Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #346
 
Ciampel napisał(a):W Pomorskiem ferie bardzo szybko i nam powoli wystawiają oceny, jak u reszty?

U mnie ferie chyba w pierwszych dwóch tygodniach lutego, ale semestr kończy mi się 14 grudnia, bo sobie wymyślili, żebyśmy kończyli semestr równo z maturzystami. I drugi będzie dużo dłuższy niż pierwszy...
07-12-2007 22:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Grzeho Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,257
Dołączył: May 2006
Reputacja: 0
Post: #347
 
Pejter napisał(a):U mnie ferie chyba w pierwszych dwóch tygodniach lutego, ale semestr kończy mi się 14 grudnia, bo sobie wymyślili, żebyśmy kończyli semestr równo z maturzystami. I drugi będzie dużo dłuższy niż pierwszy...

U mnie oceny moga byc wystawiane do 9 stycznia, wiec jeszcze jest troche czasu, zeby popoprawiac jakies gorsze ocenki.

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."
07-12-2007 22:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #348
 
Ciampel napisał(a):W Pomorskiem ferie bardzo szybko i nam powoli wystawiają oceny, jak u reszty?
Fakt,ze ferie u nas bardzo szybko.
A co do ocen powiem tak:ja sie w LO nigdy ocenami nie przejmowalem,a takie cos jak srednia mam totalnie w dupie.Ja teraz jestem w 3 klasie i powiem tak przez caly moj pobyt w LO nie poswiecalem duzo czasu na przedmioty,ktorrych nie bede zdawal na maturze,a w przypadku biologii i chemi wogle nie poswiecalem na nie czasu.
Dyrekto nam powiedzial,ze rownie dobrze swiadectwo ukonczenia LO mozemy do kosza wrzucic,bo niczego nam to nie daje.Na studia liczy sie tylko MATURA.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-12-2007 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Stojkovic Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,687
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #349
 
Pejter napisał(a):Pisałem o tym, że "język grecki" i "greka" można używać zamiennie. Jeśli byś powiedział greka klasyczna albo antyczna to wtedy chodziłoby pewnie o starogrecki, ale jeśli powiesz tylko greka to mówisz ogólnie o języku greckim, a więc w tym przypadku, tak jak napisałeś, zazwyczaj o nowogreckim, bo to jest logiczne, że jeśli jest on obecnie używany to mówi się na niego po prostu język grecki.
No ja też miałem to na myśli... nevermind
Maciek napisał(a):Nie wiem czy źle coś pamiętam czy źle coś przeczytałem, ale coś tam wcześniej było o tym, że w miastach się mówi nowogreckim, a na wsiach starogreckim...?
Tak dobrze słyszałeś/czytałeś. Oczywiście nie jest to taki starogrecki jakim posługiwał się np. Leonidas pod Termopilami czy Sokrates, bo język ulego potęznym zmianom szczególnie za sprawą wsi.


Maciek napisał(a):ps: Nelly Rokita mówi w 6 językach, a anegdota o niej głosi, że we wszystkich na raz
Dobre :lol:
Ciampel napisał(a):Osobiście nie łapałbym tylu srok za ogon, lepiej skoncentrować się w jednym aspekcie i mieć go w małym paluszku, niżeli potem napotykać trudności w opanowaniu wszystkiego naraz, a tak zdarza się często... Oczywiście nie mówię, że Stojko mieści się w tej regule, życzę mu jak najlepiej
Niestety, by studiować jezyk włoski musiałbym zdawać maturę z tego jezyka, a niestety w "likeajosach" tego nie uczą. Dzięki za wsparcie, przyda się bo to prawdziwy hardcore Smile

[Obrazek: Ole201.jpg]
07-12-2007 23:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
KanT Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 867
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #350
 
Ciampel napisał(a):W Pomorskiem ferie bardzo szybko i nam powoli wystawiają oceny, jak u reszty?

W Małopolsce ferie późno bo z początkiem lutego, ale oceny wkrótce też będą wystawiane. Powiem szczerze, że liczyłem na więcej, ale ponad miesiąc mnie nie było w szkole i potem zaległości miałem, więc staram sobie tym humor poprawić :wink:
08-12-2007 00:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #351
 
Miałem niezłą akcje w pracy :lol: Przebieramy sie w szatni ,wchodzi boss ,zobaczył u mnie tatuaże i do mnie czy mam wiecej ,pokazuje mu i patrzy "logo Man Utd" i mowi że on tez stoi za United i do wszystkich z hasłem "od teraz Rafał jest moim najlepszym kumplem w pracy" :lol: :lol: a ja do niego że dzisiaj nie robie nic :twisted:

Pozniej w przerwie siedzimy w jadalni i slucham sobie piosenek na telefonie i zapuscilem mu Glory Glory Manchester United Utd i pierdol***ty chodzil i spiewal na calej hali :lol:

Dobry agent :lol: ogólie to on wygląda jakby cos wpierd***ł bo ma dziwne jazdy :wink:
18-01-2008 12:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #352
 
No to tylko się cieszyć Wink Valverde miał ostatnio niezłą akcję na kolędzie, kiedy ksiądz - ni stąd, ni zowąd - rozpoczął wątek UNITED. Także i ludzie starszej daty mogą mieć nasze zamiłowania, fajnie wiedzieć.

capo di tutti capi

MUSC PL
18-01-2008 12:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #353
 
Jeśli chodzi o ferie,to ja mam już 28Styczna roku pańskiego 2008.Rok temu mieliśmy jako ostatni ferie a teraz jako jedni z pierwszych.

A ja sie może pochwale moimi ocenami na 1semestr:

J.Polski 4(+)
Przyroda 4
J.Angielski 4
W-F 5(+)
Matematyka 4
Technika 3( :lolSmile
Muzyka 5
Religia 5
Historia 5(+)
Informatyka 4

A teraz wy się pochwalcie 8)

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
18-01-2008 14:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #354
 
ziomo napisał(a):Rok temu mieliśmy jako ostatni ferie a teraz jako jedni z pierwszych.

lol - przeciez niektorzy juz mają ferie.

WoLaK napisał(a):a w przypadku biologii i chemi wogle nie poswiecalem na nie czasu.

A ja poswięcam im najwiecej :wink: Jestem na bio-chemie. Odkad pamietam wypisywalismy swoje oceny. Czyli trzeba jechac Smile

J. polski - 3
J. niemiecki - 4
J. angielski - 4
J. łaciński - 4
Chemia - 4
Biologia - 4
Historia - 3
Matematyka - 4
Geografia - 4
Fizyka - 2 :lol:
PO - 5
WOK - 3
Historia - 3
Technologia Informatyczna - 5

No to chyba wszystko. Srednia coś w okolicach 3,8kilka. Na koniec te 4 z czyms by mogło być :wink:

amor patriae nostra lex
19-01-2008 20:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Marek Offline
Member
***

Liczba postów: 116
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #355
 
Zashi napisał(a):Czyli trzeba jechac

No to juz:

polski 3
historia 3
niemiecki 5
angielski 4
chemia 4
biologia 3
matematyka 2
geografia 3
fizyka 3
PO 5
wok 4
technologia informatyczna 4
filozofia 2 (:lolSmile

Dobrze, ze to pierwszy semestr, bo chcialbym miec nieco wyzsze oceny z kilku przedmiotow (historia, filozofia, geografia, angielski). Srednia - 3.4

Ogolem nie ma co sie chwalic, ale skoro Wy piszecie, to i ja napisalem :wink:.

Just like the Busby days or days gone by,
we'll keep the red flags flying high!
19-01-2008 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
jabol_phpbb3_import1728 Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 422
Dołączył: Sep 2007
Reputacja: 0
Post: #356
 
Skoro wy wypisuje swoje oceny to i ja wypisze

Przedmioty ogólnokształcące

j. polski 3
historia 3
chemia 3
geografia 4
j angielski 5
j niemiecki 5
matematyka 5
fizyka 5
biologia 5
PO 5
w-f 5

Przedmioty zawodowe

mp (metodologia programowania) 5
so (systemy operacyjne) 5
szbd ( systemy zarządzania bazami danych) 5
ti ( technologia informacyjna) 5
pti ( podstawy technik informatycznych) 5
utk ( urządzenia techniki komputerowej) 4

Średnia 4,55
19-01-2008 22:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Kuba_^^ Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,483
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #357
 
Jak już wcześniej pisałem w tym temacie, mam średnią 4.0 na półrocze, z każdego przedmiotu czwórka. Szczerze to jakoś mocno się średnią nie przejmuje, zresztą w moim przypadku mogę się tylko cieszyć, ale ważna oczywiście jest matura no i bardziej skupiam się na przedmiotach maturalnych, no ale jednak ze wszystkiego pomimo tego wyszło pozytywnie, więc jestem jak najbardziej zadowolony z moich wyników. Zawsze na drugie półrocze byłem lepszy, zobaczymy, czy teraz też się to potwierdzi Wink

[Obrazek: 2ex4nde.jpg]
19-01-2008 22:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
zaga92 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,183
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #358
 
To i ja napisze chociaz nie ma sie czym chwalic. Bo w pierwszym polroczu zawsze sie opieprzam.

J. polski - 3
J. niemiecki - 4
J. angielski - 3
Chemia - 4
Biologia - 3
Historia - 5
Matematyka - 3
Geografia - 4
Fizyka - 3
WOS - 5
W-f - 5
Informatyka - 4
Plastyka - 4
Muzyka - 4
Religia - 4

No i zachowanie przemilcze lepiej :lol:

WE ARE FUCKING THE BLUES, WE ARE FUCKING THE REDS, WE ARE UNITED AND WE ARE THE BEST!!!
19-01-2008 22:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #359
 
Panowie róbta co chceta byle nie uskuteczniać żenady Wink Lepiej wymieniajcie się w tym temacie wiedzą, a nie cyferkami, które zaprawdę powiadam Wam, gó**o wszystkich obchodzą Wink

To tylko sugestia pod rozwagę i przedstawienie mojego wyczucia
20-01-2008 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #360
 
W sumie nie prowadzimy plebiscytu na najlepsze wyniki, dlatego zamiast tych cyferek również proponowałbym w ostateczności podanie średniej i w kilku zdaniach opisanie minionego semestru. Wszak po stopniach nie ocenia się człowieka Wink

capo di tutti capi

MUSC PL
20-01-2008 20:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości