Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Ligi Piłkarskie
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Niech Jeleń dalej tak dobrze się spisuje, a wróci do kadry reprezentacji Polski na co oczywiście bardzo liczę. Szkoda tylko, że męczą go liczne urazy.

Warto też odnotować zwycięstwo w "Old Firm Derby". Glasgow Rangers gładko wygrał z Celticiem 3:0 8) Oglądałem tylko pierwszą połowę spotkania i trzeba przyznać, że wreszcie będziemy mogli obejrzeć sezon w Scottish Premiership, w którym walka o tytuł będzie trwała raczej do ostatniej kolejki. Podczas pierwszych 45 minut Celtic niewiele pokazał, za to Rangers grali dobrą piłkę. Oczywiście było też mnóstwo nieczystej gry, chociaż w tak ważnych i prestiżowych meczach jest ostro. Przy pierwszej bramce, którą tylko widziałem, Boruc nie miał nic do powiedzenia, fatalny błąd obrony, która przepuściła piłkę na polu karnym, coś a'la dzisiaj pierwszy gol Rooneya z Villą Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
20-10-2007 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #77
 
Mialem przyjemnosc ogldac caly mecz i musze powiedziec,ze to byly derby z prawdziwymi jajami.Zaciete pelne walki,dochodzilo do przepychanek i jaka atmosfera na trybunach.To bylo to,ten klimat dalo sie nawet przez TV wyczuc.Ragersi byli znacznie lepsi od Celtow,ktorych obrona jest dziurawa jak ser szwajcarski.Pod koniec doszlo do przepychanek,w ktorych udzial bral Artur.Zostal ukaran zolta kartka za "uspokojenie" kliku Rangersow :twisted:
Szkoda,ze znowu Żurawia nawet na lawce nie bylo...moze pora myslec o zmianie klubu ?

[Obrazek: sorryvk6.gif]
20-10-2007 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #78
 
Nie zgadniecie kto został nowym prezesem Celtów.Jest nim...były minister spraw wewnetrznych Anglii niejaki John Reid.Troche to dziwne,bo były minister za duzego pojęcia o piłce mieć nie powinien,chociaż to tez jest mozliwe ale mało.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
19-11-2007 20:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #79
 
A kim jest właściciel UNITED? G***** nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej, zna się tylko na biznesie, i jakoś mu to nie przeszkadza. Szczerze powiedziawszy, już żadna zmiana stanowiska prezesa mnie nie zdziwi, w sumie to niedługo pewnie Kaczyński zacznie dowodzić jakimś polskim klubem z młodej ekstraklasy :lol:

capo di tutti capi

MUSC PL
19-11-2007 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #80
 
Ciampel napisał(a):w sumie to niedługo pewnie Kaczyński zacznie dowodzić jakimś polskim klubem z młodej ekstraklasy

Lepiej :twisted: - Giertych , i odrazu wprowadzi nowe stroje ,tzn mundurki :lol:

Teraz w świecie sportu chyba nic już nas nie zaskoczy :|
19-11-2007 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #81
 
Inverness CT 3 - 2 Celtic ...

Tragiczne wyniki , tragiczna gra ... Nie wiem jakim cudem udalo im sie awansowac do nastepnej rundy LM ..
16-12-2007 19:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #82
 
No mowilem,ze bez Boruca to oni beda nawet mecze w lidze przegrywac.Artur w Glasgow pelni role bramkarza oraz 4 obroncow.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-12-2007 19:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
WoLaK napisał(a):Artur w Glasgow pelni role bramkarza oraz 4 obroncow.

I zarazem najwiekszej gwiazdy i mentora ;x

Tyle ze Artur ile tam jeszcze moze grac ? Pół roku ? rok ? Napewno nie wiecej ... wiec lepiej niech szykuja zapasy kasy na nowych obrońcow bo jak nie to o mistrzostwie Szkocji nawet beda mogli pomarzyc :twisted:
16-12-2007 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
bela napisał(a):Tyle ze Artur ile tam jeszcze moze grac ? Pół roku ? rok ? Napewno nie wiecej ...

Boruc ostatnio mowil,ze podczas letniego okienka transferowego ma zamiar opuscic Celtic.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
16-12-2007 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
bela Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 267
Dołączył: May 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Cytat:Boruc ostatnio mowil,ze podczas letniego okienka transferowego ma zamiar opuscic Celtic.

Wiem tyle ze w tamtym sezonie tez mowil ze oposci Celtic w letnim okienku a nic z tego nie wyszlo ... Wiec tak naprawde ciekawe czy ruszy sie z tej marnej Szkockiej ligi ... Mam nadzieje ze tak

A tak przy okazji to :

AC Milan został klubowym mistrzem świata w finale pokonal zespół Boca Juniors

Wynik finału:

AC Milan - Boca Juniors Buenos Aires 4:2 (1:1)

Bramki: dla Milanu: Filippo Inzaghi dwie (21, 71), Alessandro Nesta (50), Kaka (61); dla Boca Juniors - Rodrigo Palacio (22), Massimo Ambrosini (85-samobójcza).
Czerwone kartki: Kacha Kaładze (77-Milan), Pablo Ledesma (88-Boca Juniors).
Sędziował: Marco Rodriguez (Meksyk).
Widzów: 68 263.

AC Milan: Dida - Maldini, Nesta, Kaładze, Bonera - Gattuso (65-Emerson), Pirlo, Ambrosini - Kaka, Seedorf (87-Brocchi) - Inzaghi (76-Cafu)

Boca Juniors: Caranta - Ibarra, Maidana, Paletta, Morel Rodriguez - Battaglia, Alvaro Gonzalez (67-Ledesma), Banega, Cardozo (68-Gracian) - Palacio, Palermo.
16-12-2007 19:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #86
 
bela napisał(a):AC Milan - Boca Juniors Buenos Aires 4:2 (1:1)

Ten mecz był na żywo na TVP3 :roll: Akurat robiłem obiad i tak momentami oglądałem - Nesta nieźle wsadził 8)
Kaka dobry mecz ,Seedorf słabszy.

Z Boca wyróżniał sie Banega - pozatym Ibarra i Palacio ładnie kopali, Palermo bezradny. Po pierwszej polowie wszystko wskazywalo ze mecz bedzie wyrownany,ale druga polowa nalezala juz do Milanu,chociaz kontrataki argentynskiej ekipy byly groźne ,raz ratowal ich Dida innym razem słupek
16-12-2007 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #87
 
bela napisał(a):AC Milan został klubowym mistrzem świata w finale pokonal zespół Boca Juniors

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba Milan to pierwszy zespół z europy, który wygrał klubowe MŚ...

Szkoda, liczyłem na Boca Juniors... Milan pokazał jednak, że mimo iż w lidze cieniuje to w europie potrafi grać. Zresztą na ten turniej "spinali się" od dłuższego czasu.

bela napisał(a):Bramki: dla Milanu: Filippo Inzaghi dwie (21, 71),

Ten koleś mnie rozwala, 2 takie same - do pustej z paru metórw :roll:

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-12-2007 17:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Gracek_11 napisał(a):Milan pokazał jednak, że mimo iż w lidze cieniuje to w europie potrafi grać.

No, rzeczywiście to był turniej w Europie z europejskimi drużynami :lol:

A dla mnie ten turniej jest i tak nieważny. Nie ma się czym emocjonować.
17-12-2007 17:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #89
 
Pejter napisał(a):
Gracek_11 napisał(a):Milan pokazał jednak, że mimo iż w lidze cieniuje to w europie potrafi grać.

No, rzeczywiście to był turniej w Europie z europejskimi drużynami :lol:

A dla mnie ten turniej jest i tak nieważny. Nie ma się czym emocjonować.

Dobra, dobra nie łap za słówka...

W Serie A kiepsko, w innych rozgrywkach dobrze - LM, klubowe MŚ, czy c**j wie co tam jeszcze. Milan taki jest, doświadczona drużyna, która na takie turnieje zawsze jest dobrze przygotowana.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
17-12-2007 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Pejter napisał(a):A dla mnie ten turniej jest i tak nieważny. Nie ma się czym emocjonować.
Dla mnie ten turniej to zawsze byla jakas totalna parodia,prowizorka,a nie powazne rozgrywki.Totalny bezsens.Chyba nikt by sie specjalnie nie zmartwil jakby go zlikwidowano,albo zreorganizowano.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
17-12-2007 18:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości