Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #766
 
WoLaK napisał(a):Liverpool 0 - 0 Birmingham City

Dla ukladu tabeli calkiem dobry wynik. Mamy duza szanse na szybkie odrobienie strat z poczatku sezonu ale przez nich stracilem szanse na wygranie 400zl, ale teraz zmadrzeje i wiecej na nich stawial nie bede. Na razie ucieka Arsenal, ale Derby to tylko druzyna do poprawienia bilansu bramkowego Smile

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
22-09-2007 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #767
 
zaga92 napisał(a):ale przez nich stracilem szanse na wygranie 400zl,

Ja nigdy nie stawiam na takie druzyny jak Chelsea, Arsenal, L'pool, Real, Barcelona, Legia i Wisła Kraków. Bo bardzo sie ciesze jak traca pkt.

Reading 2-1 Wigan
29' Kitson, 90' Harper | 50' Bent
Dziekuje bardzo Harperowi za strzelenie, bo mi meczyk wszedł na kupon. A kurs całkiem dobry, bo 2,10.

amor patriae nostra lex
22-09-2007 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #768
 
A ja przez Liverpool straciłem 197zł,reszta meczy mi weszła tylko "The Reds" dali "pupy".Arsenal rozgromił Derby aż 5-0,wiadome było,że "Kanonierzy"wygrają z Derby,ale ze aż tyle?

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
22-09-2007 19:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #769
 
ziomo napisał(a):wiadome było,że "Kanonierzy"wygrają z Derby,ale ze aż tyle?

A ile wygrał Liverpool? Widać, że Derby prezentuje za niski poziom na Premiership i z pretendentami do tytułu nie ma szans nawet powalczyć.
24-09-2007 16:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
stal_mielec Offline
Member
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #770
 
Arsenal w tym sezonie dobrze sobie poczyna!
Ale mam nadzieje ze w koncu sie potknie i straci pkt w kluczowym momencie! :twisted:
Manchester United przelamalo juz passe przegranych wiec teraz bedziemy szli jak burza po 3 pkt w kazdym meczuTongue

[*]Antonio Puerta[*]

*Manchester United
**Stal Mielec
***FC Barcelona

Moje *** MiloSci :*
24-09-2007 16:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #771
 
Pejter napisał(a):A ile wygrał Liverpool?
O ile dobrze pamiętam to ekipa beniteza wygrała z Derby Country 4-0.


stal_mielec napisał(a):Arsenal w tym sezonie dobrze sobie poczyna!

Ciekawe co zrobią,jak Fabregas lub Van Persie złapia jakąś powazniejsza kontuzje 8).To oni teraz są jednymy z najlepszych w ekipie z The Emirates Stadium.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-09-2007 16:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #772
 
ziomo napisał(a):O ile dobrze pamiętam to ekipa beniteza wygrała z Derby Country 4-0.

Pudlo :wink: Bylo 6:0


ziomo napisał(a):Ciekawe co zrobią,jak Fabregas lub Van Persie złapia jakąś powazniejsza kontuzje

Bez Van Perrsiego daja rade, ale zapomniales o ich maszynce do strzelania bramek Adebayorze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
24-09-2007 18:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #773
 
Pejter napisał(a):Widać, że Derby prezentuje za niski poziom na Premiership i z pretendentami do tytułu nie ma szans nawet powalczyć.
Derby nie ma szans na walkę o cokolwiek, utrzymanie też wykracza poza ich umiejętności. Coś drużyny z play-offów nie radzą sobie w Premier League, vide Watford ro temu - gracze z Vicarage Road byli chłopcem do bicia, poza kilkoma wyjątkami.

Zastanawia mnie Chelsea - ich gracze zachowują się bardzo nieprofesjonalnie. Jakby przestało im na czymkolwiek zależeć, sypie się atmosfera i kadra. Oczywiście zwiastowanie końca Chelsea jest głupotą, aczkolwiek przeżywają poważny kryzys.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
24-09-2007 19:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #774
 
zaga92 napisał(a):Pudlo Bylo 6:0

A to sorki wielkie.


Valverde napisał(a):Derby nie ma szans na walkę o cokolwiek, utrzymanie też wykracza poza ich umiejętności.

Zgadzam się z tym.Myślałem przed sezonem,ze będzie lepiej,a tu takie rozczarowanie.

Valverde napisał(a):Zastanawia mnie Chelsea - ich gracze zachowują się bardzo nieprofesjonalnie
Myślę,że to Mourinho uczył ich cwaniactwa itd. itp.Jose też taki był.


zaga92 napisał(a):ale zapomniales o ich maszynce do strzelania bramek Adebayorze.

O nim nawet nie miałem zamiaru pisać.Jeśli kontuzje lub cos innego złapie Fabregas to kto MU bedzie dogrywał piłki?

Z drugiej strony takie gdybanie "gdyby coś tam..." jest całkiem bez sensu.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
24-09-2007 19:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #775
 
ziomo napisał(a):O ile dobrze pamiętam to ekipa beniteza wygrała z Derby Country 4-0.

Boże, mógłbyś pomyśleć czasami, a jak nie potrafisz to lepiej nic nie pisz... To było pytanie retoryczne (dla ciebie nie, bo podałeś zły wynik Big Grin), nie po to, żebyś mi podawał ten wynik, ale żebyś się tak nie dziwił zwycięstwu Arsenalu 5-0...

ziomo napisał(a):Valverde napisał:
Zastanawia mnie Chelsea - ich gracze zachowują się bardzo nieprofesjonalnie

Myślę,że to Mourinho uczył ich cwaniactwa itd. itp.Jose też taki był.

Bardzo ciekawa teoria... Co ma profesjonalizm do cwaniactwa?
24-09-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #776
 
Pejter napisał(a):Bardzo ciekawa teoria... Co ma profesjonalizm do cwaniactwa?

Okiem Ciampla ma to co piernik do wiatraka :mrgreen:

Arsenal w końcu złapie zadyszkę i gdzieś te punkty zgubi, ale ich obecna dyspozycja i tak budzi wrażenie. Szczerze powiedziawszy, po utracie najlepszego napastnika skazywałem ich na pożarcie chociażby przez Tottenham, a tutaj kompletnie inny rozwój wypadków. Czas pokaże Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
28-09-2007 18:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #777
 
Ciampel napisał(a):Szczerze powiedziawszy, po utracie najlepszego napastnika skazywałem ich na pożarcie chociażby przez Tottenham, a tutaj kompletnie inny rozwój wypadków. Czas pokaże Wink

Nie tylko Ty.Ja bylem nawet przekonany,ze Arsenal wypadnie poza wielka czworke.Zreszta wielu komentatorow sportowych wypowaidalo sie o Arsenalu w podobny sposob,ze nie bedzie mial szans w walce o mistrzostwo.Ja uwazam tak - ich gra znacznie sie poprawila od tamtego sezonu,bo nie przegrywaja i nie remisuja juz z ligowymi przecitniakami.Ale poczekajmy az trafia na rownego sobie.To zweryfikuje ich mozliwosci.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #778
 
Arsenal sie wycwanil, kiedys bez Vieiry i Henrego druzyna nie istniala, zmarnowali jeden sezon na ustawienie ekipy i juz wyszlo wszystko w tym sezonie.

Bez Fabgregas'a i Adebayor'a ta ekipa nie bedzie istniec, mialem okazje ogladac 2 ostatnie mecze Arsenalu w Premiership, kazda praktycznie pilka idzie przez Cesc'a...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-09-2007 13:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #779
 
Poważny sprawdzian przed Kanonierami już dziś - West Ham w tym sezonie prezentuje się całkiem przyzwoicie, o czym świadczy dość wysoka pozycja w tabeli. Poza tym derby rządzą się swoimi prawami. My jedziemy na Emirates Stadium 3 listopada - do tego czasu wiele się jeszcze zmieni, jednak jeśli ekipa Wengera utrzyma obecną formę, to zapowiada się niezłe widowisko.

capo di tutti capi

MUSC PL
29-09-2007 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #780
 
No warto podkreslic,ze w tamtym sezonie Arsenal i na wyjedzie i u siebie dostal od Mlotow.Miejmy nadzieje,ze tak bedzie i tym razem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
29-09-2007 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości