Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata 2006
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
Kuba_^^ napisał(a):[Już na początku niemieccy kibice troszkę mnie wnerwili. Chodzi mi tu głównie o to, że gwizdali podczas hymnu Włoch. Rozumiem, że to nie ich narodowość, ale jakiś szacunek trzeba mieć.
Podobna sytuacja jak w meczu z Argentyną. Abbonadzieri zwijał się z bólu, znieśli go na noszach, a Niemcy gwizdali i rzucali w niego butelkami :x
Nie mogę opisać mojej radości po przegranej Szwabów Big Grin Jak na mój gust to i tak za daleko zaszli, chociaż dobrze, że w ogóle odpadli. Włosi skarcili wolną obronę Niemców w końcówce i mamy 2-0, a ja 10 zł na betandwinie Smile
04-07-2006 23:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #137
 
Jeszcze o jednym zapomniałem. Kiedy Włosi wybili na aut, ponieważ jakiś piłkarz leżał na murawie to Niemcy nie oddali piłki tylko grali dalej, podobnie jak zresztą Holandia w mecz z Portugalią. Tak więc nie tylko kibice potrafią się zachować, ale także piłkarze niemieccy nie potrafią grać fair-play.
05-07-2006 07:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #138
 
Kuba_^^ napisał(a):Kiedy Włosi wybili na aut, ponieważ jakiś piłkarz leżał na murawie to Niemcy nie oddali piłki tylko grali dalej. Tak więc nie tylko kibice potrafią się zachować, ale także piłkarze niemieccy nie potrafią grać fair-play.

Tak, ale akurat w tej sytuacji kibice niemieccy zachowali się bardzo dobrze, bo cały stadion gwizdał na Niemców, więc za to plus dla fanatyków zza Odry.

Cały mecz był wyrównany i stał na wysokim poziomie. Obie ekipy prawie non stop atakowały i nie chciały dać za wygraną. Dopiero minutę przed końce dogrywki Włochom udało się strzelić bramkę, a drugi gol był konsekwencją tego, że Niemcy rzucili się do zmasowanego ataku. Szkoda, bo liczyłem na Niemców, ale tak czasami bywa.
05-07-2006 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #139
 
Brava dla Włochów. Ich dobrze ulozona gra taktyczna dala im przewage w kazdym aspekcie gry.
Imponował mi Cannavaro ktory grał jakby to był trening, opanowanie na maxa. W pewnym momencie jednego z niemieckich graczy osmieszył, ograł jak dziecko.
"Makarony" zasłuzyły na finał! Jednakze w nim nie bedzie latwo - moim zdaniem znajdzie sie w nim Francja!

amor patriae nostra lex
05-07-2006 12:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #140
 
Francja 1-0 Portugalia

Mecz - moim zdaniem - dosc przewidziany. Portugalia starala sie pokazac to co potrafi, chociaz grali zabardzo indywidualnie. Natomiast Francuzi... cali Francuzi; swietna taktyka i odnalezienie sie na boisku... Cóz uwazam ze Francja wygrala zasluzenie.
-hehehe powiedzialem to jak Jacek Gmoch Tongue

hehe a widzieliscie po meczu jak Henry do C.Ronaldo sie na ucho produkowal ... mialem jakies dziwne wrazenie ze mowi " idz do Realu " ale nie wiem czemu :wink:

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
05-07-2006 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #141
 
Francja 1-0 Portugalia

Liczyłem na Portugalię, ale rozsądek podpowiadał, że to właśnie Francuzi znowu staną przed szansą zdobycia Mistrzostwa Świata i tak się stało. Mecz nie był tak dramatyczny i zacięty jak wczorajszy pojedynek Włochów z Niemcami, ale również stał na dobrym poziomie. Portugalia niczego nie pokazała poza sporadycznymi akcjami i "nurkowaniem" przy każdej nadarzającej się okazji. Francuzi natomiast zagrali bardzo konsekwentnie i kontrolowali to, co działo się na boisku. Należało im się to zwycięstwo. W finale kibicuję im. Szkoda, że Saha nie będzie mógł w nim zagrać.

KanT napisał(a):-hehehe powiedzialem to jak Jacek Gmoch Tongue

I nawet się zaśmiałeś jak on :lol:

KanT napisał(a):hehe a widzieliscie po meczu jak Henry do C.Ronaldo sie na ucho produkowal ... mialem jakies dziwne wrazenie ze mowi " idz do Realu " ale nie wiem czemu :wink:

A może mówił: "chodź, pójdziemy tam razem i będziemy ze wszystkimi wygrywać"? Tongue
05-07-2006 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #142
 
Pejter napisał(a):
KanT napisał(a):hehe a widzieliscie po meczu jak Henry do C.Ronaldo sie na ucho produkowal ... mialem jakies dziwne wrazenie ze mowi " idz do Realu " ale nie wiem czemu :wink:

A może mówił: "chodź, pójdziemy tam razem i będziemy ze wszystkimi wygrywać"? Tongue

Tfu, tfu - wypluj te slowa. Oni sie tam tylko popsuja, stracą na sile, przeglad gry bedzie gorszy, szybkosc nie ta...Wiela katastrofa dla pilki.

A moze Henry mowił: "Wiesz co, moze przejde ze Manchesteru 8)"

amor patriae nostra lex
06-07-2006 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #143
 
Zashi napisał(a):
Pejter napisał(a):
KanT napisał(a):hehe a widzieliscie po meczu jak Henry do C.Ronaldo sie na ucho produkowal ... mialem jakies dziwne wrazenie ze mowi " idz do Realu " ale nie wiem czemu :wink:

A może mówił: "chodź, pójdziemy tam razem i będziemy ze wszystkimi wygrywać"? Tongue

Tfu, tfu - wypluj te slowa. Oni sie tam tylko popsuja, stracą na sile, przeglad gry bedzie gorszy, szybkosc nie ta...Wiela katastrofa dla pilki.

A moze Henry mowił: "Wiesz co, moze przejde ze Manchesteru 8)"

Zwłaszcza, że podpisał nowy kontrakt z Arsenalem. :wink:
Ja jestem zdruzgotana po tych mistrzostwach. Nie dość, że w sumie skończyły się nim się właściwie zaczęły (Polska - Ekwador 0:2), to jeszcze na koniec pozostwałay same zespoły, których symaptią nie dażę. Jestem za Włochami, bo grają ładnie i względnie nic do nich nie mam (swego czasu nawet im kibicowałam), nawet nie wiecie jaki to wyczyn. Czego nie można powiedzieć o Francji, Niemczech i Portugali.
Już można zacząć trochę podsumowywać, więc powiem, że szkoda, że nie było właściwie żadnej sensacji. Chodzi mi o to, że 4 lata temu senasacja była Turcja, a 8 lat temu Chorwacja. A teraz ledwo Ghanę można nazwać odkryciem, chociaż w sumie to tylko z grupy wyszła (nie, nie zapomiam o wygranej z Czechami). Nie wiem czemu odkryciem jest nazywana Ukraina. Przecież oni tylko zajęli 2 miejsce w grupie, a potem wymęczyli mecz ze Szwajcarią.
Nie będę wspomianć o porażce Hiszpanii, bo na samą myśl o tym, moja twarz blednie, a do oczu napływają łzy. Taka okazja zmarnowana! Ale zobaczynie jeszcze na Euro! Hispzania będzie mieć mocą zgraną drużynę, która w końcu nie będzie zachwycać tylko durnym, nie potrzebnym (i tak nikt tego nie zauważa) stylem, ale też wynikami.
06-07-2006 09:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #144
 
Portugalia - Francja

Ja nie nudziłem się przed telewizorem, spotkanie było dość ciekawe. Byłem w tym momencie za ekpią Domenecha, ponieważ Portugalia wyeliminowała Anglię Tongue Karny jak najbardziej zasłużony, lecz Henry też troszkę teatralnie upadł. Portugalia atakowała, ale to Franuzi okazali się lepsi i to oni zagrają w finale z Włochami. Poraz kolejny trzeba wyróżnić Zidane'a, ale to nie był aż tak świetny występ jak ten z Brazylią.
06-07-2006 12:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #145
 
garfield napisał(a):Już można zacząć trochę podsumowywać, więc powiem, że szkoda, że nie było właściwie żadnej sensacji.

Dobrze sie czujesz Garfield? Brałas cos? Ten mundial to same sensacje, wszyscy tak mowia, oto kilka meczy z sensacja w wyniku:
Polska 2-0 Ekwador
T&T 0-0 Szwecja
Czechy 0-2 Ghana
Francja 1-1 Korea Płd.
WKS. 3-2 Serbie i Cza.
Ghana 2-1 USA
Brazylia 0-1 Francja
Francja 3-1 Hiszpania

Fachowcy uwazaja ze to najlepszy Mundial w historii, a ja po czesci sie z nimi zgadzam...

amor patriae nostra lex
06-07-2006 20:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #146
 
Zashi napisał(a):
garfield napisał(a):Już można zacząć trochę podsumowywać, więc powiem, że szkoda, że nie było właściwie żadnej sensacji.

Dobrze sie czujesz Garfield? Brałas cos? Ten mundial to same sensacje, wszyscy tak mowia, oto kilka meczy z sensacja w wyniku:
Polska 2-0 Ekwador
T&T 0-0 Szwecja
Czechy 0-2 Ghana
Francja 1-1 Korea Płd.
WKS. 3-2 Serbie i Cza.
Ghana 2-1 USA
Brazylia 0-1 Francja
Francja 1-3 Hiszpania

Fachowcy uwazaja ze to najlepszy Mundial w historii, a ja po czesci sie z nimi zgadzam...

Zapewniam cię, że czuję się bardzo dobrze. Za to ty chyba nie, bo napisałeś, że Hiszpania wygrała z Francją, a Polska z Ekwadorem i uważasz to za sensację.
Wymienione przez ciebie przykłedy "sensacji" nie przekonują mnie. Ghana-USA sensacja? :roll: WKS- Serbia? :roll: Bez przesady. Serbia ani USA potęgami nie są.
Faza rozgrywek grupowych to często kalkulacja. Trzeba wygrać, ale mając w perspektywie siedem spotkań nie można się za bardzo zmęczyć. Inaczej sensacją może być wygrana Hiszpanii z Arabią tylko 1:0. Zapominając o tym, że był to trzeci mecz grupowy i wiadomo było, że Hiszpania zajmie pierwsze miejsce, grała rezerwowym składem.
Bioroąc to pod uwagę, prawdziwy turniej zaczyna się dopiero od 1/8, kiedy to już jest gra o wszystko, nikt się nie oszczędza. Dlatego mega sensacją jest porażka Brazyli, ale tylko patrząc czysto teoretyczne, bo wszyscy widzieliśmy jak Brazylijczycy grali. Z całą pewnością nie tak jak nas przyzwyczajili. Pisałam wcześniej, że chodzi mi o sensacje w półfinałach, ćwierćfinałach, na miejscach medalowych (znowu ta Chorwacja i Turcja). W tym roku takowych nie mamy.

Ja słyszałam głosy fachowców, którzy mówia, że to jeden z najnudniejszych i najbardziej przywidywalych Munadiali w historii.
07-07-2006 13:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #147
 
garfield napisał(a):Ja słyszałam głosy fachowców, którzy mówia, że to jeden z najnudniejszych i najbardziej przywidywalych Munadiali w historii.

Jesli tak, to Brazylia powinna grac teraz w Berlinie. A nie gra.
Ale zato statystyki mowia cos innego: Brazylia tylko raz wygrała na MŚ w Europie. Prawie 50 lat temu w Szwecji.
Moim zdaniem dobrze, ze Brazylia nie wygra, a tym bardziej Niemcy Tongue

amor patriae nostra lex
07-07-2006 14:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #148
 
Niemcy - Portugalia

Przed tym spotkaniem bardzo dużo zadawano jedno pytanie: czy ten mecz to mecz o pietruszkę, czy poważne spotkanie :?: Na to pytanie odpowiedzieć nie umiem. Co do dzisiejszej rozgrywki. Niemcy pokazali swoją siłę, Portugalia zagrała dość słabo, gospodarze zdecydowanie przeważali na boisku. Schweinsteiger oczywiście zagrał najlepiej, miał udział przy trzech bramkach dla swojej drużyny, w jednej pomógł mu... Petit. Gole praktycznie w jego stylu, czyli mocne strzały z dystansu. Ładny honorowy gol Portugalii, ale tak nic poza tym.
08-07-2006 23:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #149
 
Niemcy - Portugalia

Co tu duzo mowic, ehh.. Portugalia zawiodla na calej lini...Niemcy byli lepsza druzyna i zasluzyli na zwyciestwo. Dwa zejscia do srodka Szwainsztaigera (nie wiem jak to sie pisze po niemiecku Smile) i dwa gole. Za wielki blad uwazam wystawienie Petita do pierwszego sklau - nie musze chyba mowic dlaczego...

Wlochy - Francja

Przed tym meczem zadaje sobie tylko jedno pytanie - nudny czy ciekawy?
na Euro 2000 w finale byl super mecz ale pilka sie zmienia...
Na mistrza swiata typuje Wlochow, poniewaz na tych MŚ o zwyciestwie glownie decyduje obrona i kontratak, a Italia jest przeciez z tego znana...

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-07-2006 14:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #150
 
Włochy - Francja
Co z tego ze Francja ma Henry`ego, Ribery`ego i Zidane`a skoro to ofensywni gracze. Co z tego ze Francja ma Makelele i Viere skoro 2 defensywnych pomoc. nie zalatwi sprawy obrony. Franjca obrone ma slabą. Włosi moga wykorzystac skrzydlowego obronce Francji, Abidala, jest on nie doswiadczony i to musza wykorzystac. Stawiam 1-0 dla Italy.

amor patriae nostra lex
09-07-2006 14:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości