Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #931
 
Ok, tylko oni siebie też niech nie wkładaja do jednego worka

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
23-07-2008 20:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #932
 
Tak czy owak,atmosfera wokół klubu nie jest najlepsza a mecze przypominają sparingi.Zapewne piłkarze Legii woleli by grać przy pełnych trybunach i głośnym dopingu kibiców.

Zostawmy już Legię w spokoju bo w tej chwili są ważniejsze sprawy :wink:

Jutro czyli w czwartek dowiemy się czy ekstraklasa rozpocznie rozgrywki w piątek.Po decyzji Trybunału Arbitrażowego ds.Sportu przy PKOL,Zagłębie Lubin zagra ostatecznie w ekstraklasie a Widzew Łódź w 1 lidze.Tak więc Arka Gdynia aż przez 2 dni była w najwyższej klasie rozgrywkowej.Prawdopodobnie 26 i 30 lipca zostaną rozegrane baraże pomiędzy Piastem Gliwice a Jagiellonią Białystok,wszystko ze względu na to że od decyzji o degradacji,prawdopodobnie z pozytywnym skutkiem odwoła się również Korona.

No cóż,jedno wielkie kuriozum ale takie czasy nastały i musimy się z tym pogodzić.

CONCILIO ET LABORE
23-07-2008 22:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #933
 
Danny93 napisał(a):No cóż,jedno wielkie kuriozum ale takie czasy nastały i musimy się z tym pogodzić.
Link

Ja się obawiam tylko jednego. Oby tylko nie powtórzyła się sytuacja sprzed roku z Zagłębiem Sosnowiec, które po 1,2 kolejkach zdegradowali ... Liga zaczyna się jutro, a w zasadzie nie wiadomo...jeszcze ma być grany baraż Jaga-Piast syf syf i jeszcze raz syf. Jeszcze gdzieś słyszałem, że Korona może wrócić ...

Od zakończenia ligi było bardzo dużo czasu żeby się z tym uporać i porządnie załatwić tę sprawę, ale przecież lepiej dalej się kompromitować i "załatwiać" wszystko na ostatnią chwilę...

PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN

[Obrazek: sorryvk6.gif]
23-07-2008 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #934
 
Sorry, może ja się nie znam, ale ten syf jest spowodowany decyzją Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim, a ten chyba z PZPN niewiele ma wspólnego. Co PZPN miał zrobić, skoro ten trybunał uznał, że zespoły nie powinny być zdegradowane? Jeśli nie przywróciłby ich do ekstraklasy/1 ligi to jego decyzja zostałaby uznana za bezprawną...
24-07-2008 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #935
 
HAŃBA! Smile

Dzisiaj w przeglądzie sportowym piszą dużo o tym, a dyrektor Canal Plus wyjebał najlepiej: "przełóżmy całą kolejkę, by ludzie nie mieli jej za nieprofesjonalną." Big Grin

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-07-2008 11:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #936
 
Pejter napisał(a):Sorry, może ja się nie znam, ale ten syf jest spowodowany decyzją Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim, a ten chyba z PZPN niewiele ma wspólnego. Co PZPN miał zrobić, skoro ten trybunał uznał, że zespoły nie powinny być zdegradowane? Jeśli nie przywróciłby ich do ekstraklasy/1 ligi to jego decyzja zostałaby uznana za bezprawną...
1. PZPN może nie zaakceptować decyzji Trybunału, ale to dałoby by podstawy (jakby ich było mało) do zawieszenia zarządu PZPN. Więc wszystko jasne.

2. Poza tym karę wymierzył PZPN i do chuja wacława powinien znać własne przepisy, które mówią o przedawnieniu kary. To jest coś niebywałego. Orzekają karę o degradacji, nie patrząc na przepis mówiący o przedawnieniu. A Trybunał to warcholstwo znalazł i nic innego nie mógł zrobić tylko podjąć taką decyzję.

Na decyzję czeka jeszcze wniosek Korony i jeśli sędziowie będą kierować się tymi samymi przepisami to Ekstraklasa zostanie Koronie zwrócona. Zagłebiu anulowali grzechy z sezonu 2004/05 a Korona zarzuty ma za sezon 2003/04 więc sprawa wydaje się oczywista.

Jedno nie ulega wątpliwośći. Ten syf, ten burdel jest w 100% winą PZPN. Z tej racji cały zarząd powinien podać się do dymisji.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-07-2008 12:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #937
 
Decyzję o przywróceniu Zgłębia i Widzewa do odpowiednio ekstraklasy i 1 ligi podjął wydział PZPN do spraw nagłych,więc wina jest po stronie związku co nie zmienia faktu że wyrok tego Trybunału jest absurdalny.Jeden pan Bóg wie czy aby na pewno w całej sprawie znów nie doszło do korupcji bo Widzew był jakoś dziwnym trafem bardzo pewny tego że nie spadnie do 2 ligi.

Miało być normalnie tymczasem syf jest niewiarygodny,zastanawia mnie też co teraz czują szefowie Górnika Łęczna czy Zagłębia Sosnowiec,kto wie czy nie będzie kolejnych procesów z udziałem tych klubów które wcześniej zostały zdegradowany,być może zaczną się procesy o odszkodowania,no bo przecież taki Górnik Łęczna zapewne stracił sporo pieniędzy przez degradację a inne kluby które mają te same grzechy nie zostały adekwatnie ukarane.Także syf jest potężny ale może być jeszcze większy.


WoLaK napisał(a):Ten syf, ten burdel jest w 100% winą PZPN. Z tej racji cały zarząd powinien podać się do dymisji.

Jakiś czas temu Jan Tomaszewski który niemal zawsze denerwuje mnie,ewentualnie rozśmiesza swoją super konstruktywną krytyką powiedział że PZPN przypomina mu źle działający burdel a jeśli burdel nie przynosi zysków to nie wystarczy przemalować ścian i poprzesuwać łóżka w inne miejsca po prostu trzeba zmienić panienki...

Tym razem nie pozostaje nic innego jak zgodzić się panem Janem.

PZPN - 1 kolejka ekstraklasy zgodnie z planem zacznie się jutro.

Rusko - ekstraklasy startuje za tydzień.

:lol:

CONCILIO ET LABORE
24-07-2008 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
toczokick Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 18
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 0
Post: #938
 
Bagno bagno bagno! to jest kurwa skandal!Zaglebie w ekstraklasie no kurwa!! KIBICE WOLA BIC SIE I DEMOLOWAC STADION NIZ OGLADAC TAKIE BAGNO !!!!JEBAC PZPN!!!!!
24-07-2008 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #939
 
moze zadam pytanie na niskim poziomie, ale mozecie mi powiedziec kto wlasciwie gra w tej "EKSTRAKLASIE" ?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
24-07-2008 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #940
 
Red napisał(a):moze zadam pytanie na niskim poziomie, ale mozecie mi powiedziec kto wlasciwie gra w tej "EKSTRAKLASIE" ?

Dokładniejszą odpowiedź uzyskasz jeśli spytasz o przybliżoną datę końca świata.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
24-07-2008 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #941
 
Jak słuchałem dziś w TVN 24 tej baby z Trybunału Arbitrażowego ds.Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim to mnie krew zalewała.

Znów możemy się przekonać że w PZPN-ie pracują ludzie niekompetentni.Ja też bym chciał aby jak w każdym cywilizowanym kraju rozgrywki ligowe zaczęły się zgodnie z planem ale na Boga!jak ekstraklasa może grać przy takim syfie?dopóki wszystko nie zostanie jako,tako posprzątane i uporządkowano nie można rozpoczynać sezonu bo liga w której wiadomo że nic nie wiadomo nie miałaby najmniejszego sensu po za tym nie można dopuścić by powtórzyła się sytuacja z poprzedniego sezonu kiedy "chwilę" po rozpoczęciu rozgrywek dowiedzieliśmy się że Zagłębie Sosnowiec niezależnie od miejsca w końcowej klasyfikacji i tak zostanie zdegradowane.No i oczywiście nie można zapomnieć o dodatkowych,nieplanowanych kosztach dla Canal+ i spółki Ekstraklasa S.A.

CONCILIO ET LABORE
24-07-2008 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #942
 
Danny93 napisał(a):Jak słuchałem dziś w TVN 24 tej baby z Trybunału Arbitrażowego ds.Sportu przy Polskim Komitecie Olimpijskim to mnie krew zalewała.
Ale Danny zrozum, że wina nie leży po jej stronie. Trybunał Arbitrażowy orzeka na podstawie przepisów PZPN`u, które są dziełem PZPN`u. One (babki z trybunału) tylko wydają wyrok na mocy tego prawa, bo inaczej zrobić nie mogą. Nie można obwiniać sędziego za to, że prawo jest złe.
Wczoraj w magazynie 24 godziny była też dyskusja na ten temat i kobieta z trybunału powiedziała, że być może wszystko zostanie rozpatrzone w przyszłym tygodniu. Bez komentarza pozostawię kretyńskie wypowiedzi Koźmińskiego i Tomaszewskiego.

Podobnie jak Danny, uważam że Ekstraklasa S.A. i Canal + podjęli bardzo dobrą decyzję odwołując pierwszą kolejkę. Ale PZPN swoje,oni mają swoje racje, swój świat ...

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-07-2008 08:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #943
 
Ja to już nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Generalnie wiem, że nic nie wiem. Canal + i Ekstraklasa S.A. dają kase więc jeśli mówią, że rozpocznie się liga za tydzień to tak jest. No, ale w sumie to dalej nie wiem, jak to już wcześniej wspomniał Red- kto w tej lidze zagra. Podobno jeszcze mają być baraże Jagiellonii z którymś "beniaminkiem" (o ile mogę użyć takiego stwierdzenia do zespołu, który jest już w pierwszej lidze jednocześnie w niej niebędąc).

P.S. Tylko jak tu teraz robić skład na Wygraj Ligę jak nie wiadomo kto i kiedy w lidze zagra

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
25-07-2008 09:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #944
 
Cytat:P.S. Tylko jak tu teraz robić skład na Wygraj Ligę jak nie wiadomo kto i kiedy w lidze zagra

To proste.Wybieraj zawodników z klubów,którzy są pewni gry w ekstraklasie. :wink:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
25-07-2008 10:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #945
 
marcelo napisał(a):Podobno jeszcze mają być baraże Jagiellonii z którymś "beniaminkiem" (o ile mogę użyć takiego stwierdzenia do zespołu, który jest już w pierwszej lidze jednocześnie w niej niebędąc).

Z Piastem Gliwice :wink: który po zakończeniu sezonu w 2 lidze był w ekstraklasie,później okazało się że będzie musiał grać baraże z Jagiellonią za kilka dni piłkarze z Gliwic otrzymali wiadomość że ostatecznie baraży nie będzie a teraz wychodzi na to że baraże jednak będą ale to jeszcze nie wiadomo na 100%

Oto najlepszy przykład chaosu jaki ostatnimi czasy zapanował w polskiej piłce.


WoLaK napisał(a):Ale Danny zrozum, że wina nie leży po jej stronie. Trybunał Arbitrażowy orzeka na podstawie przepisów PZPN`u, które są dziełem PZPN`u. One (babki z trybunału) tylko wydają wyrok na mocy tego prawa, bo inaczej zrobić nie mogą. Nie można obwiniać sędziego za to, że prawo jest złe.

Od 2007r. przepisy FIFA i polskiego prawa,mówią o tym że korupcja w sporcie się nie przedawnia.Problem w tym że przewinienia Zagłębia i Widzewa miały miejsce przed wprowadzeniem owych przepisów.Nie wiem dokładnie jakie były wcześniejsze przepisy,ale przewinienia Arki Gdynia,miały miejsce mniej więcej w tym samym czasie co Zagłębia Lubin i Widzewa a wyrok został wydany rok z mniejszym czy większym hakiem wcześniej.Sytuacja jest niewiarygodnie zagmatwana,jako przyszły student prawa pewnie patrzysz na to głównie ze strony prawnej i masz do tego pełne prawo ale pozostaje jeszcze kwestia czysto moralna.Te dwie panie chyba nie zdają sobie sprawy z tego jakie zamieszanie wprowadziły do polskiego futbolu.Wspomniana już Arka Gdynia zapowiada odwołania do różnorakich trybunałów a nawet bojkot tej "zasranej ligi".

Sam nie wiem jak na to wszystko patrzeć :roll:

CONCILIO ET LABORE
25-07-2008 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości