Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Barclays Premiership
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1336
 
Ale jesli wygramy na Stamford Bridge to bedziemy mieli 6 punktow przewagi nad Chelsea takze Londynczycy ciagle beda zachowywac teoretyczne szanse na zwyciestwo w lidze, nawet ze strata 25 bramek, wtedy tez juz bedziemy mogli swietowac ?

BTW :lol:

[Obrazek: avatar48764233px2.gif]

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1337
 
To jest tak abstrakcyjne, że sam w to Wojtek nie wierzysz. Chelsea wyrobiła sobie bilans +36 w 35 meczach, my natomiast +54 i nagle przez dwa spotkania mielibyśmy stracić 10, a Chelsea "dyszkę" by strzeliła :lol:

Na każdym kroku się zaznacza, że dzięki tym trafieniom tak naprawdę dzielą nas cztery oczka, nie trzy, ja się z tym absolutnie zgadzam. Jeśli wygramy na Stamford, piszę newsa na stronie, że mistrzem EPL został ponownie Manchester UNITED Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-04-2008 14:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1338
 
Pisać to sobie możesz, ale Chelsea matematycznie ciągle ma szanse na zwyciestwo w Premiership, i teraz wlasnie ja jestem ciekaw czy oficjalnie wladze FA powiadamiaja, ze MAN UNITED jest mistrzem czy czeka sie dalej, bo nie mam pojecia jak to wyglada Tongue

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 16:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1339
 
Na pewno czeka się dalej, ale z logicznego punktu widzenia byłoby katastrofą, gdyby UNITED stracili mistrzostwo, mając taką przewagę Tongue

capo di tutti capi

MUSC PL
20-04-2008 16:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #1340
 
Ale Ty wez zacznij czytac moje posty, ja wiem, ze to jest nie do stracenia, chodzi mi o oficjalne info, jestesmy od tego momentu mistrzami czy nie ? Czy FA oglasza juz, ze MAN UNITED jest mistrzem czy oglasza, ze MAN UNITED jest juz praktycznie mistrzem, widzisz roznice ? :lol:

Under The Boardwalk - United Warriors
20-04-2008 16:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1341
 
Wojtek3 napisał(a):Ale Ty wez zacznij czytac moje posty, ja wiem, ze to jest nie do stracenia, chodzi mi o oficjalne info, jestesmy od tego momentu mistrzami czy nie ? Czy FA oglasza juz, ze MAN UNITED jest mistrzem czy oglasza, ze MAN UNITED jest juz praktycznie mistrzem, widzisz roznice

Ciampel napisał(a):Na pewno czeka się dalej,

capo di tutti capi

MUSC PL
20-04-2008 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #1342
 
Ciampel napisał(a):z logicznego punktu widzenia byłoby katastrofą, gdyby UNITED stracili mistrzostwo, mając taką przewagę

Tutaj wazna jest sytuacja w La Liga. Barca zremisowała swój ostatni mecz w lidze 0:0 i Real jest prawie pewny mistrzostwa, a co za tym idzie my tez bedziemy na pierwszym miejscu :wink:

amor patriae nostra lex
21-04-2008 17:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Inqubator Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #1343
 
WSZYSCY CHCEMY WYGRAĆ. Wiadomo, że te trzy punkty na Stamford Bridge bardzo by się nam przydały, i myślę, że je zdobędziemy. Chelsea za wszelką cenę chce z nami wygrać, więc musimy tej wygranej jej pozbawić. Strata punktów przez Chelsea na własnym stadionie, była by dla nich katastrofą. Nic nie jest przesądzone, ta katastrofa może się zdarzyć. Zdobycie 3 punktów przez Manchester United, na pewno poprowadziło by MU do zwycięstwa.
21-04-2008 18:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fokus Offline
Member
***

Liczba postów: 88
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #1344
 
Cholera, nawet nie wiem czego się spodziewac. Serce podpowiada że wygramy, rozum- bierzmy remis w ciemno.
Nie popadajmy w hurraoptymizm. Pojedynki na szczycie mają swoją specyfikę. Zresztą, klasowe drużyny mają to do siebie, że w swoich szeregach posiadają wybitnych zawodników i forma nie zawsze odgrywa tutaj kluczową rolę, bo każdy kopacz generalnie może przesądzic o wyniku meczu. A personalnie IMO Chelsea jest zbliżone do United także zapowiada się doprawdy fascynujący pojedynek.

Jak miałbym zatypowac, to postawiłbym na skromnuitkie 1-0 dla przyjezdnych. :wink:

[Obrazek: alzt5.jpg]
21-04-2008 19:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1345
 
Dzisiaj dosyc emocjonujaca sobota jesli chodzi o premiership ,Chelsea wygrywa z nami i ciagle liczy sie w walce o tytul,bedzie trzeba wygrac wszystko do konca.

Tottenham dzisiaj nie dal rady Boltonowi,ogladalem to potkanie i mimo duzej przewagi Kogotow to remis wydaje sie slyszny, gospodarze razili nie skutecznoscia... Szczegolnie Keane ktory zmarnowal setke. 45 min gral Rasiak i nic nie ugral :wink: p.s Tottenham podpisal dzisiaj kontrakt z Luką Modrićem i ubiegl inne wielkie ekipy 8)

Liverpool tylko zremisowal,ale to i tak sporo grajac rezerwowym skladem przeciwko broniacemu sie przed spadkiem Birnigham :wink: Oszczedzali sily na LM.

Man City przegral u siebie z Fulham :shock: to mnie naprawde zaskoczylo,bo myslalem ze chca jeszcze walczyc o miejsce gwarantujace gre w Uefa.

No i Sunderland wygral z Boro 3:2 i tym samym Roy Keane może byc juz pewnym gry w premiership w nastepnym sezonie :!:

Ciekawie mnie jeszcze spotkanie Villi ,wiele od niego bedzie zalezalo czy wygram z Wojtkiem zaklad 8)
26-04-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #1346
 
Skull napisał(a):Man City przegral u siebie z Fulham :shock: to mnie naprawde zaskoczylo,bo myslalem ze chca jeszcze walczyc o miejsce gwarantujace gre w Uefa.
I to do 70 minuty prowadzili 2:0 :twisted: :twisted: :twisted: Chociaż to mi dzisiaj humor poprawiło

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-04-2008 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1347
 
Dość ciekawa kolejka w Premiership, szczególnie sensacja w Manchesterze, Fulham widać, że jest zdesperowane i broni się dzielnie przed spadkiem, co prawda ciągle są w strefie spadkowej, ale trochę odrobili do Birmingham i walka w dole tabeli będzie trwała do końca, podobnie jak u góry :roll: Cenny punkt Boltonu na WHL, choć Spurs mieli ogromną przewagę i spokojnie mogli wygrać to spotkanie.

Jutro też dosyć ciekawe spotkania, a w poniedziałek raczej nudy Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
26-04-2008 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1348
 
Za nami rzeczywiście bardzo emocjonująca sobota w Premiership,kilka spotkań rozstrzygało się w ostatnich minutach,między innymi Sunderland,wygrał z M'Brough 3-2 po golu samobójczym Pogatetza w 90 minucie,zresztą podopieczni Roya Keane'a,już po raz kolejny w tym sezonie zwyciężyli w takich okolicznościach,tak więc można powiedzieć że były kapitan United zaszczepił swój charakter,zawodnikom Czarnych Kotów.

Na uwagę zasługuje też wspaniały come back Fulham,The Cottagers jeszcze w 70 minucie przegrywali 2-0 z Man City,jednak solidnie wzięli się do roboty i ostatecznie wygrali 3-2,za to cenne punkty straciły Birmingham które zremisowało na St.Andrews,z Liverpoolem 2-2 choć prowadziło już 2-0 i Reading,które bezbramkowo zremisowało na JJB Stadium z Wigan.

Oto sytuacja w dolnych rejonach tabeli:

16. Bolton 36 33 33 - 53
17. Reading 36 33 37 - 65
18. Birmingham 36 32 42 - 59
19. Fulham 36 30 35 - 60

Tak więc jak widać nie tylko na górze ale i na dole będą wielkie emocje do końca sezonu.

A dziś Portsmouth vs Blackburn i Everton vs Aston Villa więc znów powinno być ciekawie.

CONCILIO ET LABORE
27-04-2008 09:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #1349
 
Cytat:Do dantejskich scen doszło po wczorajszym meczu Chelsea Londyn z Manchesterem United wygranym przez gospodarzy 2:1. Gdy po golu straconym w końcówce meczu szanse "Czerwonych Diabłów" na tytuł mistrzowski w Anglii uległy znacznej redukcji, do akcji wkroczyło chamstwo piłkarzy z Manchesteru, w czym celowali Francuz Patrice Evra i Anglik Rio Ferdinand.

Za gorszy należy uznać zresztą wyczyn tego drugiego. Obrońca reprezentacji Anglii kopnął dziewczynę pracującą jako hostessa Chelsea w tunelu pomiędzy boiskiem a szatnią. Piłkarz twierdzi, że zrobił to niechcący. "Przykopałem w ścianę sfrustrowany wynikiem meczu. Zupełnie przypadkowo zawadziłem stopą o tą panią" - przepraszał Ferdinand.

"Wróciłem natychmiast do niej bo chciałem sprawdzić czy nic się nie stało i szczerze przepraszałem. Dziewczyna pokazała, że jest w porządku i wyśmiała cały ten incydent. Natychmiast zamówiłem dla niej bukiet kwiatów" - tłumaczy się dalej angielski obrońca. Tymczasem naoczny świadek tego wydarzenia relacjonuje je zupełnie odmiennie: "Materiał filmowy może zadziałać na wyjątkową niekorzyść obrońcy Manchesteru".

Patrice Evra był natomiast głównym prowodyrem scysji, którą mieli na boisku piłkarze Manchesteru z obsługą techniczną ze Stamford Bridge. Kiedy w ruch poszły pięści, do akcji ruszyli kolejni piłkarze z Old Trafford: Paul Scholes, Gerard Pique, Gary Neville i John O'Shea. Skończyło się bijatyką, a piłkarzom Manchesteru, w szczególności Evrze, grozi zawieszenie.

Co do pierwszego zdarzenia to na Oficjalnej stronie MU Rio przeprasza tą kobietę i ja zdecydowanie wierzę bardziej temu co mówi Rio niż jakiemuś anonimowemu śmieciowi ze Stanford Bridge, który napewno zrobiłby wszystko by wywołać skandal. Jednak dopóki nie znajda się solidne zeznania kilku świadków + ew. nagranie z tunelu, wtedy oznaczałoby to poważne kłopoty Ferdinanda. Jednak mimo wszystko ciezko mi uwierzyć że Rio kopnął by kogokolwiek po meczu a w szczególności kobiete.

Co do drugiego zajścia to nic a nic o nim nie słyszałem i jeśli jest w tym coś z prawdy to rzeczywiście może być nieciekawie. Poczekamy na kolejne wieści dot. tych zdarzeń pomeczowych.

[Obrazek: TRPar1907891.jpeg]

A jednak wygląda na to, że coś się tam zakotłowało, przynajmniej na tej fotce.[/quote]

[Obrazek: Ole201.jpg]
27-04-2008 11:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #1350
 
Po to tez kupiliśmy Parka, żeby w takich momentach rozwalił wszystkich taekwoondo (chyba dobrze napisałem)...

Brawo Diabły :!: Na "hamstfo cza hamstfem" Tongue
27-04-2008 21:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości