Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wayne Rooney
adriano_mchw Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Wg mnie Rooney jest obecnie najlepiej grającym graczem w Manchesterze. Aż się chce patrzeć jak ten chłopak walczy an boisku do ostatniej kropli potu Smile
26-04-2006 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #17
 
Rooney w tym sezonie jest zdecydowanie naszym najlepszym zawodnikiem! Reszta zostaje w tyle!
Takich zawodnikow nam wlasnie potrzeba - ambitnych! Walecznych! Swietnie wyszkolonych! Nie watpliwie bedzie on jedna z najwiekszych gwiazd nadchodzacych MŚ !
27-04-2006 15:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
adzinho Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
Moim zdaniem sobie poradzi na MŚ !

Choć znajac Roo bedzie tesh wspomagał 2 linie jak w MU !

...ale przeciesz w Anglii sa Lampardy i Gerrardy tak wiec moze poraz 2 w karieze ( poza Evertonem )zagra w napadzie bez chasania za innych
28-04-2006 12:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
adzinho napisał(a):Moim zdaniem sobie poradzi na MŚ !

Według wielu Wayne Rooney jest typowany jako prowadzący grę reprezentacji Anglii. Sir Bobby Charlton twierdzi, że Roo to wielka gwiazda, która poprowadzi swoją drużynę na Mistrzostwach Świata w Niemczech do finału i wygrania turnieju.

Manchester United
28-04-2006 18:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
mich_gier963 napisał(a):Według wielu Wayne Rooney jest typowany jako prowadzący grę reprezentacji Anglii. Sir Bobby Charlton twierdzi, że Roo to wielka gwiazda, która poprowadzi swoją drużynę na Mistrzostwach Świata w Niemczech do finału i wygrania turnieju.
A wg Ciebie :?: Wink Wink

Rooney to przyszłość nie tylko United, ale także reprezentacji, o czym wszyscy dokładnie wiemy. Są z nim różnego rodzaju problemy (czerwien w LM, plotka o zadłużeniu, uczęszczaniu do agencji towarzyskich). Nie wiadomo, ile w tych plotkach prawdy, ale mimo niepewności, co do autentyczności tych zdarzen wg mnie nie wpływają one pozytywnie na jego postawa w świecie piłki. Jakiś czas temu Roo podpisał kontrakt z wydawnictwem w sprawie jego książek. Ciekawi mnie to, jak on napisze i jakiej jakości te swoje autobiografie.
28-04-2006 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mikuś Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 2
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Rooney to nie oszlifowany diament. Jak go oszlifują to będzie nie zastąpiony w ManUtd i reprezentacji Angli
28-04-2006 19:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
mikuś napisał(a):Rooney to nie oszlifowany diament. Jak go oszlifują to będzie nie zastąpiony w ManUtd i reprezentacji Angli

A mnie sie jednak wydaje, ze on jest juz "oszlifowany", dlatego poniewaz Rooney w kazdym meczu wyroznia sie swietna gra, super podaniami i wracaniem pod wlasne pole karne, Rooney powinien dac sobie rade na Mistrzostwach swiata, dlatego ze w takim dobrym klubie jakim jest Manchester potrafi grac pod presja i na wielkim luzi, jedo jedynym minusem jest agresja i moze on w kazdym nawet najmniej oczekiwanym momencie oslabic swoj zespol
29-04-2006 07:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
mikuś napisał(a):Rooney to nie oszlifowany diament. Jak go oszlifują to będzie nie zastąpiony w ManUtd i reprezentacji Angli

Chlopie czy Ty masz pojecie o czym Ty gadasz? "nie oszlifowany"? Rooney, pomimo to, ze ma dopiero 19 lat, jest juz jednym z najlepszych zawodnikow na swicie. Oszlifowany to on juz byl w wieku 17-18 lat, jak zachwycal wszytskich w Evertonie.
Uwazam, ze ten zawodnik ma, naprawde, wspaniala przyszlosc przed soba. On i Cris beda potega i podstawa United :!:
29-04-2006 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mich_gier963 Offline
Member
***

Liczba postów: 69
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
No i niestety w dzisiejszym meczu z Chelsea Londyn nasza kochana gwiazda - Wayne Rooney złamała nogę. Oczywiste jest, że nie zagra do końca sezonu a jego występ na Mistrzostwach Świata jest niepewny. Szkoda...bardzo szkoda. Jeszcze 3:0 do tyłu. Takiego piłkarza jest szkoda, życzę mu szybkiego powrotu do gry.

Manchester United
29-04-2006 14:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zyczyc to ty mu mozesz na swieta, ale ja mam niestety tego pecha, bo ogladalem mecz na zywo i widizalem meki Rooneya, ale podobalo mi sie zachowanie zawodnikow i kibicow na stadionie Stamford Bridge, ktorzy gdy znoszono na noszach oklaskiwali go i widac bylo, ze sie denerwuja i boja o to, ze ich szanse na Mistrzostwach Swiata stopnialy o okolo 50%.
29-04-2006 14:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Myśle jednak ze nie ma sie co narazie przejmować, musimy poczekać cos do 19 na komunikat ze szpitala, kontuzja nie wyglądała wcale tak grożnie, ja jestem pełen optymizmu i mysle ze Rooney jednak pojedzie na MŚ, pamietam jak Smudge skręcił sobie kostke, wtedy wyglądało to kilka razy gorzej. Jestem pełen optymizmu...

Under The Boardwalk - United Warriors
29-04-2006 15:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Smutna informacja, która dociera do mnie tutaj na forum, od was. Bardzo źle z nim jest? Lekarze się odzywali? Byłaby to wielka szkoda dla reprezentacji, bo MŚ za niewiele ponad miesiąc, a jeżeli Roo nie zdoła się wykurowac, to tak jak ktoś wcześniej napisał ich szanse na sukces trochę maleją. Sad
29-04-2006 15:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
Jeszcze nie wiadomo czy Rooney złamał nogę, a moze po prostu skręcił, diagnoza jeszcze nie jest pewna za szybko zeby to określić ! Ale wyglądało to bardzo nieciekawie...

"Napastnikowi Manchesteru United prawdopodobnie odnowił się uraz prawej stopy, jakiego doznał w ćwierćfinale Euro 2004 z Portugalią. Według wstępnych diagnoz, występ Rooneya w finałach mistrzostw świata (początek za 41 dni) stoi pod znakiem zapytania"

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 15:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
nervix Offline
Member
***

Liczba postów: 75
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Maryc napisał(a):Lekarze się odzywali? B

|Tak jak powiedzial Wojtek - poczekajmy do okolo 19. i wyedy sie prawdopodobnie dowiemy od lekarzy co sie z nim dzieje. Ja kompletnie nie wiem co o tym myslec, gdy to widzialem wygladalo okropnie, ale to co napisal Wojtek dalo mi do myslenia, moze nie jest az tak strasznie jak to wygladalo, trzeba po prostu cierpliwie czekac na wypowiedzi lekarzy.
29-04-2006 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Ferguson w wywiadzie pomeczowym powiedział, że kontuzja Rooney'a wygląda bardzo groźnie, ale wstępne informacje podają dopiero po powrocie do Manchesteru.

3maj sie ROO !

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości