Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Ligi Piłkarskie
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
Kuba_^^ napisał(a):Nowy nabytek "The Bhoys", chodzi mi o Jarosika, strzelił już w swoim pierwszym ligowym meczu w barwach Celticu.

Dlaczego my nie mamy od jakiegos czasu tak trafnych transferow. Oby w ty okienku bylo lepiej.

Zdziwila mnie przegrana Serc - musza przeciez bronic swojej mocnej pozycji w lidze. Fajnie by bylo jakby poziom w tej lidze sie wyrownal. Glasgow (pis.) jest duzo, duzo sprzodu...

amor patriae nostra lex
29-07-2006 21:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zashi napisał(a):Zdziwila mnie przegrana Serc

No przecież wygrali 2-1... Ja również chciałbym, żeby nawiązali jeszcze większą walkę z klubami z Glasgow i mam nadzieję, że wkrotce tak się stanie. Na pewno doprowadziloby to do podniesienia poziomu ligi.
29-07-2006 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Pejter napisał(a):
Zashi napisał(a):Zdziwila mnie przegrana Serc

No przecież wygrali 2-1...

A fakt - pisalo "ograli" a ja przeczytalem "przegrali". Moj blad. To nawet lepiej - ktos musi dokopac Rangersą Smile Ale Celtic ma pozostac na szczycie.

amor patriae nostra lex
30-07-2006 12:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
W ostatnim meczu 1. kolejki Rangersi pokonali Motherwell na wyjeździe 2 do 1. Na samym początku Rangersi cisnęli, aż Sionko zdobył gola 8 minucie. Na początku drugiej minuty niespodziewanie wyrównał zespół gospodarzy, jednak kwadrans później Dado Prso zdobył decydującą bramkę dla Rangers. A więc wszystko w normie, Celtic i Rangersi zaczynają sezon od zwycięstw, jednak Hearts nie pozostają w tyle. C`mon Hearts!

Edit: Wczoraj Dundee u siebie zremisowało z Rangersami. Przez cały mecz gracze Le Guena atakowali, a Dundee wyprowadzało tylko kontry. Jedna z nich się powiodła i gospodarze prowadzili 1-0, a goście razili nieskutecznością - strzały tuż obok bramki tudzież wprost w bramkarza, ew. obrońcy wybijali z linii. Potem Dundee wyprowadziło kontrę i było 2-0. Le Guen natychmiast zareagował (wejście Burke`a), tak samo jak trener Dundee (wejście Robb`a). Minutkę po wejściu Burke strzelił gola, a chwilę potem Robb strzelił swojaka :lol: Za moment znów Robb w roli głównej - kiks i piłka tuż obok jego własnej bramki. Rangers zupełnie nie przekonują.

Dzisiaj mecz na szczycie, Hearts of Midlothnian - Celtic Glasgow. Mecz mógł się podobać, dużo walki i zaskakujące rozstrzygnięcie, bo mimo wszystko Celtic był faworytem. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy Bednar strzelił bramkę dla Serc, Boruc nie popisał się, bo strzał był do obrony. Zaraz potem Bednar ponownie strzelił gola, ale nie został on uznany. Po wilu atakach Celticu padł gol, i to jaki. Piękna, kombinacyjna gra i śliczny strzał Petrova. Po golu trwała walka, ataki z obu stron, górą wyszli gospodarze. 3 minuty przed końcem znowu Bednar uradował kibiców Hearts. Fatalny błąd Lennona, który próbował wycofać piłkę do tyłu, do Boruca. Zagrał za krótko, piłkę przejął wspominany Bednar, dopadł piłki przed Arturem, wypuścił piłkę w bok i strzelił do pustej bramki. Brawo Hearts!!
30-07-2006 20:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
AJ Auxerre wygralo z AS Monaco 2-1. Bramke strzelil nasz skrzydlo w reprezentacji - Jeleń! Jak wiemy to pierwszy gol "Sarny" w lidze francuskiej. Oby tak dalej - jak sie rozkreci to postrzela Wink

Obronca tytulu we Francji nie zawiodl.
Olympique Lyon 2-0 ES Troyes AC
Cris (16), Juninho Pernambucano (86)

amor patriae nostra lex
10-09-2006 11:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zashi napisał(a):AJ Auxerre wygralo z AS Monaco 2-1. Bramke strzelil nasz skrzydlo w reprezentacji - Jeleń! Jak wiemy to pierwszy gol "Sarny" w lidze francuskiej. Oby tak dalej - jak sie rozkreci to postrzela Wink

Bramka strzelona tak dobremu przeciwnikowi robi duże wrażenie, co prawda nie ma się czym na razie podniecać, ale Auxerre ostatnio jest w słabej formie, a to zwycięstwo może podniesie ich na duchu. Niech Jeleń w tym swojej drużynie pomaga strzelając bramki Wink
10-09-2006 12:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #22
 
Mysle, ze nie ma sensu robienia topicu o Championship, bo tylko nieraz dzieje sie tam cos ciekawego, wiec pisze tutaj:

Grzegorz Rasiak - przez Polaków niedoceniany, ale bardzo dobry Polski napastnik - to on razem z Zurawskim (troche wypalajacym sie) lub Matusiakiem powienien grac w napadzie naszej reprezentacji.
A jak narazie Grzegorz strzela 6. bramke dla Southampton w meczu przeciwko Plymouth. Zwyciezkiego gola...po 8 kolejkach Southampton zajmuje 4 miejsce w tabeli. Byc moze Rasiak pomoze druzynie w awansie do Premier League.

amor patriae nostra lex
16-09-2006 19:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
maryc Offline
Member
***

Liczba postów: 176
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Tak, muszę przyznać, że obecna postawa Rasiaka w The Championships bardzo mnie zadziwia. Człowiek, który jest bochaterem kawałów, dowcipów i piłkarskich wyzwisk staje się liderem w klasyfikacji króla strzelców. Ciekawi mnie, dlaczego takiej formy nie potrafi zaprezentować w meczach reprezentacyjnych, ponieważ jego październikowy występ sprzed roku przeciwko Anglikom pozostanie w mej pamięci chyba aż do skończenia świata... Naprawdę to są dwa oddzielne światy: Rasiak w reprezentacji i Tottenhami a ten z 1. ligi angielskiej, klubów Derby i Southampton.

Mam nadzieję, że jeżeli w najbliższych spotkaniach eliminacyjnych do ME otrzyma powołanie, wpełni z niego skorzysta, pokazując się kibicom z jak najlepszej strony.
16-09-2006 23:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Rasiak zawsze dobrze grał w The Championship, a w reprezentacji jakoś nie może się przełamać. Nie wiem co jest tego powodem, może w tych drużynach angielskich są lepsi piłkarze niż w naszej kadrze :roll: Może lepiej do niego zagrywają, a on to w pełni wykorzystuje. Przyczyn można pisać wiele, o tym dlaczego Rasiak gra słabo w Polsce wie tylko sam on (chyba). Niech gra tak dobrze, może wreszcie sobie pogra w Premiership, bo w Tottenhamie sobie za dużo nie pograł.
17-09-2006 15:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Dziś w meczu na szczycie ligi szkockiej, Celtic wygrał z Hearts 2-1 po niezwykle dramatycznej końcówce.
15 min. przed końcem Velicka dał prowadzenie Sercom, ale w 86 wyrównał Jarosik, a w ostatniej minucie samobójczą bramkę wbił Craig Gordon, reprezentacyjny bramkarz. Niezwykle szkoda mi Hearts, a szczególnie Craig`a. Celtic ma już 13 punktów przewagi nad drużyną Serc i pewnym krokiem zmierza po mistrza, mimo że nie imponuje formą.
04-11-2006 18:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Valverde napisał(a):Dziś w meczu na szczycie ligi szkockiej, Celtic wygrał z Hearts 2-1 po niezwykle dramatycznej końcówce.
15 min. przed końcem Velicka dał prowadzenie Sercom, ale w 86 wyrównał Jarosik, a w ostatniej minucie samobójczą bramkę wbił Craig Gordon, reprezentacyjny bramkarz. Niezwykle szkoda mi Hearts, a szczególnie Craig`a. Celtic ma już 13 punktów przewagi nad drużyną Serc i pewnym krokiem zmierza po mistrza, mimo że nie imponuje formą.

Meczu nie oglądałem, ponieważ wtedy delektował się piękną grą United, dopiero teraz po przeczytaniu Twojego posta zauważyłem wynik i się zdziwiłem troszkę. Myślałem, że tu Celtic pewnie zwycięży z Hearts, które ostatnio nie zachwyca aż tak, jak się od niech oczekuje swoją grą w lidze, a tu proszę, byli blisko pokonania Celticu. Jednak "The Bhoys" grali do końca no i zdołali zwyciężyć. Drużyna Strachana pewnie zmierza po kolejny tytuł i zdaje się, że chyba nikt nie jest wstanie Celticowi odebrać tego mistrzostwa...
04-11-2006 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
20 kolejka Ligue 1:

Paris S.G. 1 - 2 Valenciennes
Lens 1 - 1 Lille
Auxerre 1 - 0 Sochaux
Bordeaux 1 - 1 Lorient
Le Mans 2 - 0 Troyes
Nantes 1 - 0 Nice
Sedan 2 - 2 Nancy
Toulouse 2 - 0 Lyon
Saint-Etienne 0 - 1 Monaco
Rennes 0 - 2 Marseille

Kolejny beznadziejny występ PSG... Dziś na stanowisku trenera zatrudniono Le Guena, który zastąpił Guy Lacombe`a. Jest nadzieja, bo już nic innego nie pozostało, porażka z beniaminkiem, który na wyjazdach zdobył do soboty 1 pkt, tragedia. Do tego wydarzenia na trybunach, fajnie określił to wszystko Rafał Dębiński we wczorajszym Sport+: zawodnikom PSG nogi uginają się na samą myśl o meczu na Parc do Princes, czy jakoś tak.
W derby północnej Francji Lille zremisowało na wyjeździe z Lens, obie drużyny liczą się w walce o puchary, remis nie odpowiada żadnej ze stron.
Auxerre nieoczekiwanie wygrało z rewelacyjnym Sochaux 1-0, po bramce Irka Jelenia w 86 minucie, Polak znowu był jednym z najlepszych na boisku.
Wicemistrz Bordeux remisuje z Lorient, tym razem Bordeaux notuje słaby sezon, remis z Lorient tylko to potwierdza.
Wreszcie zwycięstwo odniosło Nantes. W drużynie zadebiutowali Barthez i Pieroni, ten drugi dał zwycięstwo ekipie z La Beajuare, zdobywając gola w 90 minucie.
Zaskakujący remis Nancy, remis na terenie beznadziejnego Sedan nie jest powodem do dumy.
Porażka Lyonu, duża niespodzianka, no ale takie mecze w sezonie po prostu się zdarzają, kiedyś trzeba mieć ten słabszy dzień.
W niedzielnych meczach Maryslia pokonała Rennes, dobry mecz rozegrał duet Ribery - Cisse, ten drugi strzelił gola. St. Etienne zanotowało porażkę z wyraźnie wzbijającym się do góry Monaco, Koller zapewnił 3 pkt ekipie z Księstwa.

Tabela:

1.Lyon 50
2.Lens 36
3.Marsylia 33
4.Sochaux 33
5.Lille 32
6.St. Etienne 31
7.Nancy 30
8.Bordeaux 30

Strzelcy:

M. Bodmer Lille 8
M. Pagis Marsylia 8
A. Dindane Lens 8
Pauleta Paris SG 8
I. Bangoura Le Mans 8
16-01-2007 23:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #28
 
I jak widać Lyon pewnie zmierza po kolejny tytuł mistrzowski. Widać, że ostatnimi czasy ta drużyn nie ma sobie równych w lidze francuskiej. Przypomina mi to sytuacje w lidze polskiej sprzed bodajże 2 lat kiedy to krakowska Wisła dominowała w Ekstraklasie. Teraz jak wiemy się troche pozmieniało.

Trzeba przyznać, że rozczarowuje PSG, bo przecież to silna drużyna, a jednak chyba przeżywa jakiś kryzys.

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
17-01-2007 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
Jeśli chodzi o Lyon to oni już nie muszą się tak spinać na każdy mecz i maksymalnie koncentrować, dlatego od czasu do czasu zdarzają im się słabsze wyniki. Gracze z Lyonu nie mają sobie równych we Francji, a w Europie zaczynają się coraz bardziej liczyć. Myślę, że mogą sprawić niespodziankę w tym sezonie w LM, bo ligę francuską po raz kolejny mają już praktycznie wygraną.
17-01-2007 16:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Pejter napisał(a):Myślę, że mogą sprawić niespodziankę w tym sezonie w LM
Kwestia dyskusyjna, dla mnie żadnym zaskoczeniem nie będzie zwycięstwo Lyonu w LM. Półfinał to absolutne minimum jak na taką drużynę, zresztą na finał też spokojnie ich stać.

Cytat:Trzeba przyznać, że rozczarowuje PSG, bo przecież to silna drużyna, a jednak chyba przeżywa jakiś kryzys.
Tyle, że ten "kryzys" trwa od dobrych 2-3 lat...Od lat typuje się ich jako kandydatów do mistrzostwa, a wychodzi z tego przykra niespodzianka. Bałagan w drużynie, zmiany trenerów, mnóstwo transferów, ogólny chaos i niepokój w klubie, presja itd. To nie sprzyja dobrej grze...
17-01-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości