Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serie A
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
Valverde napisał(a):A udowodnili to w meczu z Romą, bodaj w grudniu. 7-0 w plecy...

No tu akurat w tym meczu źle zagrali, ale pamiętam, że skimś z wyższej półki zagrali kiedyś dobrze, chyba zremisowali na wyjeździe... Nie pamiętam już dokładnie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-01-2007 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
AC Milan 2 - 1 Livorno
AS Roma 3 - 0 Parma
Atalanta 0 - 0 Lazio
Cagliari 2 - 2 Siena
Chievo 0 - 2 Inter Milan
Fiorentina 2 - 0 Udinese
Palermo 0 - 1 Empoli
Sampdoria 2 - 0 Ascoli
Torino 1 - 2 Reggina
Messina 1 - 1 Catania

Tylko jedna niespodzianka. Palermo przegrywa na Renzo Barbera drugi raz z rzędu... Po Lazio przyszła pora na Empoli, które wskoczyło na 4 miejsce w tabeli. Milan męczył się z Livorno - zaczęło się do gola Gattuso, wyrównał Lucarelli a w 70 min. Jankulovski dał zwycięstwo Milanowi. Rossoneri coraz bliżej pucharów... Roma wygrywa z Parmą - kolejny mecz Rossi`ego. Tym razem słaby mecz Gio, był bardzo zagubiony - odniosłem wrażenie, że po prostu nie miał z kim grać. Partner z ataku, Budan, chował się gdzieś za Panuccim, Morfeo bez szans z Perottą i De Rossim, skrzydła w ogóle nie funkcjonowały, stąd taki wynik. Mimo zwycięstwa Roma z taką grą jak w pierwszej połowie nie ma szans z Lyonem w LM. Atalanta 0-0 z Lazio, flaki z olejem... Inter również zwycięski, Il Imperatore trafił już w pierwszej minucie i było już po herbacie. Viola pokonuje Udinese i wspina się coraz wyżej, walka o "Europę" będzie gorąca. Derby Sycylii na remis, Messina blisko Serie B.

Ależ się porobiło... władze zupełnie nie potrafią zapanować nad kibicami - zmieniają pory meczów, jakieś cyrki z zamykaniem stadionów. Co ciekawe i tak nie trzymają się tego zakazu, bo na meczu Milanu byli kibice posiadający karnety. Widać, że Włosi działają bardzo chaotycznie, ciąży na nich duża presja. Pośpiech tutaj nie jest najlepszym doradcą...

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
12-02-2007 02:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Valverde napisał(a):Viola pokonuje Udinese i wspina się coraz wyżej

... co mnie oczywiście bardzo cieszy Smile Fiora prezentuje się dobrze, widać, że nie załamali się ani trochę tym, że odjęto im sporą liczbę punktów, grają swoje tak jakby walczyli o najwyższe miejsca. Szanse Violi na europejskie puchary jeszcze są, ale pod jednym warunkiem, że drużyna Prandelli'ego będzie utrzymywać dość dobrą obecną formę.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-02-2007 17:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Dzis kibicom Palermo zostal zaprezentowany Polski napastnik, byly zawodnik GKS BOT Belchatow Radoslaw Matusiak.Bedzie wystepowal z numerem "9", w ktorym gral kiedys sam Luca Toni.
12-02-2007 18:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #50
 
Ronaldo wraca do gry!! Brazylijczyk w barwach AC Milan strzelil 2 gole w ostatnim meczu wygrnaym 4-3 przez jego druzyne. Wpisal sie na liste strzelcow w 16. i 81. minucie. Zawsze w niego wierzylem. Gdyby tylko troche zchudly to bylby jednym z najlepszych napastnikow.

Inter ustaniawia rekord co kolejke. Wygrali juz 16 meczow z rzedu. Teraz uleglo im Calgiari, ale tylko 0-1. Bramke o strzale glowa zdobyl Nicolas Burdisso w 11. minucie.

amor patriae nostra lex
17-02-2007 17:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Ronaldo bardzo dobrze w pierwszym meczu, zobaczymy jak zaprezentuje się w kolejnych. Ja mu życzę jak najlepiej. Nic nie mam do tego piłkarza.

Nikt tu jeszcze nie napisał, że Matusiak w swoim debiucie w meczu towarzyskim zdobył dla Palermo gola. Dobry początek. Jutro mecz z Chievo i zobaczymy, jak się zaprezentuje. Prawdopodobnie nie zagra od pierwszej minuty, ale w drugiej połowie powinien dostać szansę. Liczę na niego.
17-02-2007 18:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Tak, dobrze że Radek strzelil w tym meczu. Przełamie lody, poczuje się pewniej i będzie coraz lepiej. Ten sezon będzie bardzo ważny w jego karierze - jeśli coś pokaże to może pójdzie do jeszcze lepszego klubu, a jeśli nie to zniknie bez śladu :wink: ...
17-02-2007 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
KanT napisał(a):jeśli coś pokaże to może pójdzie do jeszcze lepszego klubu

Nie sadze, zeby Matusiak zmnil w tym sezonie klub, a tym bardziej na lepszy.Powinien byc zadowolony, ze gra w bardzo dobrym klubie, jak na niego i to mu powinno wystarczyc.Niech narazie mysli o walce o 1szy sklad, niz o kolejnej przeprowadzce.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-02-2007 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Grzeho napisał(a):Nie sadze, zeby Matusiak zmnil w tym sezonie klub

A kto mówi, że ma zmieniać w tym sezonie klub? KanTowi chodziło o zmianę ogólnie, po jakimś czasie, kiedy pokaże (?) swoje umiejętności w Palermo.
17-02-2007 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
KanT napisał(a):jeśli coś pokaże to może pójdzie do jeszcze lepszego klubu

Tutaj jest chyba napisane wyraznie, ze chodzi o zmiane klubu :wink:

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-02-2007 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
No tak, ale chodzi o to, że nie zmieni klubu teraz, tylko być może w przyszłości, bliższej lub dalszej. Wysil swoje szare komórki trochę bardziej Smile
17-02-2007 23:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Sorry, jestem lekko zmeczony(nie wiem czym) dzis i czasami zdaza mi sie "zawiesic".

Odnosnie Matusiaka. Mam nadzieje, ze wyjdzie mu debiut i "wkupi" sie w laski trenera, chociaz wiem, ze po jednym wystepie nie da sie tego uczynic.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
17-02-2007 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Żeby tylko naszemu reprezentantowi nie uderzyła woda sodowa do głowy, bo mogłoby byc kiepsko. No bo jak jest zawodnik, który jest gwiazdą bez zagrania jednego meczu w teamie, no to może sie coś pomieszać w psychice. Skoro ma już darmowe obiady w restauracjach i ciasta w cukierniach to musi byc tak niezwykle popularny.

Mam nadzieję, że Matusiak będzie odgrywał w Palermo tak wielką rolę, jaką odgrywał w Bełchatowie no i teraz w reprezentacji.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
18-02-2007 11:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Grzeho, każdemu się zdarza, ale Palermo to chyba nie jest szczyt dla Matusiaka, tymbardzej że Radek jest młody i ma jeszcze czas :wink: .

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
18-02-2007 13:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #60
 
Palermo zremisowalo 1-1 z Chievo, a Matusiak nie znalazl sie nawet w kadrze meczowej. Mam nadzieje ze szybko dostanie szanse, bo jak nie bedzie grał, bo Beenhakker nie powoła.

amor patriae nostra lex
18-02-2007 19:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości