Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muzyka
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Ciampel napisał(a):Już też ściągam Molestę, bo wiem, do czego są zdolni, patrząc na ich poprzednie płytki, ale przede wszystkim czekam na Szacunek Ludzi Ulicy. Jakoś premiera ciągle się przekłada, oficjalnie miała być dzisiaj, ale brat wczoraj pytał w Empiku i mu powiedzieli, że jeszcze nie mają tego chwilowo na zapleczu. Coś ostatnio Peja się zrobił niesłowny. Ale promo jest dobre i Rychu nas chyba nie zawiedzie.

Ja przesłuchałem juz kilka razy nowa płytke Molesty i jest wręcz zajebista ale tego sie spodziewałem wiec na pewno nie jestem zawiedziony. Co do SLU również bardzo nie moge sie doczekać premiery tej produkcji, a chodża ploty że będzie to najlepsza płytka tego roku, a mielismy juz pare fajnych wydań Wink

Ciampel napisał(a):Ogólnie DKA bardziej mi pasuje pod pop, ale mam mieszane uczucia do wszystkich muzyków będących "na granicy". Na szczęście największy raper 18L zrezygnował po pierwszym singlu i nie musimy już słuchać go codziennie w radiu.

DKA to faktycznie takie hip-hopolo ale tego można jeszcze posłuchać bo kilka utworków jest w porządku, a typy takie jak Lerek, Nowator, 18L to jest po prostu jedno wielkie gówno.


Ciampel napisał(a):A "Jest nas wielu" to już troszkę stary album, nagrywali to chyba ze 2-3 lata temu, jak były wybory na Białorusi czy jakieś tam strajki itp. Ogólnie Mezo niesamowicie obniżył loty, bo przez featuring z Kasią Wilk czy Szczęsnym stracił uznanie w moich oczach, a na początku tego wszystkiego miał przecież nawet dobry flow i coś tam rymował.

Mam nawet oryginalną płytke Jest NAs Wielu, zakupiłem nią tuż po wydaniu, srednio mi wpadła do gustu, a co do Mezo to dla mnie jest zerem i podlizusem dup polityków WON Z NIM !

HG & HB

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-10-2006 13:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Manchesterowiec napisał(a):Co do SLU również bardzo nie moge sie doczekać premiery tej produkcji, a chodża ploty że będzie to najlepsza płytka tego roku, a mielismy juz pare fajnych wydań :Wink:


Ploty plotami, ale sam Peja uważa ten album za najlepszy w roku, może skromnością nie grzeszy, ale nigdy nie owija w bawełnę przynajmniej. Rzućcie sobie okiem na recenzję płytki, na stronie hip-hop.pl dodatkowo jest udostępniony wywiad z wykonawcą na jej temat, a także jakieś kawałki video z teledysku do niej! Tym razem chyba nie ma co ściągać tego z neta, jak tylko wleci do Empika, to lecę kupić, bo te 20-30 zł na pewno mnie nie zbawi, a skoro to hit roku ...

O Mezo mam aktualnie takie same zdanie, ale uległo ono modyfikacji, bo kiedyś naprawdę nikomu nie lizał tyłka i robił rap dla ludzi, a nie pop dla kasy. Może TeDe też jest trochę komercyjny, ale obu panów nie ma co porównywać - TeDe wyrobił sobie markę i w sumie, i tak lubię jego muzę, a szczególnie to, że jakieś prywatne konflikty od razu nagłaśnia w postaci choćby beef'u Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
26-10-2006 15:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #78
 
Całej płytki Molesty nie słuchałem, pobierznie kawałki, Powrót np. kozacki na powrocik Moleściki z Wilczkiem z Hemp Gru Wink

Ja teraz jestem na etapie Shareefy. Fajny klimacik R'N'B, ma kawałeczek z Ludacrisem ' I need a boss ' polecam fajnie wymiatają i teledysk też miodzio, Seki Tobie sie pewnie spodoba Wink Jak i mi to i Tobie hehehe Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
26-10-2006 17:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
Ja ostatnio słucham różnych różności Tongue Wymienię kilka kawałków, głównie dla fanów techno, HH i rocka (w niektórych przypadkach inne rodzaje, ale tak najbardziej "zogólniłem"):

MBrothers - What
DJ Tiesto - Adagio For Strings
WWO - I tak to osiągnę
Tede - To jeszcze nie koniec
Akcent - Kylie
AC/DC - TNT
Race Against The Machine - Guerilla Radio
Motorhead - Ace Of Spades

Widzę, że tu większość słucha HH. Ja chyba jestem jeden z nielicznych co lubi sobie posłuchać tylko niektóre utworki, takie na przykład jakie wymieniłem wyżej. Pozdrawiam Smile
27-10-2006 19:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Cytat:Co do SLU również bardzo nie moge sie doczekać premiery tej produkcji, a chodża ploty że będzie to najlepsza płytka tego roku, a mielismy juz pare fajnych wydań

Nie mogłem się doczekac premiery jak Manchesterowiec, ale po przesłuchaniu płytki naprawde się zawiodłem. W mojej opini dużo słabsza niż "Nigdy nie mów nigdy". Owszem pare utworków świetnych, Rychu potrafi to robić, ale porównując oba materiały (SLU i ME) zdecydowanie Warszawskie wydanie lepsze. Mimo to polecam, bo płytka aż taka słaba nie jest, po prostu została zbytnio wyolbrzymiona przed wydaniem.

Wiesz co się liczy :?: Szacunek ludzi ulicy :!:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
11-11-2006 12:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Zajebisty utworek który jakiś czas temu wpadł w moje ręce to:

THS Klika - Liryka Chodnika

Zdecydowanie POLECAM Wink

"...Głosem SERCA mówi ULICA jak DLA kibica OPRAWY Ustawki RACE i FLAGI..."

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
23-11-2006 17:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
Minęło niewiele ponad pół roku od wydania jego ostatniego albumu (7), a już zapowiedziana jest premiera 8-go już albumy Ostrego. Nowa płytka ma być wydana w lutym 07 i nosić nazwę "HollyŁódź". Czekam lutego, bo naprawdę, to co pokazał na ostatniej płytce zobowiązuje do minimum bardzo dobrego nowego albumu. Kolejna kasa w Empik pójdzie. Tongue
23-11-2006 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #83
 
Wczoraj byłem na koncercie Molesty no i nie trzeba dodawać że było wato przejechać sie do Katowic Tongue Zajebisty koncert, siwetna muza, utworki z nowej płytki, ze skandalu pare kawalków z HG itp Tongue Klimat w MegaClubie był odlotowy, masa ludzi ale miejsca mielismy extra tuz przed sceną Wink

Za tydzień w Cieszynie jest Peja <!-- w -->http://www.podziemie.com<!-- w --> tez sie wybieram Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
03-12-2006 19:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Wczoraj były Andrzejki więc pewnie sie gdzieś bawiliście ...

Ja z ziomkami pojechalismy do Krzyżanowic na Magic, 3 poziomowa dyskoteka z salą HH, Dance i Techno. Było ok 2 tys ludzi i to był wielki minus bo wszędzie korki, no, ale co 15 m barek więc przynjamniej po browar sie nie stało w kolejce. Dyskoteka bardzo na poziomie, żadnych rozrub, dobra muza, podobało sie strasznie, jesli nie odpowiada Ci klimat na Techno wbijasz na Dance i tez sie fajnie bujasz. Jesli ktos ma blisko niech odwiedza, opłaca się

Under The Boardwalk - United Warriors
03-12-2006 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #85
 
Metal, metal, dla odmiany metal, wszystkie odmiany metalu, oraz ku waszemu zaskoczeniu jeszcze metal. Słucham właściwie wszystkich odmian prawdziwego metalu (nawet tych najbardziej 'chorych').

http://www.last.fm/user/ScofferME/ -> troszkę dokładniej o muzyce przeze mnie słuchanej.

Btw. mój pierwszy post na forum, witam serdecznie Big Grin
12-12-2006 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
ScofferME napisał(a):Metal, metal, dla odmiany metal, wszystkie odmiany metalu, oraz ku waszemu zaskoczeniu jeszcze metal. Słucham właściwie wszystkich odmian prawdziwego metalu (nawet tych najbardziej 'chorych').

http://www.last.fm/user/ScofferME/ -> troszkę dokładniej o muzyce przeze mnie słuchanej.

Btw. mój pierwszy post na forum, witam serdecznie Big Grin

Czytając ten twoj pierwszy post jakoś mnie nie rzuciłeś na kolona... 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
12-12-2006 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
Cytat:Czytając ten twoj pierwszy post jakoś mnie nie rzuciłeś na kolona...

Spokojnie, mam zamiar tu jakiś czas pobyć, to jeszcze nie jeden raz cię rzucę na 'kolona' 8)
12-12-2006 21:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
ScofferME napisał(a):
Cytat:Czytając ten twoj pierwszy post jakoś mnie nie rzuciłeś na kolona...

Spokojnie, mam zamiar tu jakiś czas pobyć, to jeszcze nie jeden raz cię rzucę na 'kolona' 8)

Hehe, muzyką jaką lubisz na pewno tego nie zrobisz ale loos Tongue

Pozdro Wink

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
13-12-2006 13:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #89
 
ScofferME napisał(a):
Cytat:Czytając ten twoj pierwszy post jakoś mnie nie rzuciłeś na kolona...

Spokojnie, mam zamiar tu jakiś czas pobyć, to jeszcze nie jeden raz cię rzucę na 'kolona' 8)

Jak fajnie, wiekszy oszolom niz ja Big Grin Oszołom w pozytywnym tego slowa znaczeniu oczywiscie.

Mowisz ze metalu sluchasz? Szczerze mowiac kilka razy przy tym usnalem..

amor patriae nostra lex
13-12-2006 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ScofferME Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Cytat:Jak fajnie, wiekszy oszolom niz ja
O jak dobrze! Ledwo się na forum pojawiłem, a już jedna osoba została przeze mnie uszczęśliwiona! 8)

Cytat:Szczerze mowiac kilka razy przy tym usnalem..
Słuchając metalu, czy słuchając jak ja mówie, że słucham metalu? Jeżeli to pierwsze, to ciekawe co to był za metal Tongue Jeżeli to drugie, to dobranoc.
13-12-2006 17:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości