Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #76
 
Jeżeli w tym okienku transferowym Smith miałby odejść z United to myślę, że mógłby odejść... ale na wypożyczenie do jednego z tych zespołów, które się nim interesuje, no bo wiadomo, grałby tam i miałby szansę się ograć, wrócić do dawnej dyspozycji. To by było chyba najlepsze rozwiązanie, od razu go nie sprzedawać, tylko pomyśleć. Choć ja i tak wolę, aby został w United Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
25-06-2007 15:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
woman in RED Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jun 2007
Reputacja: 0
Post: #77
 
No przyznam że wolałabym aby wiadomość o odejściu Alana z naszej formacji była raczej plotką. Co prawda ciężko się nie zgodzić z Wojtkiem że Alan nie był jakąś wybitną postacią w naszej drużynie(w Leeds miał całkiem niezłe momenty dobrej gry), ale mam wrażenie że będzie świetnym zastępcą Solskjaer'a jako etatowego rezerwowego.W tym sezonie fatalna kontuzja wyeliminowała go z gry....Poza tym musimy pamiętać o tym że coś mamy pecha do kontuzji i lepiej mieć zaplecze a Alan co jak co waleczny jest :twisted:
25-06-2007 21:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #78
 
Moim zdaniem Alan mimo jak już mnie kilka osób uświadamiało nie ma czym imponować prócz waleczności, to jednak jest bardzo przydatny. Może nie strzelał wielu goli, ale pamiętajmy, że SAF przesunął go z napadu do pomocy.
Smith jest młody i pewnie pokaże jeszcze na co go stać. O ile dadzą mu szansę...

[Obrazek: Ole201.jpg]
25-06-2007 21:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Guest
Unregistered

 
Post: #79
 
Siema Dawno mnie nie było na forum i nic nie pisałem, bo po prostu czasu nie miałem- to tyle. Teraz konkretnie, On powinien zostać na OT!!! piłkarz ten jest przydatniejszy od paru innych piłkarzy w zespole! To jest typ piłkarza pasujący do MU. Waleczny, kocha grę w piłkę i do tego swój klub!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Teraz wielu z was chce pozyskać Torresa, Huntelaera. Jeszcze miesiąc temu też tak sądziłem ale teraz po przemyśleniu sprawy oni są nam nie potrzebni a lekarstwem na brak napastników jest Alam!!! Alternatywnie może grać na pomocy. Ja tam czekam na jego regularne występy z Roo na ataku naszego klubu dwa miesiące i Mamy wspaniały duet. Takie jest moje zdanie Alan grał imponująco dobrze po tak poważnej kontuzji i nie zabrakło mu waleczności. On byłby bramko strzelny gdyby grał i z całego serca mu tego życzę. Mało tego jak od nas odejdze nie bede miał do niego zalu, ponieważ piłkarz zyje po to by grac a nie siedziec na ławce. I tak bedzie jak ostatnio z naszym oddawaniem za pół darmo napastników Dwych juz sprzedlismy za grosze Tak tak dwóch królów strzelców LA :twisted: :evil: i nie chce zeby ta sytłacja sie powtorzyłaTongue :wink: PZDR

Stojkovic, woman in RED, Mates praktycznie napisaliscie to co ja mam do powiedzeniaTongue

Ciampel napisał:
jeśli wróci Rossi, to będzie za ciasno i ktoś musi wylecieć.

- tutaj nie mądrze napisałeś! :evil: Rossi młodziak, Saha zaraz złapie kontuzję, Roo i Smith jedyni piłkarze pewni równej formy. Nie zapomniałem o Solskjaer ale taka prawda on juz ma swoje lata i jego występy bedą sie ograniczac do Carling Cup i wejść na ostatnie 10, 15 minut i tak naprawde kazdy piłkarz który jest teraz w MU jest nam potrzebny
25-06-2007 22:18
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #80
 
Będzie ciasno, będzie, bo aspiracje na grę w ataku ma również Nani - niejednokrotnie śmigał w tym sektorze boiska, także i jego brałbym pod uwagę w tej sytuacji, choć najchętniej widzę go na którejś flance. Nie jestem zwolennikiem odejścia Alana, skądże - imponuje mi walecznością, determinacją, ale IMO nieco odstaje umiejętnościami. Wszystko zależy od Fergusona. Jeżeli ściągnie z powrotem Giuseppe, to ciężko będzie zaspokoić głód gry tylu zawodników, a wylot Smitha - biorąc pod uwagę to, co dotychczas nasi napastnicy pokazali - wydaje się być najrozsądniejszy.

capo di tutti capi

MUSC PL
30-06-2007 20:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #81
 
Alan grywał w podstawowym składzie przed kontuzją i ten felerny strzał Riise pozbawił go dalszego miejsca w podstawie. Ja już sam nie wiem, co jest lepsza dla Alana. Chciałbym by grał u nas, ale z drugiej strony, jeśli ma zabierać miejsce komuś z dużo większymi umiejętnościami. Na 1 miejscu powinno być działanie dla dobra klubu. W United grywało już sporo dużo gorszych grajków niz Smith i byłoby szkoda, gdyby zasilił naszych przeciwników.
Kolejna sprawa, która przemawia za Smithem, to jego powrót do reprezentacji Anglii. Skoro ma tam miejsce, to umiejętności musi mieć wystarczające na United.

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 13:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #82
 
Stojko napisał(a):Alan grywał w podstawowym składzie przed kontuzją i ten felerny strzał Riise pozbawił go dalszego miejsca w podstawie.

Nie grywal Wink Rooney mial znizke formy a Saha byl kontuzjowany. Alan tylko wtedy byl graczem pierwszego zespolu.

Under The Boardwalk - United Warriors
01-07-2007 21:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mates Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 311
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #83
 
Wojtek3 napisał(a):Rooney mial znizke formy a Saha byl kontuzjowany. Alan tylko wtedy byl graczem pierwszego zespolu.

Wojtku... A jak grał na pozycji środkowego pomocnika u boku Fletchera, czy Giggsa? Scholes był kontuzjowany (oczy) i nie mieliśmy środkowego pomocnika Wink

Pozdrawiam
01-07-2007 21:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #84
 
Wojtek3 napisał(a):Nie grywal Rooney mial znizke formy a Saha byl kontuzjowany. Alan tylko wtedy byl graczem pierwszego zespolu.
Czyli grywał...
Nie grał, ale grywał... róznica jest prawda Wojtusiu Smile
Pozatym buźka :*

[Obrazek: Ole201.jpg]
01-07-2007 21:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #85
 
Stojkovic napisał(a):
Wojtek3 napisał(a):Nie grywal Rooney mial znizke formy a Saha byl kontuzjowany. Alan tylko wtedy byl graczem pierwszego zespolu.
Czyli grywał...
Nie grał, ale grywał... róznica jest prawda Wojtusiu Smile
Pozatym buźka :*

Dlatego sa spekulacje o jego odejsciu, bo nie grywal regularnie. I nie zanosi sie by grywal Wink

Jego gra na srodku w UNITED to jedno wielkie nie porozumienie... zagral jeden dobry mecz, z Chelsea na Old Trafford..

Under The Boardwalk - United Warriors
03-07-2007 18:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #86
 
Po ewentualnym (nie oszukujmy się, takich słów się nie rzuca na wiatr - raczej pewnym) transferze Teveza w formacji ofensywnej zrobi się ponownie bardzo ciasno. Coś się rusza w sprawie Rossiego i jeśli Włoch zawita w ojczyźnie na stałe, to zostaniemy z 6 napastnikami - Dong, Smithy, Ole, Saha, Carlos oraz Roo. Miejsca są tylko dwa, a nie wydaje mi się, żeby Fergie sprowadzał Argentyńczyka na ławkę. IMO ktoś będzie musiał odejść, zobaczymy czy Alex myśli podobnie. Choć Alana bardzo lubię, chyba nieco odstaje umiejętnościami, a same ambicje niestety nie wystarczą :wink:

capo di tutti capi

MUSC PL
07-07-2007 22:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #87
 
Ciampel napisał(a):Po ewentualnym (nie oszukujmy się, takich słów się nie rzuca na wiatr - raczej pewnym) transferze Teveza w formacji ofensywnej zrobi się ponownie bardzo ciasno. Coś się rusza w sprawie Rossiego i jeśli Włoch zawita w ojczyźnie na stałe, to zostaniemy z 6 napastnikami - Dong, Smithy, Ole, Saha, Carlos oraz Roo. Miejsca są tylko dwa, a nie wydaje mi się, żeby Fergie sprowadzał Argentyńczyka na ławkę. IMO ktoś będzie musiał odejść, zobaczymy czy Alex myśli podobnie. Choć Alana bardzo lubię, chyba nieco odstaje umiejętnościami, a same ambicje niestety nie wystarczą :wink:

Donga bym jeszcze nie liczyl, Solskjaer juz takze zaliczy pewnie mniej meczu niz w poprzednim sezonie, Saha - Roo - Smith - Tevez...

Zobaczymy co z Rossim. Na razie to same spekulacje, wszystko sie zaczne wyjasniac na tournee i po nim...

Under The Boardwalk - United Warriors
08-07-2007 00:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Valverde Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,180
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #88
 
Ja jakoś o miejsce Smitha jestem spokojny, mimo że wiele mówi się o jego odejściu. W sumie nasz atak jest w trochę "niezręcznej" sytuacji - Saha to wielka niewiadoma, Solskjaera jako rezerwowego na każdą chwilę liczyć nie możemy. Jest jeszcze Smith i Rossi. Wiadomo, Ole jest nie do ruszenia, naszym drugim napastnikiem raczej zostanie Tevez, więc o miejsca 3 i 4 ubiegają się Rossi, Smith i Saha. Sądzę, że poleci ktoś z dwójki Gio/Louis. Przede wszystkim rozbija się to o kasę - za Rossiego dostaniemy coś w okolicach 7-9 mln funtów, przynajmniej tak można przeczytać w mediach. Za Sahę cena wahałby się w podobnych granicach, natomiast za Smitha oferują nam psie pieniądze. Pewne jest jedno - ktoś odejdzie i nie będzie to Roo i Solskjaer.

[Obrazek: rangerswk9.jpg]
08-07-2007 01:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #89
 
Valverde napisał(a):za Rossiego dostaniemy coś w okolicach 7-9 mln funtów, przynajmniej tak można przeczytać w mediach. Za Sahę cena wahałby się w podobnych granicach, natomiast za Smitha oferują nam psie pieniądze

No tak,ale chyba nie bedziemy patrzec na to ile za kogo dostaniemy? Chyba każdy wie że Smith jest najsłabszy z obecnych napastników,i to on musi opuscic kadre wielkiego Sir Fergusa :roll: Saha jest dużo lepszy. No chyba ze kogos wypozyczymy,ale wtedy nie dostaniemy gotówki...
08-07-2007 16:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #90
 
Skull napisał(a):to on musi opuscic kadre wielkiego Sir Fergusa

Tak! Ja juz wole,zeby odszedl Smudge, niz Rossi, ktorym zaczal sie interesowac AC Milan, a to chyba powinno cos swaidczyc o tym mlodym graczu.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
08-07-2007 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości