Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Anglii
GargiAFC Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 23
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #301
 
Wydaję mi się , że Capello to zdecydowanie lepszy wybór niż Mourinho i angielska federacja dobrze postąpiła podpisując z nim kontrakt. Wygrana Anglii ze Szwajcarią 2:1 w dodatku u siebie nic nam jeszcze nie mówi. Trzeba poczekać na występy Anglków z silniejszymi reprezentacjami. Na razie podoba mi się to , że włoski szkoleniowiec nie bał się nie powołać Beckhama i nie powołuje zawodników po nazwiskach!
07-02-2008 00:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #302
 
Każdy juz pewnie myslal, ze Capello pogrozil paluszkiem i nie da szansy Beckhamowi, ale chyba jednak czegos mu brakowalo w meczu ze Szwajcaria i powołał Beckhama na towarzyskie spotkanie z Francja czyli Beckham walnie 100 spotkanie dla rep Albionu Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
20-03-2008 13:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #303
 
Wojtek3 napisał(a):i powołał Beckhama na towarzyskie spotkanie z Francja czyli Beckham walnie 100 spotkanie dla rep Albionu Wink

To że go powołał,to nie znaczy że zagra, :wink:

Mecz Anglii z Francją będzie bardzo ciekawym spotkaniem.Z tego co wiem,to C+ pokazywało mecze rep.Anglii więc może i tym razem pokażą ten mecz.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
21-03-2008 15:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Anonim Offline
Member
***

Liczba postów: 90
Dołączył: Oct 2007
Reputacja: 0
Post: #304
 
Nie jestem pewien,ale zdaje sie ze Canal+ ma prawa jedynie do domowych spotkan Anglików,a to zostanie rozegrane w Paryżu
21-03-2008 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #305
 
ziomo napisał(a):To że go powołał,to nie znaczy że zagra, Wink

Beckhama nie powoluje sie po to by nie zagral, jak nie wybiegnie w I skladzie to bedzie 2 sposobem na skrzydlo, ewentualnie juz n srodku jak gral w Realu, jednak jak wiemy w rep nie ma na to szans Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
21-03-2008 16:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #306
 
Anonim napisał(a):Nie jestem pewien,ale zdaje sie ze Canal+ ma prawa jedynie do domowych spotkan Anglików,a to zostanie rozegrane w Paryżu
Dokładnie tak jest. Ale ja bym osobiście nie tracił nadziei, bo Eurosport możliwe, że pokaże to spotkanie
21-03-2008 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #307
 
Beckham w swoim 100 meczu w reprezentacji Anglii prawdopodobnie wejdzie z ławki. Oto składy na to spotkanie

Francja:
Coupet - Clerc, Gallas, Thuram, Abidal - Ribery, Toulalan, Makelele, Malouda - Trezeguet, Anelka

Anglia:
James - Brown, Ferdinand, Terry, A. Cole - Hargreaves - Bentley, Lampard, Gerrard, J. Cole - Rooney

Rio Ferdinand będzie w tym meczu kapitanem Anglików. Prawdopodobnie zostanie nim oficjalnie i na dłuższy czas.
Ostatni raz Anglicy pokonali Francuzów, jeśli się nie mylę, 11 lat temu po bramce Shearera w końcówce spotkania.
26-03-2008 18:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #308
 
A Carrick nie został powołany ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
26-03-2008 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #309
 
Z tego co wiem, to nie.
Poza tym, ja ty wypisałem składy, które mają rozpocząć mecz, a nie są to kadry na to spotkanie Smile
Carrick niech sobie odpocznie i strzeli dwie bramki Aston Villi, co by potem swój rekord przeciwko Romie pobić i wbić im trzy.
26-03-2008 18:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #310
 
No i Anglia przegrywa 1:0 ,gol Ribery'ego ,bramka z rzutu karnego ,rzut karny po faulu Jamesa :roll:
Bardzo słabe widowisko,obejrzałem obszerne skróty i nic ciekawego sie nie dzialo. Nie ma czego żałowac :wink:
27-03-2008 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości