Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #16
 
Oby szybko wyzdrowiał, jednak patrzac na rynek trans. i SAF`a to raczej ma byc zalatanie dziury w napadzie po RvN jesli odejdzie. Obysmy nie spadli do polowy tabeli

amor patriae nostra lex
20-07-2006 19:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Zashi napisał(a):Obysmy nie spadli do polowy tabeli

OMG... Ludzie prosze Was nie dramatyzujmy, to ze na razie nie pozyskaliśmy żadnych wiadomości nie znaczy, że do końca okienka transferowego tak będzie, a już plusy są powrócił do składu Alan Smith, Paul Scholes, a nawet Ole zaczał trafiać :wink: Myśle że Rossi już czesciej będzie grywał co mnie bardzo cieszy, a odejście RvN jeszcze nie jest przesądzone.

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
21-07-2006 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Manchesterowiec napisał(a):
Zashi napisał(a):Obysmy nie spadli do polowy tabeli

OMG... Ludzie prosze Was nie dramatyzujmy, to ze na razie nie pozyskaliśmy żadnych wiadomości nie znaczy, że do końca okienka transferowego tak będzie,

Człowieku - ja jestem na granicy zalamania nerwowego! Nie pamietam takiego okienka abysmy sie tyloma graczami interesowali, a nikogo nie kupili, NIKOGO!! Wiem ze do konca okna troche czasu, ale ile mozna kusic los...

amor patriae nostra lex
21-07-2006 17:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
A tak odnosnie Smitha to ciekawi mnie to czy dobrze bedzie sobie radzil znowu jak napastnik, ten sezon gral jako pomocnik wiec moze sie troche "odzwyczail",ale nie sadze, mam nadzieje ze ten sezon Smithy zaliczy do udanych.
25-07-2006 20:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
Ahh, Alan wrócił do treningów :!: Ależ się cieszę... Nasz walczak wraca do gry i do napadu, czekamy na twoje bramki Smithy. Mam nadzieję tylko, że Ferguson nie potraktuje tego jako transferu Tongue
25-07-2006 21:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Valverde napisał(a):Mam nadzieję tylko, że Ferguson nie potraktuje tego jako transferu Tongue

hehe Fergie już wspominał ze póki co transferów nie poczynilismy, ale w pewnym sensie powroty Scholes'a i Smithy'ego można uznac za mocne wzmocnienia. Big Grin 8)

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Czytalem, iz jest bardzo prawdopodobne ze Smith zagra juz w pierwszym meczu tyego sezonu o ile sie nie myle z Fulham, co pokazuje ze szybko wraca do zdrowia i formy, miejmy nadzieje, ze przyniesie to bardzo dobre skutki w grze naszego zespołu.
26-07-2006 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Seki Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 661
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Równiez o tym czytałem, jest spora szansa ze nasz Smithy może wystąpić w spotkaniu z Fulham które odbędzie sie 20 sieprnia na Old Trafford, pokazuje to jak twardym zawodnikiem jest Alan którego zawsze za to ceniłem nawet gdy grywał w Leeds. Smith będzie miał teraz pewnie głód walki i piłki jeszcze dwa razy większy niż wtedy wiec jak odzyska forme to mozemy sie spodziewać ostrego diabełka. :twisted:

"zobaczyc UNITED bezcenne"

Praga, 2x Mediolan, Budapeszt, 2x Amsterdam, Kopenhaga, Lens, Kijow, Manchester, Rzym, Londyn

RED ARMY
26-07-2006 17:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Grzeho napisał(a):Czytalem, iz jest bardzo prawdopodobne ze Smith zagra juz w pierwszym meczu tyego sezonu o ile sie nie myle z Fulham, co pokazuje ze szybko wraca do zdrowia i formy, miejmy nadzieje, ze przyniesie to bardzo dobre skutki w grze naszego zespołu.
Nie wiem czy to dobre rozwiązanie. Alan mógłby pograć najpierw w rezerwach albo delikatnie i systematycznie wracać do składu. Złamana noga to nie przelewki, a to, że Smith jest tak waleczny, tylko zwiększy ryzyko ew. odnowienia kontuzji. Chyba warto zaczekać do września 8)
26-07-2006 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
O Rooney'a były te same obawy, uzasadnione, ale na szczęście nie znalazły odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym i Wayne wyszedł cało z potyczki w Mś. Oczywiście nigdzie nie jest napisane, że Smithy'ego czeka to samo, dlatego trzeba zachować maksymalne środki ostrożności. Jest podatny na kontuzję, więc lepiej nie wywoływać wilka z lasu. Absencja w dwóch czy trzech meczach wyjdzie mu na zdrowie, a nam pewnie nie zaszkodzi. Jeśli już jest leczony, to musi wrócić do całkowicie optymalnej dyspozycji. I rzeczywiście - jego powrót można nazwać sporym wzmocnieniem. Czekamy na pierwsze asysty i gole Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
31-07-2006 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
EricRyan Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 270
Dołączył: Apr 2008
Reputacja: 0
Post: #26
 
Alan wrocil dzis oficjalnie do gry Smile Smile Smile Smile Smile To swietna wiadomosc i chyba wszyscy beda oczekiwali z niecierliwoscia jego powrotu do pierwszego skladu!

Dzis wyszedl w podstawowym skladzie druzyny rezerw i zostal zmieniony w 68min przez Evansa!
Preston North End - Manchester United 2:7 (1:1)
Rossi x 2, Eagles, Rose, Marsh x 2, Jones,
Man Utd: Heaton, Kieran, Rose, Jones, Shawcross, Miller, Eagles, Jones, Smith, Rossi, Mullan.
Za Rossiego w drugiej polowie wszedl Marsh.
21-08-2006 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Amarru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Dobrze że Fergie dał szanse dla Alana, szkoda że taki dobry zawodnik musi czekać na kontuzje lub inne zjawisko wykluczające podstawowego gracza ze składu, niewątpliwie jest to mankament w naszym klubie, przez którego tracą tacy zawodnicy jak Alan ,Ole i Giuseppe :cry: .
A szkoda bo poświęcić im więcej czasu i mają dużą szanse a by stać się (prawie)drógim Ruudem , Rossi mógłby zostać wypożyczony do klubu w którym był by czołową postacią i w której regularnie by grał. Podszkoliłby się ...
Na kożyść wyszło by to zaróno Alanowi jak i Dla klubu> :roll: .
22-08-2006 09:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Co mowisz, ze sie beda marnowac? No to z tego wybierz 4 do pomocy:
Makelele
Essien
Lampard
J.Cole
Obi Mikel
Ballack
Robben
L. Diarra
Wright-Philips

Reszta sie bedzie marnowac.

Niestety, taka jest pilka. Sądze ze Ci niby slabszi zagraja w FA Cup czy Carling Cup.Lepiej niech nie licza na kontuzje tylko niech ostro trenuja Smile

amor patriae nostra lex
22-08-2006 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Amarru Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Aug 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
No problem..:Makellele, Lampard, Robben, Ballack,+Joe Cole. Po za tym to ich problem, mają kasę to niech tracą :twisted: .
Chociarz można wytłumaczyś się z tych transferów , jak wspomniałeś część zawodników może zastępować tych z pierwszego składu tak więc mecze o mniejszą stawkę selekcjoner pewnie będzie ustawiać:MAKELLELE,LMPARD i essien i Philips.
też jakaś to taktyka jest, ale jak wspomniałem nie podoba mi się i nietylko mi samym piłkarzom napewno też.,,taka jest piłka'' niestety.. :?
22-08-2006 12:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Zashi napisał(a):Co mowisz, ze sie beda marnowac? No to z tego wybierz 4 do pomocy:

Z tego co wiem, Mourinho będzie teraz stosować taktykę 4-3-3, więc z tego grona pomocników trzeba wybrać tylko 3. Zresztą to nie nasz problem Tongue

Cieszę się z powrotu Smitha, ponieważ jest to piłkarz bardzo ambitny, zgodził się na występowanie w środku pomocy tylko dlatego, żeby grać. Bardzo lubię Alana, mam nadzieję, że wróci do pierwszego składu MU w wielkim stylu, może jednak dostanie szanse w meczu z Charltonem :?: Smile Nawet na ostanie minuty :roll: Smile

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-08-2006 14:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości