Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #91
 
Tottenham kupil Duff`a z Chelsea - kolejne wzmocnienie. Moim zdaniem bardzo dobry trasfer. Team z Londynu bedzie bardzo groźny w "next" sezonie.

amor patriae nostra lex
17-07-2006 19:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Zashi napisał(a):Tottenham kupil Duff`a z Chelsea - kolejne wzmocnienie. Moim zdaniem bardzo dobry trasfer. Team z Londynu bedzie bardzo groźny w "next" sezonie.

Bardzo dobry transfer to mało powiedziane.Duff jest świetnym piłkarzem i bardzo żałuję, że nie udało nam się go ściągnąć do MU, kiedy był jeszcze graczem Blackburn.Z tego co wiem to jeszcze nie jest zawodnikiem Spurs, bo dziś trenował jeszcze z Chelsea.Mam taką małą nadzieję, że United włączy się w wyścig o pozyskanie Irlandczyka...
17-07-2006 19:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #93
 
Prasa napisał(a):Przedstawiciele piątej drużyny angielskiej Premier League w sezonie 2005/2006 Tottenhamu Hotspur poinformowali, że zakończyli rozmowy dotyczące transferu z Chelsea pomocnika londyńskiego zespołu Damiena Duffa. 27-letni piłkarz przeszedł w niedzielę badania lekarskie i w najbliższych dniach podpisze kontrakt z nowym klubem.

Wiec chyba bo nie kupimy, a szkoda. Trzeba jednak zaznaczyc, ze ten zawodnik dosyc czesto lapie kontuzje, glownie barku.

amor patriae nostra lex
17-07-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
Jeżeli Tottenham wykorzysta swój potencjał to bedzie to strasznie groźny rywal w nadchodzącym sezonie, każdy sie wzmacnia a my nie i to mnie zaczyna martwić

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
17-07-2006 20:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Na obecną chwilę pomoc Tottenhamu wygląda następująco:
Duff - Zokora - Carrick - Lennon

W razie czego jest jeszcze Teemu Tainio, Jermaine Jenas, Andy Reid, Edgar Davids, Wayne Routlage :shock:
Imo obok Chelsea i może Arsenalu najlepsza pomoc w Premiership. Myślę, że jeśli nikt nie odejdzie, to mogą walczyć nawet o 2 pozycję w lidze.
17-07-2006 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Aż zrzera normalnie mnie zazdrość, jak widzę, że najgroźniejszy rywale kupują bardzo dobrych piłkarzy, przy czym świetnie się wzmacniają. A my co :?: Nic :!: Zaczyna mnie to już powoli denerwować, mam nadzieje, że w najbliższym czasie wreszcie ktoś do nas dołączy i to nie jeden piłkarz.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-07-2006 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Valverde napisał(a):Na obecną chwilę pomoc Tottenhamu wygląda następująco:
Duff - Zokora - Carrick - Lennon

W razie czego jest jeszcze Teemu Tainio, Jermaine Jenas, Andy Reid, Edgar Davids, Wayne Routlage :shock:
Imo obok Chelsea i może Arsenalu najlepsza pomoc w Premiership. Myślę, że jeśli nikt nie odejdzie, to mogą walczyć nawet o 2 pozycję w lidze.

Pomoc Kogutów w przyszłym sezonie będzie się prezentować imponująco.Nie jestem przekonany do Zokoroy, ale jeśli się "przyjmie" to druga linia Tottehamu będzie miała jeszcze większą siłę rażenia.No i ta ławka rezerwowych...Ma Jol w czym wybierać.Fergie na co czekasz ?!
17-07-2006 21:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
redbox napisał(a):Nie jestem przekonany do Zokoroy, ale jeśli się "przyjmie" to druga linia Tottehamu będzie miała jeszcze większą siłę rażenia.No i ta ławka rezerwowych...Ma Jol w czym wybierać.Fergie na co czekasz ?!
Mnie Zokora całkowicie przekonał na Mundialu. Mimo, że WKS szybciutko odpadli, to Didier grał świetnie, a Mudnial jest dobrym wyznacznikiem umiejętności gracza... Wink A nawet jeśli nie da rady, to przecież jest cała ławka, o której oboje pisaliśmy.
17-07-2006 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
Valverde napisał(a):
redbox napisał(a):Nie jestem przekonany do Zokoroy, ale jeśli się "przyjmie" to druga linia Tottehamu będzie miała jeszcze większą siłę rażenia.No i ta ławka rezerwowych...Ma Jol w czym wybierać.Fergie na co czekasz ?!
Mnie Zokora całkowicie przekonał na Mundialu. Mimo, że WKS szybciutko odpadli, to Didier grał świetnie, a Mudnial jest dobrym wyznacznikiem umiejętności gracza... Wink A nawet jeśli nie da rady, to przecież jest cała ławka, o której oboje pisaliśmy.

To, że dobrze zagrał na mundialu nie znaczy, że odnajdzie się Premiership.Wielu dobrym piłkarzom się nie udało przystosować do grania na wyspach (Veron,Forlan choćby).Podobnie też jest w sumie z Evrą, bo w Monaco sobie dużo lepiej radził.
17-07-2006 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
redbox Offline
Member
***

Liczba postów: 50
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Czytałem, że Roman Abramowicz jest w stanie wyłożyć za Kakę 70 milionów funtów :!:.Ostatnio Romek miał okazję go obejrzeć w meczu Brazylia - Australia.To już robi się chore i jeśli do takiego transferu dojdzie to Chelsea będzie już na pewno nie do przejścia.Pocieszam się jedynie tym, że być może zacznie się psuć atmosfera w zespole, bo wielu świetnych piłkarzy będzie musiało grzać ławę Smile
17-07-2006 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #101
 
Z pewnością to narazie tylko zwykłe plotki, musimy czekać na jakieś oficjalne wieści. A jeśli to jest prawda no to bardzo źle, choć redbox ma rację, wielu dobrych piłkarzy będzie musiało wtedy siedzieć na ławce rezerwowych, co by na pewno źle wpłynęło na zespół. Każdy chciałby grać, a Mourinho miałby trudny wybór. Musimy poczekać, co dalej.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-07-2006 21:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roy_v_beck Offline
Member
***

Liczba postów: 110
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Abramowicz był w stanie wyłożyć 100mln za Van Nistelrooya, ale pomyślcie jaka presja będzie ciążyła na piłkarzu, któy stanie się najdroższy w historii.
No a tak wogóel to Romek z pewnością widział wszystkie mecze Kaki, bo w dobie dvd i internetu to że się nie oglądało na żywo nic nie znaczy.

[Obrazek: batmansignatureey2.jpg]
18-07-2006 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #103
 
Z pewnoscia jak Romek mowi: "dam kase" to Chelsea juz wszystko ma przygotowane i czekaja na podpis pilkarza. Oby do tego transferu nie doszlo, ekipa z Londynu bylaby za mocna!

amor patriae nostra lex
19-07-2006 15:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #104
 
Jesli wszytsko dobrze pojdzie to Chelsea ma mistrza co tu duzo mowi, my stoimy w miejscu zadnych transferow, nie mowie ze nie mamy szans, trzeba walczyc, no ale sklad Chelsea mowi sam za siebie.

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #105
 
Sklad to bardzo wiele, ale nie wszystko- ja wieze w odzyskanie tytulu Barclays Premiership ... Poza tym Fergie niedawno powiedzial ze zrezygnowal z Carricka (odnosze sie tu przy okazji do tematu "spekulacje transferowe" i wypowiedzi Valverde'a i Roy_v_Becka)
i powiedzial ze jest zainteresowany jakims POMOCNIKIEM. Ja mam nadzieje ze w tym sezonie naprawde porywalizujemy z Chelsea...mam nadzieje ze nie bedzie newsow pt."Fergie obiecuje walke" a potem pomeczowki : "Man Utd 0-3 Chelsea" i wypowiedzi Fergiego "nasza obrona zawiodla, coz takie wypadki zdarzaja sie. Nawet w najlepszych druzynach" ... dziwne ze taki Milan nie ma wpadek w najwazniejszym meczu w sezonie ...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
21-07-2006 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości