Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WAKACJE 2008
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Farmer16 napisał(a):A jak to nie wypali to ze swoją drużyną mamy jakiś wyjazd w wakacje na Międzynarodowy turniej piłki nożnej do Opalenicy :wink: Jeszcze się na coś zdecyduje. Tongue

Opalenica? My mieliśmy jechać tam w zeszłym roku, ale w wyniku pewnego niezdecydowania w drużynie, wyszły z tego wyjazdu nici. Teraz już nie trenuję, więc na takim turnieju raczej nie mielibyśmy okazji się spotkać. W sumie, to szkoda. Odnośnie wakacji, to raczej nie planuje żadnych dalszych wypadów. Pewnie skończy się na jakichś wycieczkach nad jezioro, ale w to mi graj! A z drugiej strony - nie wiem czy nie pojawie się w okolicach Rzeszowa. Są tu jacyś mieszkańcy tamtych rejonów? Jak coś, to możemy się umówić na jakąś cole czy coś (piwko odpada), ale będę miał problemy z trafieniem tam gdziekolwiek, bo goszczę tam raz na ruski rok :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
26-04-2006 20:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Aconiewolno Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 44
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Stojkovic napisał(a):Dobra Macik tu nas upomniał, wiec trzeb anawijać na temat.

Ja w wakacje mam plan spotkac sie z Panzerem Big Grin

Aha.
A co byście powiedzieli na spotkanie ogólno redakcyjne w Krakowie?
Np. 3 lub 4 dni.
Oczywiście zakwaterowanie itp.

E, niezbyt, moze za kilka lat jak juz pelnoletni bede Smile bo teraz to wiesz, przelozeni nie pozwola pojechac, bo tyle pedofili chce wywrac jakas dupe na noc... Smile
26-04-2006 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
To ja do tego czasu zmarszczony chyba będe Smile
Mam papiery na wychowawcę kolonijnego, więc możemy jakąś kolonię zorganizowac Tongue

Bym się wami dzieciaczki opiekował Big GrinBig GrinBig Grin
Panzer wie co oznacza opieka Stojka Smile
26-04-2006 22:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
rossi Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 3
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
A ty Panzer do ktorej chodzisz klasy że red dla ciebie to smarkacz..?TongueBig Grin;]. Ja tam do waszego wieku nic nie mam wręcz przeciwnieBig GrinTongue, też powinienem chodzić do gimnazjum a, że poszedłem rok wcześniej do szkoły to jestem w liceumBig Grin
27-04-2006 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
"Wakacje" ? heh, kiedy to ostatnio byly dla mnie wakacje, ech... Zazdroszcze Wam 2miesiecznego odpoczywania i robienia tego na co macie ochote :? Temat powinien brzmiec "Wakacji i urlopy" Smile
Moj tegoroczny "urlop" zaczynam dosc szybko, bo juz od jutra Smile a bedzie to wyprawa na mecz Padiham-FC UNITED konczacy mistrzowski sezon 8) Smile Smile Smile Do tego moze planuje zaliczyc mecz z Middles lub Charltonem ale lece na "Wyspy" glownie po to aby poczuc z RED ARMY atmosfere meczu FC UNITED.
Dalsze plany "urlopowe" jeszcze nie sprecyzowalem ale pewnie jak zwykle beda polaczone z UNITED...
27-04-2006 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Nie moge sie już doczekać wakacji, bo jak kazdy wie jest to najlepszy okres w roku szczególnie dla tych którzy tracą czas w szkole. Smile
Mam kilka w planów na wakacje podobnie jak w zeszłym roku chciałbym wybrać sie do Kołobrzegu na "Sunrise" a takze zaliczyć mecz United, tym razem byłby to wyjazd do Amsterdamu na tournee gdzie mógłbym obejrzeć mecz z Ajexem i Galatasaray. Big Grin Moze jakis wyskok jeszcze gdzieś za granice, zobaczymy jak to będzie, czasu jeszcze troche jest. :wink:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
29-04-2006 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
No co jest? Wakacje trwają w pełnej swej okazałości, a tutaj nikt nic nie pisze? W sumie czas na przyjemnościach leci jak z bicza strzelił i dlatego z uroków lata, wolnego czasu trzeba korzystać. Osobiście byłem jak dotąd nad morzem i na Mazurach, aura sprzyja, więc nie mam czego żałować, a wręcz przeciwnie. Teraz czeka mnie podróż Kanałem La Manche do Anglii (ciekawe, jak to jest pod wodą). Ledwo 45 dni zostało do rozpoczęcia roku szkolnego, potem będziemy odliczać dni do świąt, a następnie do wakacji. I tak w koło Wink

Opisy wakacyjnych przeżyć na pewno mogą ożywić ten temat.

capo di tutti capi

MUSC PL
17-07-2006 15:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ciampel napisał(a):No co jest? Wakacje trwają w pełnej swej okazałości, a tutaj nikt nic nie pisze?

Ja na jakieś pożądne wakacje nigdzie nie wyjeżdzam, bardzo często jeżdzę nad jezioro z kumplami, czasem z rodzinką :lol: Planuję tygodniowy wyjazd do babci, żeby wreszcie odpocząć od kompa i od PS2, chociaż na pewno będzie mi trudno Tongue

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-07-2006 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
Kuba_^^ napisał(a):wreszcie odpocząć od kompa i od PS2, chociaż na pewno będzie mi trudno Tongue

..a to da sie tak?
Moim zdaniem nie.

Ja podczas wakacji robie dwie rzeczy:

1.) Próbuje znieść trudy odpoczynku

2.) Szukam robot lzejszej od spania

Jesli ktos ma cos dotyczace pkt. 2 to dawac na PW do mnie.

amor patriae nostra lex
17-07-2006 19:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
LENIE Tongue Moje wakacje upływają pod znakiem pracy - malowanie mieszkania, czasami z kolegą wpadamy na korty tenisowe (podlewanie, siatkowanie, malowanie linii itd. Tongue ). Oczywiście nie brakuje też czasu na rozrywkę - jeziora, dziewczyny :wink: Ogółem czas upływa szybko, mam już dość pracy, ale cel jest szczytny - zbieranie forsy na wyjazd do Manchesteru.
17-07-2006 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Cytat:LENIE Razz Moje wakacje upływają pod znakiem pracy

Ja również miałem zamiar zarobić coś w te wakacje, jednak nie wypaliły moje plany, teraz coś szukam, lecz nic nie mogę znaleźć, jestem tak zdeterminowany Tongue Miałem roznosić ulotki, nawet było dobrze płacone, jednak nic z tego.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
17-07-2006 21:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #27
 
Tylko wam pozazdroscic...
Ja wakacji niemam,musze zapierdzielac do pracy (powinienem byc wlasnie na 3 zmianie) ,ale nie narzekam,przynajmniej kasa jest,a dzieki temu nie brakuje rozrywek w moim życiu :wink:
18-07-2006 00:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #28
 
Skull napisał(a):Tylko wam pozazdroscic...
Ja wakacji niemam,musze zapierdzielac do pracy (powinienem byc wlasnie na 3 zmianie) ,ale nie narzekam,przynajmniej kasa jest,a dzieki temu nie brakuje rozrywek w moim życiu :wink:

Witam Skull w klubie.

Jestem w Irlandii. Wstaje codziennie o 6 rano i jade godzine do pracy autobusem. Wracam o 19 do domu i klade sie spac nie myjac nawet zebow i nic nie jedzac, nie mam sil. I tak od miesiaca i jeszcze przez miesiac. Dam rade !

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Czym sie zajmujesz ?! Ile zarabiasz Tongue

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
21-07-2006 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #30
 
Fred The Red napisał(a):Czym sie zajmujesz ?! Ile zarabiasz Tongue

W drukarnii myje screeny do drukow, troche meczace ale da sie wytrzymac. Tez na hali czasem sprzatam. Mam 8 euro za godzine po 8 godz dziennie przez 6 dni w tyg. Policz se Tongue Ale warto ..

Under The Boardwalk - United Warriors
21-07-2006 21:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości