Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Ostatnio zaczęłem słuchać starej już kapeli Metallica. Na pewno wszyscy znają ten zespół, z pewnością Ci co bardzo interesują się muzyką, szczególnie rock'iem, więdzą o tej kapeli troszkę więcej. Niedawno zaczęłem często słuchać takich kawałków jak "Frantic", "St.Anger" czy też "Dirty Window". I również Prodigy (szczególnie "Spitfire") 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-05-2006 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Roberto Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 27
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Metallica do studia wlazi niedlugo z nowym producentem... a ja sobie dorwałem nowych Red Hot Chili Peppers i mnie ten alboom rozwala na każdym kroku. miodzio :roll:
04-05-2006 22:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Słucham praktycznie Hip-Hopu głównie polskiego choć również lubie zagraniczny RAP, ale najbardziej mi wpada w ucho taka muza jaką zapodaje m.in WWO, Hemp Gru, Molesta, Fenomen, DonGuralesko, KASTA, OSTR, Peja, K44 z zagranicznych to zdecydowanie Eminem Smile

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
05-05-2006 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Kuba_^^ napisał(a):zaczęłem często słuchać takich kawałków jak "Frantic", "St.Anger" czy też "Dirty Window". I również Prodigy (szczególnie "Spitfire") 8)

W młodości też ich słuchałem, cała półka kaset i płyt u brata leży, więc co nieco wiem i proponuje sięgnąć po coś starszego. Wtedy byli zdecydowanie najlepsi i piosenki mieli naprawdę super. Teraz trochę słuch o nich zaginął albo po prostu jestem w błędzie, bo zmieniłem klimaty. Zdecydowanie polecam płytki takie, jak Kill'em all, And Justice for all, Load, Reload i Ride the Lighting, a szczególnie piosenke For whom the bell tolls - te pierwsze trzy minuty bez słów wymiatają totalnie! Czekam na kolejną płytke WWO, bo jestem niesamowicie ciekawy, co tym razem Sokół i Jędker przygotują dla hip hopowej Polski - jedno jest pewne - mamy czego oczekiwać. "Powiedz na osiedlu" Płomienia też nawet dobre, ale typek niewyraźnie gada przez ponad połowę piosenki, choć ogólnie może być.

capo di tutti capi

MUSC PL
05-05-2006 13:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Płomienia płytka nawet fajna, choć mało jest takich kawałków powiem- zajebistych. Może tylko Powiedz na osiedlu i Odwaga, zresztą puszczane nawet na vivie, to właśnie one są chyba najlepsze z całego materiału. Ciampel napisał, że oczekuje na nową plytke WWO, oj chyba trochę trzeba będzie poczekać, prędzej oczekiwałbym nowego projektu ZIP-ów. Gdzieś czytałem, że nioedługo ma wyjśc ich kolejna płytka, a jeśli już się pojawi, to fanom HH, szczególnie Warszawskiego brzmienia napewno się spodoba. Bankowy jest featuring Sokoła i Jędkera, a także innych ziomków zaprzyjaźnionych z ZIP :wink:
05-05-2006 18:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Ciampel napisał(a):Zdecydowanie polecam płytki takie, jak Kill'em all, And Justice for all, Load, Reload i Ride the Lighting

Tak, tak było się młodym, słuchało się. Jednak do twojej listy płyt dodałbym jescze Master Of Puppets oraz S&M. Zwłaszcze ta druga, bo to płyta z konceru. Niestety nie pamiętam już z jakiego konkretnie koncertu ta płytka jest. A tak w ogóle to lubię jescze Linkin Park oraz Evanescence, jednak na HH to mnie nie naciągniecie. 8)
07-05-2006 09:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
Manchesterowiec napisał(a):Słucham praktycznie Hip-Hopu głównie polskiego choć również lubie zagraniczny RAP, ale najbardziej mi wpada w ucho taka muza jaką zapodaje m.in WWO, Hemp Gru, Molesta, Fenomen, DonGuralesko, KASTA, OSTR, Peja, K44 z zagranicznych to zdecydowanie Eminem Smile

Dokładnie to samo. Odjął bym może HG bo szanujacy sie zespol hh to o "jedzeniu skręta" może porozmawiac z kolezkami na osiedlu. Nie docieraja do mnie teksty HG wedlug mnie brak w nich przeslania.

Dorzycilbym jeszcze Methodmana, Beastie Boys, Tupaczka.

Wojtek3 napisał(a):
Cytat:o WU nie mówic, pewnie nawet nie wiesz co oznacza ten ostatni skrót Smile[/code]


Zapewne chodzi ci o Wu Tang Clan. Z tąd wywodzi sie moj idol(?)(nie wiedzialem jakiego slowa uzyc)Methodman.;-)

Sory ze nie uzylem edita ale szczerze nie wiem jak zacytowac 2 posty w jednej wypowiedzi 8) Smile

besty - Po prostu używasz opcji zmień, którą masz w prawym, górnym rogu posta.
09-05-2006 18:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #38
 
Po nicku i avku widać, że jesteś sprzymieżeńcem twórczości OSTRego. Dla mniej wtajemniczonych powiem, że Asfalt produkuje nagrania Ostrego od niepamiętnych czasów.
Ja słucham tylko i wyłącznie polskiego HH, na zagranicznym za bardzo się nie znam, stąd też nie słucham. Tongue
10-05-2006 17:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
Na wstepie chcialem sie przywitac z uzytkownikami tego forum, na forum Manutd jestem juz od dawna ale wczesniej nie pisalem raczej zajmowalem sie czytaniem postow. Szkoda ze nie przybyli tu jeszcze wszyscy uzytkownicy starego forum. Brakuje mi przedewszystkim tu Grabka, Karpova.


Maryc napisał(a):Po nicku i avku widać, że jesteś sprzymieżeńcem twórczości OSTRego
.

Zgadza sie;-)Doskonałe flow podkłady i ten freestyle 8)

Wojtek3 napisał(a):A album O.S.T.R " 7 " to chyba najgorszy jego album jaki wydał. Juz Jazzurekcja była lepsza wg mnie :roll:

Chcesz przez to powiedziec ze Jazzurekcja jest cienka??? Kawałki O.S.T.R-ego zazwyczaj nie wpadaja w ucho po pierwszym przesluchaniu :lol:
10-05-2006 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
Cytat:Chcesz przez to powiedziec ze Jazzurekcja jest cienka??? Kawałki O.S.T.R-ego zazwyczaj nie wpadaja w ucho po pierwszym przesluchaniu

Dla mnie nie jest najlepsza, mam chyba prawo sie wypowiedziec, kiedys Ostry zapodawał lepsze kawałki, te mi jakos nie podchodzą, dla mnie słabe, dla Ciebie moze jest OK.

Under The Boardwalk - United Warriors
11-05-2006 08:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #41
 
Cytat:Dla mnie nie jest najlepsza, mam chyba prawo sie wypowiedziec, kiedys Ostry zapodawał lepsze kawałki, te mi jakos nie podchodzą, dla mnie słabe, dla Ciebie moze jest OK.

W porzadku. Ty może wolisz OSTReo z czasow Masz to jak w Banku czy Tabasko. Mi bardziej podchodza plyty z samplami jazzowymi. Tylko jakos zawsze mi sie wydawalo ze siodemka jest podobna do Masz to jak w Bank czy Tabasko 8)
11-05-2006 13:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Nowa płytka Peji wyszła tydzień temu! Zajebi*ta! Ktoś może powiedzieć, że się wypalił, ale teraz na pewno zmieni zdanie, bo płytka jest jednym słowem super. Featuring Sokoła, Ski Skład, WNB, Świntucha i wielu innych hip hopowców dodaje jej jeszcze lepszego klimatu. Szczególnie "Byłem pewien" wpadło mi w ucho ze względu na zwrotkę Sokoła. OSTRego słucham właściwie od niedawna, kiedyś ograniczało się to tylko do kilku kawałków, teraz już masowo. Nawet zapodaje dobre bity, ale nigdy nie przekonam się co do niego niż do WWO, które zdecydowanie króluje w polskim hip hopie! Pewnie zaraz kilka osób mnie zripostuje, ale w końcu po to mamy dyskutować.

http://www.sendspace.com/file/rrajyg

capo di tutti capi

MUSC PL
12-05-2006 15:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
asfaLt Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Ciampel napisał(a):Nowa płytka Peji wyszła tydzień temu! Zajebi*ta! Ktoś może powiedzieć, że się wypalił, ale teraz na pewno zmieni zdanie, bo płytka jest jednym słowem super. Featuring Sokoła, Ski Skład, WNB, Świntucha i wielu innych hip hopowców dodaje jej jeszcze lepszego klimatu. Szczególnie "Byłem pewien" wpadło mi w ucho ze względu na zwrotkę Sokoła. OSTRego słucham właściwie od niedawna, kiedyś ograniczało się to tylko do kilku kawałków, teraz już masowo. Nawet zapodaje dobre bity, ale nigdy nie przekonam się co do niego niż do WWO, które zdecydowanie króluje w polskim hip hopie! Pewnie zaraz kilka osób mnie zripostuje, ale w końcu po to mamy dyskutować.

http://www.sendspace.com/file/rrajyg



Myślałem żę wszystko co Peja mial w zanadrzu to wykorzystal. Ale skoro mowisz ze plyta w porzadku to na pewno poslucham. Jesli mialbym porównac OSTRego do WWO to ogolem(sample flow itd)lepszy jest dla mnie hip hopowiec z Łodzi natomiast jesli chodzi o samo flow to wybralbym Zdecydowanie Sokoła. Nie moge porownac ich w freestylu bo takowego nie slyszalem w wykonaniu Sokoła. Ale jeśli masz jakis free Sokoła(jesli taki jest) Ciampel to zarzuc chetnie poslucham;-)
12-05-2006 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #44
 
Ja trawie głownie Czarną Muzyke (Amerykanski Rap).
Najwiecej slucham:
- Eminem
- 50 cent
- 2PAC
- Snoopy Dog
..i pare innych.
OStatnio przesłuchuje troche "Jamal" Ich tytuły "Nowy dzień" i "Policeman" najlepsze chyba Smile

Nieznosze techno i trance...dla mnie to zenada. Tylko pare utworów ma w sobie cos, np. Fidle - Creambase

amor patriae nostra lex
31-05-2006 17:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
To mamy pierwszy polski diss! Tede vs. Płomień 81 vel Onar & Pezet i Nowator. Gwoli wyjaśnienia - diss, to taka walka na słowa, oczywiście raperzy nie pozostawiają na sobie suchej nitki, ale o to mniej więcej chodzi. Według mnie obaj nawijają nieziemskie teksty, jadą sobie po garach ostro i ciężko wybrać tego lepszego. Potrafią wymieniać najbardziej skryte słabości rywala, a także zarzucać błędne mówienie niektórych wyrazów. Nowator na początku swej kariery wyglądał na hip hopolowca, ale miał tutaj wkład i szczerze mówiąc, zaimponował. Kto chcę ściągnąć, zapraszam! Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
16-07-2006 22:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości