Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
No jestem pełen podziwu Twojej średniej, wielkie gratulacje ode mnie Pejter. Ja będę miał średnią 5.0 będąc w II klasie gimnazjum, również jestem zadowolony ze swoich wyników. Egzamin już za rok, zobaczymy jak mi pójdzie Tongue
15-06-2006 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
Gratulacje Perjter...co do szkół...z tymi punktami to nie masz prawa się nie dostać..no chuba ,że to jakaś elitarna szkoła...
15-06-2006 13:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #18
 
Ale Wy skrmoni ejstescie... :roll: Ja mam swiadectwo i paskiem, ladna srednia, ale bede sie chwalił :roll:


Najwazniejsze jest to, ze juz koniec roku sie zbliza, najwazniejsze...

A jaki jest wasz ulubiony przedmiot?? Pewnie powiecie wiekszosc ze W-f, a moj to chemia 8) wspaniały przedmiot Tongue

amor patriae nostra lex
15-06-2006 14:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ramone Offline
Member
***

Liczba postów: 84
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #19
 
Zashi napisał(a):A jaki jest wasz ulubiony przedmiot?? Pewnie powiecie wiekszosc ze W-f, a moj to chemia 8) wspaniały przedmiot Tongue
Matematyka - Ją najbardziej rozumiem
Angielski - Bardzo przydatny przedmiot.
Historia/Biologia/Fizyka - możena się dowiedzieć bardzo ciekawych rzeczy , wystarczy dobry nauczyciel.

Zresztą każdy przedmiot w jakimś stopniu lubię ...
15-06-2006 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #20
 
A co do pkt na testach. Moze nie o gimnazjalnych, ale zawsze ze szkola zwiazane.

Nie wiem na czym te pkt. trzeba dostac, bo sie nie orientuje, ale to nie wazne, bo liczy sie sam fakt. A wiec:
Zeby dostac sie na Uniwersytet Jagielloński 40 pkt. a do Cambrige i Oxford 37 pkt czy 38 pkt. Ciekawe, czyzby nasi sie bardziej cenili? Podobno te angielskie uniwersytety sa lepsze niz nasz rodzimy.

amor patriae nostra lex
15-06-2006 20:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
Zashi napisał(a):A jaki jest wasz ulubiony przedmiot?? Pewnie powiecie wiekszosc ze W-f, a moj to chemia Cool wspaniały przedmiot Razz

Szczerze mówiąc, gdybym miał W-F z lepszym nauczycielem, może bym lubił ten przedmiot, ale mam z panią, który jest, lekko mówiąc, czasami złośliwa. W pierwszej klasie gim. miałem z facetem i wtedy to się chodziło na W-F z wystwionym jęzorem Smile

Co do ulubionego przedmiotu, również lubię chemię, ponieważ prawie wszystko rozumiem, żadko co uczę się z tego przedmiotu, bo dużo wyciągam z lekcji. Również historia, fajnie jest poznawać dawne czasy, no i także do j. polskiego nic nie mam.
15-06-2006 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ja lubię angielski, polski, matematykę geografię i historię. Na historii, nawet jak jest dużo czegoś do zapamiętania (dat, wydarzeń) to i tak przyjemnie jest poznawać dawne czasy. Zobaczymy jak będzie wyglądała nauka za rządów Giertycha :? Już prawie pewne jest, że za rok, dwa zostanie zlikwidowany WOS, a historia zostanie rozdzielona na dwa osobne przedmioty - Historię Polski (w której będą elementy wychowania patriotycznego, na ktorym tak bardzo zależało panu G.) i Historię Powszechną (do której dojdą elementy poruszane na WOS-ie). Najbardziej boję się, że z Giertychem na stanowisku do szkół wejdzie cenzura, z nim wszystko jest możliwe.
16-06-2006 10:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #23
 
Ze swojej średniej jestem bardzo zadowolony, ale najbardziej cieszę się z tego, że w końcu mamy wakacje. Warto było się uczyć systematycznie cały rok i teraz odpoczywać sobie, mając dobre samopoczucie. Nie trzeba się przejmować egzaminami poprawkowymi, a kilku gości ode mnie z klasy ma ten problem. Za cel na 3-klasę stawiam sobie olimpiady, trzeba się dużo przygotowywać, ale przecież startujemy z ulubionych przedmiotów, czyli w moim wypadku Biologii, Angola i może Chemii. Poza tym uwielbiam oczywiście WF, bo nauczyciela mamy wprost wspaniałego - 90% lekcji robimy to, co sobie chcemy. Tylko czasem jakieś zaliczenia.

Giertych się bierze za reformy, to będzie ostro. WOSu mogli w ogóle nie wprowadzać, nie wiem komu na co to się przyda w życiu. Wiem - może mówię trochę subiektywnie, ale wierzcie mi, jeżeli mam otwierać książkę od WOSu i uczyć się tych pierdół, to dostaje białej gorączki. Ten podział historii wydaje mi się co najmniej dziwny. Sami jednak wiecie, że Roman jest wielce niezdecydowany i gdy jego super reformy nie wejdą w życie, to się nie zdziwię ani trochę 8)

capo di tutti capi

MUSC PL
16-06-2006 10:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #24
 
To i tak macie złego nauczyciela w-f. W tym roku nic nie zaliczałem, ale mam 6 na koniec. Za to ze bylem za zawodach w warcaby, chociaz maja i bez tego. Oceny wpisuje tylko podkoniec polroczy, zeby cos było w tych rubryczkach. Obecnosci nie sprawdza... 8) :lol:

amor patriae nostra lex
16-06-2006 11:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #25
 
Zeby u nas w gimnazjum kiedys tak za warcaby oceny stawiali, a nie biegi na kilometry i inne takie. Byłem najlepszy w szachy w szkole, i co? Czwórke miałem. :wink: A teraz na poziomie technikum mam średnia 4.1, na półrocze było 4.4, więc troche obniżyłem loty. Jednak jak na cały rok obijania sie, to i tak jestem zadowolony. A teraz na wfie musimy zaliczac sprawdziany na siłę - drążek, moc - skok w dal, szybkość - na 50 m, wytrzymałość - 1000 m i czasami dodatkowo jest jeszcze wyciskanie, jak się wyrobimy.. Jakoś 5 wyciągnąłem, ale naciągnięta.
16-06-2006 11:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #26
 
Co do tego podziału historii to fajny pomysł. Mi sie podoba, bo w tym roku jakos dziwnie bylo, ze o danym okresie uczymy sie np. o Polsce w latach 1500-1600 a poźniej wracamy nawet do 1400 zeby popatrzec na wszystko z innej strony, a potem znowu historia Polski...eh..zagmatwane.

Oraz jestem za usuniecie WOS`u - ten przedmiot jest bez sensu, jak bede chciał pojsc na polityke to sie tego naucze, po co to zwyklemu smiertelnikowi...

amor patriae nostra lex
16-06-2006 15:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
besty Offline
Member
***

Liczba postów: 73
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #27
 
Cytat:po co to zwyklemu smiertelnikowi...

Chociażby po to, abys pozniej nie głosował na Leppera czy Kaczynskiego :wink: Każdemu obywatelowi przyda sie jakaś ogólna wiedza o tym, co sie dzieje w panstwie, w spoleczenstwie, chociaz na poziomie gimnazjum jeszcze to jest zbedne, powinno byc dopiero od szkoly sredniej, zdecydowana wiekszosc albo sobie oleje WOS na poziomie gimnazjum albo zabardzo nie zajarzy nic z lekcji.
16-06-2006 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #28
 
Nie no, jakbył mogl to bym w ostatnich wyborach głosowach na PO i Tuska Smile Az takiego debila ze mnie nie rob. Tylko chyba kazdy wie, na kogo głosowac. No poza tymi, tymi co "kochają" innych...

amor patriae nostra lex
16-06-2006 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Red Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 591
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #29
 
No tak Zashi tylko ze jakby cie ktos zapytal dlaczego bys na niego zaglosowal to juz bys nie potrafil tak skladnie i jednoznacznie odpowiedziec - po to wlasnie jest WOS

We'll never die beacause we're UNITED !! [Obrazek: rpn.gif]
16-06-2006 21:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
Szkoła zbliza sie coraz wiekszymi krokami,jakie macie plany i nadzieje na ten rok(srednie,itp.)???

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
10-08-2006 11:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości