Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
woyteq Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 320
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #76
 
Inter po wtopie z LFC w lidze zalicza kolejno 2 remisy i pierwsza porazke w sezonie z 11 Napoli. Przypadek ?

Nie spróbujesz tego to sie o tym nie przekonasz.Prawda le¿y na ulicy nie w sieci na jakich¶ forach,leszcze dostaj± kurwicy szczekaj± zamkniêci w domach.
Do odbiorców prawdziwych na stadionach dozoba
02-03-2008 22:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #77
 
Tak, przypadek.
Nawet nie myśl o tym by pisać idiotyzmy o jakimś psychicznym dołku spowodowanym porażką i takie tam :? :x :| :? :x

:lol:


A tak w ogóle to śmiech na sali, że Milan ma prawie tak samo daleko do lidera ligi, który ostatnio traci punkt za punktem, jak do strefy spadkowej... Coś czuję w kościach, że to ostatni sezon Ancelottiego w Milanie, a tak sobie myślę, że piłkarze Milanu też to wiedzą, stąd tak grają :roll:
04-03-2008 15:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spalacz Offline
Member
***

Liczba postów: 132
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Milan wytracił siłę już dawno temu, a jedynym przypadkiem było zdobycie przez nich LM w poprzednim sezonie. Kaka też już nie gra tak świetnie i nie pomogło mu nawet to, że jego młodszy brat Digao zadebiutował w Serie A. Żadnej motywacji...

Maciek napisał(a):Coś czuję w kościach, że to ostatni sezon Ancelottiego w Milanie, a tak sobie myślę, że piłkarze Milanu też to wiedzą, stąd tak grają Rolling Eyes

I z tym się zgodzę. Im już się chyba nie chce grać dla tego trenera i robią wszystko żeby "pomóc" mu w odejściu z klubu. Poza tym Ancelotti nie jest aż takim świetnym fachowcem. Gdyby nie kasa jaką ma klub i nie odpowiedni zawodnicy to Carlo nic by nie zdziałał. Może nowy trener by coś zmienił w tej drużynie... Ale jeżeli w tym sezonie Milan niczego nie zdziała w LM i nie poprawi swojej pozycji w lidze (czyt. nie awansuje do europejskich pucharów) to odejście Kaki do Realu może stać się faktem...

<!-- m -->http://www.poligames.com/play.php?juego=345<!-- m -->
Bend it like Beckham!
Rekord - 5,12s
04-03-2008 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #79
 
Jak latem sprzedamy Louisa Saha (niestety, ale w biznesie nie ma sentymentów, za dużo kontuzji) i wróci do nas Manucho z wypożyczenia, to zakupić powinniśmy Mirko Vucinica, świetny zawodnik
15-03-2008 22:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Maciek napisał(a):to zakupić powinniśmy Mirko Vucinica, świetny zawodnik

Nie przecze, ale jak juz ktos powiedzial, Mirko to taki typ zawodnika ktory lepiej gra, gdy wchodzi z lawki, a nie kiedy zaczyna mecz w pierwszym skladzie. W sumie w United, chyba taka tylko role by mial, ale ja wolalbym kogos mlodszego.

Powracajac do tematu Serie A to wczoraj Roma uległa Lazio w derbach Rzymu. Zwycieskiego gola na 3-2 w doliczonym czasie zdobyl Szwajcar Behrami.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
20-03-2008 14:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Grzeho napisał(a):Mirko to taki typ zawodnika ktory lepiej gra, gdy wchodzi z lawki, a nie kiedy zaczyna mecz w pierwszym skladzie
Gdy gra w pierwszym składzie to również potrafi być niesłychanie groźny i skuteczny... A nawet jeśli, to superrezerowy bardzo nam się przyda, więc podałeś argument ZA jako argument PRZECIW :roll:


Grzeho napisał(a):ale ja wolalbym kogos mlodszego.
:lol:
Vucinić jest bodajżę 3 miesiące starszy od Teveza (jest z końcówki roku 1983) więc faktycznie staaaaryyyy że hej :lol: o matko
Zresztą świetny zawodnik wchodzący z ławki nawet dobrze, jeśli jest bardziej doświadczony, bo wchodzi na krótszy czas i to co mu się przytrafi będzie musiał wykorzystać... A jeszcze młodszy od Vucinića zawodnik, który ma wejść z ławki i strzelić gola :roll: ? Przesada to jest chyba...
20-03-2008 22:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Dwa głupie remisy, do tego jedna głupia porażka i Juventus mimo dzisiejszego (jak myślę) zwycięstwa, może zapomnieć o mistrzostwie Włoch, a szkoda, bo byłoby to wydarzenie

Liga Mistrzów wydaje się być już dla Juve zapewniona, z czego się cieszę, bo jakiś sentyment z kilku powodów do tej drużyny mam (o, Trezeguet i 0-2), a poza tym to zasłużony klub i powinien grać

Letnie transfery zapewnią im w przyszłym roku walkę o mistrzostwo i daleką fazę Ligi Mistrzów, bardzo dobry powrót Juve na salony, tylko tak jak mówie, szkoda tych naprawdę głupich strat punktowych, bo to znakomicie poukładana drużyna, doświadczona, ale niestety frycowe w kilku meczach zapłacić musiała

Świetnie gra w Juve Sissoko, którego od lat już cenie i wbrew większości osób uważałem, że Juve robi świetny interes kupując go z LFC, gdzie nie wiem czemu nie dostawał szans
22-03-2008 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Widzieliscie meczyk naszego rywala z LM?
Roma - Genoa 3:2 ,pisze o tym bo gol strzelony przez Vucinica to cos niesamowitego :roll:
Przypomniala mi sie bramka Henry ,która zreszta wpakowal nam,a konkretnie Fabiebowi :? tyłem do bramki,podbicie i z obrotu,to jest podobne :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=1ULb2Ye2lAE
05-04-2008 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wendland Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 42
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #84
 
Mecz Romy z Genoą był ogólnie bardzo ciekawy. Obfitował w dużo ciekawych akcji. Nie zdziwiło by Mnie jakby Roma ten mecz zremisowała. A wracając do gola Vucinica no to muszę przyznać świetnie to uderzył będąc tyłem do bramki, hmhm Tongue lekki fart ?? Big Grin
08-04-2008 15:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości