Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alan Smith
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #91
 
Skull napisał(a):Chyba każdy wie że Smith jest najsłabszy z obecnych napastników,


Chyba zapomniałeś o Dongu. :wink:.

Nie oszukujmy się,niestety ale któryś z napastników będzie musiał odejść i osobiście nie chciałbym żeby to był Smith.tak,tak wiem że jest słaby ale Saha zaraz złapie kontuzje więc osobiscie wolę żeby odszedł Saha niż Alan.Ale niestety odchodzi Smith.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
09-07-2007 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #92
 
Skull napisał(a):Chyba każdy wie że Smith jest najsłabszy z obecnych napastników

Nie zapominaj przez co przeszedł Smith. Taka kontuzja to poważna sprawa, po której nie można tak ot być w dobrej formie. Jeśli dacie mu szansę, to zobaczycie, iż Alan będzie w stanie grać na wysokich obrotach.

Warto jeszcze dodać, że wcześniej Anglik z przymusu grał na środku pomocy, więc instynkt strzelecki odzyskać to też nie lada sztuka.

[Obrazek: 2rxh5ad.jpg]
09-07-2007 12:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #93
 
ziomo napisał(a):Nie oszukujmy się,niestety ale któryś z napastników będzie musiał odejść i osobiście nie chciałbym żeby to był Smith.tak,tak wiem że jest słaby ale Saha zaraz złapie kontuzje więc osobiscie wolę żeby odszedł Saha niż Alan.Ale niestety odchodzi Smith.

Poprawiles mi humor po pracy :lol:

KanT napisał(a):Nie zapominaj przez co przeszedł Smith. Taka kontuzja to poważna sprawa, po której nie można tak ot być w dobrej formie. Jeśli dacie mu szansę, to zobaczycie, iż Alan będzie w stanie grać na wysokich obrotach.

Zycie. Jednym sie wiedzie, jednym nie. Nie bedziemy czekac w nieskonczonosc jak Smith odbuduje forme z przed kontuzji. Tak naprawde to on przed kontuzje tez gral srednie zawody.

Under The Boardwalk - United Warriors
09-07-2007 18:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
ziomo napisał(a):Chyba zapomniałeś o Dongu

Donga nawet nie brałem pod uwage :wink:

KanT napisał(a):Nie zapominaj przez co przeszedł Smith. Taka kontuzja to poważna sprawa, po której nie można tak ot być w dobrej formie

No może nie każdy po kontuzji potrafi odrazu swietnie grac,ale Ruud,Saha,Ole,Becks - oni też mieli ciężkie kontuzje a mimo wszystko szybko wracali do formy...
Może Smith nigdy jej nie mial?

KanT napisał(a):Warto jeszcze dodać, że wcześniej Anglik z przymusu grał na środku pomocy, więc instynkt strzelecki odzyskać to też nie lada sztuka.

Mi sie wydaje że jego instynkt obudził sie w jednym sezonie gdy grał jeszcze w Leeds,a pozniej gdzies znikł :?

Wojtek3 napisał(a):Tak naprawde to on przed kontuzje tez gral srednie zawody.

Dokladnie! Fani darzą go sympatią za wkład w gre i walecznosc,ale to przeważnie konczyło sie żółtym kartonikiem.
09-07-2007 23:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #95
 
Osobiście bardzo lubię Smitha i wiadomo, że nie chcę, aby odchodził. Obecnie jest już troszkę ciasno w napadzie, zresztą sam Ferguson powiedział, że będzie musiał się pozbyć kilku zawodników z zespołu... Czy na tej liście jest Smithy? Możliwe... Może to zabrzmi trochę głupio i z pewnością większość pomyśli, że bronie swojego ulubieńca, ale IMO trzeba dać mu szansę. Wiem, wiele już ich było, no ale myślę, że jeśli w przyszłym sezonie Smudge by się nie sprawdził, to wtedy nie będzie innego rozwiązania, jak tylko sprzedać Anglika :roll: Podobno Alan w tym tygodniu chce jeszcze na ten temat porozmawiać z Bossem, zobaczymy, możliwe, że po tej rozmowie będą znane dalsze losy napastnika na Old Trafford.

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
10-07-2007 00:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #96
 
Kuba_^^ napisał(a):jeśli w przyszłym sezonie Smudge by się nie sprawdził,


No, ale wtedy moze byc juz za pozno. Moze juz sie nikt nim nie interesowac. Ja na miejscu Fergusona zostawil bym Alana na pol sezonu, dostawal by wtedy duzo szans na gre. Jesli by sie nie sprawdzil, to sprzedalbym go w zimowym okienk transferowym, jesli by sie wykazal, to podpisalbym z nim nowy kontrakt.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-07-2007 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #97
 
Kuba_^^ napisał(a):Wiem, wiele już ich było, no ale myślę, że jeśli w przyszłym sezonie Smudge by się nie sprawdził, to wtedy nie będzie innego rozwiązania, jak tylko sprzedać Anglika

Tylko że jedyną szansą na wykazanie sie była by chyba kontuzja Roo,Sahy czy Teveza bo inaczej to Smith sie nie wbije to pierwszego składu. Jesli dawac mu szanse to w inny sposob! Wypożyczyc z opcją sprzedaży! Jesli pokaże sie z dobrej strony,wróci ,jesli nie to odejdzie.
Jest tez plus tej opcji! Jesli udowodni swoją wartosc to i cena wzrosnie :!:
10-07-2007 12:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
gollaz Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 325
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #98
 
Jak podają media Alan przechodzi do Boro za 6M funtów. W sumie dobrze, po co chłopak ma się u nas marnować na ławce, czy gorzej na trybunach.

[Obrazek: 2hgv639.jpg]
always ready to die
26-07-2007 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #99
 
Moim zdaniem bardzo dobrze dla wszystkich trzech stron. Mysle, ze 6 milionow to dobra kwota. Zycze mu jak najlepiej - niech gra w pierwszym skladzie i strzela duzo bramek The Reds, The Blues i The Gunners Smile

amor patriae nostra lex
26-07-2007 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #100
 
Gill powiedział, że jeszcze żadnych ofert nie było. A więc na razie Smithy zostaje w United. I dobrze!
26-07-2007 21:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #101
 
Pejter napisał(a):Gill powiedział, że jeszcze żadnych ofert nie było. A więc na razie Smithy zostaje w United. I dobrze!

Nie wiem z czego tu sie cieszyc. Jesli nie przyjdzie Tevez, owszem, ale jak przyjdzie Carlos ?

Under The Boardwalk - United Warriors
26-07-2007 21:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #102
 
Jak przyjdzie Carlos to moim zdaniem Smith też powinien zostać. Ja ciągle w niego wierzę. Może to jest trochę złudna nadzieja, ale tak już mam...
26-07-2007 22:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #103
 
Pejter napisał(a):Jak przyjdzie Carlos to moim zdaniem Smith też powinien zostać. Ja ciągle w niego wierzę. Może to jest trochę złudna nadzieja, ale tak już mam...

To bardzo dziwinie masz. Jak mozesz wierzyc w kogos kto przez 2 lata nic nie pokazal ? I ostatnie mecze to pokazuja, ze Alan do gry w UNITED sie nie nadaje.

Under The Boardwalk - United Warriors
26-07-2007 23:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #104
 
Pierwszy rok był wprowadzającym do United. Zdobył 10 goli, więc nie najgorzej. W drugim sezonie został przekwalifikowany na defensywnego pomocnika, co nie do końca wyszło tak, jak miało wyjść. Trzeci sezon stracony z powodu powrotu do zdrowia po okropnej kontuzji. Chyba należy mu się szansa w 4 sezonie? Ja bym mu jeszcze ten sezon dał rozegrać w MU, o ile oczywiście tego chce...
27-07-2007 00:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek3 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,336
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #105
 
Nie nalezy sie moim zdaniem, bo to Manchester United a nie Huddersfield Town, gdzie klubowi nie przelewa sie z gotowka i zawodnicy dostaja jak najwiecej szans na gre. UNITED chce sprowadzic Tevez'a i to jest krok do tego by Alan odszedl, choc nie ma oficjalnych potwierdzen o ofercie z Liverpoolu i M'Boro. Z Lyonu za Sahe tez nie przyszlo. Powiem tak, zdziwie sie jak Fergie da mu jeszcze jedna szanse, tym bardziej po przyjsciu Carlitos'a, gdzie szans na gre bedzie mial bardzo malo.

Under The Boardwalk - United Warriors
27-07-2007 18:04
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości