Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzostwa Świata 2006
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ostatnia nadzieja Polski uamrła przed 17;] Ewkador rozniósł w pył słabiutką Kostarykę, w grze tych pierwszych było widać ogromne zaufanie do swoich umiejętności. 3 - 0 to najniższy wymiar kary, Pele jednak miał rację co do rep. Ekwadoru.
15-06-2006 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Mecz Ekwadoru z Kostaryką to fatalna gra Kostaryki, grają słabą piłkę, a Ekwador praktycznie robił co chciał na boisku. Jeśli nie wygramy z nimi, no to będzie wielki wstyd i wielka porażka naszej kadry. Po prostu musimy to wygrać :roll:
15-06-2006 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Gramy teraz o powrót do Polski z twarzą, bo jednym słowem daliśmy na tych MŚ du*y. Rzeczywiście Ekwador gra całkiem przyzwoicie, ale przecież jest to kraj biedny i cofnięty gospodarczo! Mają gorsze warunki treningowe, a my jesteśmy w UE, zawodnicy mają wszystko na zawołanie, a jak przychodzi do meczu, to się zaczyna sielana. Nie mówię, że graliśmy tragicznie, ale z tych dwóch spotkań 2 albo 4 punkty mogliśmy zdobyć i byłoby zupełnie inaczej! Większa koncentracja w obu zmaganiach przyniosłaby efekty. Niestety, w tym wypadku już pakujemy walizki. Z Kostaryką trzeba wygrać, aby w jakiś sposób (choć i tak marny) pożegnać się z niemieckimi boiskami.

Niemcy toczyli co prawda grę pod swoję dyktando, ale mieliśmy sporo okazji. Można żałować teraz tych słabych strzałów napastników! Gdyby nieco mocniej uderzali, to kto wie, czy dalej nie walczylibyśmy o awans. Boruc wybił się tym meczem znacznie. Teraz zmiana klubu na lepszy jest chyba w jego przypadku kwestią czasu. Kilku zawodników też pokazało się z dobrej strony - Bosacki, Jeleń, a przecież przed spotkaniami nikt na nich nie stawiał - ba! - nikt nie widział ich w ogóle na boisku. Żuraw przeszedł obok mistrzostw - przynajmniej takie odnoszę wrażenie - zero zagrożenia pod bramką przeciwnika, to już nie ten sam Żuraw, co w Celticu, czy jeszcze kilka lat temu. Wyraźnie się zaciął, zupełnie nie mam pojęcia czemu. Bramka dla Niemców wisiała w powietrzu, Boruc miał szczęście, które mu się należało, bo bronił i tak wyśmienicie, ale tej ostatniej akcji mogli w jakiś sposób zapobiec. Nie ma co zwalać na Dudkę, bo w sumie każdy jest pośrednio winny utracie tego gola. Kto pozwolił dośrodkować Odonkor'owi? Kto wcześniej nie przeciął podania i nie grał pressingiem przy środku boiska? Za cztery lata mamy kolejne MŚ, ale ja nie nastawiam się na nie z myślą, że bez problemu awansujemy dalej. Nie chcę znowu czuć goryczy porażki i zawodu.

capo di tutti capi

MUSC PL
16-06-2006 10:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Ekwador 3-0 Kostaryka

Komplenta deklasacja Kostaryki w wykonaniu Ekwadoru. TO była gra do jednej bramki. Piłkarze Kostaryki nie pokazali niczego z tego, co zaprezentowali w spotkaniu z Nimecami. W przypadku zwycięstwa Kostaryki mielibyśmy jakieś szanse na awans, a tak to koniec, jedziemy do domu. Ale Polacy sami są sobie winni.

Anglia 2-0 Trynidad Tobago

Liczyłem na Anglików i w wytypowaniu wyniku się nie pomyliłem, ale ich postawa mnie zawiodła. Kolejny słaby mecz. Mają zapewniony awans do 1/8, ale ze Szwecją już im tka łatwo chyba nie pójdzie. Bardzo dobre zmiany Lennona (chciałbym go w MU) i Downinga. Słabo Gerrard, Lampard, Owen. Beckham również nienajlepiej, choć po jego dośrodkowaniu padła pierwsza bramka. Właśnie dla tych zagrań warto go trzymać na boisku.


Szwecja 1-0 Paragwaj

Oglądałem prawie całe spotkanie, ale w końcówce przysnąłem i nie widziałem gola, o wyniku dowiedziałem się dopiero dzisiaj rano (myślałem, że było 0-0 :lol: ). Szwecja miała przewagę przez większość spotkania i chyba zasłużenie wygrała. Wikingowie mają jednak duże kłopoty ze skutecznością. Miałem nadizeję, że Paragwaj sprawi niespodziankę, ale się przeliczyłem.
16-06-2006 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #80
 
Argentyna 6-0 Serbia i Czarnogóra

Mecz sie fajnie oglądało. Serbia stawiała opor tylko chwile, gdy Argentyńczycy sie rozegrali to wygladało jakby sobie trening zrobili, a gracze druzyny przeciwnej to pachołki. Wspaniała gra całego zespołu, akcje wrecz niesamowite. Bravo Argentyna! A w jej skladnie oczywiscie jeden Diabeł -> Heinze. Moze po mundialu bedzie wiecej argentyńskich diabłow??

amor patriae nostra lex
16-06-2006 16:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Argentyna - Serbia i Czarnogóra

Nie powiem, że spodziewał się o wiele lepszej gry od Serbów, ale dzisiaj nic nie pokazali. W eliminacjach stracili chyba najmniej goli ze wszystkich drużyn, które grały w tych rozgrywkach, a w dzisiejszym spotkaniu stracili aż 6 bramek. Ich obrona co prawda była osłabiona, ponieważ nie grał m.in. Vidic, który na jednym, z treningów doznał jakiegoś urazu (jak wiadomo). Co do meczu - Argentyna miała ogromną przewagę, o czym świadczą zdobyte bramki, konstruowali piękne akcje, grali zespołowo, ten mecz przekonał mnie w pewnym sensie do tego, że Argentyna jest jednym z głównych faworytów do wygrania pucharu.

Holandia - Wybrzeże Kości Słoniowej

Poraz kolejny WKS zagrał bardzo dobrą piłkę, jednak ponownie nie zdołali strzelic wystarczająco tyle bramek, aby chociaż zdobyc ten jeden punkt. Holandia znowu zdobyła szybko prowadzenie, później jeszcze próbowała podwyższy wynik, jednak nic z tego, za mało było gry zespołowej. Afrykanie byli blisko, ale znowu, przynajmniej wnioskując po wyniku, okazali się gorsi. Ja mam dwie strony patrzenia na ten rezultat.
16-06-2006 21:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Argentyna - Serbia i Czarnogóra
Meastria Argentyny, chociaż Serbia nie stawiała żadnego oporu. Południowcy zapewnili sobie wyjście z grupy śmierci w świetnym stylu, wspaniale poukaładany zespół, urasta do największego faworyta Mundialu.

Holandia - WKS
Powiem jedno: Drogba to największy bezmózg wśród piłkarzy!
:evil: Jak tylko sobie przypominam to wejście w van der Sara to mnie "coś" strzela Tongue Słaba gra Oranje, bladziutko wypadają na tle Gabiego i spółki, trzeba jednak odnotować gola Ruuuuuuuuuuuuuuuuda, bramka w jego stylu, ciekawe, czy jeszcze takie trafienia w wykonaniu RvN zobaczymy na OT :roll:

Meksyk - Angola
:roll: Kaszana...najgorszy mecz na MŚ :roll: Niby dobry Meksyk zagrał tak bezbarwnie, że aż wymiotować się chciało. Oby już nie było takiego meczu na Mistrzostwach.
16-06-2006 22:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Bardzo jest mi szkoda WKS, po pierwszym meczu po cichu liczyłem, że są wstanie sięgnąć po mistrzostwo swiata, ale raz, ze maja za malo rutyny, dwa, ze nie mieli szczescia. W meczu z Holendrami tez sedzia byl stronniczy ponoc, opieram sie na opiniach internautów, bo niestety samego meczu nie moglem dzis obejrzec.
16-06-2006 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Meksyk - Angola

Mecz oglądałem urywkami, więc dużo o nim powiedzieć nie mogę, oglądałem jakieś ostatnie 15 minut, wywnioskowałem z nich, że Meksyk miał chyba większą przewagę od Angoli, ale także większą nieskuteczność. Rafael Marquez trafił z wolnego w słupek, a pod koniec meczu również piłka po strzale jedngo zawodnika z Meksyku trafiła w "aluminium". Niestety, ten wynik nie był dla mnie radością, ponieważ zepsół mi on kupon :roll:
16-06-2006 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #85
 
Meksyk 0-0 Angola
Mozna powiedziec sensacja. Debiutant remisuje z dosyc dobra, ułozona druzyną. I na dodatek druzyna z Afryki grała ostatnie 20 czy 15 min w 10. Historyczny punk zdobyła Angola. Oby za 4 lata na Mundialu w RPA druzyny z Czarnego Lądu pokazały duzo wiecej, bo graja czasami ciekawie. Bravo Angola :!:

amor patriae nostra lex
17-06-2006 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Drogba nie może tyle strzelać, co w Chelsea, to próbuje zabłysnąć w inny sposób - chamski. Ogólnie WKS walczyło do końca i czasami nawet przejmowali inicjatywę (!), ale jednak brak tego doświadczenia i ogrania dał zwycięstwo Holendrom. Ich zespół to zgrany kolektyw i jeszcze kilka takich imprez, a będą mogli stanowić prawdziwe zagrożenie dla europejskich reprezentacji! Meksyk po dobrym początku spuścił nieco z gazu i dał sobie urwać punkt Angoli, co może graczom z Ameryki nieco odciąć skrzydła, a przypomnę, że teraz grają najważniejszy mecz - z Portugalią. Dzisiaj Ronaldo zaprezentował się z dobrej strony - strzelał, biegał i w końcu zdobył gola (karny). W piątej minucie doliczenonego czasu gry mógł strzelić drugą bramkę, gdyby nie wyleciał za prędko zza pleców obrońców (spalił). A szkoda Wink

Czesi na razie przegrywają z Ghaną 1-0, co jest ogromną niespodziankę. Czyżby brak Koller'a aż tak zdołował i osłabił naszych południowych sąsiadów?

capo di tutti capi

MUSC PL
17-06-2006 17:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #87
 
Portugalia - Eran

Ronaldo strzelil karniaka a tak to ble ble ble

Ghana - Czechy

Swietne spotkanie,zasłużone zwycistwo druzyny afrykanskiej!
Czesi nie mieli pomyslu na strzelenie bramki,a Ghana mogła wsadzic z 5 gdyby nie Petr Ceh! Ciekawa sytuacja w tej grupie,podobała mi sie bardzo gra Mountariego ktory wyrazil chec gry w United :!:
17-06-2006 18:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #88
 
Portugalia 2-0 Iran
Były tylko 2 ciekawe momenty w ty meczu, bramki. Ładnie Ronaldo, nabił mi pkt na Fantasy Premierleague Smile

Czechy 0-2 Ghana
Historyczne pkt dla nich. Afrykanczycy maja jeszce szanse wyjsc z grupy, jesli wygraja z USA - trudno bedzie, a Włosi wygraja lub zremisuja z Czechami. Ciekawie by było jakby Ghana wyszła z grupy.

amor patriae nostra lex
17-06-2006 19:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
USA - ITALIA

Remis 1:1,trzy czerwone kartki :!: Prawdziwa Bitwa ! ale taki wynik mnie satysfakcjonuje gdyz jeszcze kazdy moze wyjsc z tej grupy,tak wiec ostatnie mecze zapowiadaja sie ciekawie :mrgreen:
17-06-2006 21:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Portugalia - Iran

Tego meczu w ogóle nie oglądałem, widziałem tylko bramki z tego spotkania, ładnie strzelił Deco, kolejny piękny gol na Mistrzostwach Świata z dystansu, no i wreszcie strzelił gracz Manchesteru United, Cristiano Ronaldo. Co prawda z rzutu karnego, no ale zawsze jest 8)

Czechy - Ghana

Trzeba powiedzieć, że w tym meczu padła nie mała niespodzianka. Ghanijczycy zagrali bardzo dobrze, gdyby nie Cech w bramce Czech (yeah, rym wyszedł Tongue ) to Ghana mogła wygrać jeszcze wyżej, no i jeszcze ten niewykorzystany rzut karny przez Gyana. Bardzo podobała mi się gra drużyny z Afryki, gdyby nie ta czerwona kartka Ujfalusi może Czesi zagrali by lepiej. Oby więcej takich meczy.

Włochy - USA

Wielka mordownia na boisku, o czym świadczą pokazane 3 czerwone kartki przez sędziego. Teraz można się kłócić, czy arbiter słusznie "wyrzucał" piłkarzy z boiska, może w debiucie sędziowania na MŚ chciał się pokazać :?: To na razie zostawię. Mecz był również ciekawy, przynajmniej ja takie wrażenie odniosłem, dużo zmarnowanych sytuacji z jednej i drugiej strony. Zaccardo miał pecha przy wybijaniu tej piłki, na pewno nie robił tego celowo, aby wbić piłkę do własnej bramki Tongue
18-06-2006 12:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości