Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orange Ekstraklasa
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #961
 
zaga92 napisał(a):Ja tez sie wybieram

Ja też sie wybieram.


zaga92 napisał(a):zeby sie znowu nie przejechac

Nie przejedziesz sie bo liga już zaczyna teraz.Dziś decyzja w sprawie tych drużyn aby.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
06-08-2008 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #962
 
Zagłebie i Korona zdegradowane. Smile Trybunał Arbitrazowy podjął decyzje opierajac sie na piłkraskim prawie miedzynarodowym, gdzie jest wyraźnie zaznaczone, ze korupcja się nie przedawnia. Wreszcie koniec tego burdelu....

amor patriae nostra lex
06-08-2008 15:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #963
 
Siekiera to wymysł, a Górnik Zabrze jest c****wy i derbów zorganizować dobrych nie potrafi
07-08-2008 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #964
 
No i pechowa inaguracja Lech Poznan. Nie wiem co powiedziec, bo jestem ostro wkur*****. Z przebiegu meczu na pewno nie zasluzylismy na porazke. Do przerwy powinno byc 3:0 gdyby tylko skutecznosc byla wyzsza. Zreszta sam Rengifo zmarnowal 2 setki. I potem to niezmierne szczescie GKSu. Wlasciwie w bramkach jest troche winy Kotora, troche obrony. A gol samobojczy to juz kumulacja calego pecha z dzisiejszego wieczoru. W statystykach Lech oddal 5 celnych strzalow przy 2 Belchatowa. I gdzie tu sprawiedliwosc?

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
08-08-2008 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #965
 
Po meczu Lecha nasuwa sie mi jeden komentarz, a raczej dwa:

"PZPN! PZPN! Je***, je*** PZPN!"

oraz

"Je*** sędziego! I cała rodzine jego!"

Po tego pana powinna zgłosic prokuratura z Wrocławia....

amor patriae nostra lex
08-08-2008 23:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #966
 
hihihihihihi leszki 8)

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
09-08-2008 09:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #967
 
Zashi napisał(a):Po meczu Lecha nasuwa sie mi jeden komentarz, a raczej dwa:

Mi sie nasuwa jeden, ale troszke inny:

Niewykorzystane sytuacje sie mszcza :wink:


zaga92 napisał(a):W statystykach Lech oddal 5 celnych strzalow przy 2 Belchatowa. I gdzie tu sprawiedliwosc?

To prawie jak komputer w Football Managerze, tez ma jeden strzal na bramke przy 20 Twoich i on wygrywa 1-0 :roll:

W derbach Warszawy po dosc ciekawym meczu padł remis 2-2. Legionosci obieli prowadzenie po bramce Grzelaka, potem pod koniec pierwszej polowy do ataku ruszli zawodnicy 'DyskoPolo', czego owocem byly bramki Sokolowskiego i Maki w osatnich mintach. Bramke na 2-2 dla Legii zdobyl z rzutu karnego Maciej Iwanski.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
09-08-2008 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #968
 
Ja pierd***.Pechowa inauguracja sezonu przy Bułgarskiej.Poziom sędziowania fatalny,to samo tyczy się skuteczności Kolejorza.Lech ma wszystko idealnie dopracowane,oprócz tego jednego aspektu.Podobała mi się gra pomocy,szczególnie jej środka.Murawski ze Stilicem,świetnie się uzupełniają.Kibice jak zwykle znakomicie.

KOLEJORZ!

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-08-2008 10:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #969
 
Czyli Lech drepcze w miejscu Smile Wynik zaskakiwać nie może, bo na tym stadionie taki wynik pada bardzo często, więc to taki szok, jakby Tottenham w pierwszym meczu sezonu zremisował 4-4


Jutro najważniejszy mecz kolejki, derby Górnego Śląska, wygra Ruch, wiem to na pewno. Chyba, że sędzia mecz znów wydrukuje, a kto widział oba derbowe mecze w poprzednim sezonie ten wie, że Ruch był o klase lepszy. J**ać KSG
09-08-2008 11:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #970
 
karnet 240 zl
portfel z bydlecej skory z logo Wisly - 130 zl
koszulka polo umbro - 80 zl
nowa smycz na klucze - 15 zl
autokar i bilet na polonie warszawa - 75 zl
w perspektywie na poniedzialek - bilet na katalonie 100 zl

to wszystko dzisiejsze wydatki wez tu za reszte z pensji wyzyw rodzine. ale ja nie mam rodziny do wykarmienia wiec zeby wyliczanka z mastercarda sie zgadzala to napisze ze bezcenny bedzie widok starych znajomych ogorzalych mord.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
09-08-2008 11:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #971
 
Cytat:Jutro najważniejszy mecz kolejki, derby Górnego Śląska, wygra Ruch, wiem to na pewno. Chyba, że sędzia mecz znów wydrukuje, a kto widział oba derbowe mecze w poprzednim sezonie ten wie, że Ruch był o klase lepszy. J**ać KSG


Więc jak to było ? Potężny Ruch jednak chyba nie wygrał ? Meczu nie oglądałem więc napisz czemu to taka straszna rzecz sie stała Smile
10-08-2008 20:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #972
 
Bo Żabole dymili racami i ogólnie rzecz biorąc mało piłki było na nawet słabym poziomie (poziomu żenującego było pod dostatkiem).

Słabe derby, takie na jaki stać KSG
10-08-2008 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #973
 
Ogladalem derby Warszawy i musze powiedziec że Legionisci powinni byc zadowoleni z tego remisu.
Dobre tempo również w Poznaniu,ale niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy musiały sie zemscic,Peszko zmarnowal 2 dobre akcje,później jeszcze sędzia nie podyktowal jedenastki dla Kolejorza,Janas dokonal dobrych zmian i stało sie,wiele zapowiadano ,a co sie stało to każdy widział.
Jeszcze jedno - jestem pod wielkiem wrażeniem gry Lewandowskiego,w sparingach bardzo skuteczny,a ta bramka z piątku coś pięknego 8)

Wisła jak przystało na mistrza ogrywa Polonie Bytom,skromnie no ale przeciwnik postawił sie że tak powiem :wink:
Przed meczem z Barcą Wisełka ma sporo problemów kadrowych,ponoc Cleber i Brożek są kontuzjowani?
10-08-2008 22:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #974
 
Skull napisał(a):Przed meczem z Barcą Wisełka ma sporo problemów kadrowych,ponoc Cleber i Brożek są kontuzjowani?

Ale jednak zagraja z Barca. Tak przynajmniej podaje strona Wisly.

Co do dzisiejszych derbow, to musze powiedziec ze 'Wielkie' byly tylko z nazwy. Dobrze w Gorniku zaprezentowal sie Piotr Madejski. Slabo natomiast wypadl Zahorski i nowy nabytek Gornika, Grzegorz Bonin.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2008 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #975
 
Skull napisał(a):Przed meczem z Barcą Wisełka ma sporo problemów kadrowych,ponoc Cleber i Brożek są kontuzjowani?
Wczoraj w Liga + Extra Bednarz powiedział,że te kontuzje nie są jednak tak groźne i Cleber i Piotr Brożek zagrają w środę z Barceloną.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
11-08-2008 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości