Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoła i praca
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #376
 
Nie wiem ile, może z 15% szkół w ogóle te mundurki już wprowadziło (prywatna obserwacja) więc zniesienie ich przymusowości jest jak najbardziej uzasadnione


ziomo napisał(a):U mnie w szkole takiego czegoś nie ma
Może jakaś prywata, albo wyjątek Smile

ziomo napisał(a):tylko dyrektorki/owie będą zarządzać czy mundurki mają być w ich szkołach czy nie.
Dyrektor nie jest od tego, tylko rodzice. Reforma od tego musi się zacząć, że w szkole de facto głos mają mieć rodzice, a dyrektor ma jedynie wykonywać budżet. Kuratoria zlikwidować w pizdu bo i tak są nikomu nie potrzebne i już jest oszczędność.
23-02-2008 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Ciampel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,923
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #377
 
Maciek napisał(a):Może jakaś prywata, albo wyjątek Smile

Te zwyczaje ze zmiennym obuwiem występują zazwyczaj w gimnazjach, gdzie uczniów chodzi statystycznie najwięcej. W wielu liceach nawet na porządne szatnie i szafki dla każdego nie ma funduszy, także problem automatycznie znika, choć rodzi się drugi, finansowy Wink

ed: Maćku, ale żem się wyłożył :oops:

capo di tutti capi

MUSC PL
23-02-2008 09:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #378
 
Nie no nie mówie o liceach tylko podstawówkach czy gimnazjach, to chyba oczywiste :roll: Skoro mówie "dzieciaki", "dzieci" to nie mam na myśli nic innego Wink

Ciampel napisał(a):funduszów
:*
23-02-2008 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
ziomo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 948
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #379
 
Maciek napisał(a):Może jakaś prywata, albo wyjątek Smile

W całym powiecie takiego czegoś nie ma :lol:.


Maciek napisał(a):Dyrektor nie jest od tego, tylko rodzice.

Też tak myśle,tylko że to mało realne.Wątpie,by w najbliższym czasie to się zmieniło.

[Obrazek: 06021958gs7.jpg]
23-02-2008 11:42
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #380
 
Są tu jacys maturzyści? Smile Jak wrazenia? 8)

amor patriae nostra lex
06-05-2008 18:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #381
 
Wolak uwalił, bo idiota nie wyłączył telefonu to mu podziękowali. Polski myślę, że spoko, pisałem wiersze bo nie widziałem lalki nigdy na oczy. Dzisiaj angol podstawowy i zrobiłem dwa błędy w zadaniach :roll: Prace myślę, że max będą więc ponad 90% nie jest źle. Jutro Wos, a ja się dziś uczę Sad

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
06-05-2008 18:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Maciek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,276
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #382
 
Fred The Red napisał(a):Wolak uwalił, bo idiota nie wyłączył telefonu to mu podziękowali
Mowisz poważnie? Jesli tak, to naprawdę idiota. A nawet IDIOTA :shock: No excuse


Haha Tongue To Fred na idiote wyszedł Tongue
06-05-2008 18:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #383
 
14 osób tak wkręciłem :lol:
Polski podstawowy nie najgorzej poszedł.Dzisiaj angola rozszerzonego pisałem.Z części 2 czyli słuchania i czytania wyszło mi 23,5/27.A pierwsza czsc z gramtayki i pisania tez zle nie poszla.Jutro wos a w wtorek hista.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
06-05-2008 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Fred The Red Offline
Member
***

Liczba postów: 226
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #384
 
Maciek napisał(a):Mowisz poważnie? Jesli tak, to naprawdę idiota. A nawet IDIOTA No excuse


To jest żart Tongue bo mnie wkręcił dzisiaj Tongue

W ogóle egzamin zaczeliśmy dopiero o 09:40 bo płyty nie działały :lol: 3 sztuki zapasowe były dupne, dopiero czwarta zadziałała. Nauczycielka oczywiście znajomość obsługi magnetowidu = 0, więc ja musiałem włączać :lol:

ЯЗPЦБLIК ФF MДИCЦИIД
06-05-2008 18:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Zashi Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 3,353
Dołączył: May 2006
Reputacja: 1
Post: #385
 
Hehe WoLaK :lol:

Ale co wy za przedmioty zdajecie?! WOS!? Historie!?!

Podejdzcie do tematu powaznie tak jak ja za 2 lata: biologia podstawowa i chemia rozszezona 8) Do tego jestem pierwszym rocznikiem, który ma obowiązkową matme....

A teraz wracam do przepisywania wypracowania ze sciaga.pl na polski... :roll:

amor patriae nostra lex
06-05-2008 19:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #386
 
Właśnie jestem świeżo po napisaniu arkusza rozszerzonego z WOS u.Trzeba wprost powiedzieć,że w porównaniu do arkuszy próbnych czy tych z poprzednich lata,dzisiejszy był o wiele trudniejszy.Rzekłbym kurewsko trudny.

Poprzednie arkusze można było spokojnie napisać bez większego przygotowania,ale ten osoba,która nie poświęciła większej ilości czasu na przygotowanie może najzwyczajniej oblać.Przypomnę,że wcześniej oblanie WOS graniczyło z cudem.

[Obrazek: sorryvk6.gif]
07-05-2008 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Pejter Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,729
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #387
 
WoLaK napisał(a):dzisiejszy był o wiele trudniejszy.Rzekłbym kurewsko trudny.

Czyli raczej dobrze dla mnie, bo tendencja jest taka, że w jednym roku jest trudniejszy, w kolejnym łatwiejszy 8) W sumie jednak to i tak nic nie daje, bo skoro wszyscy mają taki trudniejszy to inni maturzyści też napisali gorzej i w ostatecznym rozrachunku (czyt. przyjęcie na studia) wyjdzie raczej na to samo.
07-05-2008 15:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
marcelo Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 717
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #388
 
Głośno ostatnio było na temat oceniania matur z polskiego. Nawet dali do napisania filozofowi i pisarzowi, i jeden zdał ledwo, a drugi nie zdał. Dlaczego? Bo w pracach nie użyli zagadnień, które przewiduje klucz oceniania. Czyli chcąc-niechcąc trzeba pisac, co się musi, a nie to co się chce.

Jednak taka jest prawda, że na lekcjach nam tłuką dokładnie z czym kojarzyć ma się dany bohater, czy dana powieść, więc tak naprawdę dla tego, kto chodzi do szkoły od czasu do czasu to problemem wielkim nie jest. Tylko, że, na przykładzie z gazety, jak się da pisac temat filozofowi, który ma własny pogląd na dany tekst, to i pisze "po swojemu".

Ale ja akurat z polskim nigdy większych problemów nie miałem to i za rok ich nie przewiduje Tongue

Takich chwil siê nie zapomina!
20LEGEND
07-05-2008 15:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Skull Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,905
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 0
Post: #389
 
Mam ostatnio troche lipe w pracy ,nieco przegiołem ze znajomymi,z czego jeden (Rusek) już wyleciał ,my czekamamy na dalszy rozwój sytuacji, tak wiec albo zostane tu gdzie robie,albo zmienie prace, albo zdecyduje sie wyjechac do Anglii (bo taka opcja istnieje) albo wróce do Polski,co tez jest prawdopobne ,mam nadzieje że dokladnie za 2 godz bede już widział.

Eh Polak potrafi :?
09-05-2008 12:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika
WoLaK Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,486
Dołączył: Dec 2006
Reputacja: 0
Post: #390
 
Skull napisał(a):Mam ostatnio troche lipe w pracy ,nieco przegiołem ze znajomymi,z czego jeden (Rusek) już wyleciał ,my czekamamy na dalszy rozwój sytuacji
Skull,skoro już rozbudzasz naszą ciekawość to pisz co za maniane odwaliliście Big Grin

[Obrazek: sorryvk6.gif]
09-05-2008 14:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości