spraw. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Zresztą potencjalne zdobycie mistrzostwa już w nadchodzący weekend pozwoliłoby zawodnikom myśleć tylko i wyłącznie o finale FA CUP, ewentualnie też Ligi Mistrzów, co na pewno zaprocentowałoby w przyszłości.

Szkoda Allardyce'a, daleko zaszedł z Boltonem, teraz tylko ciekawi mnie podłoże tych osobistych problemów, czy to jakaś choroba, a może kłopoty w rodzinie lub kompletnie coś innego.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-04-2007 08:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #474
 
Ciampel napisał(a):Wojtek, kiks na Stamford Bridge i porażka z Chelsea mocno podsyciłaby atmosferę i ja szczerze mówiąc, nie chciałbym takiego obrotu spraw. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Zresztą potencjalne zdobycie mistrzostwa już w nadchodzący weekend pozwoliłoby zawodnikom myśleć tylko i wyłącznie o finale FA CUP, ewentualnie też Ligi Mistrzów, co na pewno zaprocentowałoby w przyszłości.

Ja patrze pod kątem tego, że jeśli pojedziemy na Stamford jako już mistrzowie, to nie będzie miało to żadnego smaczku, ludzie co nam szkodzi pojechać z 3 punktami przewagi na Stamford i nie przegrać, a zagrać dla kibiców wspaniałe zawody. Jednakże jest to raczej niemozliwe, bo nie wierze by słabe Man City urwało nam 2 pkt jednak wszystko możliwe.

Finał FA Cup jest 19 maja a finał LM ( o ile tam awansujemy ) 23-24 ? Także Ciampel mamy sporo czasu, bo Premier League konczy swoje rozgrywki 13 maja...

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2007 09:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #475
 
No niby kończy się ponad tydzień wcześniej, ale zawsze to inne nastawienie mentalne. Zresztą nie chciałbym, żeby w meczu z Chelsea w lidze, który i tak ostatecznie sprawy mistrzostwa nie rozstrzygnie na ich korzyść, coś się stało jakiemuś istotnemu zawodnikowi. Nikt nie będzie odpuszczał, dlatego o kontuzję chyba wyjątkowo łatwo Wink

A jak wszystko się ułoży, zobaczymy na dniach.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-04-2007 10:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #476
 
Ciampel napisał(a):No niby kończy się ponad tydzień wcześniej, ale zawsze to inne nastawienie mentalne. Zresztą nie chciałbym, żeby w meczu z Chelsea w lidze, który i tak ostatecznie sprawy mistrzostwa nie rozstrzygnie na ich korzyść, coś się stało jakiemuś istotnemu zawodnikowi. Nikt nie będzie odpuszczał, dlatego o kontuzję chyba wyjątkowo łatwo Wink

A jak wszystko się ułoży, zobaczymy na dniach.

Myślisz, że piłkarze będa odpuszczać w razie wywalczenia mistrzostwa przed meczem na Stamford ? Wątpie. Zresztą, na porażke Chelsea sie wcale nie zanosi w następnej kolecje, wiec i tak w przypadku dwóch naszych wygranych mistrzostwo przed meczem na Bridge rozstrzygnięte. Ten mecz to będzie największa batalia w tym sezonie dla oby ekip, a potem FA Cup final and maybe Champions League.

Under The Boardwalk - United Warriors
30-04-2007 14:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #477
 
Managerem Boltonu zostanie asystent Allardyce'a Sammy Lee. Już w sobotę w meczu z West Hamem poprowadzi po raz pierwszy drużynę "Kłusaków". Ciekaw jestem czy zagrzeje miejsce na dłużej, czy pociągnie tylko te 3 kolejki, a potem "my robimy te manewry tu..." :wink:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
30-04-2007 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
PIT458 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #478
WYGRAMY
Manchester City Chelsea Londyn West Ham United przed nami 3 MECZE W KTóRYCH NAJGROźNIEJSZYM PRZECIWNIKIEM WYDAJE MI SIE będzie Chelsea Londyn, chociaz i z tym zespołem nie bedziemy mieli problemów Big Grin :evil:
01-05-2007 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #479
 
W obozie City dzieją sie ciekawe rzeczy. 8) Joe Barton wszczal bojke z Francuzem Ousame Dabo. Ten pierwszy został zawieszony do konca rozgrywek. Barton uderzył w twarz Dabo rozcinając mu wargę. Kontuzja była na tyle poważna, że Dabo musiał pojechać do szpitala, gdzie lekarze zszyli ranę.

Czyli z nami chlopak nie zagra Smile

amor patriae nostra lex
01-05-2007 20:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #480
 
Zashi napisał(a):W obozie City dzieją sie ciekawe rzeczy. 8) Joe Barton wszczal bojke z Francuzem Ousame Dabo. Ten pierwszy został zawieszony do konca rozgrywek. Barton uderzył w twarz Dabo rozcinając mu wargę. Kontuzja była na tyle poważna, że Dabo musiał pojechać do szpitala, gdzie lekarze zszyli ranę.

Czyli z nami chlopak nie zagra Smile

Joey Barton zawsze był impulsywny i groźny, na boisku i po za nim, zawsze sie mowiono o tym, że może zastąpić Keane'a na jego pozycji, jednak zawsze na przeszkodzie stał klub, Manchester City. Gdyby Barton zmienił go na United kibice mogli by mu tego nie darować.

Co do meczu z nami to bedzie duży plus, bo Barton nie raz nam gola strzelił. Ciekawe jak zagra Chelsea po porażce w Anfield Road. Teraz czeka go mecz na Emirates Stadium, które w tym sezonie zostało raz zdobyte Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-05-2007 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości