Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Z Sheffield nie grał dobrze, ale było lepiej niż dziś. W dzisiejszym spotkaniu z Boro rzeczywiście nie pokazał niczego. Wydaje mi się, że powinien trochę odpocząć, bo wrócił po długiej przerwie. Już dziś Alex dał mu 20 minut wytchnienia. Mam nadzieję, że to wystarczy, aby dobrze zaprezentować się w meczu z Milanem, bo Ole też w nie najlepszej formie, co dziś pokazał.
21-04-2007 20:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #62
 
Dzisiaj internet obiegła informacja o tym, że Newcastle pozyskało Alana Smitha za 3,5 mln funtów... Źródło to jednak "The Mirror", czyli taki drugi "The Sun". Żadnych konkretów, żadnych wypowiedzi. Do tego informacje o tym, że niby Smithy'emu nie chcą zaoferować nowego kontraktu, a przecież niedawno Alan się wypowiadał, że niedługo zaczną się rozmowy na ten temat.

Gdyby jednak to okazało się prawdą to po pierwsze 3,5 mln funtów to cena śmieszna. Dalszy komentarz jest zbędny.

Po drugie, Alanowi należy się szansa. Ile takich dostał już Ole czy Saha i jakoś się odwdzięczali...

Jeśli tak ma wyglądać przebudowa zespołu to ja dziękuję. Przyszli Nani i Anderson to ok, ja się cieszę, bo gra powinna być bardziej kombinacyjna, ale nie możemy rezygnować z walczaków, takich jakim znakomitym przykładem jest Alan. Sama finezja nie wystarczy na zawojowanie Anglii.
22-06-2007 22:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #63
 
Zgadzam się w zupełności z Pejterem, Smith musi zostać w United, potrzeba takich ambitnych zawodników jak on w zespole. Trzeba mu dać szansę wykazania się, bo wsumie w zeszłym sezonie takowej miał bardzo mało, w wielu spotkaniach to on nie zagrał, więc nie ma o czym mówić... Nie chcę słyszeć o żadnym odejściu Smudge'a, jeszcze za tak śmieszną kwotę :lol:

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
22-06-2007 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
3,5 mln funtów za Smitha to wręcz obraza. W Newcastle (które nawet lubię) jednak się zmarnuje. Nie ma tam zabardzo jak myśleć o przyszłości. Alan jest diabłem i mam nadzieję, że jednak wytrzeźwieją i się opamiętają...

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-06-2007 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #65
 
Max 5 mln za Smitha, nie wiecej. Oprocz, 12-15 goli w UNITED przez tyle czasu oraz zdobyciu 30 zoltych kartek nie pokazal niczego specjalnego.

To, ze jest diablem i walczyl na boisku, nie oznacza, ze Sroki maja zaplacic 15 mln.

Jesli to prawda to szkoda, bo przede wszysskim Smith'y byl ulubiencem kibicow...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-06-2007 12:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #66
 
Wojtek3 napisał(a):esli to prawda to szkoda, bo przede wszysskim Smith'y byl ulubiencem kibicow...
Chyba nadal jest...

Wogóle kogo powaliło z pomysłem, by go sprzedawać? Zamiast kupowac napastnika dajcie kontrakt Smithowi i sprowadźcie do domu Rossiego!

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-06-2007 12:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #67
 
Stojko napisał(a):Wogóle kogo powaliło z pomysłem, by go sprzedawać? Zamiast kupowac napastnika dajcie kontrakt Smithowi i sprowadźcie do domu Rossiego!

Jezcze nie zostal sprzedany wiec wyluzuj.

Przez lata spisywal sie slabo, takze nie dziwne, zreszta moze w tym momencie zrobic miejsce dla Rossiego.

Under The Boardwalk - United Warriors
23-06-2007 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #68
 
No to kuszące, ale już wolałbym, by odszedł Saha niż Smith. Przecież to bardzo dobry piłkarz, no i nie łapie kontuzji co krok. Walczak z niego i twardziel, takich w United trzeba. Fletcher tak samo ma wahania formy, ale z nim kontrakt podpisali bez problemu...

[Obrazek: Ole201.jpg]
23-06-2007 18:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #69
 
Stojkovic napisał(a):No to kuszące, ale już wolałbym, by odszedł Saha niż Smith. Przecież to bardzo dobry piłkarz, no i nie łapie kontuzji co krok. Walczak z niego i twardziel, takich w United trzeba. Fletcher tak samo ma wahania formy, ale z nim kontrakt podpisali bez problemu...

Eikrem z akademii UNITED tez jest walczakiem i kocha UNITED, a jednak nie gra w I zespole. Zrozum Stojko, ze zawodnik nie zostanie w UNITED tylko dlatego bo robi wslizgi walczy itp. Alan w UNITED spisywal sie naprawde przecietnie...

Under The Boardwalk - United Warriors
23-06-2007 18:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #70
 
Wojtek3 napisał(a):Zrozum Stojko, ze zawodnik nie zostanie w UNITED tylko dlatego bo robi wslizgi walczy itp

Też lubie Alana,ale tu sie musze zgodzic z Wojtkiem!
Nie możemy trzymac piłkarzy za sympatie do nich,lecz trzeba patrzec na ich wkład do sukcesów. Alan nie miał wielu okazji do pokazania sie,mało grywał,miał kontuzje, moze to on chce odejsc bo dano mu do zrozumienia że nie bedzie brany pod uwage? Jedno jest pewne - waleczny to on jest,ale to za mało.

Druga sprawa to cena jaka oferują za niego... kwota jest smieszna! Powinni dac wiecej chociazby dlatego ze wrocil do reprezentacji,to do czegos zobowiązuje.
23-06-2007 23:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #71
 
Moim zdaniem nie powinniśmy sprzedawać Alana. Popatrzcie, jak dużą przerwę w grze miał reprezentant Anglii, to przekonacie się, iż stać go na wiele. Jego charakter mówi sam za siebie, niewielu jest takich zawodników, a przecież dzięki takim ludziom Manchester United to Manchester United.

Kolejnym powodem, dla którego powinniśmy go zostawić jest fakt, że to reprezentant kraju, a takich w kadrze trzeba mieć jak najwięcej. Poza tym nie wiem dlaczego niektórzy mają pretensje o jego grę. Tak jak wspomniałem, Smithy miał dużą przerwę, dajcie mu czas i zobaczycie na co stać tego chłopaka.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
24-06-2007 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #72
 
No to ja mowie,jesli go chcą powinni zaoferowac wiecej!
Bo jak dla mnie to Alan jest swietnym zawodnikiem na ławke,ale jak wspomnialem wyżej może on sam chce odejsc by regularnie grac? moze chce jechac na ME? Zawsze jest opcja wypożeczenia...
24-06-2007 10:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #73
 
Na razie pojawiają się same plotki, ja chcę ostateczną decyzję usłyszeć z ust Alexa, która rzucona na wiatr na pewno nie będzie. Jakie sam zajmuję stanowisko w tej sprawie? Ciężko powiedzieć - jeśli wróci Rossi, to będzie za ciasno i ktoś musi wylecieć. Smithy nie wybił się zbytnio ponad przeciętność, właściwie poza kwietniowym powrotem trudno doszukiwać się innych wspaniałych spotkań. Z kolei Saha gra mało, bo nie pozwala mu na to zdrowie, ale jak już wyjdzie na plac, to nie ma na niego mocnych. Wszystko się niebawem wyjaśni, a tak na marginesie - sama waleczność to chyba ciut za mało Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
24-06-2007 18:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #74
 
Ciampel napisał(a):jeśli wróci Rossi, to będzie za ciasno i ktoś musi wylecieć.

Gdzie za ciasno? Będzie: Rooney, Saha, Smith, Solskjaer i Rossi. Pięciu napastników, a trzeba wziąć pod uwagę to, że Saha i Solskjaer są bardzo kontuzjogenni, a ponadto 20LEGEND niedługo zakończy piłkarską karierę. Poprzedni sezon pokazał, że 4 napastników to za mało, więc nie rozumiem, dlaczego przy 5 miałoby być ciasno.

Smith ma zostać i otrzymać jeszcze jedną szansę. Jeśli jego postawa w tym sezonie nie poprawi się to wtedy można zastanawiać się nad jego sprzedażą.
24-06-2007 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #75
 
Panowie... Spokojnie, piszecie, jakby Smith nie był godny gry w United. Pierwszy sezon wchodził do zespołu, w drugim i trzecim był "przemieniany" na defensywnego pomocnika, zastępcę Keano. Potem kontuzja i powrót do przeszłości, czyli na atak. Jakby w United dano mu rozwinąć skrzydła na pewno grałby conajmniej tak jak w Leeds, a tam spisywał się całkiem dobrze, bo przecież zwróciliśmy na niego uwagę Wink

Myślę, że będzie błędem sprzedanie Smitha, bo to naprawdę bardzo wartościowy zawodnik, ale na dobrą sprawę nie miał tego możliwości udowodnić.

Pozdrawiam.
25-06-2007 15:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości