Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1141
 
Ależ się ucieszyłem jak sędzie podyktował "jedenastkę.Dzisiaj odsyłamy Sroki z kwitkiem i już tylko 3 punkty przewagi będą miały dzieciaczki Wengera.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-02-2008 15:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1142
 
Birmingham zagrało z jajem, nie przestraszyli się Arsenalu nawet mimo 87 minut w osłabieniu. Początek drugiej połowy ze wskazaniem na gości, ale jak sami zobaczyliście, wystarczy jeden kiks, jeden moment zwątpienia, żeby zawalić sobie całe spotkanie. Karny na konto Clichy'ego! Tak więc jest szansa na zbliżenie się w tabeli do Arsenalu! COME ON UNITED!!

capo di tutti capi

MUSC PL
23-02-2008 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1143
 
Wynik cieszy na pewno, pomimo, że Birmingham grało w osłabieniu nie przestraszyli się Arsenalu i zdołali zremisować. Taylor powinien dostać za to wejście jakąś dłuższą karę i jeszcze zapłacić jakąś grzywnę, bo to po prostu był szczyt chamstwa :? Szkoda Eduardo, ME ma już z głowy, ciekawe kiedy wróci na boisko, czy w tym roku?

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-02-2008 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1144
 
Szczyt chamstwa, fakt, ale na pewno każdy z nas się cieszy, że z układanki Arsenalu ulatnia się jeden dość istotny element Wink Bendtner z wielu powodów nie potrafi partnerować Adebayorowi, dzisiaj zresztą nie grał kompletnie nic.

capo di tutti capi

MUSC PL
23-02-2008 16:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1145
 
Bedzie sie leczyl pewnie z 8 miesiecy. Szkoda chlopaka, pewnie mial wielkie nadzieje co do ME, a tu taki debil zalatwil mu "odpoczynek".

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
23-02-2008 16:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #1146
 
Wynik, bardzo dobry, tylko teraz trzeba wygrac ze srokami, żeby coś on nam dawał. Może analogia jak w pierwszych meczach Arsenal zremisował wtedy 1-1 my wygraliśmy 6-0. Co do kontuzji Eduardo, to ciężka sprawa, wiadomo szkoda mi zawodnika podobnie jak wam, bo już ten sezon dla niego się skończył, jednak patrząc z drugiej strony to dwa pozytywy są:
1 Nie będzie strzelał dla Arsenalu
2 Nie będzie strzelał dla Chorwacji, co oznacza większe szanse na wyjście z grupy przez Polaków 8)
23-02-2008 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1147
 
Tak jak mowilem na poczatku sezonu, Fernando Torres ma prawo byc Krolem Strzelcow, i nie mylilem sie, na pewno powalczy o ta korone do konca, a dzisijeszy mecz Scousers pokazal, ze chlopak ma smykalke w Premiership, ma 17 goli, przed nim Ronaldo i Adebayor po 19, gdyby El Nino strzelal karne mial juz 4 gole przewagi.

COME ON UNITED.

Under The Boardwalk - United Warriors
23-02-2008 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #1148
 
Wojtek3 napisał(a):Tak jak mowilem na poczatku sezonu, Fernando Torres ma prawo byc Krolem Strzelcow, i nie mylilem sie, na pewno powalczy o ta korone do konca, a dzisijeszy mecz Scousers pokazal, ze chlopak ma smykalke w Premiership, ma 17 goli, przed nim Ronaldo i Adebayor po 19, gdyby El Nino strzelal karne mial juz 4 gole przewagi.

Wojtek powoli, bo juz nam sie Ronaldo rozgrzal chyba po krotkiej zadyszcze i zaraz znowu odjedzie przeciwnikom.

A w dzisiejszych spotkaniach bez wiekszych niespodzianek. Zwyciestwa WHU, Pompeys i Wigan. A my juz tylko 3 punkty za Arsenalem :twisted:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
23-02-2008 20:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1149
 
Wojtek Cris ma już 21 goli Wink

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-02-2008 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1150
 
Wojtek3 napisał(a):El Nino strzelal karne mial juz 4 gole przewagi.

Z serii "gdyby" można zaserwować milion takich przypuszczeń, które i tak nie mają większego sensu.

Po prostu Wojtka gryzie przegrany zakład :mrgreen: Ok, nie mówię "hop".

capo di tutti capi

MUSC PL
23-02-2008 21:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1151
 
Ciampel napisał(a):ale na pewno każdy z nas się cieszy, że z układanki Arsenalu ulatnia się jeden dość istotny element

Nie no poprostu tego się po Tobie nie spodziewałem... Widziałem już trochę Twoich postów i z nich wynika , że z głową wszystko normalnie , ale tym postem wyprowadziłeś mnie z błędu! Cieszyć się taką tragedią... Już wyobrażam sobie Twoją radość jakbyś się dowiedział , iż ta sytuacja zakończyła kariere Eduardo!

Co do samego zdarzenia to jest poprostu szczyt chamstwa... Wiem , że to jest liga angielska i tam się tak gra (czyt. twardo) , ale są pewne granice. Jeśli tamtejsza federacja jakoś nie zareaguje na tego typu incydenty to liga nie będzie nosiła miana "najlepszej" tylko "chamskiej". Taylor'owi należy się jakaś bardzo długa absencja! Szkoda mi Eduardo , bo swoimi występami pokazał że jest piłkarzem , który pasuje do koncepcji Wengera jak mało kto! Szczerze mówiąc wynik tego meczu przy tym zdarzeniu w moim przypadku zszedł trochę na bok. Jednak mimo wszystko szkoda straconych punktów i to w samej końcówce. Myślałem , że trochę dłużej utrzymamy nad wami przewage!
23-02-2008 23:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #1152
 
a ja jako Polak powiem ze dobrze ze nie zagra przeciwko nam i teraz zaaresztujcie mnie ze ciesze sie z tego powofu ze czarny chorwat nie strzeli nam gola w Klagenfurcie.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
24-02-2008 00:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1153
 
GargiAFC napisał(a):Nie no poprostu tego się po Tobie nie spodziewałem... Widziałem już trochę Twoich postów i z nich wynika , że z głową wszystko normalnie , ale tym postem wyprowadziłeś mnie z błędu! Cieszyć się taką tragedią... Już wyobrażam sobie Twoją radość jakbyś się dowiedział , iż ta sytuacja zakończyła kariere Eduardo!
Z perspektywy człowieka to na prawdę nie jest to żadna sytuacja do radości,bo kolesiowi stała się straszna krzywda.
Ale z perspektywy kibica MU nie jest to zbytni powód do płaczu...Już bym widział "skruszonych" Gunnersów jakby takie coś przydarzyło się np.Ronaldo.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-02-2008 00:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1154
 
GargiAFC napisał(a):Wiem , że to jest liga angielska i tam się tak gra (czyt. twardo) , ale są pewne granice. Jeśli tamtejsza federacja jakoś nie zareaguje na tego typu incydenty to liga nie będzie nosiła miana "najlepszej" tylko "chamskiej".

Bez przesady,takie wejscia,faule zdarzają się w każdej lidze,wiadomo że trzeba to jakos tępic,narzucac kary,zawieszenia za tego typu wejscia, ale sport jest,był i bedzie brutalny, nic tego nie zmieni, angielska piłka jest znana z twardych wejsc,ale takie "chamstwo" jest wszedzie ,dlatego uważam że nieco przesadziles z tym nowym nagłówkiem dla najlepszej ligi,rozumiem że ta sytuacja Cie oburzyła,bo to zawodnik drużyny której kibicujesz,kilka dni temu ze składu wypadł jeszcze Toure ,teraz w decydujacej fazie z gry wypada dwie ważne postacie... Mnie tam wogóle nie cieszy ta tragedia Eduardo,wręcz mu współczuje ,jego kontuzja nie sprawiła by moja nadzieja na dogonienie i wyminiecie was wzrosła,bo ciągle jest wielka :twisted:
Wenger tak samo przesadzil ze Taylor powinien juz nigdy nie zagrac ,rozumiem że nalezy mu sie kara,ale trzeba wybaczac tak jak Beckham wybaczyl Duscherowi ,bo całe to zamieszanie nic nie da,a takie chamstwo i tak bedzie ciągle spotykane.

p.s - może ktos wrzucic link z tym faulem?
24-02-2008 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1155
 
Skull napisał(a):p.s - może ktos wrzucic link z tym faulem?
Here you are
http://ebramki.pl/z/7446/Birmingham_City_vs_Arsenal/

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-02-2008 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości