Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #241
 
Cholera :roll: W miescie kilkanascie kilometrów od mojego bedzie koncert Jamal, a ja wyjezdzam na weekend majowy nad morze :?

amor patriae nostra lex
29-04-2008 15:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #242
 
Zashi napisał(a):koncert Jamal

Jego hit "Jak to polisman..." to największe dzieło sztuki, jakie słyszałem :lol: Według mnie, wiele nie tracisz.
01-05-2008 14:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #243
 
Rap Fest to cykliczna impreza odbywająca się w Gliwicach na Placu Krakowskim. W ostatni weekend sierpnia wszyscy chętni mają okazję do zabawy w rytmach Hip Hopu.Dzięki współpracy z licznymi sponsorami, uczestnicy mają szansę wygrania licznych gadżetów – koszulek, czapeczek czy butów. Całość imprezy dopełniają pokazy graffiti oraz breakdance.

Bylem tam w sierpniu 2007 i jest to chyba najlepszy koncert w zyciu na jakim bylem. Wstep mial byc platny zdaje sie cos okolo 25 zl "niestety" w ostatnim momencie okazalo sie ze nie przyjedzie gwiazda wieczoru Mobb Depp. W to nam bylo graj.
Koncert za darmo a wystapic mieli i wystapili Pih, Peja, Jamal, Kilaz Group, Ostry, Molesta i kilka tam mniejszych zespolow.

Do dzisiaj z kolegami wspominamy to jako jeden z lepszych dni w ogole w zyciu. Ogolna ocena tego dnia/konceru/melanzu to jest 100 na 100. Dopisalo wszystko. Ekstra pogoda, brak problemow z dotarciem na miejsce, niezla beka, pyszne piwo, super koncert z takimi skladami i to za totalny frajer bo murzyni sie wystawili. Bylo zero spinek, przypalow, awantur.
Od poczatku do konca bylo mega konkretnie.
Do domu wracamy okolo 5 nad ranem i jak juz raz wpomnialem do dzisiaj wspominamy to jako jeden z lepszych eventow w zyciu.
W tym roku na pewno tez mozna bedzie mnie spotkac w Gliwicach.

A tak sie rozpisalem apropo Jamala ktorego jednego tak bardzo zaluje tutaj kolega.

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
01-05-2008 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #244
 
Pejter napisał(a):Jego hit "Jak to polisman..." to największe dzieło sztuki, jakie słyszałem Laughing Według mnie, wiele nie tracisz.

Tak jak po okładce nie oceniamy książki, tak po jednym utworze nie oceniamy całej twórczości muzyka. Polecam przesłuchać cały album "Rewolucje”.

Co do koncertów formacji to mają chłopaki to do siebie, że potrafią wyjść na scenę zjarani (tak było przynajmniej w początkowej fazie koncertowania), ale potrafią zagrać też naprawdę dobry koncert.
01-05-2008 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #245
 
joanna napisał(a):Tak jak po okładce nie oceniamy książki, tak po jednym utworze nie oceniamy całej twórczości muzyka. Polecam przesłuchać cały album "Rewolucje”.
Ja go przesłuchałem i na prawdę uważam to za nic specjalnego.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
01-05-2008 16:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #246
 
joanna napisał(a):Tak jak po okładce nie oceniamy książki, tak po jednym utworze nie oceniamy całej twórczości muzyka.

Słyszałem chyba 3 jego piosenki i mi wystarczy.

Wiadomo, że każdemu zdarzają się gorsze utwory, tylko że akurat wyżej wymieniony kawałek był jego sztandarowym, dzięki któremu zyskał popularność, promował się. To mi wystarczy, by go ocenić, nawet jeśli inne piosenki z tej płyty są na lepszym poziomie.
01-05-2008 17:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #247
 
Hmmm w dniach 15,16 maja na Gliwickim lotnisku odbywaja sie jak co roku igry, a w tym roku takie zespoly jak:
Kult, T-Love, Vavamuffin, Big Cyc wiec mysle ze warto przyjechac szczegolnie, ze impreza jest darmowa

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
01-05-2008 19:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #248
 
Oficjalna piosenka Euro 2008
http://pl.youtube.com/watch?v=J_3zRh6HeZs

Dno,dno i jeszcze raz dno.
Czy po usłyszeniu tej piosenki chce wam się wyjść na dwór żeby pograć w piłkę ? czy dzięki niej czujecie atmosferę zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostw Europy ?

Podobna kreatywność co w przypadku haseł na autobusy :cry:

[Obrazek: sorryvk6.gif]
25-05-2008 18:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #249
 
Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):koncert Jamal

Jego hit "Jak to polisman..." to największe dzieło sztuki, jakie słyszałem :lol: Według mnie, wiele nie tracisz.

No to teraz dojebales, wiem, wiem, pewnie wyjedziesz, ze bardziej podoba Ci sie DKA, ktore kiedys wychwalales za ich albumy, a pociskasz z Jamala ktory mial goscinne wystepy z Vieniem i Pele, cala Molesta itp itd. Przestan lepiej wykazywac sie w tym temacie.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-05-2008 19:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #250
 
"Tak miało być" z featuringiem Jamala na płycie Molesty to dla mnie klasyk Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
25-05-2008 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #251
 
Wojtek3 napisał(a):bardziej podoba Ci sie DKA, ktore kiedys wychwalales za ich albumy

To ty nie powinieneś się wypowiadać w temacie, bo DKA to jedna osoba, a nie oni Smile I nie mów mi, że DKA to jakiś "chłam" i dlatego miałeś prawo, a wręcz nie powinieneś tego wiedzieć, bo temat to "Muzyka", a nie "Yo elo hip-hop rap". Ogranicz się czasami z takimi tekstami typu "przestań się wypowiadać", "nic nie wiesz", bo czasami to jest naprawdę śmieszne, a wręcz żałosne, jak ciągle się tak powtarzasz :wink:

Co w tym złego, że nie podoba mi się twórczość Jamala? To, że tworzył z takimi osobami, jak Vienio, Pele czy tam cała Molesta nie zmienia faktu, że "Jak to polisman" jest dla mnie totalnym dnem. Jak ktoś współpracuje z kimś znanym, poważanym (lub nawet sam jest znany, poważany, a może nawet uznawany za legendę) to od razu musi być przez wszystkich lubiany?

"Tak miało być" też mi do gustu nie przypadło, choć przyznaję, że dużo lepsze niż w.w. "dzieło".
25-05-2008 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #252
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tylko, ze DKA a Jamal to dwa rozne swiaty, jak w ogole mogles zakpic w taki sposob z Jamala ktory jest szanowany w srodowisku hip hopowym. A DKA, no coz :lol: Twoim jedynym argumentem moze byc, lubie to i tamto.

Under The Boardwalk - United Warriors
25-05-2008 19:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #253
 
Być szanowanym w środowisku, które same siebie nie szanuje i co chwile kogoś bierze sie na świecznik by opluć, to chyba żaden powód do dumy ani argument.
25-05-2008 19:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #254
 
Ja mam tylko pytanie - dalej spiewają jak to im źle? I ze w ogole sa bialymi gangsta?

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
25-05-2008 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #255
 
Kiedy z tobą tańcze
serce jak młot puka
dobrze tańczyć disco
to prawdziwa sztuka

Kiedy z tobą tańcze
to dostaje skurczy
ja mam skurcze kurcze
gdy mi w brzuchu burczy

...

Kiedy z tobą tańcze
moje ciało płonie
Ja przy ciepłym ciałku
lubie ogrzać dłonie

Kiedy z tobą tańcze
to wszystko cieszy
mnie cieszą te rzeczy
gdy ktoś ze mną grzeszy
25-05-2008 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości