Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #646
 
A ja z kolei chciałbym poruszyć temat city... Ten bogacz z Tajlandii dał sporo kasy, a Eriksson wydaje ją na Bojinova, mojego dotychczasowego ulubieńca, Martina Petrova Sad, Bianchi przyszedł, Corluka już na 99% u nich. Bardzo szeroki atak, ale widoczne braki w obronie i pomocy. IMO mogą powalczyć o pierwszą "10", bo na Europę to jeszcze nie ta klasa zawodników.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
01-08-2007 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #647
 
Valverde napisał(a):Corluka już na 99% u nich

A kto to jest kochaniutki ? Wink

W Irlandii trabia, ze Eriksson dobija sie do Liverpool'u o Crouch'a, prawda ? Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
01-08-2007 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #648
 
Wojtek3 napisał(a):A kto to jest kochaniutki ?
Obrońca reprezentacji Chorwacji i Dinama Zagrzeb, rok temu był jedną nogą w Marsylii. Ciekawy, młody zawodnik, jak już mówiłem , city sięgnęło do portfela tego Taja czy kogo tam i za trochę mogą być groźni - może nie dla najlepszych, ale mogą być kolejnymi już kandydatami do UEFA albo Intertoto.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-08-2007 10:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #649
 
Corluka juz na 100 % w Manchester City, jednak wg mnie nie jest to ciagle jakis transfer marzen, tranfser jakis krokow naprzod dla City, jednak Sven moze cos tknie w zespol z City of Manchester Stadium i wskocza w pierwsza " 10 ".

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #650
 
Wojtek3 napisał(a):Corluka juz na 100 % w Manchester City

Warto dodac, że City nie wydało na niego ani pensa. Wygasał mu kontrakt?

[Obrazek: alzt5.jpg]
02-08-2007 19:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #651
 
A jeszcze dziś w porze obiadowej city sfinalizowali transfer Elano z Szachtara Donieck. Isaksson w bramce, Petrov i Elano po skrzydłach, Bianchi z Bojinovem w ataku, a i w środku pomocy Barton z Irelandem. Tylko obrona to nie ta klasa, Corluka i Garrido nie załatwią sprawy.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-08-2007 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #652
 
Valverde napisał(a):Barton

O ile dobrze mysle, Barton jest juz w NU ? A Ireland to lewy obronca Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
02-08-2007 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #653
 
Oczywiście, dobrze myślisz, pomyliłem NU z city. Ale Stephen Ireland to środkowy pomocnik, a jego partnerem będzie pewnie Dabo (ten, co dostał wpie*** od Bartona) albo Hammann, zatem też całkiem całkiem.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
02-08-2007 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #654
 
NU ma bardzo mocny atak - Martins, Viduka, Owen, Smith, Luque, Sam Allardyce moze szastac nimi na prawo i lewo, zobaczymy co z tego wyjdzie, SAF mowi, ze NU bedzie grozne w nowym sezonie, mozliwe, ze wskocza do I dziesiatki.

A z NU do West Ham United Londyn prawdopodobnie odejdzie 28 letni rep Anglii, Kieron Dyer.

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 18:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #655
 
Luque zawsze mogą na skrzydło przesunąć. Ofensywa NU jest niezła, pomoc też całkiem całkiem, ale obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski. Rozehnal, Cacapa z Taylorem to za mało, boki prezentują się naprawdę beznadziejnie. W razie kontuzji zastępują ich kołki jak Huntington i w ten sposób nie mają większych szans na osiągnięcie nawet przyzwoitego wyniku.

Tak sobie myślę, co się stanie z Młotkami. Doznali sporych osłabień, Tevez, Benayoun, Mascherano, Reo-Coker, a w zamian mają Bellamy`ego, Parkera i Ljungberga. Bellamy w jednym klubie z Bowyerem, będzie się działo :lol: Brakuje im klasowych zawodników, Tevez na Bellamy`ego, Reo-Coker na Parkera, Benayoun na Ljungberga. Nie są to imponujące zmiany, takie "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Szkoda, bo darzę sympatią ten zespół, a walka o miejsce 10-12 to maksimum, co można wycisnąć z tej drużyny.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-08-2007 23:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #656
 
Valverde napisał(a):Tak sobie myślę, co się stanie z Młotkami. Doznali sporych osłabień, Tevez, Benayoun, Mascherano, Reo-Coker, a w zamian mają Bellamy`ego, Parkera i Ljungberga. Bellamy w jednym klubie z Bowyerem, będzie się działo Laughing Brakuje im klasowych zawodników, Tevez na Bellamy`ego, Reo-Coker na Parkera, Benayoun na Ljungberga. Nie są to imponujące zmiany, takie "zamienił stryjek siekierkę na kijek". Szkoda, bo darzę sympatią ten zespół, a walka o miejsce 10-12 to maksimum, co można wycisnąć z tej drużyny.

Uwazam, ze WHU wiele nie stracilo, mysle, ze Ci nowi zawodnicy sa w stanie zastapic starych.

Ljungberg moze miec ciezko by odnalezc sie po kontuzji jaka mial w Arsenalu, pod koniec sezonu.

Gdzie sprzedali Reo - Cockera ?

Hehe Bower i Bellamy w jednym plus ulubiony kolega Lee z NU, Kieran Dyer :lol: Zobaczymy co sie bedzie dzialo na meczu z NU ( Barton, Butt :lol: ).

Under The Boardwalk - United Warriors
03-08-2007 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #657
 
Wojtek3 napisał(a):Gdzie sprzedali Reo - Cockera ?

Aston Villa, podobnie jak Harewood Wink

Rowniez jestem ciekaw jak zaprezentuje sie West Ham, zmienili nieco swoj sklad, sa nowi pilkarze z nadzieja, ze zespol bedzie spisywal sie lepiej. Ja jednak nie przypisuje im jakis wysokich lokat, powinni IMO utrzymac sie bez problemow, to bedzie lepszy sezon niz poprzedni.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
03-08-2007 23:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #658
 
Wojtek3 napisał(a):dzie sprzedali Reo - Cockera ?
Do Aston Villi, aż za Ł8,5 mln.
Wojtek3 napisał(a):plus ulubiony kolega Lee z NU, Kieran Dyer
Będzie mieć Curbs problem, duży problem :mrgreen:

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
03-08-2007 23:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #659
 
Dziwi mnie troche postawa West Hamu na rynku transferowym. Zamiast wzmacniac sie przed nadchodzacym sezonem, ten pozbywa sie swoich najwiekszych gwiazd. W sumie nie dziwie sie, ze pilkarze chca odchodzic z takiego klubu, ale dzialacze z WHU powinni cos z tym zrobic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
04-08-2007 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #660
 
Grzeho napisał(a):Dziwi mnie troche postawa West Hamu na rynku transferowym. Zamiast wzmacniac sie przed nadchodzacym sezonem, ten pozbywa sie swoich najwiekszych gwiazd. W sumie nie dziwie sie, ze pilkarze chca odchodzic z takiego klubu, ale dzialacze z WHU powinni cos z tym zrobic.

Poczytaj posty wyzej, oddali m.in swojego kapitana, ale takze pozyskali wielu walczakow, i w moim poscie wyjasnial co o tym mysle. Jednak jesli WHU nie chce znowu walczyc o utrzymanie, musi ladnie zaczac start, by nie gonic.

Zobaczymy jak sie spisze Harewood w Aston, moim zdaniem byl jednym z najlepszych w WHU, taki wielki bydlak gdzie kazdego odepchnal i wszedzie sie wciskal.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-08-2007 15:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości