Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1321
 
Nad Sagną bym podyskutował,wydaje mi się jednak że Brown,to solidniejszy zawodnik niż Francuz.

Evra bez wątpienia zalicza kolejne udane rozgrywki,jednak nie jest już tak efektywny jak w poprzednim sezonie,po za tym Lescott jest w tym sezonie jak do tej pory chyba w życiowej formie i jest jedną z najważniejszych postaci w rewelacyjnym Evertonie.

A,Gerrard miał w tym sezonie,poprowadzić Liverpool do zwycięstwa w Premiership,już wiadomo że mu się to nie uda,więc nie zasługuje na miejsce w jedenastce All Star,tego sezonu a już na pewno nie kosztem Berbatova.

CONCILIO ET LABORE
17-04-2008 15:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1322
 
Danny93 napisał(a):A,Gerrard miał w tym sezonie,poprowadzić Liverpool do zwycięstwa w Premiership,już wiadomo że mu się to nie uda,więc nie zasługuje na miejsce w jedenastce All Star

Zgodzę sie tu z Tobą. Gerrard nie jest w jakiejś wielkiej formie i jak już wspominano nie potrafi poprowadzić L'pool do zwycięstwa w Premiership, ale to nie ujmuje jego umiejętnością bo piłkarzem jest dobrym ale również nie widzę Go w All Stars.

Oto artykuł o 10 najgorszych transferach w całej Premier League http://www.anglia.goal.pl/index.php?str ... kul=110692
17-04-2008 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1323
 
Niestety, Chelsea po nudnym meczu pokonała Everton 1-0,więc na Ewood Park dobrze by było wygrać,a już absolutnie nie powinniśmy sobie pozwolić na porażkę,bo wtedy na Stamford Bridge pojedziemy z zaledwie dwoma punktami przewagi...

CONCILIO ET LABORE
17-04-2008 22:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1324
 
Mozliwe, ze na 2 kolejki przed koncem sezonu pojedziemy na Old Trafford z Londynu, ze strata 1 punktu do Chelsea bo oznaczalo by horror dla nas i straszne emocje ehh wole o tym nie myslec, wygrana na Ewood Park oraz remis na Stamford i mistrzostwo jest nasze.

Under The Boardwalk - United Warriors
17-04-2008 23:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1325
 
Denerwujecie mnie z tym "remis na Stamford"... co to za mistrzowie, którzy jadą gdzieś po remis, żeby coś sobie zaklepać? Troche godności panowie i wiary w United, bo jesteśmy najlepsi
17-04-2008 23:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1326
 
Maciek napisał(a):Denerwujecie mnie z tym "remis na Stamford"... co to za mistrzowie, którzy jadą gdzieś po remis, żeby coś sobie zaklepać? Troche godności panowie i wiary w United, bo jesteśmy najlepsi

Zawsze jada po zwyciestwo bo to profesjonalisci, jednak realia sa calkiem inne, na Stamford trudno ograc Chelsea, wiecej realizmu Macku Smile

Under The Boardwalk - United Warriors
17-04-2008 23:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1327
 
Albo jestesmy mistrzami albo nie. Tonu takiego, że jedziemy do drużyny lepszej i może uda się zremisować, a tym samym dzięki wcześniejszym ich wpadkom zdołamy zdobyć mistrzostwo, nie akceptuje.

Jestem w 50000% realistą i mówie dziś, że jesteśmy w stanie puknąć Chelsea na Stamford, jeśli będzie potrzeba
17-04-2008 23:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1328
 
Tez mi sie marzy, ale rozum podpowiada inaczej Tongue Na pewno milo by bylo zaklepac sobie mistza wlasnie na Stamford Bridge, rok temu nam klaskali a tym beda patrzec jak Ronaldo biegnie dookola boiska z gołą klatka piersiowa usmiechniety :lol: Bylo by cos, aczkolwiek ciezkie do zreazliwania Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
17-04-2008 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zom Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 13
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1329
 
Ja się jednak skłaniam do wersji, że o wygraną na SB będzie trudno - rzadko kluby na miejscu pierwszym jest tak zdecydowanie lepszy od tego na miejscu drugim, że jedzie do niego na stadion i z nim bez problemów wygrywa. Remis to będzie dobry wynik i choć wygrana nie jest dla nas nie możliwa, to mniej prawdopodobna.
18-04-2008 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1330
 
Zom napisał(a):o wygraną na SB będzie trudno

Amereki nie odkryles :lol: Oni nie przegrali u siebie chyba ponad 4 lata? :roll: Ale patrzac na forme obu ekip ,wszystkie znaki na niebie mówią iż to my sie bedziemy cieszyc po tym meczu,mimo iż gramy jako przyjezdni. Bardzo mało srzelają ,ofensywnie kuleją w tym sezonie,ale defensywe maja dobrą,no ale taki Ronaldo nie z taką sobie juz radzil :wink:

Tak naprawde po cichu licze na 3 pkt,fajnie byloby przerwac ten ich rekord :twisted:
18-04-2008 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fiend Offline
Member
***

Liczba postów: 172
Dołączył: Nov 2007
Reputacja: 0
Post: #1331
 
Kazdy rekord predzej czy pozniej sie konczy Smile Czemu wiec to nie my mielisbysmy go zakonczyc i przypieczetowac swoje zwyciestwo w lidze. Mi to pasuje Smile Udowodnimy wszystkim ze zasluzylismy na bycie mistrzem !

Exoriare aliquis nostris ex ossibus ultor
Glory Glory Man United !!!
18-04-2008 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1332
 
Jak każdy chyba z nas równiez marze o tym byśmy wygrali na SB i to właśnie tam byli Mistrzem kraju. Mimo że Chelsea nie przegrała od 4 lat u Siebie to liczę na to że to właśnie my przerwiemy ich serie i potwierdzimy to że zasługujemy w 101% na bycie Mistrzem.
19-04-2008 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1333
 
Gra Chelsea w ogóle mi się nie podoba, zbyt mało polotu i tego "czegoś", co prezentujemy z kolei my - mam na myśli ofensywne nastawienie, ciągła chęć strzelania goli. Taktyka Granta to trafienie do siatki na 1:0 i trzymanie wyniku, nawet gdyby miało to trwać 89 minut :lol: To już Arsenal bardziej do mnie przemawia, i gdybym obserwował walkę o tytuł z boku, Chelsea skreśliłbym na samym wejściu...

Co do starcia na Stamford - jeśli pojedziemy tam z nożem na gardle, wygramy Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
19-04-2008 08:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1334
 
Chelsea nie przegrała od czterech lat między innymi dlatego, że rok temu pojechaliśmy tam trzecim składem, a jak w tym roku się powtórzy scenariusz to mogą byc niepokonani jeszcze rok dłużej, także ten argument do mnie nie bardzo trafia.
Jesteśmy najmocniejsi w Anglii i to my bedziemy faworytem meczu na Stamford Bridge, zwycięstwo jest absolutnie w naszym zasięgu i już dziś jestem w stanie założyć, że jak dojdzie do tego meczu na poważnie, to Chelsea na pewno nie wygra, co najwyżej uratuje remis jak Arsenal u siebie
19-04-2008 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1335
 
Maciek napisał(a):że jak dojdzie do tego meczu na poważnie

Czyli sytuacja się wyklarowała i mamy wyjść kilka. Oczywiście najrozsądniej byłoby zapewnić sobie mistrza na Stamford Bridge, by do meczu z Barcą podejść na "luzie" psychicznym... Nie sądzę, żeby w takim wypadku Chelsea nadrobiła do nas 20 bramek straty Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-04-2008 08:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości