Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gary Neville
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #61
Re: Gary Neville
Nie no, tak źle z nim nie jest, żeby miał grać w lidze polskiej Tongue

Od naszych reprezentantów bardzo łatwo jest być lepszym i ja wcale temu nie zaprzeczam Smile
25-05-2009 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #62
Re: Gary Neville
branka napisał(a):A tam przesadzacie. My mamy taka drużynę, że Gary w gorszej dyspozycji wydaje sie być jakims totalnym cieniasem - w takim Hull byłby czołowym obrońca.

W Hull może i tak ale reprezentacja Anglii to nie Hull. My mamy taką drużynę (obronę), że Gary wydaje się cieniasem? A Anglia to ma faktycznie żaden skład na obronie:

Richards, Terry, Ferdinand, Cole, Bridge

Faktycznie same cieniaki... Gary to przy nich wymiatacz Wink

Sorry za tą ironię ale poważnie myślę, ze nie ma sensu go tak gloryfikować. Kiedyś był świetny, ma genialny charakter, jest prawdziwym diabłem. Uwielbiam tego faceta. Ale obiektywnie patrząc to rep. Anglii mógłby być najwyżej 4 prawym obrońcą a na środku to w ogóle szkoda gadać.

Btw. jeśli już zeszliśmy na temat obrony w rep. Anglii. Dziwi mnie notoryczny brak powołań dla Jagielki. Pewnie, że Ferdinanda czy Terrego by nie wygryzł ze składu ale przecież to bardzo solidny obrońca (imho jeden z lepszych w lidze) i jako pierwszy zmiennik spokojnie mógłby grać.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
25-05-2009 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #63
Re: Gary Neville
Cytat:Neville nie ma kompletnie żadnej formy. Na prawej obronie jest już za wolny, przelęknięty, nie potrafi się ogarnąć w defensywie, nie wraca się na czas. A on na środku obrony to większy koszmar niż Ronaldo na bramce.
I na dodatek nie ma nogi, pożarli ją jego współtowarzysze.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
26-05-2009 00:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #64
Re: Gary Neville
Grają z drużynami, które prezentują poziom czwartej ligi angielskiej, a wy się przejmujecie, że Gary dostał powołanie. Może chce się pożegnać z drużyną narodową, a może to sygnał od trenera, że wciąż jest w kręgu jego zainteresowań. Swego czasu między innymi od niego ustalano skład Anglików, więc Capello dał do zrozumienia, że wciąż o Garym pamięta. Rywale są słabi, więc reprezentacja Albionu zapewne wystąpi w mocno rezerwowym składzie i nawet obecność Neville'a w tej formie na ławce mnie nie zaskoczy.


Fan United od 1992 roku
26-05-2009 07:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #65
Re: Gary Neville
Taa, nie ma co. Może jednak Gary wróci do dobrej formy na choćby rok, fakt trudna sprawa bo młodszy już nie będzie. Ale...co myślicie o zainteresowaniu jego osobą przez Midlesbrough :?: Czy sądzicie że byłoby to dobre dla Niego rozwiązanie na końcówkę kariery :?:
14-06-2009 08:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #66
Re: Gary Neville
Pod względem piłkarskim tak, bo by przynajmniej częściej grał. Ale nie sądzę, by chciał w ogóle rozważać transfer. To jest diabeł z krwi i kości, myślę że równie wielką przyjemność jak regularne występy sprawia Garemu po prostu bycie częścią klubu z Old Trafford. Tu jest jego miejsce.


Fan United od 1992 roku
14-06-2009 08:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #67
Re: Gary Neville
Choć teraz dostał powołanie od Capello. Kto wie czy nie skusiłby się na regularne występy, by u schyłku swej kariery pojechać na Mistrzostwa Świata? Wink

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
14-06-2009 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #68
Re: Gary Neville
muszeq napisał(a):Choć teraz dostał powołanie od Capello. Kto wie czy nie skusiłby się na regularne występy, by u schyłku swej kariery pojechać na Mistrzostwa Świata? Wink
Na pewno nie. Wydaje mi się, że Gary nie jest takim typem zawodnika, by jako wychowanek i kapitan drużyny, odejść do klubu gdzie będzie grał regularnie, żeby dostać się do kadry Smile

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
14-06-2009 13:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #69
Re: Gary Neville
Lukas napisał(a):
muszeq napisał(a):Choć teraz dostał powołanie od Capello. Kto wie czy nie skusiłby się na regularne występy, by u schyłku swej kariery pojechać na Mistrzostwa Świata? Wink
Na pewno nie. Wydaje mi się, że Gary nie jest takim typem zawodnika, by jako wychowanek i kapitan drużyny, odejść do klubu gdzie będzie grał regularnie, żeby dostać się do kadry Smile


Ponadto ciężko liczyć na powołanie do reprezentacji Anglii grając w Championship, czyż nie? Wink
14-06-2009 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #70
Re: Gary Neville
Tomek91 napisał(a):Ponadto ciężko liczyć na powołanie do reprezentacji Anglii grając w Championship, czyż nie?
Piłkarz sprawdzony, doświadczony, ograny. Nie ma żadnych przeszkód jeśli trener kogoś takiego potrzebuje.


Fan United od 1992 roku
14-06-2009 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #71
Re: Gary Neville
sebos_krk napisał(a):Piłkarz sprawdzony, doświadczony, ograny.

Tylko z tym ograniem to może być różnie podczas sezonu. Bo co innego grać z zawodnikami jakiegoś Plymouth, czy Blackpool w ramach meczu ligowego, a co innego z jakąś solidną reprezentacją np. w ramach eliminacji do MŚ
14-06-2009 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
sebos_krk Offline
Szeryf
*******

Liczba postów: 3,982
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 42
Post: #72
Re: Gary Neville
No tak, ale raczej nikt nie chce już z Garego zrobić podstawowego obrońcy w kadrze. Jeśli już to raczej zastępstwo przy słabszych rywalach i jako dobry duch, który zawsze może służyć radą. Przecież wszyscy widzą jak obecnie gra Neville.


Fan United od 1992 roku
14-06-2009 13:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #73
Re: Gary Neville
Jeśli ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości:

http://www.setanta.com//uk/Articles/Foo ... nid-56973/

Cytat:"I played a good number of games last season and I hope that continues next season because playing for this club is as special to me now as it was when I first pulled on the shirt as a schoolboy ” he told The People.


Gary Neville is a Red,
Is a Red,
Is a Red,
Gary Neville is a Red,
He hates Scousers....

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
14-06-2009 18:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #74
Re: Gary Neville
Ja nie miałem wątpliwości. Gary miałby odejść do jakiegoś `Boro? Dajcie spokój.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
14-06-2009 21:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
badyl_mufc Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #75
Re: Gary Neville
Heh, dobra sam Gary zapewnił że zostaje. Diabeł - Legenda :twisted:
15-06-2009 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości