Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne Ligi Piłkarskie
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #91
 
Gracek_11 napisał(a):Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba Milan to pierwszy zespół z europy, który wygrał klubowe MŚ...

Nie nie to raczej niemozliwe. Wydaje mi sie, ze wygrywali to i inni :wink:

Gracek_11 napisał(a):Ten koleś mnie rozwala, 2 takie same - do pustej z paru metórw

Inzaghiego zawsze uwazalem za sepa. Sepi caly mecz i gdy tylko nadarzy sie okazja kopie pilke do pustej bramki.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
17-12-2007 18:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #92
 
zaga92 napisał(a):Gracek_11 napisał:
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale chyba Milan to pierwszy zespół z europy, który wygrał klubowe MŚ...



Nie nie to raczej niemozliwe. Wydaje mi sie, ze wygrywali to i inni

Jeśli chodzi o same klubowe MŚ, to tak Milan jest pierwszy, ale ten puchar był rozgrywany jako puchar interkontynetalny, co prawda ostatnie cztery lata wygrywali południowcy z Ameryki, a przed Milanem wygrał Real i było to 2002 roku, jednak inne zespoły zdobywały interkonta, choćby Manchester United 1991
17-12-2007 18:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #93
 
Arkadiusz Malarz zostal wybrany najlepszym bramkarzem w Grecji. Brawo dla Polaka, ktory wyjechal tam po wystepach w przecietnych Polskich klubach (no poza Lechem oczywiscie 8)) Jednak mimo tych wyroznien nie widze dla niego miejsca w kadrze.

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
18-12-2007 16:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #94
 
zaga92 napisał(a):Jednak mimo tych wyroznien nie widze dla niego miejsca w kadrze.

Może jakaś argumentacja? Widziałeś chociaż jeden mecz z jego udziałem w poprzednim sezonie?

Poza tym, on już teraz siedzi na ławie w Panathinaikosie podobno, ale to już inna sprawa.
18-12-2007 17:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #95
 
Moze ja podam swoje argumenty, bo zapatruje sie na wystepy Malarza w kadrze tak samo jak zaga92.

Na wstepie powiem, ze nie widzialem zadnego meczu w jego wykonaniu w tym sezonie, chociaz skoro zostal najlepszym bramkarzem ligi greckiej to mecze z jego udzialem musialy obfitowac w piekne parady polaka, jednak patrzac prawdzie w oczy wszyscy musimy przyznac, ze liga grecka nie nalezy do europejskiej czolowki. Uwazam, ze szkocka, ktorej wystepuje aktualny numer 1 tez nie jest najmocniejsza liga z tym ze Boruc moze sie rowniez prezentowac w pucharach, gdzie jego Celtic gra z calkiem mocnymi druzynami, a on sam broni wysmienicie.

Uwazam, ze ten ktory bedzie wystepowal z 1 na plecach w meczach reprezentacji jest pewniakiem i to sie predko nie zmieni. Malarzowi zycze jednak powodzenia w walce o pozycje 3 bramkarza w kraju, poniewaz o to moze spokojnie powalczyc z Kuszczakiem lub Fabianskim.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
18-12-2007 19:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #96
 
Do megasensacji doszło dzisiaj na Woudestein Satadion gdzie outsider Eredivisie Excelsior Rotterdam wygrał 2-1 z liderem Ajaxem Amsterdam. Goście faworyci zupełnie zawiedli, grali schematycznie, mimo, że przez cały mecz przeważali nie byli skuteczni. Gospodarze od czasu do czasu wyprowadzali kontry, i to przyniosło efekt w postaci dwóch goli. Ajax odpowiedział tylko trafieniem Maduro, co jak okazało sie było to tylko trafienie honorowe. Excelsior, odniósł 1 w historii zwycięstwo ligowe z Ajaxem, w poprzednich 28 meczach padły cztery remisy, a resztę spotkań wygrali dzisiejsi goście. Dzięki temu niespodziewanemu wynikuowi prowadzernie w tabeli objął PSV Eindhoven, który wczoraj pokonał Utrecht 4-1.
23-12-2007 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #97
 
Jabol napisał(a):Do megasensacji doszło dzisiaj na Woudestein Satadion

Do takiej megasensacji - czy ja wiem, oczywiście niespodzianka, lecz warto przypomnieć, że w zeszłym sezonie Ajax również zawodził z tą drużyną, jak dobrze pamiętam zremisowali na własnym stadionie 2:2... Excelsior ma jakiś patent na nich :roll:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
23-12-2007 22:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
W Eredivisie, sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Jeszcze w sobote prowadził Ajax, by w niedziele przegrać niespodziewamie z Excelsiorem 1:2 i oddać fotel lidera PSV, które pokonało Utecht 4:1. W środe kolejna kolejka PSV ulega Groningen 1:2, a Feyenoord w derbach miasta pokonuje Spartę 2:0 po 2 trafieniah Makkaya, i zostaje liderem tabeli. Dzisiaj Ajax zremisował u siebie z Twente 2:2 a 2 punkty Ajax stracił w ostatniej minucie po strzale szwajcara N,Kufo. Jakoś ta sytuacja , która jest obecnie w tabeli:
1.Feyenoord 35
2.PSV 33
3.Ajax 32
odpowiada mi najbardziej, Feyenoord, prowadzi Bert van Marwijk. Trenera tego daże dużym sentymentem za to, że zrobił wielkiego piłkarza z Euzebiusza Smolarka, więc chciałbym aby to Rotterdamczycy wygrali ligę.
28-12-2007 01:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #99
 
Kolejna tragedia na boisku. Zmarł 35-letni Phil O'Donnell, kapitan Motherwell. Phil właśnie miał zejsc z boiska w 78' minucie i padł. Lekarze nie zdołali go uratować.

[*]

amor patriae nostra lex
29-12-2007 21:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
dawisek Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 29
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Jabol napisał(a):Do megasensacji doszło dzisiaj na Woudestein Satadion gdzie outsider Eredivisie Excelsior Rotterdam wygrał 2-1 z liderem Ajaxem Amsterdam. Goście faworyci zupełnie zawiedli, grali schematycznie, mimo, że przez cały mecz przeważali nie byli skuteczni.


Haha, widziales mecz czy zmyslasz ?

excelsior w tym spotkaniu przewazal nad Ajaxem i to ile. Gospodarze juz w drugiej minucie zdolali zdobyc bramke. Wogole przez caly mecz byli duzo lepsi od klubu z Amsterdamu. Goscie nie mieli wogole dobrego nastawienia do meczu, wedlug ich i prezesa klubu nie dalo si egrac na boisku poniewaz nie bylo dobrze odsniezone, no i jak zwykle narzekali na sedziego ze byl po stronie klubu z Rotterdamu...


A tak wogole to co do Eredivisie to sie tam porobilo w transferach. Az Alkmaar odkupilo Alfonso Alvesa za 18 milionow euro od Hereveen a Perez znow powraca z PSV do Ajaxu.

12-01 Feyenoord - PSV, dzien pozniej Ajax - AZ. Zapowiada sie ciekawie bowiem te mecze moga juz teraz zasodzic o tym kto zdobedzie mistrzostwo.
02-01-2008 15:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #101
 
dawisek napisał(a):Haha, widziales mecz czy zmyslasz ?

Mecz widziałem, przecież inaczej bym nie pisał bo i po co?

dawisek napisał(a):excelsior w tym spotkaniu przewazal nad Ajaxem i to ile.

Nie wiem co dla ciebie znaczy słowo przeważał, bo bynajmniej dla mnie bym dłużej w posiadaniu, i grał nią na połowie rywala. Prawda Excelsior pozornie wyglądał lepiej bo wyprowadzał grożne kontry.
02-01-2008 19:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości