Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE 2008
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Pytanie do ludzi, kto byl na Mazurach i moze polecic dobre miejsce wypoczynkowe dla 5,6 osob na 8/10 dni, MAZURY! Z gory dzieki za pomoc no i jesli jest ktos chetny, to chetnie sie moze podlaczyc do ekipy, wyjazd ok 15 lipca na 10 dni.

Pozdrawiam

Under The Boardwalk - United Warriors
20-05-2008 01:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #92
 
Giżycko?
Jak ktoś z ekipy ma jakiś świstek żeglarski, to brać łajbe i będziecie pływać po jeziorach, fajna sprawa, a na jeziorach mazurskich każde piwo smakuje wybornie
20-05-2008 11:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
Maciek napisał(a):Giżycko?

Bardzo fajne miasteczko, kumpel był tam w jednostce i jezdzilem na przysięge,oczywiscie dużo wczesniej,zeby zobaczyc okolice jak i zaliczyc melanż 8)

p.s - srogo :twisted:
20-05-2008 12:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Joanna Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
<!-- w -->http://www.kalwa-energopol.pl<!-- w -->

Ośrodek oddalony o jakieś 50m od Pasymia, który to oddalony jest o jakieś 30km od Olsztyna. Jeziorko, wypożyczalnia sprzętu, basen, kręgle, bilard, dobry klimat... Byłam parę razy i zdecydowanie mogę polecić.
20-05-2008 15:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Wakacje w trakcie a tu taka cisza.Jakie macie plany?A może już gdzieś byliście?Pisać!

Ja wyjeżdżam w niedzielę nad morze do miejscowości Dźwirzyno,niedaleko Kołobrzegu.Wracam w piątek.Od 15 lipca treningi,to czas szybciej będzie płynął.Oczywiście basenik,oprócz tego gra w piłę z kumplami.A 1-6 Sierpnia wyjeżdżam z kadrą Okręgowego Związku Piłki Nożnej na REMES CUP do Opalenicy. Big Grin

marcelo napisał(a):Chyba morze Confused


Ujć ale gafa. :oops:

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
04-07-2008 12:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Danny93 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 540
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #96
 
Ja na początku sierpnia jadę na kilka dni w góry,konkretnie do Zakopanego.Też gdzieś w połowie lipca zaczynam treningi,po za tym jak mi się będzie chciało to może trochę angol podszkolę.Generalnie wakacje jak to wakacje,przede wszystkim będę się obijał i to by było na tyle Tongue

CONCILIO ET LABORE
04-07-2008 13:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
Ostatnie wakacje mialem w 2005 roku, ale to szczegol. Dokladnie za 7 dni zaczynam nastepne w swoim zyciu, tym razem nie dwumisieczne, a 2 tyg bo tyle sie dostaje jak sie studiuje i pracuje niestety w jednym czasie Tongue

A konkretnie to Praga, melanz z Sekim i ze stara dobra ekipa na Slasku i nad polskim gownianym morzem na ktorym bylem ostatni raz 11 lat temu 8) Damy rade.

Under The Boardwalk - United Warriors
04-07-2008 17:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #98
 
A ja siedzę w domu i pilnuje porządku na forum i na stronie, taki jestem :evil:

U mnie się nie szykuje jakiś wielki wyjazd nie wiadomo gdzie, pojedyncze wypady nad jezioro z kumplami, może coś wyjdzie z jakimś dłuższym wypadem, ale tego pewny nie jestem. Może do rodziny gdzieś w Polsce, ale to tylko przypuszczenia.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
04-07-2008 17:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #99
 
ziomo napisał(a):nad może
Chyba morze :?

ziomo napisał(a):do miejscowości Dźwirzyno

Byłem tam kiedyś, naprawdę fajnie wspominam, tylko, że zdaje sie wtedy pogoda nie dopisała :x

A w te wakacje ro raczej spędzę w domu, no chyba, że trafi się jakieś konkretniejsze zajęcie (w sensie praca). Ewentualnie jakiś weekend u rodziny, to wszystko.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
04-07-2008 18:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #100
 
Kuba_^^ napisał(a):A ja siedzę w domu i pilnuje porządku na forum i na stronie, taki jestem Evil or Very Mad

Masz lepiej niz ja :? Ja robie 10godz/dzien i 8 w weekendy za "marne" 22zł/godzine w Danii Smile

amor patriae nostra lex
08-07-2008 18:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości