Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #946
 
Dlatego szkoda mi Piasta bo to klub z miasta, w ktorym sie ucze i wolałbym, żeby jednak grali w Ekstraklasie, zawsze fajnie jest miec w poblizu jakąs druzyne w najwyzszej klasie rozgrywkowej, chociaz w zasadzie na slasku ich nie brak

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-07-2008 11:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #947
 
W tym kraju wszystko zawsze musi być popierdolone. Po co się PKOL w ogóle wtrąca? Można się tylko domyślać. Korupcja taka sama jak w przypadku wcześniej degradowanych klubów, ale wówczas PKOL jakoś taki mądry nie był i degradacje dochodziły do skutku... no ale wtedy zaangażowany nie był KGHM...skandal niesłychany


Ja nie wiedziałem wczoraj czy się śmiać czy płakać, jak rozmawiając przez telefon i ustalając godzine jutrzejszego wyjazdu na Reymonta, słyszałem z jednej strony, że meczu nie ma (pan Rusko) a z drugiej, że mecz jest (pan Koźmiński)...takie coś tylko u nas

A cieszy się Wisła, która nie podzieli już losu Groclinu z poprzedniego roku... tak to Ruch by tego na 95% nie przegrał, a teraz to nie wiadomo jak będzie i czy w ogóle będzie
25-07-2008 11:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #948
 
Danny93 napisał(a):ale pozostaje jeszcze kwestia czysto moralna.Te dwie panie chyba nie zdają sobie sprawy z tego jakie zamieszanie wprowadziły do polskiego futbolu
Panowie bez utopii. Nie ma żadnej kwestii moralnej. Nie ich wina ,że PZPN ma taki burdel, że nie wie nawet jakie prawo obowiązuje.
Gdyby wcześniej spojrzeli na te przepisy sytuacja wyglądałaby inaczej.


Ale co w tym wszystkim jest najlepsze. PZPN wcale nie musi zaakceptować wyroku trybunał arbitrażowego ! Więc skoro Pan Koźmiński tak buńczucznie się wypowiada i krytykuje ten wyrok to niech się PZPN się do niego nie zastosuje. Ma do tego prawo.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-07-2008 11:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #949
 
A o jakie przepisy chodzi, bo ja nie wiem?
25-07-2008 11:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #950
 
WoLaK napisał(a):Ale co w tym wszystkim jest najlepsze. PZPN wcale nie musi zaakceptować wyroku trybunał arbitrażowego ! Więc skoro Pan Koźmiński tak buńczucznie się wypowiada i krytykuje ten wyrok to niech się PZPN się do niego nie zastosuje. Ma do tego prawo.

Pewnie jak już wcześniej napisałeś boją się zawieszenia ale gdyby sprzeciwili się decyzji Trybunału Arbitrażowego to wreszcie pokazali by jaja i w moich oczach sporo by zyskali.


Maciek napisał(a):A o jakie przepisy chodzi, bo ja nie wiem?


Danny93 napisał(a):Od 2007r. przepisy FIFA i polskiego prawa,mówią o tym że korupcja w sporcie się nie przedawnia.Problem w tym że przewinienia Zagłębia i Widzewa miały miejsce przed wprowadzeniem owych przepisów.

:wink:

CONCILIO ET LABORE
25-07-2008 13:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #951
 
A po ilu latach wcześniej się przedawniała korupcja/oszustwa w sporcie?
I dlaczego MKOL, który jest przełożonym dla PKOL, odbiera po długich latach medale olimpijskie sportowcom,gdzie ponoć przedawnienia nie ma?
25-07-2008 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #952
 
Maciek napisał(a):A po ilu latach wcześniej się przedawniała korupcja/oszustwa w sporcie?

Oto odpowiedź na twoje pytanie:


Kod:
W ocenie trybunału dowody korupcyjne nie były wystarczające, aby ukarać Widzew tak surową karą. Naszym zdaniem sprawa uległa już przedawnieniu, ponieważ zarzuty dotyczyły wydarzeń sprzed lipca 2005 roku - uzasadniała przewodnicząca trybunału Romana Troicka-Sosińska.

Wówczas obowiązywał przepis o przedawnieniu przestępstwa po dwóch latach. Dopiero uchwała PZPN z 10 maja 2007 roku w sprawie przedawnienia przewinień dyscyplinarnych w polskiej piłce nożnej zmieniła tę sytuację. Wprowadzono zapis, że: "Nie ulegają przedawnieniu przewinienia dyscyplinarne dotyczące korupcji w piłce nożnej".

CONCILIO ET LABORE
25-07-2008 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
kapszti Offline
Member
***

Liczba postów: 152
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #953
 
może byście porozmawiali o piłce nożnej a nie jej złodziejskiej odmianie... Co do nowego sezonu (o ile sie zacznie i kiedy) to myślę że w tym sezonie o mistrzostwo będą walczyć Wisła, Legia, Lech jeżeli chodzi o miejsca 4-6 stawiam na Polonię W, Górnik, Cracovię, do spadku typowałbym Piast, Polonię B, Jagiellonię, ŁKS w moim przekonaniu reszta beniaminków Arka, Lechia, Śląsk będą walczyć z GKS B, Odrą , Ruchem o środek tabeli. Sezon zapowiada się ciekawie i mam nadzieję tak jak i wszyscy że PZPN ani Ekstraklasa nie nie przeszkodzą w walce
26-07-2008 08:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #954
 
Cracovia?????? Jak Ruch będzie po tym sezonie za Cracovią to Cracovia zdobędzie mistrzostwo
28-07-2008 11:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #955
 
kapszti napisał(a):Co do nowego sezonu (o ile sie zacznie i kiedy) to myślę że w tym sezonie o mistrzostwo będą walczyć Wisła, Legia, Lech

Już nie mogę doczekać się momentu kiedy wreszcie ruszy nasza ekstraklasa,przede wszystkim dlatego że niesłychanie pasjonująco zapowiada się w tym sezonie walka o mistrzostwo.

Wisła,mimo że letnie okienko transferowe przespała całkowicie,wciąż ma bardzo silny skład.Za to znacznie wzmocniły się Legia i Lech.Na bank nie powtórzy się historia z minionego sezonu,gdy Wisła już jesienią mogła się cieszyć z końcowego zwycięstwa i na 95% czeka nas wyścig trzech koni,w którym będę kibicował poznańskiej lokomotywie.Dlaczego?

1-wspaniałym kibicom z Bułgarskiej,po wielu latach niepowodzeń należy się sukces.

2-nigdzie indziej w Polsce,nawet w Warszawie i w Krakowie nie ma tak dobrej koniunktury na futbol jak w Poznaniu.Na każdy mecz przychodzi po kilkanaście tysięcy ludzi a jeśli tylko pojemność obiektu się zwiększy to i liczba kibiców na trybunach jeszcze wzrośnie.Lech powinien stanowić wzór dla wszystkich polskich klubów pod względem marketingu.Duże zainteresowanie ze strony kibiców i widowiskowa gra powodują także spore wpływy ze sprzedaży praw medialnych.W stolicy Wielkopolski czuć zachodni wiatr.Nieprawdaż?

3-tytuł mistrzowski to jedyne godne uhonorowanie kariery Piotra Reissa.Żaden zawodnik w Polsce nie zasługuje na mistrzostwo tak jak Reksio.

Franciszek Smuda wreszcie skomponował zespół,który jest w stanie powalczyć o tytuł.Po za bramką,praktycznie na każdej pozycji jest konkurencja,bardzo mądre letnie wzmocnienia sprawiają że hasło rzucone przez Jacka Rutkowskiego w poprzednie wakacje-"idziemy na majstra",w tym sezonie może nie okazać się tylko mrzonką,lecz jak najbardziej racjonalną oceną sytuacji.

Jeszcze a propos Kolejorza,to panu Rafałowi Murawskiemu radzę by po zakończeniu kariery zainteresował się chirurgią :wink:

CONCILIO ET LABORE
01-08-2008 00:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #956
 
Danny93 napisał(a):.Po za bramką,praktycznie na każdej pozycji jest konkurencja,

Ale nie długo ta konkurencja moze sie pojawić.Na testach w Lechu obecnie przebywa Ivan Turina.Był gracz Dinama Zagrzeb z którym był mistrzem Chorwacji i zdobył Puchar tego kraju,broniąc w większości meczów.W reprezentacji Chorwacji zagrał 1 raz w meczu z...Hongkongiem :lol:.Potem nieoczekiwanie odszedł do Skody Xanthi i rozegrał tam ledwie 8 meczy.Podobno spodobał się sztabowi szkoleniowemu Kolejorza :wink:.

Ivan Turina

Urodzony: 3-11-1980, Zagrzeb

Wzrost: 197 cm

Waga: 98 kg

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
01-08-2008 08:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #957
 
WoLaK napisał(a):Ale co w tym wszystkim jest najlepsze. PZPN wcale nie musi zaakceptować wyroku trybunał arbitrażowego ! Więc skoro Pan Koźmiński tak buńczucznie się wypowiada i krytykuje ten wyrok to niech się PZPN się do niego nie zastosuje. Ma do tego prawo.

Owszem. Ma takie prawo, ale pozostaje jedno ale... Wtedy do PZPN wejdzie kurator. Niby dobra - sluchac sie go nie musze, ale UEFA i FIFA nie lubi takich sytuacji i mogłaby nas w ostatecznosci nawet wyrzucic ze swoich federacji. A tego raczej bysmy nie chcieli. Dlatego (niestety) PZPN musi sie sluchac Trybunału Arbitrazowego.

amor patriae nostra lex
01-08-2008 16:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #958
 
Ostatnio byłem pozbawiony takich udogodnień jak internet czy prasa. Mógłby mi ktoś powiedzieć kiedy startuje nasza liga, ile klubów w niej gra ?

Szukam tych informacji, ale na każdym serwisie jest napisne inaczej.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
03-08-2008 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #959
 
Ile druzyn zagra dowiemy sie w czwartek lub piatek, bo własnie w czwartek Trybunał Arbitrazowy zadecyduje czy decyzje degradacji odnosnie Korony i Zagłebia Lubin maja byc potrzymane czy anulowane. Jak mówi PZPN liga na 100% rusza w piatek. Nie wiadomo tylko w jakim skladzie. Zaczynamy od 3 kolejki. Ja juz bilet na Lech - Bełchatów mam, wiec mam nadzieje, ze nie odwołaja znowu...

amor patriae nostra lex
04-08-2008 10:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #960
 
Przede wszytskim dzien dobry po przerwie Wink

Mam nadzieje, ze ten burdel w koncu sie skonczy i ruszymy z ta liga.

Cytat:Ja juz bilet na Lech - Bełchatów mam, wiec mam nadzieje, ze nie odwołaja znowu...

Ja tez sie wybieram, ale biletu jeszcze nie mam zeby sie znowu nie przejechac, bo na mecz z Odra tez mialem i wyszlo jak wyszlo :roll:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
04-08-2008 21:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości