Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cristiano Ronaldo
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Tutaj musze się zgodzić. Ronaldo ostatnio odwala kawał dobrej roboty i zaczyna grać zespołowo co bardzo cieszy. Bo Ronaldo grajac samolubnie osłabia United.
27-12-2006 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Cris zdal sobie wreszcie sprawe ze raczej sam meczu nie wygra(przynajmniej jest to malo prawdopodobne) i zaczol grac druzynowo z korzyscia dla calej druzyny, za co zbiera teraz zasluzone pochwaly.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
27-12-2006 17:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #63
 
C.Ronaldo vs. Wigan 47, 50 ^ ^

[Obrazek: 72876639wr3.th.jpg]

[Obrazek: 72876657pq1.th.jpg]

Ronaldo w meczu z Wigan przeszedł samrego siebie, zreszta nie dziwne, że zagrał tak wspaniale drugą połowę przeciwko Athletic. Pierwszą siedział i tylko myślał o tym by jak najszybciej wejść na boisko i pokazać co potrafi. Wspaniała główka Portugalczyka, po raz kolejny pokazał, że nie tylko potrafi strzelić z obydwu nóg, a także nie strzelić z 1 m do pustej bramki ( vs. Sheffield ), ale także strzelać głową. Troche zmartwiła mnie sytaucja Cris'a przy karnym. Tak sie upierałem zeby strzelał te " 11 " ale to co pokazał z Wigan troche mnie zaniepokoiło, Ronaldo pewnie też luźniej podszedł do " 11 " co odbiło sie na nie strzeleniu jej. Jednak skutecznie dobił, strzelił 2 gole i zmierza po kolejne Player Of The Month, choć to nie jest najwazniejsze. Ronaldo dojrzał i każdy to musi przyznac. Nareszcie czerpiemy z niego korzyści takie, na jakie czekaliśmy.

Under The Boardwalk - United Warriors
29-12-2006 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Wojtek3 napisał(a):Ronaldo dojrzał i każdy to musi przyznac. Nareszcie czerpiemy z niego korzyści takie, na jakie czekaliśmy.

To nie ulega wątpliwości 8) Ronaldo gra o wiele lepiej niż na początku, teraz gra bardziej zespołowo i przede wszystkim rozgrywa piłka mądrzej. Okres świąteczno-noworoczny jeszcze trwa, ale Cris w nim już naprawdę bardzo pomógł United i mam nadzieje, że będzie to czynił jeszcze przez większą ilość meczu w sezonie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
30-12-2006 09:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
Cris jest jeszcze bardzo mlodym zawodnikiem i wydaje mi sie ,ze jego umiejetnosci beda jeszcze wzrastaly(oczywiscie wszsytko od niego zalezy) i przyniesie jeszcze wieksze korzysci druzynie z Old Trafford.Zrobil juz duze postepy, ale ma jeszce spory potencjal, zeby stac sie jeszcze lepszym pilkarzem.
30-12-2006 09:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Ronaldo powoli zaczyna dorastać do tego, by nosić najbardziej zaszczytny numer w United, czyli "7". Przed chwilą skończył się mecz z Redding i Ronaldo ma na koncie już 6 trafień w 3 meczach, co sprawia, że ma najlepsza średnią w lidze Anglielskiej (bije na głowę wszystkich pomocników i napastników). Jest niesamowity i każdy to musi przyznać, pierwszy jego rok w MU byłbardzo niewyraxny, potem kolejny rok i znowu lekka klapa bo popisywał się nie podając. Poczatek tego sezonu to to samo... dopiero od 4,5 meczu pokazał że potrafi grać z głową. Wielka przyszłosć klubu w tym Graczu, Rossi i Rooney w połaczeniu z Portugalczykiem powinni dac nam zwyciestwo w LM za kilka lat :wink:
30-12-2006 18:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
Ronaldo powoli wyrasta na lidera naszego zespolu, ze swoja genialna forma.Zadziwia(oczywiscie w pozytywnym znaczeniu) nas narazie w kazdy meczu,oby teraz nie zdazyla mu sie zadna kontuzja(odpukac), bo byl by to ogromny cios dla naszego zespolu.
30-12-2006 21:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
Stojkovic napisał(a):pierwszy jego rok w MU byłbardzo niewyraxny

W pierwszym sezonie oczarował wszystkim techniką i swoimi rajdami, tego sezonu nie można uznać za niewyraźny. Po prostu młody, dlatego prezentował to, co umiał, ale nie grał źle.
30-12-2006 23:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
C.Ronaldo vs. Reading 58 , 77 ^ ^

[Obrazek: 72905254xu0.th.jpg]

[Obrazek: 72905257mq3.th.jpg]

Ronaldo miał wspaniałe " Boxing Days " w tym roku, strzelił w nich 6 goli i miał jedną asyste, zdecydowanie najlepszy zawodnik w naszych szeregach wraz z Ole Gunnarem Solskjaerem. Nie śledziłem dokładnie jego występu w meczu z Reading, jednak coś tam widziałem, jak zwykle aktywny, gol przy słupku Solskjaer'a troche szczęsliwy, ale stał tam gdzie miał stać np. Rooney, także plus dla niego. Strzeli w tym sezonie w Premiership ok 18 bramek, także Fergie płaci funciaki po sezonie...

C.Ronaldo vs. Newcastle ^ ^

[Obrazek: 72910913dp5.th.jpg]

Bardzo poprawny występ Ronaldo, lecz zdecydowanie gorszy od poprzednich, ważne, że miałem wkład w kolejne gole i asystował przy golu Paul'a Scholes'a. Mógł także wpisać się na liste strzelców, jednak najpierw źle przyjął piłke a nastepnie źle strzelił, bardzo niecelnie. Poraz kolejny był najczęsciej faulowanym piłkrazem w UNITED, co pokazuje, że zawodnicy z NU i Premiership nie znają innej recepty na " The Winger ".

CR7!

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2007 08:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #70
 
Wojtek3 napisał(a):[Obrazek: 72910913dp5.th.jpg]

ważne, że miałem wkład w kolejne gole Paul'a Scholes'a.
CR7!


Zauwazcie pogrubione przeze mnie slowo! Wydało sie kim jest Wojtek! To Cris we wlasnej osobie. Swoja droga nie wiedzialem ze znasz Polski. nauczyles sie pewnie bo wiedziales ze kiedys dostanie baty w reprezentacji od Polski i dostales juz Smile

amor patriae nostra lex
05-01-2007 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #71
 
Zashi napisał(a):Zauwazcie pogrubione przeze mnie slowo! Wydało sie kim jest Wojtek! To Cris we wlasnej osobie. Swoja droga nie wiedzialem ze znasz Polski. nauczyles sie pewnie bo wiedziales ze kiedys dostanie baty w reprezentacji od Polski i dostales juz

Jaka wpada :lol: Za dużo filmów o nim oglądam, a potem śpie podczas pisania posta...

Oczywiście CR7 miał wkład w gol Scholes'a. Kolejna asysta w tym sezonie Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
05-01-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #72
 
CR7 zostal graczem grudnia w Premiership. Juz kolejna raz najlepszy! Gratulujemy. Oby go to mobilizowalo do jeszcze wiekszej pracy i osmieszania przeciwnikow - oczywiscie z korzyscia dla druzyny.

GO GO CR7 :twisted:

amor patriae nostra lex
11-01-2007 20:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Trzeci raz z rzędu piłkarzem miesiąca raczej nie zostanie (byłby o chyba pierwszy raz w historii), bo w tym miesiącu nie prezentuje tak dobrej formy jak w ubiegłym, czy też w listopadzie. Chyba że znowu "wybuchnie" i pokaże Drogbie i wszystkim innym, kto rządzi.
Oczywiście nie mówię, że w styczniu Cris gra źle, ale wydaje mi się, że ma małe obniżenie tej szczytowej formy z końcówki grudnia. No ale takie rzeczy są normalne.

A co sądzicie o domniemanej wymianie Xavi - Ronaldo? Ja uważam, że to na razie plotki i nie ma się póki co nimi przejmować. Jeśli będą one narastały, wtedy można będzie uznać sprawę za poważniejszą. Xavi może by się i przydał, ale nie kosztem Ronaldo...
11-01-2007 22:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ronaldo narazie nie prezentuje się tak wspaniale jak w okresie świąteczno-noworocznym, ale do końca stycznia jeszcze sporo czasu, a ja wierzę, że może w tym miesiącu jeszcze coś szczególnego pokazać. Zobaczymy co Cris pokaże jutro z Aston Villą 8)

A co do tej "nibywymiany" Xavi - Ronaldo... Jak narazie to zdecydowanie można tylko skomentować jednym słowem... plota. No chyba, że będzie tak jak wspomniał Pejter - wiadomości na ten temat będzie coraz więce, to może jednak coś w tym będzie prawdy. Jednak ja uważam, że zarówno w Barcelonie Xavi to ważny zawodnik, jak i Cris United narazie nie opuści za szybko.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
12-01-2007 13:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #75
 
Bardzo dobrze, że Cris drugi raz z rzędu wygrał tą nagrodę. Prezentując się wspaniale w Boxing Days oraz wcześniej na początku grudnia w 100% zasłużył sobie na nią. Nie wiem tylko czy ta klasyfikacja dotyczy meczów w premiership czy w pucharach też? Wydaje mi sie, że jedynie rozgrywki ligowe, a w tych Ronaldo zagrał jeden przyzwoity mecz z Newcastle. Jeszcze pare spotkAŃ przed nim i możliwe, że zdobędzie po raz trzeci z rzędu miano "Player of the month".

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
12-01-2007 22:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości