Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #46
 
W koncu zagrał mecz na poziomie po kontuzji. Często pokazywał sie w srodku pola, przypominał sobie mecze przed kontuzją na tej pozycji.

No i w koncu bramka, ktora miejmy nadzieje, doda mu skrzydeł i juz do konca sezonu nie bedziemy mieli problemu z formacją ofensywną...

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2007 17:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
Smith ma charakter pokroju Keane'a i może być niesamowicie przydatny na końcówkę sezonu, zwłaszcza, że powoli odzyskuje formę, a spotkań przybywa. Osobiście zawsze darzyłem Alana sporą sympatią ze względu na tą waleczność i upór. O ile jego wczorajszy występ był dla mnie ogromnym zaskoczeniem, o tyle udowodnił, że sobie na niego zasłużył i z pewnością Alex da mu pograć w weekend.

capo di tutti capi

MUSC PL
11-04-2007 20:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #48
 
Oczywiście kartke koloru żółtego musiał dostać, standardowo Wink I to za to samo co praktycznie w każdym meczu, spóźniony wślizg. Nie zapomne do dziś jego wystepu na środku pomocy w meczu z Chelsea i jego MOTM 8)

Really nice come back Wink

Under The Boardwalk - United Warriors
11-04-2007 20:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Smitha, choć wydawało mi się, że w końcówce już mu trochę sił brakowało. Bramka ładna, zrobił co do niego należało. Wślizg również ładny, ale niestety w nogi i żółta kartka 8) Alan bardzo się starał, walczył i myślę, że zasługuje na grę od pierwszych minut w jutrzejszym meczu z Watford. Może nawiąże świetną współpracę z Roo?

Wojtek3 napisał(a):Nie zapomne do dziś jego wystepu na środku pomocy w meczu z Chelsea i jego MOTM

Szkoda, że jeszcze wtedy nie miałem możliwości oglądania spotkań MU...
13-04-2007 15:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #50
 
Pejter napisał(a):Szkoda, że jeszcze wtedy nie miałem możliwości oglądania spotkań MU...

W meczu z Watford należy mu sie wystep jak nigdy wcześniej, a z nim Ole, albo Ronaldo, Rooney może zacznie na ławce...

Smudge vs Chelsea 8)

http://youtube.com/watch?v=x2vhtdvIlPo

Under The Boardwalk - United Warriors
13-04-2007 16:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #51
 
Wielkie dzięki za ten filmik. Widać, że Alan nie przebierał w środkach 8) Środek pola opanował całkowicie.

Ja myślę, że jednak Smith zagra obok Roo. Zobaczymy, jak będzie.
13-04-2007 19:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Ja nie wiem jak wy, ale zawsze chciałem widzieć w MU twardzieli. Ten filmik pokazuje grę jaką uwielbiam, zdecydowaną, ostrą, ale bez brutalnych zagrań.
Smith jest typowym właśnie takim graczem.

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-04-2007 08:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #53
 
Zobaczymy, czy Alan zagra dzisiaj z Watford, no ale to jest chyba pewne, bo nie widzę innej opcji. Saha ciągle nie jest w pełni sił, widać u niego braki, a Smithy z Romą zagrał bardzo dobre spotkanie, więc z pewnością zasłużył sobie dzisiaj na wyjście w pierwszym składzie.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-04-2007 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Gracek_11 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 703
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
Smudge dzisiaj ponownie zagrał dobry mecz. Dużo walczył i biegał, a co najważniejsze dwa razy asystował przy bramkach Rooneya i Richardsona. Szkoda, że sam nie zdobył gola, pomimo że okazje miał. wolał jednak częściej dogrywać partnerom z drużyny niż samemu skończyć akcję, a szkoda...

SMITH wracaj do najlepszej formy!

Potêga, która nie zginie... MANCHESTER UNITED...

...aż po życia kres!
14-04-2007 19:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #55
 
Alan zagral dzis naprawde bardzo dobry mecz. Gral bardzo efektywnie, staral sie grac dla druzyny, wiec wiecej podawal niz strzelal, czego efektem byly dwie znakomite asysty. Ogolnie zagral dobrze, ale w niektorych sytulacjach mogl sie pokusic o strzal, a nie o dogranie do kolegi, ale i tak byl dzis bardzo przydatny dla druzyny.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
14-04-2007 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Rośnie nam kolejna legenda w klubie. Wygląda na to, że ta potworna kontuzja sprawiła, że w oczach wszystkich zyskał bardzo wiele. Powrócił i coraz lepiej się prezentuje. Dzisiaj Smith bardzo mi się podobał, nie bał się wejść wślizgiem i doskonale walczył ciałem z obroną Watford.
Bardzo waleczny charakter naszego pomocniko - napastnika sprawia, że nasza drużyna naprawdę zyskała prawdziwe "zęby".

[Obrazek: Ole201.jpg]
14-04-2007 20:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #57
 
Tak, Smith zagrał po raz kolejny bardzo dobrze, lecz tym razem bramki nie zdobył, a podawał i to dwa razy. Jak już pisałem w temacie o Roo, często podawał do niego pomimo tego, że miał dogodne okazje na strzelenie gola. Poza tym dużo biegał, walczył, grał ambitnie, czyli tak jak zawsze. Jeśli tak dalej Smudge będzie się prezentował, a Saha wróci do swojej dobrej dyspozycji no to szykuje nam się walka w ataku Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
14-04-2007 21:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #58
 
Świetny mecz Smitha.

Przy pierwszej bramce podanie Carricka było kierowane do niego, a Alan (wydaje mi się, że jednak celowo) w ostatniej chwili przepuszcza je do Roo, który umieścił piłkę w siatce.

Przy drugiej bramce podanie w idealnym momencie do Wayne'a, który chwilę wcześniej znakomicie wywalczył piłkę. Rooney pobiegł w kierunku bramki, uderzył, piłka otarła się o Lee, Ronaldo przyłożył nogę i 2-0.

3 bramka to znakomita asysta Smudge'a. Przejęcie piłki przed polem karnym po stracie Roo, wejście w pole bramkowe i kiedy wydawało się, że będzie strzelał "na chama", Smith spokojnie popatrzył i zagrał idealną piłkę do Wayne'a na 5 metr. 3-0.

4 gol to kolejna świetna asysta. Prostopadłe zagranie do Kierana za plecy obrońców znów w najbardziej odpowiednim momencie i na szczęście Richardsonowi udało się to wykorzystać ładnym lobem nad bezradnym Lee.

Alan, jesteś wielki!
14-04-2007 22:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #59
 
Wczoraj z Sheffield Smith nie zagrał jakiegoś oszałamiającego spotkania, kilka podań, czy też próby okiwania przeciwnika mu nie wyszło. Nie było źle, lecz na pewno było gorzej niż w meczach z Romą i Watford. Dostał znowu wczoraj żółtą kartkę, której dostać nie powinien, podobnie jak Rooney... Zresztą grać na najwyższym poziomie przez cały czas nie można przecież, ja ciągle wierzę w Alana i jego umiejętności.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
18-04-2007 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #60
 
Nie widziałem meczu z Sheffield także nie pisze nic na temat jego występu...

Dziś w meczu z M'Boro nie pokazał niczego nadzwyczajnego, czyżby po 3-4 dobrych meczach zaczeły sie gorsze, po dzisiejszym meczu można powoli stwierdzać, że tak, jednak nie ma co sie nad nim pastwić, stara sie jak może, przeszedł długą rehabilitacje.

W meczu z AC Milan mam nadzieje zagra lepiej niż dziś...

Under The Boardwalk - United Warriors
21-04-2007 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości