Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #31
 
Nie offtop'ować! To temat o Smithy'ie, nie o transferach i plotkach.

Jak dotąd jego gry w Premiership po kontuzji nie widzieliśmy, ale widocznie Aleks woli nie ryzykować i daje mu dłuższy okres odpoczynku. I tak idzie nam nadzwyczaj dobrze, bo szczerze mówiąc, w ogóle nie spodziewałem się takiej gry już od początku, a optymizm jest tym większy, że powrót Alan'a może być dużym wzmocnieniem dla nas, zaś dla rywali kolejnym utrapieniem. Ale nie ma co - ambicje to ma olbrzymie - po takim upadku tak szybko się podniósł i w dodatku jest chętny gry jak mało kto. Respekt!

capo di tutti capi

MUSC PL
30-08-2006 08:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #32
 
Tylko, że ten czas strasznie sie wydłuża... ile to moze trwać? Jestem zaniepokojony, bo przecież Alan miał być we wrześniu, a boje sie nadejścia dnia, w którym Alan bedzie miał dość siedzenia z założonymi rękami i odejdzie czego nie chce bo bardzo sobie cenie waleczność Smitha

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
06-02-2007 14:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
Smith może jest dobrym zawodnikiem, ale nawet przy dobrej dyspozycji będzie mu ciężko przebić się do pierwszego składu, bowiem zarówno w napadzie, jak i w linii pomocy mamy zawodników jk najbardziej z najwyższej półki. Ale życzę Alanowi jak najlepiej, bo wiem, że jest graczem wartościowym, może powinien poszukać miejsca w klubie gdzie wystepował by regularnie w pierwszym składzie?

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
06-02-2007 16:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Andre770 Offline
Member
***

Liczba postów: 124
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #34
 
W pierwszym składzie raczej występować nie będzie. Jest dobry, ale są od niego lepsi, co nie znaczy, że jest zły.

GLORY GLORY MAN UNITED
06-02-2007 16:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #35
 
Andre770 napisał(a):Jest dobry, ale są od niego lepsi, co nie znaczy, że jest zły.

Ale inteligentne zdanie :lol:

Moim zdaniem, Alan kategorycznie nie powinien odchodzić z MU! To bardzo dobry piłkarz i może być świetnym zmiennikiem Rooney'a i Sahy. Solskjaer też pauzował ponad dwa lata z powodu kontuzji i zobaczcie jak się teraz prezentuje. Poza tym Smith jest dużo młodszy od Norwega, a na dodatek jest bardzo waleczny i pasuje idealnie do drużyny Czerwonych Diabłów. Czekam z utęsknieniem na jego powrót, bo jest to bardzo oddany dla klubu zawodnik.
06-02-2007 17:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
Również bardzo lubię Alana Smith'a i czekam z niecierpliwością na to, kiedy znowu zagra dla United w pierwszym składzie. Bardzo go ceniłem jeszcze jak grał w Leeds United, a wiadomość, że przeszedł do Diabłów bardzo mnie ucieszyła. Piłkarzem dobrym jest, ale potrzebuje jeszcze zgrania z zespołem.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
06-02-2007 17:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #37
 
napiszmy do niego list :mrgreen:. A Tak powaznie, moim zdaniem Smith jest czlowiekiem z ogromna determinacja i jesli bedzie walczyl to ma szanse wygryzc Sahe ze skladu :wink:
06-02-2007 20:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #38
 
KanT nie do końca się z Tobą zgadzam.Oczywiście Alan jest dobrym zawodnikiem ale nie wygryzie ze składu Sahy ani Rooneya.Co najwyżej może wygryźć Ole jako 1 zmiennika.To jest moje zdanie mam nadzieję ze e tolerujesz bo ja twoje toleruje na 100% :!:
18-02-2007 15:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #39
 
Alan już jest dawno po kontuzjii i po odbyciu okresu przygotowawczego w rezerwach. Osobiście nie widze dla niego miejsca w składzie UNITED w tym sezonie, naprawde prezentuje sie ciągle słabo po wejściach na boisko, nie było ich dużo od czasu powrotu, ale sami widziecie, że nie dostał nawet szansy 10 min w meczu z Romą.

Under The Boardwalk - United Warriors
07-04-2007 09:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #40
 
W koncu Alan otrzymał szanse pokazania sie. W meczu z Pompey zagrał 15 min i w 92 min mógł dac UNITED uprganiony w tym meczu 1 pkt jednak po jego strzale z pół woleja z 4 metów piłka wpadła prosto w ręce James'a ktory sparował ją na korner. Mimo wszystko są jakies pozytywne aspekty tego występu...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-04-2007 06:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #41
 
Alan wyszedl w podstawowym skladzie co mnie zdziwilo, ale SAF`owi rozne rzeczy do glowie chodza. Do tego ta decyzja zla nie byla, bo Smith zagral bardzo ladnie, a kropka nad 'i' była bramka. Moze narazie to on bedzie wychodzil w pierwszej 11 z Roo...

amor patriae nostra lex
10-04-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #42
 
Jak Alan zdobył bramkę to cieszyłem się podwójnie, bo zawsze bardzo lubiłem Smitha, już ucieszyłem się jak wyszedł od pierwszych minut meczu i jeszcze jak zdobył tą bramkę, to mi się tak japa cieszyła, że szkoda gadać :lol: Oczywiście dobry występ Alana, zresztą kto zagrał źle w tym spotkaniu ? 8)

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-04-2007 22:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #43
 
Alan bardzo potrzebował gry i tej bramki. Po kontuzji która miała miejsce w meczu z L'pool-em cięzko jest wrócić do optymalnej formy. Teraz po tym spotkaniu napewno nabierze większej pewności siebie i SAF też zobaczył, że warto na niego stawiać.
[Obrazek: TRDV170584.jpg]
[Obrazek: TRDV170586.jpg]Brawo ALAN!!!

[Obrazek: Ole201.jpg]
11-04-2007 10:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
Do pełni formy jednak jeszcze dużo mu brakuje, ale nie mniej jednak trafienie z Romą cieszy, biorąc pod uwagę też fakt, że to kolejny zawodnik Manchesteru, który zdobywa bramkę. W składzie znajduje się już chyba tylko Kuszczak, Edvin i Gary, kttórzy nie pokonali bramkarzy w tym sezonie.

IMO w którymś ze zbliżających się spotkań (Watford, Sheffield) powinien ponownie dostać szansę na dłuższą grę, bo trzeba nam napastników na końcówkę sezonu.

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
11-04-2007 14:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Garfield_phpbb3_import1566 Offline
Member
***

Liczba postów: 141
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #45
 
Wszyscy pamiętamy te przewlekłe kontuzje, a teraz Smith wychodzi w podstawowej jednestce i jeszcze bramkę strzela. Martwiliśmy się jak to z tymi napastnikami będzie, zwłaszcza, że teraz Saha też wyłączony. Może nie będzie tak źle. Ważne, że nie żadnego przestoju i Alan zalicza trafienie zaraz po powrocie

[Obrazek: garfield2222er0.gif]
11-04-2007 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości